Květen 2009

ECHO 2007

31. května 2009 v 20:04 | Majka |  Fotky
Bože, to jsou tak nááádherné fotky!
Billovi to tady tak strašně slušelo... a Tomovi taky, ty jeho úsměvy na některých fotkách...
A samozřejmě, že dvojčátka na sobě musí být totálně nalepená, jinak by to ani nešlo :-)
Při pohledu na některé ty fotky mě hned napadá, jak by se daly ještě maličko upravit, aby vypadaly ještě dokonaleji :-) Tak uvidím, když budu mít čas, zkusím si s nimi zase trošku pohrát :-)))

No a tady jsou ty naše zlatíčka:


Zbytek pod perexem...


Zachraň mě! 8.díl

29. května 2009 v 8:00 | Majka |  Mé FF vícedílné - Zachraň mě!
Tak je tu 8.díl týhle mý povídky... :-)
Předem se omlouvám, jestli bude působit trochu zmateně, ale poslední asi 4 dny mi blbne počítač a je fakt těžký soustředit se na to, co chci napsat, když mi během jedné věty třikrát problikne černá obrazovka :-) I proto se tu teď posledních pár dní neobjevily žádné nové články, ale snad se to už brzy vyřeší...
No... nebudu zdržovat...snad to i přes všechny tyhle potíže bude ke čtení... :-)


Tom ještě několik vteřin zaraženě hleděl na už zmlklý telefon. Tohle vypadalo vážně, David zněl opravdu naštvaně...
´Kruci, co se mohlo stát? Jako by nestačil tenhle průšvih s Billem, který je sám o sobě dost zlej, teď se ještě posere něco dalšího!´
Tomovi přišlo, že na něj padá celý svět ve své nejhorší podobě. Už od včerejšího odpoledne si připadal jako ve zlém snu, ze kterého se ne a ne probudit...

Ztěžka usedl na postel vedle spícího Billa. Třeštila mu hlava, necítil záda, svíral se mu žaludek zvyklý na pravidelný přísun potravin. Unaveně si promnul oči a na okamžik skryl tvář ve svých dlaních. Kdyby si tak mohl lehnout a spát...
Místo toho s povzdechem vstal a došel si do koupelny alespoň opláchnout obličej. Nic víc nestihl, pak už se vedle v pokoji ozvalo rázné zaklepání na dveře.

David netrpělivě postával na chodbě a znovu zamračeně pročítal celý článek. Stále doufal, že to celé je jen další nehorázný výmysl senzacechtivých novinářů, kteří se neštítí vůbec ničeho. Za svou kariéru to zažil už nespočetněkrát.

Bill with Tom´s guitar

24. května 2009 v 20:39 | Majka |  Mé fotomontáže
Co k tomu napsat... prostě smutný Billí :-(


Zachraň mě! 7.díl

24. května 2009 v 8:00 | Majka |  Mé FF vícedílné - Zachraň mě!
No... bylo to na poslední chvíli, ale 5-tidenní limit jsem přece jen stihla :-) Díl jsem dopsala včera večer a hned ho poslala Januli z TWC-blogu, která mi ho obratem poslala opravený zpět, takže jsem ráda, že to po sobě už nemusím znovu luštit a hledat případné chyby - čímž jí moc děkuju za její rychlost :-)
No a jinak... hezké počtení :-)

Tom pomohl Billovi do postele, naklepal mu polštář, omotal mu kolem chladného těla peřinu, pečoval o něj jako o malé dítě. Bill se i přes to, jak slabý se cítil, spokojeně usmíval. Líbila se mu pozornost, kterou mu jeho bráška věnoval.
Mlčky pozoroval, jak si Tom sundává kšiltovku, svléká mikinu a zouvá boty.

"Ty tady zůstaneš se mnou?"

"Myslíš, že bych tě tu po tom všem nechal samotného? Posuň se kousek..."

Tom dělal všechny pohyby tak nějak automaticky, na jeho tváři se nepohl ani sval, vlastně na bratra ani nepohlédl, když mu odpovídal. V džínách a triku si lehl vedle Billa a bez jediného náznaku úsměvu se mu konečně zadíval do očí.

"Nemysli si, že to nechám jen tak. Že tě nechám pokračovat v tom, co děláš. Sice jsi mě teď přesvědčil, abych nevolal sanitku, ale to neznamená, že to ještě nemůžu udělat... když se to nezlepší. Jasný, Bille?"
Bill sklopil provinile oči.
"Tome... promiň, nechtěl jsem, aby to takhle dopadlo..."
"A na co si, sakra, myslel, když jsi s celým tím nesmyslem začal? Já pořád nemůžu pochopit, jak tě něco takovýho mohlo napadnout!"

Cesta ze studia...

22. května 2009 v 22:17 | Majka |  Mé fotomontáže
Už jsem tu dýl nedala žádnou twins-montážku, tak to musím napravit :-)
Takže takhle nějak si představuju, že by mohla probíhat cesta našich dvojčátek ze studia domů... :-)
Bill je unešen západem slunce... a Tom je unešen Billem :-)


Billí...

21. května 2009 v 7:24 | Majka |  Fotky
Tak někomu tu chyběl Bill... tady je a je nádhený!!!

Jinak já nejspíš dnes celý den nebudu, protože konečně jedeme do toho Liberce, kde jsme měli být už v neděli...
Takže se na vás budu těšit večer :-)

Image and video hosting by TinyPic

TH na začátku...

20. května 2009 v 14:35 | Majka |  Videa
Tak dneska tu skoro od rána přebírám tu moji XXL složku s TH, protože nám nějak blbne počítač a já si to chci konečně všechno zazálohovat, než nám zase odejde hard-disk a o všechno přijdu... :-)
A mezi jiným jsem tu našla jedno video, které jsem si "kdysi" stáhla a strašně se mi líbí, i když kvalita je hrozná. Ale jsou to kluci, když teprve začínali a já se musím smát tomu, jak se, chudinky, tak strašně snažej a nikoho to tam moc nezajímá :-)
No, dneska už by takový koncert asi vypadal "trošku" jinak :-)


Tomí...

19. května 2009 v 23:59 | Majka |  Fotky
To je krásný! Já chci taky umět dělat takovýhle animačky!!! :-)


Image and video hosting by TinyPic

Tajné fotky z výletu podruhé :-)

19. května 2009 v 11:54 | Majka |  Fotky
Včera jsem slíbila, že sem dám postupně pár "tajných fotek", které měly zůstat jen v soukromém archívu... ale já myslím, že máte právo je vidět, takže tady je další z nich :-)

Jo a Chrisulko pamatuješ si na tuhle situaci? Tomík - zlatíčko - v pohodě... a Bill se zase naštval,když jsi tam pořád fotila nějaké hlouposti a ne jeho! A ještě sis mu dovolila říct, jestli může jít kousek na stranu! :-) Měli jsme pak co dělat, aby jsme ho dohnali, jak uraženě odkráčel :-))) Naštěstí mu ta naštvanost nikdy nevydrží dlouho... :-)


Zachraň mě! 6.díl

19. května 2009 v 8:00 | Majka |  Mé FF vícedílné - Zachraň mě!
Toma na cestě ke svému hotelovému pokoji nezastavila jen tlumená rána, která se ozvala z Billova pokoje. Byl to hlavně náhlý nepříjemně úzkostný pocit, který se mu rozlil celým tělem a donutil ho ustrnout uprostřed pohybu. Jako ve snu se otočil zpátky a několik okamžiků zíral na jen pár metrů vzdálené zavřené dveře. V hlavě mu hučelo, nebyl schopen jediné rozumné myšlenky, když se nejistě vydal chodbou zpět.

Přede dveřmi se opět zastavil. Měl nutkání okamžitě vrazit dovnitř a přesvědčit se o tom, že je Bill v pořádku… zároveň však tušil, že tomu tak není a měl neuvěřitelný strach vejít.
Váhavě zdvihl ruku a krátce zaklepal. S nepatrnou nadějí se zaposlouchal do tíživého ticha rozléhajícího se všude kolem. Neozvalo se vůbec nic, ani jediný zvuk, který by svědčil o přítomnosti někoho za zavřenými dveřmi.
Tom zaklepal ještě jednou, ale tentokrát už ani neočekával, že by mu Billův hlas odpověděl. Proto zároveň s tím sáhl do kapsy svých džínů a vytáhl kartu od bratrova pokoje.
Třásly se mu ruce, když ji zasouval do zámku. A v jeho tváři byly jasně čitelné obavy, když uslyšel známé cvaknutí a dveře se poslušně otevřely.

Chrisulko, tak už to přiznej!!! :-)

18. května 2009 v 15:57 | Majka |  Fotky
No... tak jsem si tak říkala, že by naše Chrisí konečně mohla s pravdou ven, co říkáte?
Takže... Chrisulko... nezlob se na mě, ale dám sem postupně pár těch fotek, které měly zůstat jen mezi námi a prásknu, že jsme nebyli v tomhle penzionu poprvé... že? :-)
Ony alespoň holky uvidí, že vyjít s twins není vždycky až tak jednoduchý...
Pamatuješ tady na ten Billův otrávený povzdech? Prej - "Jé, na koho se zase čeká?!?" :-)


"Der Letzte Tag" shoot

18. května 2009 v 1:37 | Majka |  Mé fotomontáže
Že já sem vždycky dávám montážky v takovouhle nekřesťanskou hodinu... :-)
Ok.. tohle ani moc jako montáž nevypadá, já vím. Taky jsem to až tak moc neupravovala, jen jsem jednoduše spojila dohromady dvě fotečky (a trošku si pomohla třetí). A proč? Kvůli tomu Billovu výrazu. Je mi totiž naprosto jasný, komu byl ten mlsný pohled určen a bylo mi trošku líto, že tam ta osůbka není :-) No tak jsem ji tam dala :-)

Takže tady je montážka:A tady jsou původní krásné fotečky před tím, než jsem je takhle zkazila :-)

Mlsně vypadající Bill (z téhle fotky pochází taky celé modré pozadí):


Naprosto nevinný Tomí:


A odtuď jsem si vypůjčila spodní část Billova trička, kalhoty a jednu ruku :-) Jo a taky "spodní šedivé pozadí", protože jen s modrým se mi to nelíbilo :-)


17.04.2007 - France3 - Private minutes

17. května 2009 v 8:00 | Majka |  Videa
Protože v tuhle dobu budu nejspíš někde v Liberci, dávám vám sem jedno nádherný video...
Miluju to... záběry na kluky v soukromí... já tam chci být s nimi!!!
Je tu několik momentů, které bych si mohla pouštět pořád dokolečka a taky pár zajímavých záběrů...
Mě třeba stačí už jen ten pohled, jak Bill pije... :-) A jak kouká na Toma, když si tam vedle něj taky nalévá vodu... A taky jeho "Nééé..." :-)
A okolo 30. vteřiny, jak tam Georg zírá na Billa...
A to jejich podepisování... a jak na ten plakát Bill nejdřív tak kouká :-)
A spoustu dalšího... no, ještě jim tak rozumnět :-)
Jen doufám, že to do neděle zase nebude smazané, to by mě vážně naštvalo!


Bill - Star Academy

15. května 2009 v 18:05 | Majka |  Fotky
Bože, bože... tohle jsou tak krásné fotečky!
Já vím, že to Billovi sluší vždy, ale tohle byla podle mě jedna z jeho nejdokonalejších image... :-)
Ty vlásky i to oblečení!!!
Já vím, že tahle jeho podoba byla hodně ženská, ale jako... ách... kdyby takhle chodil pořád, vůbec se nebudu zlobit :-) Je tu nádherný...


Zbytek pod perexem :-)


Twins na cestách :-)

14. května 2009 v 10:39 | Majka |  Mé fotomontáže
EDIT 15.5.2008: Tak už jsem na to konečně přišla :-) Na ten "lehce rozhozený" Tomův výraz... na to, proč vlastně sedí na těch kufrech... i na to, proč je Bill tak vysmátý :-) On si opravdu odškrtává seznam věcí, aby na něco nezapomněl (jak trefně poznamenala Kattys) :-) A při pohledu na svůj "cestovní vozík" si může říct:
"Konečně mám sbaleno vše, co opravdu potřebuju!" :-)

No... opět je tu montážka... :-)
Tentokrát černobílá... ono vyladit barevně všech těch asi pět fotek, že kterých vznikla tahle výsledná, by bylo zatím nad moje síly :-) A neumíte si představit, jakou práci mi dal Tom, když jsem mu chtěla alespoň malinko změnit výraz... i tak tady působí tak nějak strnule, nepřirozeně :-( No jo, co nadělám, musím počkat, až se objeví víc fotek...


Zachraň mě! 5.díl

14. května 2009 v 8:00 | Majka |  Mé FF vícedílné - Zachraň mě!
Tak 5. díl je tady... Musím se přiznat, že je to pro mě docela zvláštní zkušenost - psát vícedílnou povídku. Až doteď jsem vždy psala jen jednodílovky, a i když byly třeba rozdělené na 2 nebo dokonce 3 části - vždycky byly zveřejněné až po dopsání.
Teď tu (a na twincest-blogu) zveřejňuju jednotlivé dílky, aniž bych tušila, o čem budu psát v díle dalším... :-)
Jo a zapomněla jsem dodat, že u všech zatím zveřejněných dílů moc děkuju Januli z TWC-blogu za betaread!Bill seděl schoulený v křesle ve svém hotelovém pokoji a po tváři mu stékaly dvě osamělé zoufalé slzy, třásl se.
Bylo to přesně to křeslo, ve kterém předtím celé odpoledne odpočíval Tom. Ten tu teď však už nebyl. Odešel. Přesto měl Bill stále ještě před očima jeho poslední pohled plný zklamání, stále mu v uších zněl bratrův křik...

Flashback

"Ták... podívej, co jsem objednal! Hmm, to vypadá dobře... Je tu tvoje milovaná sýrová pizza, pak palačinky, špagety, spousta..." Tom sáhl do papírové krabičky, "...mňam! Spousta výborných hranolek a nezapomněl jsem ani na vanilkový shake a zmrzlinu!"
Tom ještě jednou hrdým pohledem přejel celý stůl. Nechybělo nic. Vítězoslavně upřel zrak na Billa, který se tvářil jako hromádka neštěstí.
"No tak, Bille... pojď! Můžeš si vybrat, co chceš. Cokoliv... Nebo máš chuť ještě na něco jiného? Řekni si, seženu to. Dal by sis raději nějaké ovoce? Nebo..."
"Tome, já..."
Tom jako by své dvojče ani nevnímal. Přisedl si vedle Billa na postel a ztišil hlas.
"Když něco z tohodle hezky sníš, mám pro tebe ještě odměnu." Tajuplně se usmál a sáhl pod svou zbytečně velkou mikinu. Před Billem přistál ohromný pytlík s gumovými medvídky.

Twins na párty :-)

11. května 2009 v 10:15 | Majka |  Mé fotomontáže
Omlouvám se za toho chudinku pejska... ale vážně jsem nemohla odolat :-)
Takže... dvojčátka na afterparty? :-)
A... prosím... nenadávat za opět špatně umístěný copyright :-)


Twinsátka u studia 8.5.09

10. května 2009 v 14:50 | Majka |  Fotky
Já už nemůžu... ten Bill! :-)
I když jsem neměla ráda, když... tohle něco... nosil na hlavě Tom, na Billovi to prostě vypadá totálně sweet!!! Je nádhernej... jak mu kolem koukají ty vlásky... ááá!Takže tyhle fotečky sem opět musím dát, i když jsou všude...
Billé... já z tebe vážně umírám!

No a Tomi... líbí se mi tu :-) Opět :-) Ale tady je můj miláček opět Bill :-)Beyoncé Party - Berlin 08.05.09

9. května 2009 v 23:52 | Majka
Teda jako... ač jsem tu měla na zítra ráno přednastavený úplně jiný článek, tohle má prostě přednost!!!
Konečně Bill a Tom spolu, oba ve své nové podobě... a já umírááám!!!

Takže... jak tak koukám (když se asi po půl hodině můžu konečně trošku soustředit) - Tom má náušnice v obou uších a opravdu vyměnil piercing ve rtu. Nemá teď - zcela náhodou - stejný, jako má Bill v obočí? :-)
A Tomovy vlásky... koho mi tu připomíná? Už vím :-) Japonskýho ninju (píše se to tak?) :D Ale líbí se mi! Moc se mi líbí!!! :-)

No a Bill... bože, ten jeho pohled! A ty vlasy! A ten krásnej hvězdičkovej náhrdelník :-) A jak je namáčklej na brášku! :-)

Miluju je!!! Totálně!!! :-)

Ovšem tady... jako co ta ruka toho chlapa na Billově koleni!?! Kdo to vlastně je?


No jako mám za dnešek dost. Nejdřív to H&M video, teď zase tohle... kluci, to mi jako nedělejte!!!

Zachraň mě! 4.díl

9. května 2009 v 8:00 | Majka |  Mé FF vícedílné - Zachraň mě!
Tak dneska bez mých zbytečných řečí... prostě 4. díl povídky je tu a snad se vám bude alespoň trochu líbít. Je trošku delší, než ty předchozí :-)


Bill si nepamatoval, jak se dostal do svého pokoje.
Nevnímal příjemně teplou náruč svého bratra, který ho opatrně vytáhl z auta a nastoupil s ním do výtahu. Nevnímal ani jeho polekaný pohled, kterým co chvíli sklouzával k Billově bezvládně zakloněné hlavě a neslyšel tichá povzbuzující slůvka plynoucí z Tomových úst... Tom sám nevěděl, komu z nich dvou jsou ve skutečnosti určena...

Jakmile se ocitli v bezpečí za dveřmi hotelového pokoje, Tom si trochu oddychl.
S až zarážející něžností položil Billa na postel a na chvíli se upřeně zahleděl do jeho tváře. Vypadal tak ztraceně mezi nadýchanými, bíle povlečenými polštáři. Tak nehybně... tak... mrtvě! Tomovi se až zadrhl dech a srdce vynechalo jeden úder... Váhavě zdvihl ruku a opatrně ji přiložil Billovi na krk do míst, kde tušil tepnu. Úlevou zavřel oči, když pod svými prsty ucítil slabý tepot.
V tu samou chvíli sám nad sebou zavrtěl nevěřícně hlavou a trochu vyděšeně stáhl ruku zpět. Co ho to proboha napadá? Samozřejmě, že je Bill v pořádku. Musí být. Jen... jen si potřebuje odpočinout a pořádně se najíst. A o to už se Tom postará. Bude to ok...