Březen 2010

Twins love-song

28. března 2010 v 1:46 | Majka |  Mé fotomontáže
Já jsem si vzpomněla, že mám přece jen jednu fotečku z koncertu, která se celkem povedla :-)))
Že si na tenhle moment nepamatujete? Vážně ne? No jo, to jste tam měli počkat až do úplněho konce a ne odcházet hned, jak se rozsvítila světla... vždyť je přece jasný, že koncert nemohl skončit tak hloupě tím, že si vlezly do nějakého "vajíčka"... :)))


muj-tajny-bill.blog.cz

Leave me alone...

26. března 2010 v 0:22 | Majka |  Mé fotomontáže
No... prostě zase Bill :-)


muj-tajny-bill.blog.cz

Schrei Magazine

24. března 2010 v 8:12 | Majka |  Tokio Hotel
No jo, já vím, že to není zrovna skromný to sem cpát... ale mě to vážně udělalo radost :)))
Naprosto infantilně se usmívám už jen když čtu svoje "jméno" napsané v obsahu toho magazínu :-)

Zdroj: Evelyn


muj-tajny-bill.blog.cz

muj-tajny-bill.blog.cz

muj-tajny-bill.blog.cz

Dvojčátka v černém :-)

24. března 2010 v 0:10 | Majka |  Mé fotomontáže
A zase twinsátka hezky spolu... :-)
Taky se mohli ti úchylní návrháři, co vymysleli Billovi tu kombinézu na tour, trochu "rozšoupnout" a dát mu tam třeba takovéhle pěkné šněrování na kalhoty... :-)
A omlouvám se za tu děsnou kvalitu...

muj-tajny-bill.blog.cz

Vzpomínka na zimu...

23. března 2010 v 9:47 | Majka |  Mé fotomontáže
Tedy ne, že by se mi po tom sněhu nějak extra stýskalo... :-)

muj-tajny-bill.blog.cz

V růžové košili...

22. března 2010 v 3:02 | Majka |  Mé fotomontáže
No konečně jsem se zase vrátila k montážkám... musím říct, že mi to už docela chybělo takhle si hrát s fotečkama... na druhou stranu jsem ale vážně neměla moc náladu a i když jsem za těch pár dní, co jsem byla "mimo" několikrát otevřela PhotoFiltre, že se o něco pokusím, po pár minutách jsem ho zase zavírala... prostě mi to nešlo.

Takže tuhle novou "pokoncertovou" éru můžeme začít třeba... s Billem (ehm... no jo, asi žádné překvapení, že? :-) )

muj-tajny-bill.blog.cz

Tak Majka byla na koncertě...

19. března 2010 v 14:41 | Majka |  Moje já
... a ještě teď je z toho pořád malilinko mimo...

Ale už je to přeje jen o něco lepší :-) Něčeho takového jako je nějaká "reportáž" se tu ode mě asi nedočkáte - snad jen napíšu, že to pro mě byl vážně úžasnej zážitek, který ale strašně rychle skončil, člověk se nestačil ani rozkoukat a byl konec, naši miláčci byli pryč a já měla pocit, že se mi to celé snad jen zdálo...
Postupem času si trošku rozpomínám na některé okamžiky, ale jinak mi jednotlivé písničky splývají všechny dohromady a přiznám se, že jsem absolutně nevnímala, že tam jsou i Géčka. Tedy myslím, že jsem snad jednou zaregistrovala Georga, když přeběhl na naši stranu (k Tomíkovi), ale to je všechno...
Zato z dvojčat jsem prostě nemohla spustit oči - když jsem na ně tedy viděla, což se mi třeba u Billa poprvé povedlo až někdy u druhé písničky... pak už to ale bylo lepší, protože jsme se s Chris postupně probojovávaly čím dál blíž...

Nakonec musím říct, že to celé na mě zapůsobilo naprosto jinak, než jsem čekala... a překvapila jsem tím jak samu sebe, tak možná i lidičky, co tam se mnou byli.

Jinak moc děkuju za všechny ty komentáře pod předchozími články a montážkami - Mária, Jani - no jo, nějak mi trvá, než se z toho všeho vzpamatuju :-) A jestli jsem nezdrhla s Billím? Jé... kéž by :)))
RsM - tys mě viděla na koncertě? Jé a proč jsi se nepřihlásila? Ráda bych tě poznala!
Že bych se třeba k někomu hlásila já sama, na to nikdo nemůže spoléhat, protože já nemám absolutně žádnou paměť na tváře - takže pokud jsem tak přehlédla někoho, koho bych měla znát, tak se omlouvám... ale se mnou je to hrozný... stává se mi to hrozně často - někdo mě zastaví, začne se se mnou bavit a já vím, že toho člověka znám... jen prostě nevím, odkuď, natož abych si vzpomněla na jméno :)
Jo a ještě moc děkuju tobě, Zouíčku, že jsi zavítala! Tebe by měli předepisovat v lékárně jako lék proti depresím, protože ty tvoje komentáře jsou vždycky tak plný optimismu a nadšení, že se u nich prostě musím usmívat :-)

No, dávám sem mou jedinou fotku z koncertu... měla jsem jen telefon a vlastně jsem ani nechtěla fotit... ale pak mi to nedalo a udělala jsem celkem asi 3 fotky... z čehož 2 jsou absolutně nepoužitelné... snad to bude ve Vídni lepší - tam budu snad alespo'n trochu psychicky připravená, co mě čeká, tak budu třeba i fotit :-)

Jo a nebojte - montážky zase budou, brzy... (teď nevím, jesti to zní jako příslib nebo jako hrozba :-) )

muj-tajny-bill.blog.cz

Depression

11. března 2010 v 0:16 | Majka |  Mé fotomontáže
Tahle montáž absolutně není "perfektní"... je naprosto nedokonalá... rozmazaná... depresivní... přesně jako moje momentální nálada :-(Na hotelovém pokoji...?

10. března 2010 v 0:11 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak zase po delší pauze jedna montážka... a zase Bill pro "změnu" :-)V černé košili :-)

7. března 2010 v 0:03 | Majka |  Mé fotomontáže
Billí se pro nás zase jednou oháknul do košile :)))


Twinsátka spolu...

5. března 2010 v 23:50 | Majka |  Mé fotomontáže
Jé, já jsem tak vděčná tady za ten svůj blog... odsuď mi nikdo nic nesmaže... nikdo mi sem nepíše žádný děsně chytrý řeči o tom, jak mě nahlásí za porušování autorských práv... A ani mi sem nikdo nepíše zprávy typu "Kill Tokio-Hotel" (a kdyby jo, prostě to smažu a je to)...
No jo, asi jste poznali, že se opět rozčiluju nad DeviantArtem :))) Stojí mi to vůbec za to? :-)

Ok... s těmahle dvojčátkama sice zase nejsem moc spokojená (tedy ne, že by za to mohli oni :-) ), ale dneska jsem už líná to předělávat. Takže se hold musíte spokojit s tímhle :-)Poránu...

5. března 2010 v 0:31 | Majka |  Mé fotomontáže
... na balkoně :-) Stačilo na něj zavolat :)))Montážka na přání :-)

2. března 2010 v 16:59 | Majka |  Mé fotomontáže

Tak jsem byla zase jednou požádána o vytvoření montážky - na DA mě oslovila slečna říkající si Starlit, jestli bych neudělala montáž k její povídce - která je o DÍVCE vypadající jako Bill.
A poslala mi obrázek nádherných šatiček, ve kterých (nebo nějakých jim podobných) by měl Bill (neboli ona dívka) být...
Musím říct, že mě se ty šaty fakt hrozně líběj :-)
Ale protože to byl obrázek jen těch samotných šatů - tedy nebyly na nikom oblečené - chtěla jsem spíš najít nějaké podobné, které by byly na někom, aby se mi ta montážka líp dělala... no... prostě jsem žádné tak hezké nenašla :-)
Takže jsem nakonec použila tyhle - i když na montážce jde znát, že je to dělané z "plochého" obrázku, nebo jak bych to správně napsala :-)
A konec vykecávání, montážka je pod perexem (aby mi zase někdo, kdo si tu nepřečetl, že se má jednat o dívku, nenapsal, jak je hrozný, když dělám z Billa holku) :-)


Sweet smile

1. března 2010 v 21:34 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak - možná - si někdo všiml, že jsem to tu teď chvíli zanedbávala.... :-) Pro mě to ale byla docela dlouhá pauza :-) Jenže moc nestíhám a nějak mi i chybí inspirace :-( Několikrát jsem během víkendu začala nějakou montážku, ale zase jsem od nich "zdrhla", protože mi to nešlo a tak jsem si řekla, že bych měla raději pracovat, než se tu rozčilovat nad montážema... ty neutečou :-)
Takže dneska alespoň tuhle jednu, kterou se mi nějak povedlo dokončit... :-)