Prosinec 2010

Happy new year ♥

31. prosince 2010 v 12:00 | Majka |  Mé fotomontáže
No tenhle článek by tu měl správně být asi až za 12 hodin... ale to už budete všichni slavit (případně spát :D), tak vám přeju už teď hodně štěstíčka, zdravíčka, ať se v tom následujícím roce máte líp, než v tom uplynulém a ať se vám splní alespoň jedno tajné přání... ♥
Mám vás všechny moc ráda!
A kluci taky - pozdravují vás :-)

Majka

Rekapitulace - LEDEN 2010

31. prosince 2010 v 8:00 | Majka |  TH - Rekapitulace 2010
Tááákže, zlatíčka moje! ♥
Řekla jsem si, že když je ten poslední den v roce, bylo by fajn udělat si takovou malou TH-rekapitulaci, co vy na to? :-) Prostě jen zavzpomínat, copak ty naše kluky za těch uplynulých 12 měsíců pěkného (nebo i toho méně pěkného) potkalo... Budou to věci, které se mi líbí nebo mi připadají důležité - je možný, že tu podle vašeho názoru bude něco chybět, nebo naopak vám třeba přijdou některé věci zbytečné - ale snad to přežijete :-)
Ale budu vám to dávat hezky popořádku, postupně :-) Dneska se podíváme na leden 2010, zítra na únor... no a tak dál :-)
A ještě pro pořádek  - můj hlavní zdroj byl samozřejmě http://tokio-hotel-de.blog.cz
Ok, takže začínáme... :D

LEDEN 2010


Hned začátkem roku se nám kluci hezky schovávali - ale na půlku ledna si pro nás přichystali úžasný photoshoot pro GQ magazín. Byl tedy nafocený už v listopadu 2009, ale tohle číslo s Billem a Tomem na obálce vyšlo 14. ledna. A fotky to tedy byly dokonalý :-)

Majka

Špunti :-)

30. prosince 2010 v 12:43 | Majka |  Tokio Hotel
Tak zítra je Silvestr... budeme otvírat šampaňské... budou lítat špunty... špunty... špunti... naši maličtí špunti z Devilish :D To jsou myšlenkové pochody, že? A to jsem ještě nic nepila :D
Já jen chtěla vymyslet, jak aktuálně uvést tyhle fotky :-D
No nejsou sladcí? :-)

Majka

Majka

Majka

Majka

Majka

Majka

Bill´s summer

29. prosince 2010 v 18:12 | Majka |  Mé fotomontáže
No a zase Billí... :-)
Tomík mě hold pořád nějak zlobí (Ondinko? Už by jsi mu vážně měla domluvit, nebo dostane na zadek!) :D

Majka

Original size:


Bill, Tom, Simone a Gordon

29. prosince 2010 v 10:44 | Majka |  Tokio Hotel
Já doufám, že ty naše zlatíčka prožili takhle spolu krásný Vánoce... ♥
I když zrovna tady moc spokojeně nevypadají... ale nedivím se, je to fotka z loňského MTV EMA, kdy se Bill právě na cestě do Berlína na předávání vyboural :-(

Majka

A ještě vám sem dám zajímavou zprávu v původním znění :-) Jsem na ty naše kluky teda vážně zvědavá :D

"Twins said in an interview that they plan to surprise fans their new style in 2011. They wanted persuade do it Georg & Gustav, but they refused."

Stěhování...

28. prosince 2010 v 23:01 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak jsem dnes slíbila Billa - no, a tady je :-) Jsem ráda, že jsem to stihla opravdu ještě dneska :D

Majka

Na zdraví, Bille :D

28. prosince 2010 v 18:52 | Majka |  Tokio Hotel
Ne ne, to není jedna z mých montáží - i když už jsem byla v podezření, když jsem před časem tuhle fotku dávala na FB :D Jako by bylo něco divného na té představě, jak naše princezna Billí bumbá pivo z lahve :D
I když to není moc kvalitní fotka, mě se opravdu líbí :-)
Jinak dneska celý den předěláváme dětský pokoj (to je tak, když to někdo přehání s vánočníma dárkama - a to nás zítra díky tomu čeká ještě vystěhování půlky obýváku... ach jo :-( ) a já si chtěla odpočinout u nějaké té montážky. Měla jsem tu "rozdělaného" Tomíka, ale ten se mnou dneska asi nemluví, protože vůbec nepózuje tak, jak já potřebuju a akorát jsem se na něj naštvala! :D
Takže ne, dnes žádný Tom, večer bude Bill... snad... doufám :-) Jestli s ním bude lepší domluva :D

Majka

Dobré ráno... ♥

28. prosince 2010 v 6:00 | Majka |  Tokio Hotel
Dá se tohle nějak komentovat? :-)
Ach bože, představte si, že by se vám "tohle stvořeníčko" TAKHLE koukalo přímo do očí! ♥

Majka

V rozpuštěných vláskách...

27. prosince 2010 v 20:56 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak Billí už tu dneska byl, tak ještě Tomík :-) A kdo že ho chtěl vidět v rozpuštěných vlasech? :-)

Majka

V bílé...

27. prosince 2010 v 17:39 | Majka |  Mé fotomontáže
Prostě Bill ♥ :-)

Majka

Přání od kluků :-)

27. prosince 2010 v 17:36 | Majka |  Tokio Hotel
Tak co, zlatíčka moje, chyběla jsem vám? (to mám zase otázky, že... :D)
No my jsme si vánoční svátky tedy opravdu užili, postupně jsme navštívili všechny příbuzné, dostali jsme snad milion dárečků  - část máme ještě nakupené v chodbě, protože není kdo by to uklidil, nikomu se nějak nechce hýbat po všech těch slavnostních obědech, večeřích, cukroví, sladkostech a chlebíčkách... Vypadám, jako bych byla těhotná já a ne moje sestřička :D Znáte to: "Ale dej si, vždyť jsou ty Vánoce!", "Jak to, že nechceš ten štrůdl? Vždyť jsem ho schválně kvůli tobě dělala bez rozinek!", "Tohle prostě musíš ochutnat, dělala to babička!" atd., atd., atd. :D
No nic... :-) Až najdu kabel od telefonu, dám vám sem alespoň náš stromek. Tedy strom, každý rok ho máme až ke stropu :-) A taky se pochlubím nějakýma těma dárečkama... :-)

A teď pár přáníček od kluků - některá nejsou v moc dobrý kvalitě, ale nevadí :-)
No a jsem moc zvědavá na fotky z dovolené - já vím, už jsem s tím trochu otravná, jak o tom pořád mluvím, ale... já se vážně těším! Tak doufám, že nás kluci nezklamou! :-) Pamatuju si, jak se předloni objevili přesně na Nový rok, oba kluci měli dredy a já z toho byla úplně hotová! :D
No a už ty videa :-)

Oficiální německá verze:Oficiální anglická verze:Další přání pod perexem :-)


Veselé Vánoce! :-)

24. prosince 2010 v 1:30 | Majka |  Moje já
Zlatíčka moje, já poslední dny vůbec nic nestíhám a opravdu si začínám přát, ať už je po Vánocích... ale to samozřejmě neznamená, že se na ten Štědrý den netěším - naopak! :-)
A přeju vám všem moc krásné Vánoce, užijte si ten sváteční den a já pak budu vyzvýdat, copak kdo z vás našel hezkého pod stromečkem! ♥

Takže příjemné prožití vánočních svátků!
Marry Christmas!

Majka

Bill Kaulitz na cestě stát se váženým popovým umělcem

24. prosince 2010 v 1:07 | Majka |  Tokio Hotel
Majka
Tak musím říct, že tenhle článek mě opravdu hodně překvapil a nadchl! :-)
Už jsem ani nečekala, že bych se něčeho takového mohla dočkat - a zrovna na německých stránkách...
Je sice především o Billovi, ale celkově vyznívá pro celé Tokio Hotel hodně pozitivně... no, kdo ho ještě nečetl, doporučuji ho! :-)

Překlad: EvuleBill Kaulitz je pendler. 21letý je zpěvák, model, postava reklamy a dabér - a tím se tak stává váženým popovým umělcem - ale ne každý si toho ještě všiml.

Majka
Bill Kaulitz je pendler: hermafroditní, dramatický, kouzelný.


Hledali ho, ale když před nimi stál, neuznali. V roce 2003 SAT.1 hledal hvězdu a narazil na Billa Kaulitze. Castingová show se jmenovala "Star Search." 13letý Bill, jeho dvojče Tom a dva přátelé dělali "podle jejich názorů nezávislou hudbu," řekl tehdy Kai Pflaume, předtím než vzal Billa na první televizní podium jeho života.

S malým upířím účesem a černými linkami kolem oči bez dechu zpíval "It's raining man" od Weather Girls a k tomu ještě divoce mával rukama. Později musel poslouchat zábavu nad jeho extravagantním outfitem. Choval se zdvořile a šarmantně a nakonec  se oslnivým úsměvem obrátil na porotu.

Hugo Egon Balder mu radil, aby se ubíral směrem komedie, protože jeho hlas je tak "vtipný". Jenom Jasmin Wagner tehdy známá jako Blümchen, viděla jeho potenciál. "Srdečně gratuluji k tvému vystoupení," řekla jasně s nadšením. "Nahrávací společnosti ušetříš hodně práce." Poradci image, experti stylingu - to všechno u Billa není nutné. "To všechno máš už v sobě." A uzavřela to prorockou větou: "A myslím si, že když budeš pokračovat, můžeš jít už jenom nahoru." Balder a další člen poroty se přesto rozhodli pro jedenáctiletého rappera místo Billa.

Přátelé, se kterými Kaulitz-bratři už tehdy dělali hudbu, se jmenují Georg a Gustav.  Tuto čtveřici dnes  všechny dívky v Německu, Španělsku, Mexiku, Francii, Kanadě, Izraeli a USA znají jako Tokio Hotel. Přestože Billův výjimečný talent je určitým způsobem stále ještě nepoznaný. Možná je to právě kvůli všem těm tisícovkám křičících dívek.

Bill Kaulitz je pendler. Je zpěvák, model, postava reklamy a dabér. S náležitým líčením v jeho nepochopitelně pěkném obličeji překonává hranice mezi mužem a ženou, což vede k fámám, že je homosexuál. V tomhle se už několikrát přiznal, že gay není. Pohlavní dvojznačnost patří k jeho imigi - mnohem víc mate to, že jeho jednovaječné dvojče Tom vypadá jako naprosto normální kluk. Bill Kaulitz ale připomíná Davida Bowieho, který  na začátku sedmdesátých let zavedl v mainstreamu hru s pohlavní rolí jako Ziggy Stardust.

U dětí není nic krutějšího, než když je ztrestán jako někdo odlišný. Bill toho vždycky byl jasným důkazem. Jistě, školní dobu ve vesnici Loitsche o 670 obyvatelích u Magdeburku nenáviděl. Důvody jsou zřejmé: Jak reagují puberťáci na kluka s načerno obarvenými vlasy, které mají účes tak asymetrický jako je střih jeho vlastnoručně ušitých kalhot? Řečnická otázka. On přesto neústupně dělal svou věc. V devíti letech zpívala dvojčata na vesnických oslavách, ve dvanácti se v jednom klubu v Magdeburku potkali s Georgem a Gustavem a založili kapelu Devilish. O rok později, po Billově vystoupení v "Star Search", jel hudební producent Peter Hoffmann právě do toho klubu, aby si je okoukl.

"V mikrokosmu se dělo přesně to, co se teď děje na velkých koncertech," vzpomíná si. "Vpředu křičící dívky, vzadu ostří kluci." Hoffmann je bere do jeho studia ve Vögelsen v Dolním Sasku. Kluci dostávají hodiny hudby a zpěvu. Z Devilish se stávají Tokio Hotel. Sony BMG jim dává smlouvu, ale o půl roku později ztrácí zájem. Odpovědný manažer kapelu vyhodil. Sony BMG uniká milionový byznys, manažer ztrácí práci. Místo nich se objevuje Universal, nejostřejší konkurent Sony BMG, se kterým mají Tokio Hotel jeden hit za druhým. Doposud vydali tři alba. Před několika dny vydali Best-of-dvoj album. Jedno CD s německými písněmi, druhé s těmi samými písněmi v angličtině.

Velká chyba, která uvízla v hlavě nic netušících dospělých je ta, že Tokio Hotel jsou vrháni jako chlapecká kapela. Nikdy jí nebyli. Dobře, Bill a Tom chtěli být rockovými hvězdami, když byli na druhém stupni. Ale těmi chtěli být dlouho také Rolling Stones, než se jimi stali. 21letý Tokio-Hotel-frontmann je něco jiného než pouhá hlava stárnoucí teenage kapely s popovými písničkami, které přivádí masy ke křiku. Kaulitz je jeden z lidí s naprosto jedinečným vyzařováním: hermafroditní, dramatický, okouzlující. Jeho kapela je stále méně Nenou a stále více Nirvanou.

Arte právě pomohla k tomu, aby lidé od 30 let, kteří doma nemají dceru a líbí se jí Tokio Hotel, upřeli pozornost na tohoto mladého muže. Kulturní kanál odvysílal epizodu "Durch die Nacht…". Bill Kaulitz se tam setkal s Wolfgangem Joopem - a ne jenom módní návrhář byl Billem unešen. Tohle se už ale mohlo vědět déle. Ale někdo, kdo není zamilovaný do Kaulitz-dvojčat, Georga nebo Gustava, nepřijde s nápadem, podívat se na videa na jejich internetové stránce nebo navštívit koncert Tokio Hotel. Jinak by už o hodně víc lidí přišlo na to, kdo před nimi stoji: výjimečný mladý muž, který má předpoklad, aby se stal světovou hvězdou.


No? Co na to říkáte?
A co na to říká Bill? :D

Majka

"I´m ok, don´t worry" :-)

23. prosince 2010 v 1:14 | Majka |  Mé fotomontáže
Tady máte vzkaz od Tomíka, že "TO" předtím byla jen sranda, kterou si na vás s Billím vymyslel (a ke které přemluvil i chudinku Majku, kterou tu teď má každý za sadistku :D)
Tak mu kdyžtak vynadejte, že takováhle sranda už je spíš černý humor! :D

Majka

I´ll never let you go!

22. prosince 2010 v 9:21 | Majka |  Mé fotomontáže
Co k tomu říct?
Snad jen, že původně měla existovat jen tahle jedna verze... jenže to by se v Majce nesmělo probudit její trošku sadističtější Já. Takže pod perexem ještě tzv. TWC-verze. Která se ale předpokládám ne každému bude líbit...

Majka

Original size (1237x900) + "rozmazaná" a "kreslená" verze:
(když mě se líbí to ještě takhle dál upravovat... a tohle je zrovna obrázek v docela dobré kvalitě, kde ty různé upravy vypadají dobře :-) )

CLICK "Celý článek" for TWC version
WARNING: violence


Naše zlatíčka se předvádějí :-)

21. prosince 2010 v 20:31 | Majka |  Tokio Hotel
Já se z nich... "zblázním" slušně řečeno :D
Ehh - tedy chtěla jsem začít samozřejmě pozdravem :-) Dnes jsem byla na velkém nákupu vánočních dárků (no jo, to je naše - nechávat to opravdu na poslední chvíli :-) ) a přijela jsem utahaná, uchozená a zmrzlá...
Ale nebudu to okecávat - chtěla jsem vám - kdo to ještě neviděl - ukázat tohle video! :-)
Pane bože, ti twins! No já bych je vážně nechtěla mít doma! :D Opravdu se divím, že se z nich Simone nezbláznila, když ještě bydleli doma. A naopak se nedivím, že je ve škole poslali každého do jiné třídy... :D
Já ani nevím, co je "lepší" - jestli když se oni dva spolu dohadují (od prvního Billova pohlavku Tomovi mi cukaly koutky, a tak nějak mi bylo jasné, že to bude končit výbuchem smíchu :D) - nebo když se oni dva proti někomu spojí :-) Já miluju, jak prostě říkají vždy to samé v tu samou chvíli... :-)
No mrkněte na to sami :D
A já jdu uložit kluky, udělat si kafíčko a vrátím se k vám :-)

EDIT: Pod perexem je překlad od Evule (no prostě velmi inteligentní hádka:-) )
Víra a přátelství ♥

21. prosince 2010 v 1:26 | Majka |  Tokio Hotel
Já vím, že se tady u mě na blogu čekají spíše nějaké montáže, a ne všechny ty věci, které se můžete dočíst, případně si prohlédnout kdekoliv jinde... nebo které jste už tisíckrát viděli.
Už několikrát jsem o tom přemýšlela, jestli sem vůbec takovéhle věci dávat... ale pak jsem si řekla, že je to "osobní" blog, prostě blog Majky, ne blog jen o montážích. Ty jsou jen jednou součástí toho všeho... A pokud ten zbytek někoho nebaví, vždycky si tu může dát zobrazit jen rubriku "Mé fotomontáže" a nemusí se proplétat mezi všemi těmi mými výlevy, milionkrát ohranými videi a fotkami, články o ničem...
Není to nic proti komukoliv z vás - spíš to berte jako vysvětlení, proč vás tu (zvlášť v poslední době) nudím neustále dalšími a dalšími články, o kterých možná ani nevíte, "co tím chtěl básník říct" :-)
Kluci z Tokio Hotel jsou pro mě obrovskou inspirací, vyvolávají u mě spoustu emocí, pocitů...
A nemluvím teď jen o těch již zmiňovaných montážích. Mluvím právě i o docela "obyčejných" fotkách, videích, rozhovorech. Každá z nich pro mě něco znamená, protože jednoduše zanechala něco ve mě... a právě proto je tu chci mít. A vážně mi nevadí, že je (třeba určitá fotka) každému notoricky známá.
A když - třeba jako v tomhle hektickém období - opravdu nemám moc času, abych tu každý den dávala nové a nové montáže, přijde mi přirozené vyplnit to "volné místo" právě něčím takovým, co mám ráda, co se mi líbí...
Ale nebojte, nějaké té montáže se už zase brzy dočkáte :-)
No ale ne právě teď. Právě teď je totiž zase čas na něco, co ve mě opět zanechalo spoustu těch citů, o kterých jsem mluvila výš... a co mi tu ještě chybí.
Ano, mluvím o Billově vystoupení v StarSearch ♥ Vím, že to samozřejmě všichni znáte a všichni jste to x-krát viděli... ale nevadí, že ne? Bill je tu pro mě ztělesněním Petra Pana... vypadá naprosto úžasně... a už v těch 13ti letech sebejistě, jde prostě vidět, že naprosto věří ve vše, co dělá. Není to ohromující?Ok... a teď se podívejte na tohle video:Co vidíte? Billa. Přesně toho Billa z prvního videa - úžasného, věřícího ve vše, co dělá. Billa, kterému tahle víra sama v sebe pomohla splnit si svůj sen. Oh bože - vždyť ho zná celý svět... jeden malý kluk odněkuď z malé německé vesnice a oslavují ho tisíce lidí dokonce až v Tokyu.
Já se omlouvám, že tu pořád píšu jen o Billovi, protože tohle celé samozřejmě není jen o něm. Stejně tak se to týká i Toma, Georga a Gustava. Berte to jen jako příklad, že jsem si vybrala právě Billa - a klidně si tam doplňte kterékolik jméno z těch ostatních tří.
Tohle video jsem vybrala schválně - kvůli tomu začátku, kde Bill představuje i ostatní kluky a o všech mluví jako o své rodině. Kluci, bez kterých by tohle vše asi nedokázal.
Takže víra... a přátelství. To je to, co je dovedlo tam, kde teď jsou ♥

A já se omlouvám... to ta pozdní hodina.

Majka

Ehm... jak to nazvat? :D

20. prosince 2010 v 21:35 | Majka |  Moje já
Tak jsem nejdřív napsala komentář pod předešlou fotku - ale zase jsem ho smazala a dávám ho tu jako nový článek:
Takže nejdřív chci říct - lidičky, UŽ jsem doma, heč! :D
Ale teda, jestli tyhle Vánoce přežiju, tak pak už všechno :-)
No nic, jsem moc ráda, že se vám ten Billí na dobré ráno líbil, já ho tu vážně miluju :-) A u některých z vás jsem si byla téměř jistá, že ho budete milovat taky (Jani? :D)...
No a jak jsem dopadla u kadeřnice já? Ujde to, opravdu jsem se raději nepouštěla do "žádných větších akcí", přinesla jsem si tam fotku, jak jsem měla vlasy asi před dvěma a půl roky - a vlastně jsem to potřebovala jen trochu zastřihnout, zarovnat, maličko sestříhat a upravit víc na stranu :D
Současnou fotku nemám, kdyžtak se vyfotím, až si to sama umyju, vyfoukám, vyžehlím a tak - protože slečna kadeřnice mi to opět - jako pokaždé - "hezky ulízla"... nevím, co to mají ve zvyku :D Kdyžtak dám pod perex (raději) tu fotku, kterou jsem tam dnes měla... :-)
Jsem se tu teď "se mnou" nějak rozjela - nejdřív ta montáž a teď fotka... ale nebojte - ještě (možná) časem jedna fotka se současnými vlasy a budu na dlouhou dobu končit, aby jste mi odsuď z blogu raději neutekly :D
Jo a Ilonko, ty světlé pramínky jsem na chvíli sundala, měla jsem už hodně vysušené vlasy, protože jsem je musela pořád žehlit - já mám svý vlasy přírodně vlnitý, ale ty pramínky jsou prostě rovný, tak aby to nevypadalo blbě... takže teď "regeneruju", ale časem bych si je tam zase chtěla nechat dát, líbily se mi :-)

Dobře jsem to řekla, Billí? Jo? Ok, jsem ráda, žes tak hezky poslouchal... akorát nevím, co má znamenat to tvé "Nein" na konci! :D

Majka

Pod perexem tedy ta asi necelých 2 a půl roku stará fotka - to bylo krátce po tom, co jsem poznala TH a po dlouhé době jsem z červené barvy vlasů šla do tmavý... a nepostradatelné tmavé stíny a linky :D


Ach ty vlásky... :-)

20. prosince 2010 v 0:43 | Majka |  Tokio Hotel
Protože tu asi celé dopoledne nebudu... no, možná ani odpoledne, protože mě zítra čeká kadeřnice, úřady a pak oslava... máte tu ode mě tohodle nádherného Billa ♥
Kdybyste věděli, jak já ho takhle miluju, tyhle jeho vlásky... ale vy to víte, že? :-)
No tak jsem zvědavá, co budu mít zítra na hlavě já... ale jdu tam s tím, že chci jen trošku zastřihnout konečky a tak... tak uvidíme, co z toho nakonec bude :D
Přeju všem krásné pondělí ♥

Majka

My x-mas present ♥

19. prosince 2010 v 19:05 | Majka |  Mé fotomontáže
Nepřijde vám dnešek takový... zvláštní... den?
Ptáte se proč? Já vám ani nevím... ale to "zvláštní" myslím v dobrém slova smyslu :-)
Mám od rána nějakou zvláštní náladu - opravdu pozitivní a takovou... prostě dobrou :-)
Tak jsem už dnes dala sama sobě takový malý dárek v Vánocům ♥
A víte co? Přesto, že ti naši kluci jsou od nás právě asi nejdál, co kdy byli, tím, že se odstěhovali do LA, a přesto že nás nejspíš právě čeká období, kdy je dlouho neuvidíme - tak přes to všechno mám najednou pocit, že jednou budu tu fotku s Billem a Tomem - skutečnou fotku - opravdu mít :-)
A nutí mě to dělat různá rozhodnutí a dávat si různá předsevzetí, které konečně dávají smysl :-)
Že to nechápete? Nevadí... já taky moc ne :-)
Takže se omlouvám za tenhle "proslov"... a jdu ještě honem dodělat pár věcí a pak se kouknu na ty vaše debaty tady! Už jsem psala, jak vás mám moc ráda? ♥


Majka