Duben 2009

Bill

30. dubna 2009 v 23:43 | Majka |  Fotky
EDIT: 1.5.09

Tak tuhle fotečku jsem si ukradla od B-Kay - je prostě úplně nádherná!!!
Když je zmenšená, připomíná mi takové ty průkazové fotky na občanku a tak :-)
To by mě zajímalo, jakou fotku má doopravdy Bill na svých dokladech :-)


Během víkendu tady přibudou ještě asi nějaké další fotečky, uvidím, co se mi povede přednastavit, protože tu budu zase až v neděli večer :-) Někteří ví... a někteří uvidí, na jakou že akci to i s celou rodinkou jedu :-) Protože to moje zlatíčko pořád vyhrožuje, že bude fotit tím svým růžovým foťákem, tak sem pak třeba taky nějaké fotky dám... tedy, jestli budou nějaké použitelné :-)

Tak krásný prodloužený víkend!!! :-)

EDIT: OK... včera jsem neodolala a musela jsem to zkusit :-) Vůbec nevím, co je tohle původně za doklad ani co znamenají některé ty značky (typ P???)... ale hodil se mi... jen tak na zkoušku:-)


MTV EMAs

29. dubna 2009 v 21:22 | Majka |  Mé fotomontáže
No... nový fotečky pořád nějak nejsou, takže zase jedna montážka se "starými" twins :-)


Zachraň mě! 2.díl

29. dubna 2009 v 8:00 | Majka |  Mé FF vícedílné - Zachraň mě!
No, uběhlo 5 dní, takže tu jsem s 2. dílkem Zachraň mě!...:-)
Abych se přiznala, tak původně byly první 3 díly spojené v jeden, ale bylo to moc dlouhý, tak jsem to takhle rozdělila. Takže vám to teď možná bude připadat poněkud rozvleklý... ale snad to přežijete :-)
Taky je:


Bill se pomalu zvedl ze země. Musel se opřít o Tomovo rameno, aby se mu vůbec podařilo postavit se na nohy. Cítil se strašně slabý a naprosto vyčerpaný. Beze slova obešel své dvojče a roztřeseně se vydal k umyvadlu, aby se zbavil kyselé pachuti v ústech a spláchl pot z čela. Nenáviděl ten schvácený obraz svého obličeje, který mu nabídlo zrcadlo visící na zdi.

"A to je jako všechno?" Ozval se za ním po chvíli Tomův hlas.
"To je všechno, co mi k tomu řekneš? Sakra, Bille, podívej se na sebe! Vždyť už ani nemůžeš pořádně chodit, celej se třeseš!!!" Tom ani nevnímal, že začíná křičet. Ve svém podvědomí cítil neskutečný strach. Strach a vinu. Tyhle dva pocity v něm rostly a sílily a on nevěděl, jak se s nimi vypořádat.

"To za chvíli přejde... vždycky to tak je..."
Pokud chtěl Bill bratra svou odpovědí uklidnit, povedl se mu pravý opak.

"Takže ono to přejde?" Ironický tón Tomova hlasu přešel okamžitě zase k hysterickému křiku. "Ono to přejde! Zatraceně, Bille, copak to nechápeš?!? Musíš s tím přestat! Hned!"

Avatary

28. dubna 2009 v 14:27 | Majka |  Fotky
To jsem dopadla... dávat na blog avatary :-)
Ale mám tu několik, co se mi opravdu líbí, tak je sem šoupnu :-)
Jinak se chystám na jednu montážku, nic extra, dokonce tam budou dvojčátka ve své staré podobě, ale tak mě napadla a chtěla bych ji zrealizovat. Jen pořád nemůžu najít vhodnou Billovu fotku. Ale já ji najdu :-) Jen mi to chvíli potrvá, než se prohrabu tou svou složkou :-)

Bill


Tom


Twins

Bill a jeho (a moje :-) ) ozdůbka

27. dubna 2009 v 15:21 | Majka |  Fotky
EDIT: 17:13

Tak dneska se budu zabývat jinou Billovou ozdobičkou, než je jeho krásná hvězdička
I když pro mě je úplně stejně facsinující, provokující, sexy...
Pořád jsem si představovala, jaké to je, mít tuhle "kuličku" v puse, jaký to byl asi pocit, když mu propichovali jazyk a když mu ji tam poprvé dali... Dnes to už asi bere jako část sebe samého, má ji už opravdu dlouho. A strááášně mu sluší. Vždycky takovou dobu zírám na každou fotku, kde nám ji ukáže... A ty videa, kde vyplazuje jazyk, nebo si svůj piercing dává mezi zuby, ty jsem viděla už asi milionkrát...

No... už jsou to dva měsíce, co jsem o tom přestala snít

A teď pár nádherných foteček...

Zbytek pod perexem :-)


Tokio Hotel...

26. dubna 2009 v 9:39 | Majka |  Fotky
To je originální název článku, že? :-)
No nic... dneska mám hodně práce, protože dokončuju daně, ale tuhle fotečku jsem sem chtěla dát. Nevím, jak je to možný, ale viděla jsem ji včera poprvé. Není moc kvalitní, ale to nevadí... klukům to tu sluší, ale fakt mě tady fascinuje Bill... Jako já vím, že je opravdu hubený, ale na týhle fotce vypadá snad ještě hubeněji než normálně... nebo mi to tak jen připadá?
Nevím, jestli to dělají ty kalhoty nebo co... pořád mu musím zírat na nohy :-)
Já chci taky huhený nohy! :-(


Na letišti...

25. dubna 2009 v 2:14 | Majka |  Mé fotomontáže
No, jsou dvě hodiny v noci, takže já vůbec netuším, jestli to, co sem teď dávám, vypadá alespoň trochu reálně :-)
Takže kdyby tu ráno byla montážka a pak se najednou ztratila, tak jsem ji smazala :-)


Zachraň mě! 1.díl

24. dubna 2009 v 8:00 | Majka |  Mé FF vícedílné - Zachraň mě!
Tááák... slibovaný 1. díl povídky je tady... a já se musím přiznat, že pokaždé, když takhle něco zveřejňuju, tak mám trochu mrazení v zádech :-) Ale už to nebudu okecávat... tady je:


Už podruhé a tentokrát o mnoho rázněji zabušil Tom na zavřené dveře záchodové kabinky patřící k restauraci, kam si celá kapela společně s manažerem a zástupcem jejich nahrávací společnosti vyšli na oběd.

Billovi se s nimi nechtělo a do poslední chvíle hledal všemožné výmluvy, ale David byl nekompromisní. Doslova svému svěřenci nařídil, aby se koukal obléknout a za půl hodiny čekal připravený v hotelové hale. Bill se po jeho odchodu ještě nějakou chvíli vztekal a v očích ho pálily slzy ponížení, ale věděl, že v tomhle případě musí uposlechnout.

Tom celému jejich výstupu jen s nesouhlasným výrazem přihlížel.Tušil, proč se jeho bráška tak vehementně brání společnému jídlu... a když se Bill po pozření posledního sousta celý bledý zvedl od stolu a napůl úst utrousil poznámku o toaletách, nabyl jistoty. Právě proto se i on sám po chvíli sebral a s omluvným úsměvem zamířil za svým dvojčetem.

"Bille! Sakra, otevři, slyšíš!" Byl rád, že v prostorné, luxusními dlaždičkami obložené místnosti, bylo liduprázdno, těžko by někomu vysvětloval, proč se domáhá vstupu do malé kabinky za svým bratrem. I když... náhodnému svědkovi by asi bylo brzy jasné, že černovlasý mladík tam nešel jen vykonat svou obvyklou potřebu...

Zachraň mě - vícedílná FF

23. dubna 2009 v 11:33 | Majka |  Mé FF vícedílné - Zachraň mě!
Tak jsem měla včera rozhovor po mailu s Janulí z twincest-blogu a po delším uvážení jsem se rozhodla, že tam začnu uveřejňovat jednu mou vícedílnou povídku :-)
Jmenuje se Zachraň mě (teda původní název byl jiný a daleko výstižnější, ale mě se nelíbil, pak jsem chtěla dát to známé "Rette mich", ale já mám raději české názvy, takže nakonec jsem skončila u tohoto), mám napsané zatím 4 díly a jen doufám, že jsem se "neuvázala" k něčemu, co nebudu zvládat.
Povídka se bude objevovat jednou za 5 dní, takže mám trošku náskok, abych mohla dál "tvořit" a snad mě neopustí inspirace a já budu schopná dodávat další díly včas.
Sem na můj blog budu dávat každý díl vždy o 1 den dřív, než se objeví na twincestu, no a protože tam bude 1. díl prý v sobotu, taky se objeví hned zítra...
Téma je možná trošku ohrané, děj možná trochu rozvleklý, ale já to asi jinak neumím... :-)
Vůbec netuším, s jakými se to setká reakcemi, takže tím se nechám překvapit :-)

Zatím tedy jen úvodní obrázek... opět jsem neodolala a použila jsem tu úžasnou malůvku od Allegator, která tu je jen o pár článků níž... ale to snad nevadí, že ji sem dávám zase :-)


New twins in car...

22. dubna 2009 v 19:50 | Majka |  Mé fotomontáže
OK... musím se přiznat, že mě vyprovokovala Mária :-)
Takže twinsátka spolu :-)


T O M ! ! !

22. dubna 2009 v 19:14 | Majka |  Fotky
To sem prostě musím dát, i když je to všude...
Tome, tohle je prostě nádhera! A až Tě uvidím dohromady s bráškou, tak z vás asi umřu!!!Dokonalost...

22. dubna 2009 v 7:19 | Majka |  Tokio Hotel
Tak tohle je opravdu dokonalé... samozřejmě od Allegator :-)

A přeju všem krásné dobré ráno...


Bill nebo Tom?

20. dubna 2009 v 23:32 | Majka |  Mé fotomontáže
Ehm... opět jsem si trošku hrála... prostě naše twinsátka... a jedno které :-)

To je pro změnu zase z tvých foteček, Chrisulko :-)


Zum ersten mal alleine…

20. dubna 2009 v 23:09 | Majka |  Fotky
Naprosto dokonalé animky... a dík, Chrisí, že jsi mi je sem pomohla dát :-)

EDIT: Ještě jsem zapoměla napsat, že mě u té druhé naprosto fascinuje ten Billův piercing! :-)Oceán...

19. dubna 2009 v 13:54 | Majka |  Videa
Tak dneska tu budu zase otravovat s někým jiným, než s twinsátkama...
Chci vám se dát písničku, díky které vlastně vznikla ta má poslední povídka Odpuštění.
Protože úplně základní myšlenka na to celé mě napadla, když jsem zase jednou po docela dlouhé době poslouchala Oceán a jejich Naději. Původně měla povídka obsahovat i nějaké fráze z téhle písničky, ale nakonec tam toho z ní moc není, nějak jsem pro ně nemohla najít to správně místo a násilím jsem je tam dávat nechtěla... nevadí, to nic nemění na tom, že kdyby nebylo jí, nevznikla by ani povídka :-)

Vím, že je to stará písnička, tisíckrát ohraná, ale miluju ji. A tahle verze, kterou sem dám, se mi líbí ještě mnohem víc, než ta původní...

No a aby to zas pro některé nebyla taková nuda, přidala jsem k ní pár krásných foteček :-)


A kdo přežil tohle, může si pustit ještě jednu písničku Oceánu, kterou jsem našla na YouTube a kterou strašně moc miluju. Je opravdu nádherná, text, melodie... pokaždé z ní mám husí kůži.No... a příště už zase dvojčátka :-)

Twinsátka na pláži

17. dubna 2009 v 21:30 | Majka |  Fotky
Tak už toho mám dost... musím sem dát něco hezčího, než pořád řešit nějakou fanatickou střelenou fanynku a Toma...
No a co by mohlo být hezčí, než fotečky našich miláčků :-)
Tady jsou ještě tak mlaďounký... nevinný... ještě pořádně nevědí, co je čeká...
Tu první fotku jsem znala, ale tu druhou jsem dnes viděla poprvé."Kauza" TOM

17. dubna 2009 v 12:12 | Majka |  Moje já
I když jsem dlouho váhala, jestli se k tomuhle celému, co se teď kolem Toma děje, vyjadřovat tady na mém blogu - když je toho všude spousty - nedá mi to a musím napsat alespoň pár vět. Prostě můj názor na celou tu věc, protože to je něco, na co myslím neustále už od včerejšího rána, kdy jsem - docela náhodou - narazila na YouTube na úplně první video z německých zpráv.
Hned od začátku jsem z toho měla strašně nepříjemný pocit kolem žaludku, ale v tu dobu se o tom ještě ani nikde nepsalo, tak jsem si říkala, že je to snad nějaká blbost.
Bohužel...
Jak se během dne objevovaly stále nové a nové informace, tak i ve mě ten nepříjemný pocit sílil.
Takže... můj názor?
Asi bych měla říct - Tome, tohle už jsi vážně přehnal. Uhodit holku? Jak sis to mohl dovolit?
Ale já tohle říct nedokážu. Samozřejmě, že mi ani v nejmenším nepřijde takové jednání v pořádku. Mohl se bránit jakýmkoliv jiným způsobem, mohl křičet, nadávat nebo ji absolutně ignorovat, což by asi bylo úplně nejlepší, prostě cokoliv jiného, než na ni vztáhnout ruku.
Jenže... umím se naprosto vžít do jeho situace. Je vytočený, ty šílené fanynky jeho i ostatní neustále pronásledují, stanují jim u domu, u studia, pořád na ně pokřikují, něco po nich chtějí, ani na okamžik nemají klid. Dokonce ho sledují autem. A když zastaví na pumpě, neváhají za ním jít a opět ho otravovat. Jasně, chtějí jen fotku. Nebo autogram. "Ne" neberou jako odpověď. Jsou vlezlý, drzý, provokují...
Ano, to je to, co si myslím. Prostě ho úplně sprostě vyprovokovaly... zkoušely, co vydrží... a on to už nezvládl. Po tom všem mu ujely nervy a on udělal to, co udělal. Taky není úplně jistý, co že tedy vlastně udělal, jestli do ní jen strčil, dal jí facku nebo dokonce pěstí...
Udivuje mě, že neexistují žádné fotky - ona slečna tam přece měla hned 4 kamarádky (nebo kolik jich bylo) a já tedy musím říct, že kdybych zahlédla auto Toma Kaulitze, okamžitě vyndavám mobil a fotím naprosto vše. Oni nepořídily jedinou fotku?
Jsem moc zvědavá na záběry kamery, která tam snad byla... i když na druhou stranu, pokud k něčemu skutečně došlo, nejsem si až tak jistí, jestli bych to chtěla vidět.
Nikdo po mě nemůže chtít, abych uvěřila tomu, že zrovna Tom je ten typ, co bez okolků uhodí holku. Že se z něj stal arogantní rozmazlený fracek - za jakého ho teď budou mít všichni ti, co je jim nějaké TH ukradené a teď si jen přečtou jeden článek... třeba zrovna ten, který se objevil na českých serverech.
Nechci tu Toma omlouvat. Pokud opravdu tu fanynku uhodil, je to jeho chyba... a taky on na to nejvíc doplatí. O něm se bude mluvit jako o někom, komu nedělá problém praštit ženskou...
Jen ho za to nedokážu odsoudit, protože ho svým způsobem chápu. A je mi líto, že se tohle stalo. Je mi líto, čím musejí kluci procházet, je mi líto, k čemu ho až dohnala "láska" jejich fanynek...

A další věc... myslím si, že velkou "zásluhu" na tomhle všem má i ten jejich slavný management.
Vždyť přece vědí, jaké jsou jejich fanynky. Že jsou naprosto jiné, než fanynky jiných skupin. Šílenější, fanatičtější...
Největší chybou je tahle nesmyslně dlouhá pauza bez jakýchkoliv zpráv. Všude kolují jen dohady, drby, fámy... a všichni jsou čím dál tím víc nedočkaví. A pak se najednou objeví zpráva o Tomovi a jeho nových vlasech... to už některý prostě nezvládají a pokud mají možnost, musí se o tom přesvědčit sami.
Přitom by úplně stačilo alespoň jednou za čas dát někde nějaký krátký rozhovor, prostě se jen ukázat. To by podle mě celý ten rozruch uklidnilo. Bill by se usmál, Tom by hodil provokativně očkem a všichni by byli naprosto spokojeni.
No a situaci kolem Kaulitz domu a studia by si měl vzít na starosti taky jejich management. Oni by přece měli vědět, co dělat. Jak zasáhnout, jaké mají prostředky se bránit...

No, už pomalu končím, jen doufám, že se tohle nějak přežene a třeba se nakonec ukáže, že to nebylo tak horké, jak to teď vypadá.
A taky doufám, že Tom nachází podporu alespoň doma, u Billa a dalších, kteří přesně ví, čím prochází a jak se musí teď cítit...


FF Odpuštění

16. dubna 2009 v 1:41 | Majka |  Mé FF jednodílné (twincest)
Jako všímáte si, kolik je hodin?
A já právě dopsala svou novou povídku :-)
Co k ní říct... Je docela krátká,napadla mě teprve včera večer a hned jsem ji sepsala. Konečně jedna, kterou jsem dokončila... ale na ostatních pomalu pracuju :-)
Tahle je tak trochu... zvláštní, alespoň pro mě. Je z prostředí, které mi je neznámé, takže jsem hodně věcí napsala podle svého. A důrazné upozornění - hlavně pro Chrisulku - je smutná! Přesto ji snad můžeš číst... tvoje podmínky, že nesmí zemřít ani jedno z dvojčat, nebo musí zemřít oba, jsou splněny :-) Ale není v ní sex :-) Přesto jsem se do ní snažila vnést hodně emocí... snad se mi to povedlo.
Takže tady je...

ODPUŠTĚNÍ

Starý kostel na konci vesnice.
Zvenčí jen pár omlácených zdí, místy propadlá střecha a veliký stříbrný zvon.
Uvnitř šero a chlad.
A právě sem míří pomalé kroky mladého chlapce. Nebo je to už muž?
Ztěžka bere do ruky studenou železnou kliku a otevírá dveře dokořán. Smítka prachu se zvednou ze země a začnou tančit v nenadálém přílivu teplých slunečních paprsků. Vytvářejí zlatě osvícenou cestu mezi zašlými lavicemi až k oltáři.
Mladík pozvedne hlavu. Výš. A ještě výš. Kráčí středem, přesto, že mu to přijde nepatřičné.
Bledost jeho obličeje je tím výraznější, čím více se vzdaluje od světla. Ostré hrany lícních kostí jsou náhle změkčeny dvěma drobnými kapkami. Nevnímá je. Zvykl si...
Na konci cesty se zastaví a hlavu opět pokorně skloní. Klekne si. Až příliš štíhlé ruce sepne v tiché prosbě a přitiskne je ke své hrudi. Tam někde pod nimi tluče srdce. Jak dlouho ještě...?
Ústa se neslyšně pohybují. Ani pevné sevření víček nezabrání dalším slzám, aby svými vlhkými stopami dál znamenaly jeho tvář.

"Veselé" Velikonoce :-(

11. dubna 2009 v 23:11 | Majka |  Moje já
Tak tohle mělo být původně jen poděkování za komenty k předchozímu článku, ale nějak jsem se rozepsala, tak jsem to nakonec překopírovala a tak, jak to bylo, to sem vkládám jako nový článek... Omlouvám se za negativní tón celého tohodle mýho výplodu, ale nějak nejsem ve své kůži :-( Tak tady to je:

Prý "sem napiště komentář" :-) No jo, ok, tak teda sem, chápu :-) (stejně je to nakonec jinde, než v těch komentářích, takže budu za nechápavou :-) )...
Chrisulko, Ilonko, děkuju :-) Je jasný, že Tomík by tam místo Georga byl 100x lepší... třeba se mi ještě bude chtít ho tam vyměnit, to se uvidí :-)
Musím říct, že jsem od pátku u našich, budu tu až do pondělí a chodit tady na net je tak trošku o nervy. Každá stránka se otevírá asi tak půl hodiny, nedejbože, kdybych si třeba chtěla pustit nějaké video... ale stejně mi to nedá a alespoň ty nejdůležitější blogy zkouknu, abych byla trochu v obraze :-)
No a taky už od pátku mám nějakou blbou náladu. Začíná to všechno tím, že právě teď bych chtěla být někde úplně jinde, než jsem a je mi z toho dost smutno.
Pak ty různé zprávy, co kolují na netu... fanynky kempující u TH studia a u kluků před domem, kde jim prý rozbořili nějaký plot a Bill tam měl slzy v očích :-( Já nechci, aby byli smutní, nechci aby se trápili a hlavně nechci, aby jsme je trápili my, fanoušci :-( Už to, jak se předtím Tom dohadoval s tou fanynkou a teď zase tohle... ach jo :-( Kvůli blbé touze po senzaci, kvůli tomu, aby někdo vyfotil tu nejlepší fotku Toma v jeho nových vlasech... kvůli tomu jim ubližují?
Celý den je mi nějak teskno, potřebuju vědět, jak se mají, že jsou v pohodě a chci aby oni věděli, že je máme rádi! Doopravdy rádi. Že na ně myslíme. A že je už strašně moc potřebujeme. Chci vidět, jak se usmívají, jak jsou pyšní na to, co dělají... Ne aby pořád jen museli řešit nějaké problémy, nebo dokonce volat policii... A dohadovat se těmi, kdo by jim měl naopak ukazovat svou podporu a lásku :-(
Je mi strašně moc smutno a chce se mi brečet a sama nevím pořádně proč. Jen doufám, že to brzy přejde...
I když Velikonoce nemám ráda a udržujeme je vlastně jen kvůli dětem - přesto vám taky přeju krásné velikonoční svátky, hezky si to užijte a nejpozději v úterý - doufám, že už s lepší náladou - se někde taky na netu, nebo třeba jinde - určitě uvidíme :-)

No a ještě jednou přeju hezké, teplé a slunečné Velikonoce, klukům bohatou nadílku a holkám... co? Málo namláceno? To taky nezní moc pozitivně :-) Tak třeba to, ať už je po Velikonocích :-)

A alespoň jeden obrázek, který jsem si sem nějakým záhadným způsobem stáhla z twincest blogu a to včetně "komentáře", který u něj byl :-)

"Vzal sis toho dost, Bille ? Nevzal, to jsem si moh myslet... Vem si ještě, vždyť nemáš žádnej zadek, to je děsný, za co tě mám držet..." x)

Mimochodem, jak je to s Velikonocema v Německu, nevíte někdo? Chodí se tam taky s pomlázkama? Bych chtěla vidět Toma, jak se ráno přižene k Billovi do pokoje a chce po něm "vejce malovaný" :-)
I když kdo ví... třeba by to bylo naopak... :-)

Sexy Bill...

9. dubna 2009 v 21:59 | Majka |  Fotky
Už jsem sem docela dlouho nic nedala...tak dneska jen jednu starší fotečku Billa :-)
Je to opět z toho koncertu, kde byl tak nehorázně sexy s kalhoty až kdovíkde...
No a navíc takovýhle postoj a pohled... umírám!!!

Fotku sem dám rovnou dvakrát :-)
Jednou "originál" a pak ještě jednu maličko upravenou :-)
Nějak mi při výhledu na Billíkovo bříško vadil ten stojan na mikrofon, tak jsem se ho prostě zbavila.
To, že jsem u toho "zničila" Billovi přezku na pásku a nějak se mi tak ztratil zip od bundy, je mi docela jedno :-) Ani stín od "neexistujícího" stojanu na Georgovi mi vůbec nevadí :-)
Hlavně, že je vidět Bill a jeho bříško! :-)

Takže originál:


A "můj" Billí :-)