Březen 2011

Spring shoot

31. března 2011 v 14:49 | Majka |  Mé fotomontáže
Aneb pozdrav od Billa :-)


Original size (if you like it, leave the comment, I will be glad :-) ) :


Happy B-day, Georg!

31. března 2011 v 7:54 | Majka |  Tokio Hotel

K narozeninám přeju vše NEJ, NEJ, NEJ,
samozřejmě hodně štestí a zdraví, lásky a spokojenosti...
a aby měl ještě hodně trpělivosti s těmi našimi twins :-)

Praní s Tomem :-)

30. března 2011 v 21:24 | Majka |  Mé fotomontáže
No co... fakt si naivně myslím, že už to třeba někdy dělal :-)


Další fotky z Bravo shootingu

30. března 2011 v 16:11 | Majka |  Tokio Hotel
Teď jsem si přečetla komenty pod minulým článkem a přidávám tu ještě další fotky z toho "bravíčkového shootu" :-)
Tedy ty fotky "na posteli" + 2 další, které k tomu patří :-) Mám je jen v téhle kvalitě, tak si myslím, že by bylo super, kdyby se taky někde na netu objevily v takové kvalitě, jako ty ostatní :-)


Mimochodem - víte o tom, že právě z téhle první fotky jsem kdysi dělala montáž? Jen takovou... maličkou úpravu :D
Kdyžtak ji najdete TADY

A tady jsou další fotky :-)Bravo photoshoot (Hamburg 20.8.2009)

30. března 2011 v 9:42 | Majka |  Tokio Hotel
Tyhle nádherné fotky už sice na netu v dost dobré kvalitě byli, ale tady jsou ve fakt super HQ, obrovské... (prostě přesně takové, jaké mám ráda :D). Mimochodem, mohly by se v takové kvalitě objevit ještě i ty fotky na posteli :-)A ještě jsem chtěla dvě takové maličkosti :-)

Tak za prvé - už je jasné, že Bill bohužel nedaboval 3. díl Arthura... což je mi opravdu líto, ale kdo ví, jak to bylo. Tedy jestli mu to nenabídli, nebo jestli on odmítnul... Ach jo :-( Kdyby někdo chtěl vidět trailer, má možnost TADY.

A za druhé - já vím, že spoustu z vás asi nebaví hlasovat pro TH v těch všech možných různých anketách... ale kdyby se vám tentokrát přece jen chtělo, tak hlásněte tady v MTV's Musical March Madness, kde TH právě vyhráli nad Muse a postoupily do 3. kola, kde budou bojovat s Paramore (hlasování bude brzy spuštěno) :-)

Sweet guitarist :-)

29. března 2011 v 15:56 | Majka |  Mé fotomontáže
Ta Majka je dneska ale aktivní :D Že? :-)


Original size (if you like it, leave the comment, I will be glad :-) ) :


Video pro Japonsko

29. března 2011 v 13:29 | Majka |  Tokio Hotel
Podobné video jsem čekala a opravdu si myslím, že je to od nich hezké...
Věřím, že je klukům celé to neštěstí vážně líto - jak z lidského, tak z profesního hlediska - a taky to video tak pojali. Říkat, že se mi tam líbí asi nemá v tomhle případě moc smysl, protože o tom to není. Ale snad můžu říct, že jsem ráda, že je zase po delší době vidím...


Singing just for you...

29. března 2011 v 7:57 | Majka |  Tokio Hotel
Dobré ráno... nebo good morning.... Guten Morgen... buenos días... bonjour... доброе утро :DDD
Aneb když hned poránu zaměstnáte Google-překladač :-)So young, so... innocent?

28. března 2011 v 17:57 | Majka |  Mé fotomontáže
No prostě Billí :-)
A děkuju, kdo se vyjádřil k tomu předešlému článku - hned jak přijdu zvenku, tak se k tomu vrátím! :-)


Original size (1000 x 750)
Thank you for every your comment! :-)


Zase pár mých řečí... :-)

28. března 2011 v 13:42 | Majka |  Tokio Hotel
Chvilku jsem přemýšlela, jestli tenhle článek zařadit do rubriky "Tokio Hotel" nebo "Moje já"... ale i když tu chci napsat pár slov o mě, skončím stejně u TH, tak je to v té rubrice, v jaké to je :-)
Takže jak začít... :-) Vy víte - a já to připomínám při každé příležitosti - že co se týká mých montáží, dělam je hlavně pro vlastní potěšení. Prostě mě to neuvěřitelně baví a než bych celý večer strávila třeba u televize, to si raději sednu k PhotoFiltru a hraju si tu s obrázkama. A mám fakt radost, když se mi povede něco, s čím jsem pak spokojená :-) Není to pokaždé - to taky moc dobře víte, kolikrát si tu stěžuju, že nejsem spokojená :-) - ale pokud ta montáž nevypadá úplně blbě, dávám jí sem, nebo třeba na DA a když je twincestní, posílám ji i na TWC-blog.
A pokud se to někomu líbí, když to někdo pochválí, beru to jako opravdu příjemný bonus, samozřejmě mě to moc potěší :-) Na druhou stranu - když pod takovou montáží najdu jen negativní komentáře, tak ač jsem ji původně dělala jen pro vlastní radost, stejně mě to trochu zamrzí... Někdo ví, na co narážím, někdo ne... je to jedno. Já tím nechci říct, že od vás čekám, že mi jen pokaždé poklepete na rameno, jak jsem dobrá. To vůbec ne, sama nejlíp vím, že spousta mých prací si tu kritiku opravdu zaslouží. Jen mám tak nějak pocit, že my - jako lidi - jsme hrozně snadno ovlivnitelní. A pak to zamrzí, když jeden člověk napíše... například "je to moc tmavý" (berte to vážně jen jako příklad) - a dalších pět komentů pod tím zní "hmm... vážně je to nějak tmavý".... To mi prostě jako autorce - naštěstí opravdu jen na pár okamžiků - sebere veškerou chuť se o něco dalšího pokoušet...
Nebojte se, už pomalu končím a dostávám se k pointě :-) Uplyne totiž pár chvil od toho, co si takovéhle komentáře přečtu... uklidním se... a řeknu - vždyť sakra, o co jde? Ti lidi mají samozřejmě právo na to vyjádřit svůj názor. A pokud je na tom obrázku nezaujalo nic jiného, než to, že je tmavý, fajn, napsali tohle. Vlastně můžu být ráda, že se vůbec nějaký komentář obtěžovali napsat. No ne?
Ale v tuhle chvíli si vzpomenu na ty naše čtyři kluky. Vím, že je absolutně od věci, srovnávat mě a je :-) Je to jak srovnávat mravence se slonem... ale tak si tak říkám, že když já mám - i když jen na těch pár okamžiků - takový smutný pocit z pěti negativních komentářů - jak se asi musí cítit oni, když vyjdou s něčím, na čem pracovali třeba x týdnů, narozdíl ode mě z toho mají opravdu dobrý pocit a najednou si přečtou stovky takových kritických komentů. Ať je to nová písnička, nějaké focení nebo cokoliv...
Říkám si, kde pořád berou tu sílu pokračovat po nějaké takové ledové sprše - kterých už museli zažít několik.
Opravdu je za to strašně obdivuju. A jsem ráda, že mají natolik rádi to, co dělají, že i přes to všechno opravdu pořád pokračují ♥
No a už končím. Jen bych chtěla úplně nakonec napsat, že někteří lidi by si měli uvědomit, že napsat o čemkoliv něco negativního je opravdu snadné. To zvládne naprosto kdokoliv. Zvlášť když se u toho ohání větou "Můžu přece napsat svůj názor!" Někdy by ale možná - pro změnu - mohli zkusit hledat na věcech i to hezké...
A vůbec mi teď nejde o mě a pár mých hloupých obrázků. Ty za takovýhle román, který jsem tu napsala, opravdu nestojí. TH ale ano.
Sunday´s greeting ♥

27. března 2011 v 11:01 | Majka |  Tokio Hotel
Jen vám chci popřát hezkou neděli... samozřejmě s Billem a Tomem :-)
No a já jdu poklidit a "namatlat" nějaké chlebíčky (ze kterých jsem se zařekla, že si nevezmu ani jeden! :D), protože tu budeme mít takovou malou oslavu... jednu z mnoha, které nás během příštího měsíce čekají (a pak se mi divte s těma chlebíčkama!) :-) Snad po žádné nebudu vypadat tak, jak tu předvádí Tomík :-) Aby nade mnou nemusel někdo kroutit očima... že, Bille? :D


Reading of "In die Nacht" for the first time

26. března 2011 v 22:37 | Majka |  Mé fotomontáže
To je dlouhý název, že? :D Ale to bylo první, co mě u toho napadlo...


Remixy + 483 Tourproben Outtakes

26. března 2011 v 18:44 | Majka |  Tokio Hotel
Máte rádi remixy TH songů? Já se musím přiznat, že moc ne, upřímně řečeno ze všech těch různých remixů, co už jsem slyšela, se mi líbí vlastně jen dva :-)
Ten první je Spring nicht - "Robots To Mars Remix", ten opravdu miluju:


A tím druhým je Ready Set Go - AFI Remix :-)
Díky němu se i ta písnička stala opravdu jednou z mých TH oblíbených a dokonce se dost líbí i mému miláčkovi, který ji má na svém CD nej písniček :-)


No a když už jsem zase u těch videí (o kterých vím, že vás až tam moc nebaví a asi málokdo si je pustí) - tak tu dám ještě jedno, abych vás pak neotravovala dalším vieovým článkem :-)
Myslím, že většina z vás tohle samozřejmě zná - ale třeba já osobně bych si to klidně mohla pouštět celý den pořád dokolečka a neomrzelo by mě to :-) Vlastně je to jen audio..."483 Tourproben Outtakes" :-)
Já z těch kluků nemůžu... vždycky mi 100 % zvednou náladu, i když jí mám pod bodem mrazu :-)


EDIT: Překlad posledního videa pod perexem :-)


Star tattoo

26. března 2011 v 13:20 | Majka |  Mé fotomontáže
Já vám tu včera slavnostně psala, že už mám skoro po daních... a pak nic, co? :-)
Když on mi po týdnu přijel miláček ze školy, tak jsem byla s ním... chápete ♥ :-) Jako že jsme se dívali na televizi a tak... :DDD
Ale dneska už tu pro vás budu něco mít... třeba tuhle jednoduchoučkou montážku :-) Jen tak, pro začátek :-) A proto, že já tuhle hvězdičku prostě miluju ♥ :-)
Máte taky někdo takovu chuť si sáhnout, jako já? :-)


Sen... a realita

25. března 2011 v 8:00 | Majka |  Tokio Hotel
Hned na začátek chci předeslat, že tohle není nic proti Billovi - na to mě snad už dostatečně znáte :-)
Jen když jsem si dneska prohlížela fotky ve svých složkách, našla jsem tam tyhle dvě hned vedle sebe...
Na první z nich vypadá Bill opravdu jak kdyby právě vystoupil ze snu... no ne? :-)
No a ta druhá fotka je hodně "reálná", řekla bych :-) Ona původně nevypadala až takhle, Aliss jí trochu zvýraznila. Ale víte co? Mě se tu Bill líbí! :-) Ono je někdy dobře si uvědomit, že ten náš andílek z toho našeho snu je taky jen skutečný kluk, který je občas špatně oholený... atd. atd. :D
Tak co? Jak se vám líbí? :-)
Jo... a přeju krásný pátek! ♥ :-)Majka má zase skoro hotovooo! :D

24. března 2011 v 18:49 | Majka |  Tokio Hotel
Víte co? Už mám skoro hotovou práci, heč! :D Tedy těch zhruba 19 daňových příznání, které jsem musela do konce března stihnout :-)
Dneska jsem byla opravdu pilná a dodělala jsem vše, co jsem měla a teď mi tu zbývá už jen pár maličkostí a dodělávek... :D Jo! :D A jsem ráda, že z týhle zprávy měli radost i kluci :DDD No podívejte, jak mi Bill upřímně pogratuloval a zlatíčko Tomík, jak se radoval! :DDD


No dobrý, kluci, už stačilo, byla to jenom práce... :D


Bill K.

24. března 2011 v 0:24 | Majka |  Mé fotomontáže
Žádný moudrosti ode mě dneska nečekejte... :-) Prostě Bill ♥


PhotoFunia podruhé

23. března 2011 v 19:01 | Majka |  Tokio Hotel
To "podruhé" je tam proto, že kdysi už jsem tu o téhle stránce psala - tedy o Photofunia.com :-)
To je úžasná stránka pro ty, kdo si netrofnou dělat vlastní montáže (nebo třeba zrovna na ně není čas :D) - tady to totiž udělají za vás :-) Je tam sice jen omezený výběr, jak má ta montáž vypadat... ale myslím, že i tak si s tím jde docela vyhrát :-)
Prostě jen nahrajete obrázek a vyberete, kam se má vložit :-)
No - a tady je pár ukázek... použila jsem k tomu některé už své hotové montáže :-)


A tuhle poslední mi zase odpustíte, že? :-)Humanoid tour - nehody na pódiu :-)

23. března 2011 v 7:31 | Majka |  Tokio Hotel
Aneb prostě občas se někdy něco nepovede :-) Ale naštěstí se nikomu nic nestalo... :-)
Takže první video se týká Toma, který při jednom vystoupení málem spadl z té jeho "bedny"... líbí se mi, jak se na něj Bill hned jde podívat, jestli je v pořádku :-)

Tak jsem zjistila, že video na blogu nefunguje - takže kdo chcete, zkuste se podívat přímo na Youtube:


A ve druhém video pro změnu padá Bill :-)
A tuhle třetí "nehodu" jsem viděla na vlastní oči, protože to bylo ve Vídni, když měl Bill problémy s mikrofonem :-)No... to už byl stačilo, ne? :D Já myslím, že ano :-)

Pod perex dávám ještě obrázek, který s tímhle nemá vůbec nic společného a nemá ani nic společného s TH - jen jsem na něj narazila a můžu vám říct, že přesně takhle vypadá moje noční můra! Fuj!!! :DSo close...

22. března 2011 v 19:40 | Majka |  Mé fotomontáže
Jsem se s těma odvážnýma montážema teď nějak rozjela :-)
Ale tahle už bude asi na delší dobu zase poslední... :-)
Co k ní říct... asi že je twincestní a že s ní opět nejsem stoprocentně spokojená. Vadí mi tam jedna věc a už nemám dál nervy to zkoušet předělat, protože jí tu mám rozdělanou už asi měsíc - vždycky jsem s k ní na chvíli vrátila a pořád to nebylo ono :-)
Takže už s ní končím :D
No a i když vlastně není ani nic moc vidět, zaslouží si být pod perexem - takže kdo nemá rád twincest, radím nekoukat :-)

Click on "Celý článek"
WARNING: twincest, nudity, sexual thema
If you like it, leave the comment, I will be glad :-)