Červenec 2009

Můj první rok... :-)

31. července 2009 v 11:28 | Majka |  Moje já

Tááák... asi jste z nadpisu i obrázku pochopili, o čem tenhle článeček bude :-)
Je to tak - je to akorát jeden rok, co jsem tyhle kluky uviděla poprvé... a doslova na první pohled se zamilovala. Nejdřív do Billa, který mi v klipu Don´t jump (což byla úplně první věc, co jsem od nich viděla) připadal tak... nadpozemsky krásný... a časem i do jeho brášky, když jsem pochopila, že za tou jeho machrovskou image se skrývá stejně citlivá osobnost, jako je Bill.

A je to až neuvěřitelný - alespoň pro mě - jak moc mi za těch 365 dní přirostli k srdci.
Kolik myšlenek a času jsem jim za tu dobu věnovala... kolik úsměvů mi nevědomky vykouzlili na tváři... a kolik slz v očích... jak moc jsem se za ten pouhopouhý rok změnila. Jak navenek, tak i vnitřně...

Stále nejsem schopná to tak úplně pochopit.
Já byla vždycky do někoho "zamilovaná", vždycky tu byla nějaká skupina nebo zpěváci, které jsem obdivovala, moje zeď v tehdy dětském pokoji byla vždycky polepená plakátama... a i v pozdějším věku jsem pořád měla někajého toho "svého" miláčka...

Jenže... tohle je naprosto o něčem jiném.
Tihle dva, ještě před rokem pro mě úplně neznámí kluci odněkuď z Německa, se pro mě stali tak moc důležití, z těch 365 dní nebyl ani jediný, kdy bych na ně alespoň nepomyslela, vyvolávají u mě vlny protichůdných emocí, ovlivňují mi život, aniž by o tom cokoliv tušili...
Je to neuvěřitelné...

Moc dobře vím, že pokud je někdy uvidím "naživo" - a já věřím, že uvidím - maximálně mi věnují svůj podpis (když budu mít štěstí)... ve společnou fotku snad už ani nedoufám...

Ale už teď mi dali něco, co bych jinak neměla a za co jsem jim nesmírně vděčná!
Dali mi VÁS!!!
Nebýt jich, nikdy bych nepoznala všechny tyhle skvělý lidičky, co chodí sem na můj blog a i jiné, které jsem díky jim měla možnost poznat.
Samozřejmě nejvíc jim děkuju za Chrisulku, moje sluníčko, bez ní už by mi v životě prostě něco důležitého chybělo... ale to ty víš, miláčku! Tak už se koukej vrátit z těch hor, stýská se mi! :-)
Ale je spousta dalších lidí, kteří mi prosvětlují každý den a někdy mi stačí přečíst si pár řádek od vás a hned je mi o mnoho líp... chtěla bych vám tady za to poděkovat, jste moje zlatíčka a ani si neumíte představit, jak si vážím každé vaší věty, kterou mi věnujete!

DĚKUJU BILLOVI, TOMOVI A VŠEM VÁM, ŽE JSEM S VÁMI TEN SVÚJ PRVNÍ ROK MOHLA PROŽÍT!!!

No... omlouvám se, za tenhle sentimentální článeček, je toho tolik, co bych ještě ráda napsala, ale myslím, že už by vám z toho šla hlava kolem... takže už taději končím :-)

A ještě omluva Géčkům - já vím, že bez nich by Tokio Hotel nebylo tím, čím je a opravdu si jich vážím... ale dvojčata jsou pro mě prostě důležitější... přesto děkuju i jim, že jsou pro Billa a Toma takovými přáteli :-)

A už vážně končím :-)TWC kalendář 2010 :-)

29. července 2009 v 21:20 | Majka |  Mé fotomontáže
No... vlastně ani nevím, jestli jsem tohle měla dělat, protože fotky na původním kalendáři jsou nádherné a rvalo mi srdce tam dát místo nich jiné... tak tohle spíš jen tak... jako že by kluci mohli klidně vydat oba kalendáře :-)
A strčím to pod perex, abych tu nekazila dojem z tý krásy v předešlém článku :-)

EDIT 30.7.: V noci jsem udělala ještě jednu montážku, která s tímhle souvisí, tak to přidávám na konec :-)

Nový TH kalendář na rok 2010!

29. července 2009 v 18:23 | Majka |  Tokio Hotel
Ach bože... vidíte ty fotky? Já jsem si teda četla komentáře jinde na blogách a dost často se to fanynkám nelíbí... ale já jsem možná divná, protože já jsem z toho totálně nadšená, líbí se mi to hrozně moc!!!
Dvojčátka tam jsou nádherná! A ta fotka, kde jsou spolu!!!
Kalendář prý vychází 18.8.2009 (myslím) a já ho prostě chci!!!Přistiženi!!! :-)

28. července 2009 v 21:50 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak po samotném Billovi a samotném Tomovi zase hezky kluci spolu :-)
A raději pod perex :-)


Tom - Football shoot :-)

28. července 2009 v 13:45 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak dneska pro změnu zase Tomi... a jeho "shoot" :-)Billí v košili

27. července 2009 v 16:32 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak jsem opět tady, celý víkend jsem byla mimo - mimochodem, byl to moc příjemně prožitý víkend, za který ti, miláčku, strašně děkuju a ještě jednou se MOC omlouvám za ten zmatek v neděli - ani si neumíš představit, jak moc mě to mrzelo a jak jsem na sebe byla naštvaná :-(...

No a pro dnešek... "pro změnu"... zase jedna montážka...Twins in love

24. července 2009 v 21:03 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak dneska jsem zkusila zase trošku něco jiného... něco podobného už jsem jednou dělala - myslím, že třeba Ilonka si určitě vzpomene... :-)
No... asi to nebudu dál okecávat :-) Snad jen, že původní obrázek je od "midoban"...
Pod perexem... i když je to hezky nevinné :-)


Už mám volno, heč! :-)

23. července 2009 v 22:19 | Majka |  Mé fotomontáže
Tááák, lidičky... neuvěřitelný... alespoň pro mě... ale konečně mám po daních :-))) Alespoň tedy po tý hlavní práci, nějaké malé dodělávky už nepočítám :-)
A konečně se můžu zase věnovat dvojčátkům... to mi tak chybělo... :-)
Ne, že bych na ně před tím úplně zanevřela - jak jste sami poznali :-) - ale všechno, co jsem dělala, jsem musela dělat tak nějak narychlo a vůbec jsem si to nemohla užít...
Od příštího týdne se chystám hlavně na povídky, ukončit konečně Zatracené blondýnky a pokračovat v Zachraň mě! - na to se těším, nejraději bych k tomu sedla hned teď a psala... ale nechám to na ten příští týden :-)
A když budu hodně pylná, možná dopíšu i některou z rozepsaných jednodílovek, chtěla bych dopsat hlavně jednu "pracovně" nazvanou Die Letzte Nacht, která se mi docela líbí a už mám víc jak půlku... tak uvidím :-)

No... a abyste se dneska nenudili jen u mých řečí, přihazuju dvě starší montážky, které potřebovaly trošku dodělat, tak jsem je teď dokončila (ovšem nečekejte žádné zázraky - spíš tak pro pobavení) a trošku "mázla" (promiň, Chrisulko :-) )... :-)))

Tákže - nejdřív Billí... ehm, ono to sice z toho není poznat, ale ta motorka je tak nějak... rozbitá... fakt, věřte mi :-) A kdybyste se divili, proč se i přesto Bill tak hezky směje, tak je to proto, že se těší na pana opraváře... kterého vám dám pod perex :-)Twins for Nokia...

22. července 2009 v 21:00 | Majka |  Mé fotomontáže
Kdo si myslel, že tenhle nový plakát bude ušetřen mých pokusů... tak se mýlil :-)
Ale vy jste to možná čekali, ne? :-)

Zas tak moc jsem ho nezměnila :-)

Jen jsem se trošku "zbavila" Géček, za což se jim omlouvám, ale já je tam stejně nějak nebyla schopná vnímat... a navíc Georg půjčil Billovi svou bundu, protože to, co měl Billí na sobě... já nevím... bylo to na mě nějak až moc "humanoidní" :-)
No a samozřejmě jsem dvojčátka nenápadně přistrčila malinko blíž k sobě... :-)
Ale to jsem celá já :-))) Jo a ani jsem to "nemázla" :-)
In studio... together :-)

21. července 2009 v 22:21 | Majka |  Mé fotomontáže
Já vím... už jsem s tím otravná :-)
Když oni ale ještě pořád nepochopili, že chceme jejich SPOLEČNOU fotku!!! :-)
Pod perexem opět "nemázlá" verze :-)


Nový fotečky...

21. července 2009 v 20:58 | Majka |  Fotky
Vlastně ani nevím, co k tomu Tomí píše... snad, že jsou to fotky z jejich studia... a vlastně je mi to jedno... hlavně, že je zase vidím! :-)
Ach bože... oba vypadají tak nádherně!!! Jak já je milujůůů! :-)
Ať už je září a říjen a ať je zase spousta nových fotek a videí a všeho!!!Opět Bill... v ženské podobě :-)

20. července 2009 v 1:58 | Majka |  Mé fotomontáže
No... zkoušela jsem psát povídku, ale po tom, co jsem za půl hodiny byla schopna vymyslet asi tak dvě věty, jsem to vzdala... Na to prostě potřebuju mít čistou hlavu.
Pak jsem koukala na nějaká stará videa TH a z toho mi bylo spíš smutno...
A navíc jsem si dneska zlomila dva nehty, které jsem si od dovolený tak pěstovala :-(

Tak jsem se šla uklidnit tím, co mě baví a čím vás tady posledních pár dní úplně zahlcuju... ale snad vám to nevadí...
A snad nevadí ani to, že tentokrát jsem tu Billa situovala do vyloženě ženské podoby... když ono mu to i takhle tááák sluší :-)

Takže Bill(inka):


A pod perexem ještě "nemázlá" verze... zvlášť pro tebe, Chrisulko! :-)


Omluva... :-)

19. července 2009 v 22:15 | Majka |  Moje já
Tak původně jsem jen chtěla napsat pod tu předešlou montážku a poděkovat vám všem za ty milý komentáře, co mi píšete... ale mám toho na srdci maličko víc, takže proto tenhle nový článek...
A začnu opravdu tím poděkováním... jako... vy jste takový zlatíčka... vždyť právě za tu minulou montáž byste mi měli spíš vynadat, než ji chválit! :-) (Viď, Chrisulko: :-) Já to jako chtěla dát pod perex a napsat, že to není nic pro tebe... jenže ty bys tam stejně nakoukla, jako minule, takže nic...) :-)
Zjišťuju, že mám nějaký divný období - začalo to už těma fotkama Natálie, kterou tak nesnáším a nasázím si tu x jejích fotek, navíc s Billím...
Pak ten šílenej obrázek z DA, který jsem i já špatně rozdýchávala a myslím, že jsem nebyla sama...
A nakonec montáž dvojčátek s "Haha"-Chantellou!
Mám pocit, že už bych sem raději snad ani neměla nic dalšího dávat, než mě tohle období přejde a nebudu zase "normální"...
Což bude snad už brzo... tak to se mnou vydržte :-)

Počítám, že v srpnu to bude konečně lepší... budu mít hotovou práci a opravdu věřím tomu, že se pak koncem měsíce už někde objeví i kluci, já se na to tááák strašně těším, že si to ani neumíte představit! I když možná umíte, že? Myslím, že jste na tom stejně :-)
Tak už to ten měsíc a kousek vydržíme... a můžeme se třeba "pobavit" nad opravdu chytrými a profesionálními řečmi určitých lidí... zejména těch na M. a CH. :))) Hele - vidíš to, Chrisulko? :)))
A já jdu zkusit napsat alespoň kousek povídky... hezký večer :-)

Majka

Někdy je těžké hrát jejich hru...

18. července 2009 v 22:57 | Majka |  Mé fotomontáže
No... možná raději "no comment". Název je, myslím, dost výstižný...Skate-shoot :-)

18. července 2009 v 0:41 | Majka |  Mé fotomontáže
Musím říct, že se mi ta představa Billa se skateboardem docela zalíbila :-)
Takže ještě jedna - tradičně trochu "mázlá" :-) - montážka :-)V postýlce :-)

17. července 2009 v 0:50 | Majka |  Mé fotomontáže
No jo... nevydržela jsem to... a musela jsem alespoň na chvíli utéct od papírů a čísel ke dvojčátkům :-)
Tedy lépe řečeno, tentokrát zase k Billímu :-)Několik nádherných montážek

16. července 2009 v 14:35 | Majka |  FAN tvorba
Protože nemám čas na vlastní montážky, dám sem alespoň nějaké "cizí", které jsou prostě naprosto dokonalé a ty moje jim nesahají ani po kotníky...

Začnu třeba těma od někoho, kdo si říká Piratka... jsou nádherné! Většinu, nebo možná všechny, jste už asi viděli, ale to nevadí :-)
Ani k nim nebudu psát nějaké komentáře, protože to snad ani není potřeba:Zbytek pod perexem...
A budou tam nejspíš i nějaké ty... méně slušné... takže kdo se na to necítí - nerozklikávat :-)

Na jachtě... :-)

15. července 2009 v 1:42 | Majka |  Mé fotomontáže
Dneska mě neberte moc vážně... mám v sobě asi tak 4 skleničky Cinzana... a za sebou... no řekněme hezký zážitek... :-)
A já jdu kam? K počítači, abych si tu opět hrála s fotečkami dvojčátek :-)
Ještěže manžílek už mezitím usnul :-)

Takže... vítejte na Tomiho jachtě :-) (musím nějak napravit ty předešlý smutný článečky!) :-)In hospital...

13. července 2009 v 22:28 | Majka |  FAN tvorba
Všímáte si, jak jsem aktivní? Dneska už třetí článek! Se překonávám! :-) A to vlastně nemám vůbec čas :-)

Ale nevím, jestli se vám zrovna tohle bude líbit...
Před chvílí jsem se tak chvíli toulala po DeviantArtu, hledala nějaký obrázky, až jsem narazila na tenhle...
Je... šílený! Šíleně smutný, já se na něj podívala a sevřel se mi žaludek, nevím, jak to někdo mohl namalovat, nebo si to vůbec jen představovat... Ale na druhou stranu právě namalovaný je to tak nádherně... Já na to zírala takovou dobu a přitom jsem měla slzy v očích...
Asi už bych měla zase začít vyhledávat nějaké veselejší věci o dvojčátkách :-(

No... dávám to raději pod perex, ať se na to nemusí dívat, kdo nechce... třeba zrovna pro Chrisulku to určitě není, jak ji znám.

"Hospi" by ChocoPols


"Můj malý bráška" :-)

13. července 2009 v 16:12 | Majka |  Mé fotomontáže
Tomův blog mě začíná docela bavit :-)
Pro zvětšení (pro někoho) opět "Celý článek" :-)