Duben 2010

Fashion baby

28. dubna 2010 v 22:33 | Majka |  Mé fotomontáže

muj-tajny-bill.blog.cz

Dreamscape...

25. dubna 2010 v 22:28 | Majka |  Mé fotomontáže
Tomík... opět... pro změnu :)))

EDIT: Tak... sice mi na FB bylo napsáno, že tahle montáž je hnusná, že to vůbec není Tom, že má hnusně chlupatý ruce, hnusný svaly a hnusný triko... takže pokud vám to taky tak přijde, tak tuhle montážku hold budete muset přežít, protože odsuď ji mazat nehodlám... mě se přes to všechno docela líbí...


muj-tajny-bill.blog.cz

Summer vacation

23. dubna 2010 v 16:49 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak, zlatíčka, řekněte, kdo z vás se těší na léto? :-)
Já teda hrozně a hned z několika důvodů :-) A dvojčátka určitě taky... že? :-)

muj-tajny-bill.blog.cz

Dám sem zase odkaz na obrázek v originální velikosti a pod perex ještě jinou verzi + něco, do čeho jsem se na první pohled naprosto zamilovala a co budu brzo mít :)))
After...

21. dubna 2010 v 17:44 | Majka |  Mé fotomontáže
Sice teď opět nic moc nestíhám - to jste si možná všimly, že nepřidávám montážky tak často jako dřív - ale dneska jsem si chvilku našla :-)
A ten název... můžeme si domýšlet "Po" čem twinsátka zrovna jsou... Že by po jejich první společné noci? To si představuju já...


muj-tajny-bill.blog.cz

Zase jednou s dredíkama :-)

18. dubna 2010 v 21:47 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak co, chybí vám Tomíkovy dredy? :-)

muj-tajny-bill.blog.cz


Originální velikost :-)


It suits me too, Tomy! :-)

16. dubna 2010 v 18:11 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak po týdnu konečně nová montážka :-)
Ne, že bych nestíhala nebo tak něco... jen jsem trávila celé dny u počítače prací a už mě z toho tak bolely oči a hlava, že když jsem mohla, vypnula jsem ho a šla raději dělat něco jiného... :-)

muj-tajny-bill.blog.cz

So dirty...

10. dubna 2010 v 21:52 | Majka |  Mé fotomontáže
Dirty - špinavý, zamazaný, sprostý, oplzlý, pornografický, ušpiněný, obscénní, fetující, nečestný, nenávistný... to je jen pár výrazů, který mi nabídl překladač :))) A já pořád čekala, jestli tam bude i "hříšný" - jako z Hříšného tance :-)
Takže původně jsem to myslela fakt "špinavý" a přeneseně... si vyberte, co se vám líbí :)))


muj-tajny-bill.blog.cz

Welcome to Humanoid City

8. dubna 2010 v 20:50 | Majka |  Tokio Hotel
Tak pro jednou zase něco jiného, než jen montážky :)))
Protože tohle tu chci mít :-) Když jsem tuhle animku uviděla poprvé, musím říct, že mi vážně zacukaly koutky a pak jsem na to několik minut v kuse koukala s takovým tím úsměvem *no jen se hezky vyblbni, Billíšku* :)))
Není úžasnej? :)))A když už jsem začala s těma animacema z koncertů, přidám ještě nějaké další :-)
Tohle je přesně z toho videa, na které jsem koukala včera :-) Billův frajerský výraz, když zpíval něco o těch "jeho" instinktech a o tom být "like animals" :)))
A tohle asi ani nemá smysl komentovat... :)))
Další naprosto nevinný pohled... jde prostě vidět, že Bill je ten nezkušený, sexem nepoznamenaný panic :)))
A ještě poslední... dvojčata spolu :-) Tuhle mám už nějakou dobu i tady vlevo mezi mými nejoblíbenějšími animkami :-)
A to by pro dnešek stačilo, ne? Alespoň teda co se týká animek... jestli bude dneska ještě něco dalšího, zatím nevím :-) Uvidíme--- :)))

What´s up?

7. dubna 2010 v 21:13 | Majka |  Mé fotomontáže
Tomík... pro změnu :-)

muj-tajny-bill.blog.cz

A opět odkaz na originální velikost :-)


Just Bill...

6. dubna 2010 v 11:40 | Majka |  Mé fotomontáže
muj-tajny-bill.blog.cz

Originální velikost :-)


Hezké Velikonoce!

4. dubna 2010 v 10:03 | Majka |  Mé fotomontáže
Za chvilku odjíždím pryč, tak přeju všem, co sem zabloudí, krásné Velikonoce, klukům bohatou pomlázku (i když těch sem asi moc nechodí :))) ) a holkám, ať moc nedostanou na zadek! :-)
A přáníčko raději pod perex... a předem se za něj omlouvám :-)


Call me

2. dubna 2010 v 16:22 | Majka |  Mé fotomontáže
Protentokrát zase bez nějakých mých zbytečných řečí... :-)

muj-tajny-bill.blog.cz

Tom

1. dubna 2010 v 23:34 | Majka |  Mé fotomontáže
Ok, zase mě nenapadl žádný chytrý název, takže se musíte spokojit s tímhle :-)


muj-tajny-bill.blog.cz

Vídeň

1. dubna 2010 v 15:45 | Majka |  Moje já
Tááákže... já vždycky nevím, jak začít :-)
Prostě a jednoduše se mi úterní koncert ve Vídni moc líbil :-) 
Tak ve zkratce - před halu jsme dorazili někdy asi kolem půl čtvrtý, v klidu jsme počkali až se začne pouštět a byla jsem až překvapená, jak to šlo celé docela rychle a organizovaně :-)
Vevnitř jsme nejdřív omylem vlezli do prostoru pro "druhé" stání (tedy až za zábrany někde v půlce haly)... chvíli jsme přemýšleli, jestli se máme vrátit a jít do "stání pod pódium", ale když jsme viděli to množství lidí, vzdali jsme to. Dopředu bysme se stejně neprocpali a nechtělo se mi znovu zažít ten pocit z Prahy, kdy jsem byla uprostřed davu, nemohla jsem se skoro hnout, přede mnou les rukou a neviděla jsem vůbec nic (alespoň ze začátku).
Takhle jsme měli jistotu, že budeme sice o něco dál, ale budeme krásně vidět, protože u těch zábran byl malý výstupek, díky kterému jsme byli o něco výš :-)
Čekání nám zpestřilli dvojníci Billa a Toma, kteří se objevili v horní části sálu, kde na ně sice nebylo moc vidět, ale když si "Bill" rozvítil svůj svítící oblek (přesnou imitaci toho, co má Bill na koncertě včetně té černé kombinézy pod tím), vypadalo to docela věrohodně :-) Akorát na to, aby to byli praví Bill a Tom, byli tihle dva (tedy dvě) trošku moc malé :-)
Pak už se konečně zhaslo a koncert začal. Jako prvního jsem zaragistrovala Toma a pamatuju si, jak jsem šťouchla manžílka stojícího za mnou a celá nadšená jsem mu říkala: "Vidíš toho Toma? To je ŽIVEJ Tom!" :)))
Pak se objevil i Bill a já jsem na chvíli cítila v očích slzy - to bylo to, co mi v Praze chybělo - tenhle první moment... No a pak... opět jsme měla oči jen pro dvojčata, nevěděla jsem, na kterého z nich se dřív dívat (no jo... Bill to vlastně přece jen trošku vyhrával), ale je zajímavý, že když mi pak Chrisulka psala, že měl prý Bill problém s mikrofonem, já to tam nezaregistrovala :-) Zato jsem viděla, že nějaké problémy měl i Tom, protože v jednu chvíli přešel k zadním schodům, co po nich sbíhali do "zákulisí" a někomu tam něco říkal a ukazoval si na ucho se sluchátkem... :-)
Že fans zpívali možná o něco míň než na jiných koncertech je možná pravda - já si nejdřív myslela, že je tolik neslyším kvůli tomu, že jsme přece jen nebyli v té přední části... Každopádně holčina vedle mě se hodně snažila, já zpívala taky ostošest :))) a fanynka z druhé strany, co stála vedle mýho manžílka, tam pořád křičela "Bille, I love you, baby!!!" :)))
Snažila jsem se i fotit, ale ten náš "přístroj" opravdu za moc nestojí. Fotky jsou naprosto děsný, to už je hezčích těch pár fotek, které jsem udělala přes mobil (a které jsem původně chtěla hned poslat Chrisulce, ale zase jsem nevěděla, jak se mobilem přibližuje - jestli to vůbec jde - takže na nich jsou dvojčátka úplně malinká) :)))
Takže pár fotek sem teď dám... ale jak říkám - jsou příšerné. Ale moje! :)))

Tahle jediná fotka je ostrá, protože je zvenku :-)
muj-tajny-bill.blog.cz

No... a takovýchle bílých mimozemšťanů mám plný foťak :))) Tady jdou alespoň ještě trochu vidět i vedle na tom plátně, i když i to je rozmazané :-)

muj-tajny-bill.blog.cz

A další bílí mimozemšťani :-) A tak krásně tam spolu stáli, Bill opřený o Toma... :)))

muj-tajny-bill.blog.cz

Zoom... a fotka focená mobilem :-) Tady sice bíle nesvítěj, ale jsou malinkatí :-)

muj-tajny-bill.blog.cz

A tohle je asi nejpoveděnější fotka, co se týče kvality... no jo, já vím, stejně nic moc :-)

muj-tajny-bill.blog.cz

Tak a pomalu končím. Protože se mi nechce psát, jak jsem sice celé úterý, dokonce i těsně po koncertě, byla naprosto v pohodě, zato ve středu se mnou nebyla žádná řeč, byla jsem totálně unavená, třásla jsem se na zpáteční cestě zabalená v kabátě (a zimou to asi nebylo, protože manžel vedle mě seděl v klidu v tričku) a večer jsem už byla hotová úplně ze všeho, všechno jsem si brala osobně a neschopná logicky uvažovat jsem se ještě rozbrečela nad tím, že mi Chrisulka klidně neřekla, že jede do Ženevy :)))
Ehm... no jo :-) V tomhle stavu po mě nikdo nemůže chtít, abych používala rozum... no ne? :)))
Takže miláčku... já vím, že mi to připomeneš ještě hodněkrát... ale i tam se ještě jednou omlouvám! :-)