Únor 2011

Too many walls...

28. února 2011 v 23:07 | Majka |  Tokio Hotel
Kdo jste byli vlastně už skoro přesně před rokem na koncertě TH, určitě si pamatujete ten dokonalý úvod k Lass uns laufen... To prostě nejde zapomenout. Billův hlas zněl sálem, tak emotivní a tak sexy, dostával se až pod kůži, bylo to prostě něco úžasnýho...
Ach jo... já bych tak znovu chtěla tu dobu, kdy do koncertu zbývalo pár posledních dní a všichni byli tak natěšení, že už je (někdo znovu) konečně uvidíme! A pak den koncertu, když už jsme přečkali tu tlačenici venku a stáli jsme konečně pod pódiem a zbývalo opravdu posledních pár minut...
Musím říct, že jak se blíží to roční "výročí", a když znovu slyším tyhle slova, která Bill říkal, je mi z toho smutno. Když si uvědomím, jak to zase dlouho potrvá, než budeme mít vůbec nějakou možnost je vidět :-(
(zdroj: Mykerina )


Pod perex dávám ještě videa přímo z pražského koncertu... hned to první je právě i s tímhle úvodem a i když to tam není zase až tam moc slyšet, stejně mi z toho běhá mráz po zádech...
A další dvě jsem si dovolila "ukrást" naší milé Ilonce, protože jsou opravdu krásný...
Sakra, vraťte někdo čas o rok zpět!

Real twins

28. února 2011 v 16:14 | Majka |  Mé fotomontáže
A po delší době zase jednu trošku twincestní montážku... :-)
No... tedy... ani ne tak moc twincestní... spíš prostě montáž dvojčat :D
Ale jak mi jednou psala Janule, když jsem jí něco posílala a ptala se, jestli je to "dost twincestní" pro jejich blog - prý "když jsou na tom obrázku oba dva, je to dost twincestní samo o sobě" :-) Takže tak :-)
A jinak mám už docela dlouho rozdělanou jednu opravdu twincestní montáž... a když říkám, že opravdu twc, tak opravdu twc :D - tak snad se tu taky brzy objeví :-) Ještě se mi tam nelíbí nějaké drobnosti, tak uvidím, jak mi to půjde předělat :-)

No a k týhle... jak se vám líbí oblečení oba "po billovsku"? :D


Original size (900x1400):Sexy twins

28. února 2011 v 15:44 | Majka
Pamatujete se na Billa v takovém tom oranžovém "něčem"? :D
Pro připomenutí:


Tak teď vyšla tahle fotka v jednom japonském časopisu... a ono to černobíle vypadá fakt luxusně! :-)
Sluší jim to tam oběma strašně moc... snad se to objeví i v lepší kvalitě :-)


Magdeburg

28. února 2011 v 9:32 | Majka |  Tokio Hotel
Tak jsem zase četla jeden rozhovor s klukama, kde se jich ptali na Magdeburg...
A zatímco Géčka mluvili i tomhle jejich městě docela hezky, dvojčata ho zase pěkně pomluvili - a musím říct, že tohle mě na nich celkem mrzí. Já chápu, že mají mnohem raději jiná, větší města a že třeba některé vzpomínky na Magdeburg nejsou ty úplně nejlepší... ale říkat o tomhle městě, že tam není nic zajímavýho, že je nudné, atd. - to se mi od nich moc nelíbí :-)
Tedy ne, že bych Magdeburg už sama navštívila... ale chtěla bych se tam podívat :-) Vloni už to skoro vyšlo, ale nakonec jsme nejeli, tak snad letos :-)
No a zatím alespoň pár fotek, co jsem našla na netu :-)Zbytek pod perexem :-)

In private

27. února 2011 v 13:15 | Majka |  Mé fotomontáže
A zase jedna obyčejná, nesexuální montáž :D
Když ale ty "sexuální" dělají všichni okolo (a někteří fakt dobře :D)... tak někdo musí ty twins "odfotit" i oblečené, abyste nezapomněli, jak v oblečení vypadají :-)


In green

26. února 2011 v 18:33 | Majka |  Mé fotomontáže
Původně jsem chtěla napsat, že to je zase pro změnu Tomík jen a jen pro mě... ale to už byste mě měli fakt za lakomou, že? :-) Tak prostě jen Tom... pro toho, kde chce :-)


Original size:


"Úder do srdce"

26. února 2011 v 12:52 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak opět jedna montážka dělaná "na zakázku" - tentokrát to bylo pro Emy a její povídku "Úder do srdce" :-)
Zase na ni musela, chudinka, čekat pěkně dlouho, ale jsem ráda, že se snad nakonec líbila :-)
A kdo by si chtěl tuhle povídku přečíst, už je 1. dílek na TWC-blogu: "Úder do srdce"


A ještě žárovky :-)

26. února 2011 v 10:29 | Majka |  FAN tvorba
Tak Majka už se přes noc uklidnila, nebojte! :-)
Teď právě doháním nějaké pracovní věci, které jsem v týdnu nestihla, díky tomu, že jsem se jen "válela" v posteli :-) - ale mám pro vás přichystaných pár článků, aby jste se tu konečně nenudili... jste rádi? :-)
A tohle mě upřímně rozesmálo :-) Objevila jsem to na "Bill Kaulitz Worship Center" (alelujá, už vím, jak se v "novém" blogu zadávají odkazy! :D)


Bill... prostě jen pro mě.

25. února 2011 v 18:13 | Majka |  Mé fotomontáže
Víte co? Někdy si říkám, jestli tohle ještě někoho baví... Nemám třeba Billovi taky vykouzlit minimálně čtyřky prsa, jak jsem teď viděla asi milion takových montáží na DA? Já fakt nevím, asi mám divný vkus, když se mi líbí prostě Bill takový, jaký je a přitahuje mě právě to, že je to kluk.
Ok, takže tady je moje montáž, vím, že nudná... a nepište, že ne, stačil mi ten "obrovský" ohlas na FB. Ale víte co? Mě to nevadí. Nebudu se měnit a dělat něco jen abych se někomu zavděčila. A omlouvám se... zdravotně je mi už o hodně líp, ale jinak mám dneska nějak náladu pod psa. A komentovat nemusíte. Já si ty obrázky dělám vážně už jen pro sebe. No... Majka prostě dneska není ta hodná a milá holka.
A blog.cz už mě taky fakt štve!

Majka je teta

24. února 2011 v 19:50 | Majka |  Moje já
Děkuju moc všem, co jste psali k tomu předchozímu článku, jste takoví zlatíčka! ♥
A už je mi opravdu líp, takže se na mě už brzy těšte :-)
Teď se chci ale pochlubit - představte si, že jsem se dneska po 8. ráno - konečně - stala tetou! :-) Mý mladší sestřičce se dneska narodil chlapeček Dan, je to úplně drobeček, má jen dvě a půl kila :-) A mě teď jen štve, že se na něj kvůli té chřipce nemůžu jít ani podívat :-( Ale však si ho ještě užiju :-) A tady vám svého zbrusu nového synovečka představuju:

Jsem málem "umřetá" :-)

23. února 2011 v 14:53 | Majka |  Tokio Hotel
Zlatíčka moje, jen chci dát vědět, že ještě žiju :-) - ale mám chřipku a jak se ze všeho většinou hned dostanu, tak teď mám pocit, že umírám pokaždý, když se jen musím zvednout z postele dojít se vyčůrat :-)
Takže už jsem si řekla, že tohle sama asi nevyléčím a dneska si konečně dojela k doktorce - tak snad ty antibiotika, co mi dala, brzy zaberou :-)
A koukám, že se nějak změnila administrace blogu.cz, tak snad se tenhle článek uveřejní :-)
Moc vás zdravím a máte tady ode mě alespoň tyhle dvojčátka - i když vím, že tím to prázdno tady asi moc nezachráním...

Bill B&W

21. února 2011 v 17:46 | Majka |  Mé fotomontáže
Musím říct, že už dlouho jsem toho v kuse nenaspala tolik, jako dneska :-)
A hned se do postele zase vrátím... bylo tam hezky :-) Jen jsem tu pro vás udělala jednu rychlou nenáročnou montážku :-) Za to, že se mnou máte takovou trpělivost :-)

Majka

Rette mich live

21. února 2011 v 9:24 | Majka |  Tokio Hotel
♥ ♥ ♥ - co víc se k tomu dá napsat?
A já si jdu uvařit čaj a zkusit zaspat tu bolest hlavy a krku... a všeho. Takže se alespoň pro tuhle chvíli zase omlouvám, ale snad budu později.


Tomík...

20. února 2011 v 8:12 | Majka |  FAN tvorba
No není tu nádherný? :-) Vím, že jsem někdy dřív viděla takových krásně upravených fotek víc, ale teď tu bude prostě jen Tom ♥ :-)
A Majka už bude večer doma... těšíte se? :D Já tedy ano :-) Tak zatím přeju hezkou neděli... :-)

Majka

Twins...

18. února 2011 v 23:23 | Majka |  Tokio Hotel
Tak co, stýská se vám? Jdu se na vás podívat, jak jsem slíbila... a koukám, že pěkně zlobíte! :D
Tsss... že já vůbec v tom předposledním článku něco psala. To mi bylo jasný, že mi budete dělat naschvály! :-) No ale zaviníte si to sami, až mi ten váš pan A. začne opravdu vadit... zatím jsem proti němu zas až tak moc neměla, ale čím dál víc začínám být na pana Bu alergická... to jen abyste věděli! :-)
Tak doufám, že tentokrát si ho už odpustíte a necháte twins být zase jen spolu...
Fotka je z jednoho japonského časopisu, já ji jen zbavila nějakých zbytečností (textu) a dala dvojčátka na jeden obrázek. Ono jim to přece jen sluší víc, když jsou spolu a ne každý zvlášť :-)

Majka

Pod perexem jsou celé screeny a překlad - a že mi ta japonština dala sakra práci! Ehm... ne? No tak ne, no :-) Vypůjčila jsem si ho samozřejmě od Evule :D Mimochodem, původně jsem si teda tu Billovu první otázku představovala trochu pikantnější, když byla odpověď, jaká byla :D
A ještě chci říct, že jim to tady zase vážně moc sluší! A né že né! ♥ :-)


Nový profil na FaceBooku

18. února 2011 v 6:00 | Majka |  Moje já
Tak mi to nedalo a vytvořila jsem si na FB nový profil, když mi byl ten původní zablokován.
Víte, co je nejsměšnější? Že celou dobu vás FB zasypává různýma zprávama a informacema - ale takovou věc, jako že vám zablokovali účet a proč to vůbec udělali - to vám nikde neoznámí - to zjistíte, až když se chcete přihlásit a nejde to. Bezva.
A ještě lepší je, že sice můžu znovu použít své jméno, jaké jsem tam měla, ale ne stejnou mailovou adresu, protože ta tam je zablokovaná.
No, mám na to dvě teorie, proč se to stalo: Buď to byl nějaký odpůrce twincestu, což je asi nejjednodušší vysvětlení... nebo je to osobní a já bych v tomhle případě i věděla, kdo to byl a jaký k tomu měl důvod. A jestli zjistím, že to byl opravdu tenhle druhý důvod, tak si ode ten dotyčný ještě poslechne "hezký" věci...

No takže kdo by měl zájem, taky je můj nový profil:
(My account on FaceBook was blocked - when you want, add me - here is my new account:)


Beze slov...

17. února 2011 v 23:54 | Majka |  Tokio Hotel
...ok, tak ne tak úplně beze slov - minimálně vám dlužím vysvětlení, proč jsem tu na vás zase skoro celý den "kašlala" :-) Nebylo to schválně, vážně ne :-) Jen už zase nejsem doma a tentokrát to je tak trochu neplánovaně, takové rozhodnutí na poslední chvíli, takže jsem ani nestihla nic přednastavit... Ale nebojte :-) Internet tu mám a i když tu třeba nebudu moc často, tak občas tu na vás něco nového vybafne :-) Mě to nedá :-) Akorát to nejspíš nebudou montáže... ale... kdo ví :-)
Zpátky bych měla být až v neděli večer... tak tu zatím buďte hodní, dětičky moje, když vás tu nechávám skoro bez dozoru! :D Zvlášť někteří, kteří mi tu chtějí šířit takové nepravosti, jako je cokoliv, co má něco společného s jistým člověkem na A.! :DDD

A teď už k fotkám - o kterých si myslím, že vážně nepotřebují žádná slova ♥ :-) 
Miluju každičkou z nich, i když třeba nejsou úplně kvalitně vyfocené... na kráse jim to neubírá :-)

A tohle dopisuju dodatečně - právě jsem zjistila, že mám nejspíš bloklý profil na FB... no, to je taky beze slov :D Nepřijde vám to k smíchu? Mě v tuhle chvíli hrozně... :D A to jsem ani nic nepila...
No nic, brečet nad hloupostí lidí fakt nebudu. To jdu raději spát, bude to užitečnější... takže se teď ještě omluvám za to, že nějaké reakce na ty vaše krásné komentáře (za které vám moc děkuju!) budou kdyžtak až zítra... Teda jestli bude ještě existovat tenhle blog. Třeba mi ho taky zablokují... ne, fakt už jdu do postele, protože mě už i ten smích pomalu přechází... :-)

Majka

Majka

Majka

Majka

Majka

Majka

A touhle poslední možná zabiju veškerou romantiku, která z těch předchozích sálala... ale já neodolala :-)

Majka

Regenbogen Awards 19.3.2010

17. února 2011 v 11:11 | Majka |  Tokio Hotel
Říkala jsem, jak mám ráda akce, které jsem mohla vidět live? No... ne teda být přímo u toho, ale alespoň prostřednictvím nějakých těch médií :-) Je to takový hezký pocit vědět, kde přesně zrovna ti naši kluci jsou, co dělají :-)
Předávání těhle cen bylo přenášeno inernetem a já si vzpomínám, jak jsem u toho vzdychala nad dvojčátkama... ♥ :-) Ono jim to tam tak slušelo! Tomík celý v černém a Bill oblečený tak... nezvykle obyčejně :-) Strašně se mi tam líbili :-) A Géčka vypadala taky skvěle :-)

Majka

Majka

Majka

Majka

Majka

Bill in Tokyo

16. února 2011 v 17:39 | Majka |  Mé fotomontáže
Když jsem se teď probírala obrázkama, které mám už nějakou dobu uložené v mém PC s tím, že bych je třeba někdy v budoucnu mohla upotřebit na montážky, narazila jsem na tuhle jednu, ze které jsem udělala montáž teď :-) Že to ani tak moc nevypadá jako montáž? :-)
Ale na celém tom obrázku je pravá fakt jen Billova hlava :D Tu "Billovu" bundu měl na sobě nějaký... pán... a mě se líbila a hned jsem si říkala, že by Billovi slušela :D
Takže udělám to, co normálně nedělám a pod perex vám šoupnu i ten původní obrázek :-)

Majka


Hush, little Baby... :-)

15. února 2011 v 22:31 | Majka
Tak tohle video jsem zase objevila na FB (tam se teď nějak moc inspiruju, že? :D), tentokrát u Danchen :-) A ono je tááák sladké :-) Já bych na něj mohla koukat pořád dokolečka :D
A jestli jste někdo náhodou četl mou povídku Fan-party aneb I takhle to mohlo být, tak si možná vzpomenete, jak jsem tam psala o Tomově "zlozvyku" namotávat si před spaním na prst pramínek vlasů (což mimochodem dělal i Péťa s mými vlasy) :-) No - nepřipadá vám, že to v tomhle videu dělá i Bill? Udělejte mi radost a napiště, že ano! :D


A kdo by náhodou nepochopil název článku - tak to je písnička, která mě hned napadla, když jsem na tohle video koukala :-) Krásná ukolébavka :-)
A miluju tuhle její verzi, kterou vám dám pod perex - zamilovala jsem si ji v době, kdy jsem byla úplně zblázněná do Pána prstenů, protože tady ji snad údajně zpívá Orlando Bloom :-) A jeslti to není on, je mi to jedno :-) Prostě tahle verze je nádherná :-)

Takže pod perexem... a já vám přeju krásnou dobrou noc :-)