Únor 2009

Tom...

26. února 2009 v 12:58 | Majka |  Mé fotomontáže
Já vím, že montážek na tohle "téma" už je tolik... ale nějak jsem neodolala :-)


Co takhle striptýz, Tomi? :-)

23. února 2009 v 19:40 | Majka |  Mé fotomontáže
No... Tom se tam sice netváří moc nadšeně, tak ale... vhodnější fotku jsem nějak nenašla :-) A to jsem mu ještě, chudinkovi, musela trošku poupravit očička, aby se vůbec dívat na Billího a ne někam... kdovíkam :-)


Prostě... Bill... a krásný Bill :-)

22. února 2009 v 23:03 | Majka |  Fotky
Tak jsem dnes viděla "tu divnou" fotku... twinsátka kupující si nová auta :-(
Jen doufám, že to není tak, jak to vypadá na první pohled - tedy, že by se Bill nechal tak strašně divně ostříhat, že je to jen kapuce! No a protože je mi jasný, že se ta fotka v dohledné době objeví na každém blogu o TH a já si potřebuju spravit (jé, teď nevím - nemá to být "zpravit"?) chuť, dám sem naopak nějaké úplně jiné fotky... krásné, starší... :-)
Ani je snad nebudu nijak komentovat, protože každou z nich naprosto miluju!!! :-) A bude jich hodně :-)


No a konečně taky jedna s Tomím... hezky se na Billa dívá :-)


A pro dnešek poslední... to je fotka, kterou mám zrovna teď jako plochu na PC :-)


TH a francouzština

18. února 2009 v 22:45 | Majka |  Videa
Tak vůbec nevím, jestli se smí jen tak na blog dávat jakékoliv video z YouTube... ale tohle se mi tak líbí...
Vím, že byla doba, kdy každý na TH fanoušek (samozřejmě kromě těch francouzkých) na Francii nadával (s kým jsem se to o tom dneska jenom bavila... nevíš, Chrisulko? :-) ), ale to už je dneska pryč (a Francii nahradila Amerika), takže to sem snad klidně můžu dát...
Kluci jsou tak strašně sexy, když mluví francouzsky... ale nejvíc jsem hotová z toho Billovýho "JA!" zhruba uprostřed videa :-) Jak už si prostě nevzpomene na nic, co by ještě uměl francouzsky, tak musí říct alespoň něco :-)
No a v neposlední řadě jim to tam opět nehorázně sluší!!! :-)


Animka na About-th.blog.cz

17. února 2009 v 23:23 | Majka |  Videa
Protože nemám blog moc dlouho a nějak s tím ješte neumím moc pracovat, tak sem zatím ani neumím vložit animku :-) (ale já se to časem naučím :-) )
Tak jen odkaz, protože to je něco úžasného... jako já fakt nejsem na holky, ale s touhle bych se asi taky hned klidně políbila... :-)
Snad Lenchen nevadí, že jsem si to od ní takhle "vypujčila" :-)

Bill - Tom

15. února 2009 v 17:16 | Majka |  Mé fotomontáže
Ehm... jako Billí v Tomově tričku a kalhotách je naprosto k sežrání :-)
No a Tomí v Billově oblečení... já nevím...no musela bych si zvyknout... i ty Billovy nehtíky jsem mu nechala :-)Mimochodem, to je snad poprvý, co dávám dva články během jednoho dne... že by už začínala moje závislost na blogu? :-)

Hodiny :-)

15. února 2009 v 14:04 | Majka
Jé, lidičky, byla jsem na návštěvě na blogu u Hannu a našla jsem tam jeden hezký článeček, kde jsou návody na různé... TH blbůstky :-)
A já se opět vrátila do svý puberty a podle jednoho toho návodu jsem si krásně upravila naše nudné bílé kuchyňské hodiny :-) Akorát jsme je dodělala, když se můj miláček probudil po noční... a já pořád čekala, kdy si toho všimne... asi si spíš nejdřív všimnul mého poťouchlého úsměvu, takže začal pátrat... a pak prý: "Bože... co to zase je?" Chvíli to studoval a pak začal zjišťovat: "To jsou ale naše hodiny, ne? ... To sis ten obrázek vytiskla? ... Jo, to je plakát... A ty čísla sis vytiskla? ... A nalepila? ... No jo no, tak máme v bytě zase novýho Billa..."
Musela jsem se fakt smát :-) Ale tak co... stejně na ty hodiny koukám nejvíc já, když sedím u MÉHO "účetního" stolu v kuchyni, kde pracuju, když zrovna nepotřebudu účtovat na počítači...

No a tohle jsou ty naše "nové" hodiny (fotka se blbě leskne, z dálky to vypadá náhodou docela dobře...teda mě se ten pohled líbí :-) ):


Meet & Greet Essen

13. února 2009 v 0:12 | Majka |  Fotky
Nějak jsem něco hledala na netu a narazila jsem na tyhle fotečky z Meet & Greet z Essenu... musím se přiznat, že je vidím poprvé a jsem z nich nějak... mírně konsternovaná... ani pořádně nevím proč :-(
Asi kvůli tý holčině na první a druhé fotce, která je kousíček od Billa... v tom šedivém sáčku... není to náhodou opět ta samá slečna, kterou už tu jednou (dvakrát) mám ve článku nazvaném tak ošklivě Závidím ???

Ach jo... jediné, co se mi tam opravdu líbí je to, jak klečí kluci vepředu a jsou tak krásně blízko sebe... když jsem se na ty fotky dívala poprvé, až se mi zdálo, že se držejí za ruce... :-) (jako proč by měl Tomík sedět blíž u Gustava, když je mu u brášky tak hezky!) :-)

No... když si to tak znovu prohlížím... oni jsou vlastně docela blízko sebe i na těch fotkách, kde stojej... to mě trochu uklidňuje... tsss - nějaká holka, co by s ní proboha dělali, když mají sebe navzájem!!!

Takže tady jsou ty fotky:
Mimochodem - je tady ještě někdo, kdo je taky vidí poprvé? Asi ne, co...

Medailonek

11. února 2009 v 18:56 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak mám pocit, že poslední dobou sem dávám jen samé montážky, ale snad to nevadí...
Tahle je jednoduchoučká, ale mě přijde hrozně sladká :-)Majka si hrála :-)))

9. února 2009 v 22:29 | Majka |  Mé fotomontáže
Takže... jak už název článku napovídá, opět jsem si tak trošku hrála s fotečkama našim dvojčátek a vytvořila... něco :-)
Není to samozřejmě nic světoborného, jsou to spíš takové oddechové montážky, ale to mě teď baví :-)
A tentokrát je to dokonce dvakrát Tomík a jen jednou Billí :-)
Modlitba

8. února 2009 v 1:30 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak jsem si našla novou zábavu :-)
Opět je tu básnička...
Název: Modlitba
Autor: Neznám :-(


Miluju básničky

6. února 2009 v 23:31 | Majka |  Mé fotomontáže
Miluju básničky... to asi ještě nevíte, tak vám to říkám - miluju básničky :-)

A tady je jedna z nich, nádherná, strašně se mi líbí, jmenuje se MILOVÁNÍ... ráda bych uvedla i autora, ale bohužel ho neznám :-(


Jak si Bill Toma majetnicky drží !!!

6. února 2009 v 12:49 | Majka |  Fotky
Tuhle fotečku jsem teď objevila a hned ji sem musím dát... vidíte to, jak si Billí Tomíka hezky drží! Jé, to je tak hezký!!! :-)


Totgeliebt - změněný název

5. února 2009 v 23:19 | Majka |  Fotky
Tak mi dnes psali z twincest blogu, jestli bych nemohla změnit název mý povídky Totgeliebt, protože tam už jedna jednodílovka pod takovým názvem je... no co se dá dělat... tak jsem to hold změnila :-)
A měním to i tady na mým blogu, abych v tom neměla zmatek :-)
No a nový název? ES IST VORBEI - to jsem "originální", co? Ale nic jinýho mě honem vážně nenapadlo :-)
Jinak jsem ale byla potěšena, když mi Helushka, která má tu mou povídku na twc-blogu asi na starosti, připsala ještě svou poznámku, kterou vám sem okopíruju:

"Ještě si dovolím takovou malou osobní poznámku. Tvoje povídka je sice smutná a já jsem hrozná citlivka, ale je opravdu nádherná a originální :)) Doufám, že není poslední, kterou nám posíláš, protože si s radostí přečtu všechny tvé další výtvory."

Právě tohle je pro mě motivem ke psaní dalších a dalších povídek a k vytváření další věcí jako jsou montážky nebo videa... že se to někomu líbí :-)

Tak děkuju všem, co jste mi někdy něco pochválili, protože pokaždé mě to hrozně zahřeje u srdíčka :-)

A aby tu dneska nebyly jenom moje nudný řeči, tak i pár foteček, které opět miluju a dvojčátka tak jsou naprosto nádherná!!!

A přeju všem dobrou noc :-)

Es ist vorbei

3. února 2009 v 0:27 | Majka |  Mé FF jednodílné (twincest)
ES IST VORBEI (TOTGELIEBT)


Celým Berlínem se proháněl studený podzimní vítr a lidé venku na ulicích se choulili do svých kabátů a bund. Z oblohy se pozvolna snášely drobné bílé vločky... letos přišel první sníh opravdu brzy.
Jedna něžná nezbednice upředená z ledové krajky se uličnicky zhoupla v dalším náporu vzduchu a přistála na chladném okenním skle. Prostorný hotelový pokoj za ním se topil v šeru, dalo chvilku práce rozeznat vysokou nehybnou postavu stojící hned u okna.
Mladý černovlasý muž stál se sklopenou hlavou, ruce bezvládně spuštěné podél štíhlého těla, u jeho nohou ležel arch bílého, způlky popsaného papíru. Nedíval se na něj. Jeho oči byly sice otevřené a směřovaly tím směrem, ale nebyly schopné vnímat. A když mladík po několika nekonečně dlouhých minutách zvedl pomalu svou hlavu, jeho pohled byl vyhaslý a prázdný. Bez lesku, bez sebemenší jiskřičky zájmu o cokoliv... jako bez života.
Hleděl před sebe a neviděl, dýchal, ale jeho srdce jakoby přestávalo být. Myslí mu zlověstně proplouvaly jednotlivé věty z právě přečteného dopisu, s každým dalším řádkem v něm umíraly všechny jeho pocity a on se propadal do stále většího prázdna a temnoty... Jak někdo může být tak krutý?

Chřipka

2. února 2009 v 13:01 | Majka |  Moje já
Takže... jsem tu po trošičku delší době - skolila nás chřipka a to hned obě dítka i mě a musím se přiznat, že i když to trvalo opravdu jen pár dní, tak takhle vyřízená už jsem se dlouho necítila :-( Ještě že se to už začalo zlepšovat, nevím, jak bych to ode dneška zvládala sama, když manžílek musel zase na týden za studiem...
Musím se ale přiznat, že i v takovém stavu jsem měla pár "postřehů" (nevím, jak to souhrnně líp nazvat :-) ) týkajících se našich milých twinsátek :-)

Tak za prvé se mi zdál jeden moc milý sen... (tedy mě se jich zdálo hodně, protože jsem v podstatě prospala skoro celý víkend), ale tenhle byl o tom, jak jsem se konečně dočkala těch jejich termínů na koncerty - no a samozřejmě hned první měl být hezky tady u nás... a to ne že v Praze, ale úplně u nás - tedy u mě, přímo v České Lípě :-) Až jsem se tomu musela smát, jak jsem ještě po probuzení jasně viděla ten rozpis a naše město napsané na prvním místě... no jo, jde vidět, že na mě ta horečka fakt působila :-)

Další věc... protože jeden den měl manžel bohužel noční a já neměla to svědomí zase upadnout skoro do bezvědomí a snažila jsem se být vzhůru alespoň než usnou děti, musela jsem si najít takovou zábavu, která by mě opravdu vzhůru udržela - a našla jsem ji v sepsání nové jednodílné povídky. Zatím tedy není dokončená, mám napsanou jednu stránku, kterou jsem dala dohromady právě ten večer a na kterou nějak nevím, jak teď navázat... Je to sice opět docela smutné téma, ale až ji dokončím, a vy uvidíte, o čem je (a já vám připomenu, v jakém stavu jsem ji psala), tak se možná i zasmějete...
Jo a neboj, Chrisulko, tady nenechám nikoho umřít a závěr by mohl vyznít i docela optimisticky, když o tom tak přemýšlím :-)

Když už jsem u těch povídek - tak ještě než u nás propukla ta chřipka, začala jsem psát ještě jednu jednodílovku, kterou opět nemám dokončenou, mám jí tak půlku, je tedy ještě smutnější a jsem zvědavá, kdy se mi jí podaří dokončit. Jinak obě povídky jsou twincestní... nějak mi tam ten děj vždycky sám sklouzne, aniž bych i chtěla :-)

Tááák... a teď nevím, co dalšího jsem chtěla napsat... aha - taky je tu jedno video, které jsem sice tak úplně nevytvořila, ale spíš ho jen trošku předělala a které sem taky časem hodím... to se snad v dohledné době objeví na twc-blogu...

A protože v tuhle chvíli už jsem opravdu zapoměla vše ostatní, o co jsem se chtěla podělit, napíšu to kdyžtak později a sem dám už jen mé poslední "dílko", se kterým jsem si dohrála před chvílí a které se teď už "skví" na ploše našeho počítače (chudák manžel, až se v pátek vrátí a najde to tak :-) )...