Červen 2009

Ochutnávka z povídky "Zatracené blondýnky" :-)

30. června 2009 v 23:08 | Majka |  Mé FF vícedílné - Zatracené blondýnky
Tak... protože teď mám trošku míň času než bych chtěla, nestíhám montážky (i když už mám nějaké určité v plánu :-) ) a jsem trochu pozadu i s povídkou Zachraň mě!, rozhodla jsem se vám sem dát takovou úplně maličkatou ochutnávku z mý nový povídky, která mě teď hodně baví, trávím nad ní každou volnou chvilku a kterou snad brzy dokončím a dám ji sem celou :-)
V konečné verzi bude mít nejspíš 4 díly, z nichž 3 už mám napsané (a to jsem na vás hodná, původně jsem chtěla ještě každý díleček rozdělit napůl, aby jich bylo 8, ale to by pak byly docela krátké :-) )
Tak jen doufám, že vás tím nalákám, aby jste si pak povídku přečetli... :-)


Takže... ZATRACENÉ BLONDÝNKY :-)


"...Všechno to bylo špatně a Tom viděl jen jediné řešení.
S pohledem upřeným na Billa pomalu překryl dívčiny prsty svou dlaní, zatímco druhou paží jí jemně obejmul kolem ramen. Jen on sám věděl, kolik úsilí a přemáhání ho stálo těch několik jednoduchých pohybů. Srdce mu sevřela mrazivá úzkost, když spatřil zorničky svého bratra náhle se rozšiřující nevěřícím úžasem.

Bill konečně odpoutal zrak od spojených rukou na Tomově stehně a jeho bolestný pohled se zapíchl do naprosto stejně tmavých očí svého dvojčete. Tu tichou zoufalost, která se v nich zračila, Tom neunesl..."


No... vím, že toho není moc, ale pro začátek to snad stačí :-) Povídka se tu... doufám... objeví během několika dní :-)

A přeju všem hezký večer a příjemný začátek prázdnin!!! :-)

Konečně zase twinsátka :-)

29. června 2009 v 20:40 | Majka |  Fotky
Tak... konečně tu přestanu prudit s mými fotkami a zase přejdu - moc ráda - k milovaným twinsátkům :-)

A tohle naprosto miluju... člověk se vůbec nemusí namáhat s nějakýma montážema, když existují takovéhle nádherné - a hlavně naprosto reálné - fotky! :-)

Nějak zapomínám dýchat, když vidím tu jejich blízkost... opět Comet awards 23.5.2008


Ono bylo vůbec z téhle akce tolik překrásných fotek...
Takže neodolám a "šoupnu" sem ještě tuhle... ach bože... Bille...

Ok... tak ještě dvě... já za to fakt nemůžu, já vím, že jsou už všem známý, ale já je tam miluju!!!A tuhle... bože, ty jejich ruce!!!A ještě... ne, už vážně končím! :-)

Pár foteček z dovolený...

29. června 2009 v 0:07 | Majka |  Moje já
Tak abyste neřekli, že se ani nepochlubím, tak sem dám pár fotek od móóóře :-)
Dnes tu byla mamka, takže jsem si je mohla od ní stáhnout... a taky jsem našla ten správnej kablik k telefonu... takže tady jsou (pod perexem :-) )


A tentokrát to odskákal Tom... :-)

28. června 2009 v 0:11 | Majka |  Mé fotomontáže
Ok... já vím, že jsem slíbila, že už budou kluci jenom spolu... ale když se člověk nudí (i když by teda měl pracovat... ehm :-) )... Chrisulka nikde (zlatí, mě už se stýská! Celý den jsem tě neslyšela!), tak prostě můžou vzniknout různé hlouposti :-)
A ono by to Tomímu přišlo určitě líto, že Billí se mnou má fotečku a on ne :-)
No tak dobře, spíš než jemu to přišlo líto mě... :-)
Tak Tom zavítal rovnou k nám domů, kde tahle "fotka" vznikla... akorát, jak tak na něj koukám, vůbec nevím, co si mám myslet... já ho tedy nechci z něčeho podezřívat... ale kam to, sakra, kouká?! A snad ani nechci vědět, kam směřuje ta jeho ruka!!! No, ještě že jsem zrovna neměla manžílka doma! :-)

Takže zase raději pod perex... a Chrisulinko, neva, že jsem nevolala, že přijel Tomí na návštěvu? Ty jsi teď na něho stejně naštvaná... :-)


Bill s... M. :-)

26. června 2009 v 20:22 | Majka |  Mé fotomontáže
No... pořád dělám montážky kluků... buď spolu nebo každého zvlášť... a po dlouhé době jsem opět neodolala (a bylo to hlavně kvůli komentu mojí zlatý Márii, i když nevím, jestli tím měla na mysli zrovna něco takového :-) ) a udělala jsem zase jinou montážku :-)
No... snad mi to odpustíte, že jsem pro jednou zabrala Tomovo místo... příště už mu Billího zase vrátím, slibuju! :-)
No a pro jistotu pod perex... tedy ne že by to bylo potřeba z morálním důvodů... ale abyste se třeba hned nelekli :-)


Nádherný Bil...

26. června 2009 v 7:55 | Majka |  Fotky
Tuhle přenádhernou fotečku sem prostě musím dát...
Ach bože, Billovi to tady tak neskutečně sluší! Ty rozevláté vlásky... pootevřená pusinka... a ten pohled... já je chci vidět!!! Ach jo...


Hot night...

24. června 2009 v 20:28 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak jsem tady s další montážkou... ale tahle je trochu jiná, než jsem dělala doteď :-)
Váhala jsem, jestli ji sem vůbec dávat, ale Chrisulka mě ujistila, že můžu :-)
Takže... je to můj první pokus o... no, uvidíte sami :-) Poprvé musím svoje "dílko" šoupnout pod perex s upozorněním, že kluci tam jsou... tak trochu odhalení... a dělají... no to, co dělají :-)
Takže jen pro ty, komu se opravdu líbí twincest :-)


Zachraň mě! 11.díl

24. června 2009 v 9:42 | Majka |  Mé FF vícedílné - Zachraň mě!
Tak jsem tu se slíbeným dalším dílkem ZM! :-)
Jak jsem psala v předešlým článečku, je docela dlouhý, tak jen doufám, že nebude moc nudný... ono to sluníčko v Chorvatsku bylo opravdu horké, tak možná to bude trochu znát :-)
Jo a ještě jedna věc... kdyby se vám nezdály některé údaje ohledne twinsátek, tak se nezlobte... to byl jen takový můj odhad, jak by to v té době mohlo být a třeba to není tak úplně podle skutečnosti :-)


Dlouhá prostorná chodba byla prozářena jasnými paprsky dopoledního slunce. Odrážely se od pečlivě vytřené podlahy i sněhově bílé zdi, podél které stálo několik jednoduchých kovových lavic. Až na občasný tlumený zvuk, doléhající sem z nedalekého parčíku, zde bylo ticho. Tíživé ticho… dusivé, plné obav.

David, který společně se Sakim dorazil k obrovské budově fakultní nemocnice hned za houkající sanitkou, teď sklíčeně seděl na nepohodlné lavici, zachmuřený bodyguard stál se založenýma rukama u pootevřeného okna. Oba co chvíli zabloudili znepokojeným pohledem se schoulené postavě mezi nimi.

Tom seděl strnule na zemi, opíral se o zeď, hlavu zabořenou mezi lokty položenými na pokrčených nohou. Dlouhé vlasy, spletené v silné dredy, měl rozhozené po zádech, obvyklá čelenka a kšiltovka zůstaly zapomenuté v hotelovém pokoji. Stejně jako další věci, bez kterých se jindy neobešel - telefon, peněženka… na nic z toho při svém odchodu nemyslel, všechno to ztratilo na významu.

Po příjezdu do nemocnice předal doktor Brückner Toma do péče jedné starší milé sestřičce s jasnými instrukcemi - podat mu uklidňující injekci a uložit ho k odpočinku.
To by jí to Tom ovšem musel dovolit. Utišující lék i nabízenou postel rázně odmítl - on tu přece nebyl tím, kdo potřebuje pomoc. Všichni tihle lidé se měli starat o Billa, o jeho brášku, a ne se rozptylovat zbytečnými starostmi o Tomovo zdraví…

Chorvatsko...

24. června 2009 v 1:33 | Majka |  Moje já
Takže zlatíčka moje všechna internetová... :-)
Já jsem strašně ráda, že můžu konečně napsat tenhle článeček, aniž bych se musela bát, že mi v půlce přestane fungovat internet... píšu ho totiž na úplně fungl novém notebooku, který jsme si dneska pořídili :-) Tak snad už tu bude vše fungovat tak, jak má :-)
Abych se tedy zmínila o té své dovolené... no... jestli mám být upřímná, tak to byla první dovča, kdy jsem se už v den odjezdu strašně těšila na den, kdy budu opět doma :-)
Já vím, nejsem asi normální... ale já si to tam tentokrát opravdu moc neužívala... i když tak bylo opravdu hezky, teploučko, krásný moře, 2x denně aerobik (což zas taková výhra nebyla, protože ač mě tohle cvíčo vážně baví, vstávat kvůli tomu na dovolený před 7. hodinou ranní se mi teda moc nechtělo...)... ale chybělo mi tam až moc lidí :-(
Nejen moji tři "opravdový" miláčci, kteří zůstali doma (a díky babičce to i ve zdraví přežili), ale i moji další tři miláčci, kteří už jsou pro mě asi stejně tak důležití (nevím, jestli mám napsat bohužel nebo bohudík)... myslím tím samozřejmě naše milovaná dvojčátka a pak moje největší zlatíčko Chrisulku!

Broučku můj, tobě musím strašně moc poděkovat, já tě nemít, tak tam asi umřu! Těch SMSek a MMSek, cos mi poslala... (bože, nechci vidět ty účty za telefon! :-) )! A díky tobě jsem si mohla i v Chorvatsku pouštět ty kousky dvou nádherných songů, co se tu mezitím objevily... ještě tobě a Danovi dlužím ohromnou pusu... ale neboj, hned jak tě uvidím, tak jí neunikneš! :-)
CHRISULINKO, MÁM TĚ HROZNĚ MOC RÁDA!!!
Já vím, že ty to víš... těším se, až se zase uvidíme live a doufám, že to bude brzo! :-)

No a chtěla bych opravdu moc poděkovat i vám všem mojim zlatíčkům, kteří jste mi tu nechali svůj vzkaz... já jsem tak ráda, že sem ke mě chodíte, že si tu nepíšu jen tak sama pro sebe, ale že to i někdo čte a kouká na ty moje hokus-pokusy s fotkama... :-)
Děkuju moc moc moc, jsem ráda, že vás mám!!!

Dneska jsem sem už dala nějaké ty montážky, takže tu další, kterou mám připravenou zase až zítra (je teda trošku... ehm... jak to říct...ostřejší - až se za ni sama skoro stydím... ale Chrisulka říkala, že to není tak hrozný, takže se o ni s vámi podělím :-) )... ale to bude asi až odpoledne, protože dopoledne tu bude pro změnu další díleček Zachraň mě, který jsem dala dohromady pod tím horkým chorvatským sluncem a který bude tentokrát opravdu docela dlouhý :-)

Tak a už jsem se vykecala... a kdo se dostal až sem, tomu gratuluju a děkuju! :-)

Mějte se móóóc krásně a jsem vážně ráda, že už tu jsem zase s vámi! :-)

Vaše Majka

P.S.: Časem možná budou i nějaké fotky z týhle dovči, ale zatím nevím, protože já fotila jen mobilem a nějak jsem někam zašantročila kabel k PC... a fotky od mamky, která tam byla se mnou, jsem zatím neviděla... tak se uvidí, jestli se najde nějaká... zveřejnitelná :-)

Konečně doma... :-)

23. června 2009 v 12:18 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak jsem od neděle doma... ale protože mi zase strašně blbne net, nějaký ten článeček napíšu později (s ohromným poděkováním!) :-)
Teď jen na uvítanou dvě takový jednoduchý montážky... Ony ty fotečky byly krásné samy o sobě, já tam jen přistrčila Tomíka ještě trošku blíž k bráškovi :-) Snad se mi odešle alespoň to...


Zachraň mě! 10.díl

12. června 2009 v 11:17 | Majka |  Mé FF vícedílné - Zachraň mě!
Tááák... za necelé tři hodiny už budu sedět v autobusu a ujíždět k moři... ale jsem moc ráda, že jsem ještě před tím stihla dopsat další díleček Zachraň mě! :-) Je o něco kratší než ty ostatní - ne, že bych už dál nevěděla, o čem psát, ale už to prostě opravdu nestíhám... ale budu psát hezky na pláži pod horkým sluníčkem... :-)
Tak se tu všichni mějte těch 10 dní krásně, bude se mi stýskat... :-(


Tom nebyl schopný vnímat nic z toho, co se kolem něj dělo.
Sebejisté pohyby lékaře, kterými zjišťoval Billovy životní funkce… jeho strohý hlas, jakým mluvil do telefonu... Davidův ustrašený pohled… to vše šlo jakoby mimo něj.
A ačkoliv upřeně hleděl na Billovu nehybnou tvář, nevnímal v tuto chvíli dokonce ani jeho.
Před zastřenýma očima mu probleskávaly zdánlivě obyčejné momenty z jejich života.
Znovu viděl sebe a své dvojče, jak se jako malí proháněli ve školce po zahradě… znovu slyšel jejich vášnivé debaty s učiteli ve škole. Opět cítil to radostné nadšení, když si spolu vedli z útulku jejich první štěně… a skličující bolest, když se rodiče rozváděli.
Všechno prožívali společně. Spolu oslavovali každé narozeniny, spolu jezdili na prázdniny a dovolenou, spolu prožívali každou jejich nemoc.
Spolu napsali svou první písničku a pak spoustu dalších, společná láska k hudbě je zavedla tam, kde dneska jsou.
Tak kde se stala chyba? Proč ho najednou Bill nepotřeboval v tomhle svém hloupém rozhodnutí, které před pár týdny udělal? Proč se Tom teď musí jen bezmocně koukat, jak jeho bratr… jeho dvojče… bojuje o život?

Narozeniny na pláži...

9. června 2009 v 22:57 | Majka |  Mé fotomontáže
Ehm... kdybych s těma montážema už moc prudila, tak dejte vědět :-)
Když já vždycky narazím na nějakou fotku, u které mě hned napadne, jak bych ji mohla trošku upravit a nedá mi to a musím to zkusit :-) Ne vždy mi to vyjde přesně podle mých představ - jako třeba opět v tomto případě... ale i když to zase není úplně dokonalý, tak to sem dám, když jsem se s tím tak mořila... :-)


Bill model :-)

8. června 2009 v 17:39 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak takhle si Billa umím docela dobře představit... :-)


Twins spolu...

7. června 2009 v 1:14 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak... s touhle montážkou jsme se trápila docela dlouho, protože jsem pořád nebyla spokojená... a vlastně ani teď nejsem tak úplně spokojená, ale už ji dál nehodlám řešit :-)
Tak ji raději "ukončím", než ji přestanu mít úplně ráda... :-)


Hlasování na Ujdeto.cz

6. června 2009 v 22:20 | Majka |  Tokio Hotel
Tak jsem se - o něco dřív - vrátila z víkendu u našich a našla v poště zajímavý mailík...
Jedna slečna mě poprosila, jestli bych na svém blogu nemohla dát odkaz na hitparádu na stránkách ujdeto.cz, kde jsou Tokio Hotel se dvěma písničkama - 1000 Meere a Monsoon. Zatím jsou na 10. a 18. místě (co jsem koukala)...
Tak jsem si řekla - proč ne? :-)
Takže, holky - všechny povinně hlasovat! Myslím, že postup je tam celkem jasný, ale pro jistotu - vedle písničky se hlasuje pro její pořadí, které se pak ukáže pod celou hitparádou a po zapsání kódu to stačí odeslat... Hlasovat se dá prý každé dvě hodiny, tak hezky nařídit budíky a to by bylo, aby za chvíli nebyli první! :-)
Ne... ale tak alespoň pár hlasů bysme těm našim klukům poslat mohli, když už jsem o českou hitparádu, ne?
Do menu jsem na to dala i odkaz jako "Zajímavé odkazy"... a co mi to dalo práce... časem třeba i zjistím, jak se tyhle položky dají přejmenovávat... :-)
A tobě, Zdeňko, děkuju za tvůj mailík! :-)

Takže - hlasovat TADY!!!

With cat...

5. června 2009 v 6:00 | Majka |  Mé fotomontáže
Taková prázdninová pohoda... :-)


I´m ready for you...

4. června 2009 v 13:58 | Majka |  Mé fotomontáže
Lidičky... kdyby jste náhodou něco takového někde potkali... pošlete mi to domů! :-)
Pod perexem ještě "nerozmazaná" verze... mě se to hrozně líbí, když je to takhle jakože zamlžený, ale někomu třeba ne... tak proto :-))


Další fotky z LA

3. června 2009 v 14:59 | Majka |  Fotky
Tý jo... takových článků v jeden den jsem tu v životě nedala :-)
Ok... tak tedy i twins v LA podruhé... :-)

3. června 2009 v 14:13 | Majka |  Mé fotomontáže
... a jako doufám, že žádná další fotka se teď už neobjeví, já musím doma taky trochu uklidit a ne jen pořád "ukázňovat" Tomíka! :)))


Druhá fotka Toma v LA

3. června 2009 v 12:45 | Majka |  Fotky
Tak já jako nevím... přiznám se, že tady bych Toma snad ani nepoznala, kdybych neviděla tu první fotku... jako sluší mu to a to hodně, ale... já fakt nevím :-(