Duben 2011

Tom in white

30. dubna 2011 v 21:26 | Majka |  Mé fotomontáže
Na zítřek jsem slíbila dvojčátkovou montáž, ale protože už tu zase dýl nebyl Tomík, tak taky je jedna "rychlovka" :-)


Lovely twins :-)

30. dubna 2011 v 18:36 | Majka |  Tokio Hotel
Myslela jsem, že vám tu dám novou montáž... ale já si jí nechám na zítra :-) Když už bude ten první máááj ♥ (snad nebudete zklamaní, sice tak jsou obě dvojčátka, ale znáte mě - zas až tak twincestní to není) :-)
No a proteď... třeba nějaká ty reálná dvojčátka? :-)


Mimochodem - ptala jsem se Billa a Toma, co si oni myslí o tomhle krásném svátku - jakože jestli souhlasí s tím, že "Je první máj, je lásky čas"... A co na to oni?Ale my víme, že oni to na nás jen tak hrajou, že? :DSo sexy sight

30. dubna 2011 v 8:28 | Majka
Tak tohle je přesně ta fotka, kterou jsem sem chtěla dát včera ráno, než se objevilo to video se zarostlým Billem :-) Tak snad vám alespoň teď zpříjemní sobotní dopoledne :-)
Mimochodem - tohle jeho líčení očí se mi strašně líbí! :-) Vím, že je i spousta těch, komu se to nelíbí, ale... vždyť on v tom vypadá tak sexy ♥ :-) To je jen takové upozornění, že se tu nejspíš brzy i ten shoot, kde měl přesně takhle nalíčená očička :-)


Tak šup šup, Bille! :D

29. dubna 2011 v 9:57 | Majka |  Mé fotomontáže
Jistě chápete, že tohle je naprosto neplánovaná montáž :-) Ale... Majka prostě opět neodolala :-)


OMG! Tedy pardon - vítězství na MTV O Music Awards :-)

29. dubna 2011 v 7:09 | Majka |  Tokio Hotel
No... na dnešní ráno jsem měla připravené zase nějaké krásné fotky, ale... musím se přiznat, že tohle mi trochu vzalo řeč.
Přiznávám, že už tu sedím deset minut a přemýšlím, co napsat. Jestli to brát ze srandy, nebo jestli tu popsat mé zděšení, když jsem před chvílí úplně poprvé viděla screen z videa...
Ok, nebudu se unáhlovat, nechám si to uležet v hlavě - ale vím jednu věc: Potkat Billa v téhle podobě, dotáhnu ho za uchu do nejbližší koupelny a ty vousy z něj sundám třeba i násilím smirklovým papírem! :D Tohle prostě ne! :-)
A mimochodem - ten samolibý Tomův pohled mě tu taky zrovna neuchvacuje :D


Ehm... ok, asi jsem měla začít blahopřáním k vítězství v MTV O MUSIC AWARDS 2011 v kategorii "Fan Army FTW", ale... Ne, dobře - kluci gratuluju! :-) Ale příště to děkovné video natočte až po použití koupelny - ok? :D


Look at me

28. dubna 2011 v 17:17 | Majka |  Mé fotomontáže
Já sice včera večer psala, že si potřebuju dnes ráno něco zařídit, ale nějak jsem nepočítala s tím, že se to nakonec tak protáhne :-) No nevadí, už jsem konečně doma - sice celá "uťapaná", ale celkem spokojená :-)

No a co říct k montáži...? Asi to, že pokud někdy v budoucnu budu zase dělat nějakou tu "anketu" nejpovedenějších obrázků, tahle tam určitě nebude :D Ale tak nemůže být každý den posvícení, že :-) Já se spíš zaměřila na ty Billovy vlásky - vím, že nejsou nic moc, ale prostě jsem chtěla udělat něco jiného...
Zítra totiž čeká kadeřnice mě a abych byla upřímná, ještě vůbec nevím, co jí řeknu, že si chci nechat udělat :-) Se stříháním to asi nebudu moc přehánět, ta vidina kratších vlasů mě už docela přešla :D - ale nevím, co s barvou. Teď jsem nechala vlasy trochu odpočívat, takže barvené jsem je měla naposledy někdy před 10 měsíci a to jen nějakou opravdu šetrnou barvou, která se rychle vymyla, takže teď mám už skoro svou tmavě hnědou. A ta se mi nelíbí :-) A moc se mi nechce jít znovu do černý - spíš nějakou zajímavější hnědou s... něčím. Nevím čím. Něčím trochu výraznějším - ale zase aby to nebylo moc (přece jen mi už není 18, že? :D) No, kdybyste nááádohou mě někdo nějaký nápad, budu vám vděčná :-)

Jo a mimochodem, zkoušela jsem něco i s Tomem a jeho vláskama, ale to dopadlo fakt hrozně :D


4 x perfect B.K. ♥ :-)

27. dubna 2011 v 23:29 | Majka |  Tokio Hotel
Protože zítra hned ráno si budu muset zajet něco zařídit, nechávám vám tu opět pozdrav na dobrou noc a pro příjemné vstávání :-)
Vy už určitě víte, jak já miluju opravdu kvalitní fotky - a tyhle mi přijdou prostě úžasné :-) Mám pocit, že snad každá z nich by si zasloužila svůj samostatný článek, jak jsou krásné - ale já je sem dám hezky všechny najednou :-) Protože... prostě tak :D
Mimochodem - opět jeden velmi "inteligentní" titulek, že? :D

Děkuju! ♥

27. dubna 2011 v 13:26 | Majka |  Mé fotomontáže
Za co? Za všechny vaše úžasné komentáře, které jste mi nechali u těch mých článků s názvem "Which manip is your favourite" :-) A to poděkování opravdu myslím upřímně - nečekala jsem, že se vás tam ozve tolik! :-) Takže - DĚKUJU! :-)
Bylo pro mě zajímavý sledovat, jaké typy montáží se vám líbí - a já to teď tady hezky shrnu :-) A ještě pro pořádek - počítala jsem všechny vaše "hlasy", i když třeba někdo zvolil víc obrázků v jedné kategorii :-) A samozřejmě děkuju i těm, kteří se prostě nemohli rozhodnout a nenapsali žádnou montáž - když už jste se odhodlali napsat tenhle komentář, tak tak nějak doufám, že jste se nemohli rozhoudnout ne proto, že všechny stály za houby, ale proto, že se vám třeba přece jen líbily :-)
No a k tomu obrázku taky - to je proto, že tohle celé bylo pro mě opravdu docela osobní - tak jsem vám sem přišla opravdu osobně poděkovat (snad jste se hned v úvodu nelekli :D). Jo a fotka není aktuální, je 3/4 roku stará (ještě s proužkama) :-)

No a jak to tedy celé dopadlo? :-)
Takže například u montáží Billa jsem byla docela překvapená, s jakým náskokem vyhráli obrázky na 1. a 2. místě :-) A opravdu mě potěšilo, že oba to jsou jedny z novějších montážek. 3. místo už bylo jen o fous... ale tady máte pořadí (jo a přihlížela jsem i ke kometářům na FB a dokonce někdo "hlasoval" i na DA):


No a jdeme na Tomíka :-) Tady mě zase potěšilo, že na prvním místě se s přehledem umístila montáž, kterou jsem si vybrala i na dess mého blogu. Tak snad se opravdu alespoň trochu povedla, když se líbí i vám :-) Další dva obrázky na tom byly skoro nastejno a je pravda, že i je mám opravdu ráda :-)


No a dvojčátka spolu! :-) Tady musím říct, že to vůbec nebylo tak jednoznačné a obrázky na prvním, druhém a třetím místě byly od sebe fakt vždy jen o jeden hlas. A další tři byly jen kousek za nimi :-)
Co mě ale docela překvapilo, byla ta valentýnská montážka na druhém místě... je to zvláštní, nebyla vlastně vůbec složitá, naopak jsem ji dělala celkem narychlo a dokonce je tam jedna dost viditelná chyba - a přece se už když jsem ji poprvé zveřejnila, dost líbila :-) To je právě to, o čem jsem psala hned na začátku, když jsem dávala ten první článek s Billovýma montážema - že někdy ty nejjednodušší montážky mají větší úspěch než ty, se kterýma se dělám o hodně dýl... :-)


Tak a jsme konečně u poslední kategorie :-) U ní bylo mnohem míň "hlasů" - tedy vašich komentářů a já to naprosto chápu - byly to prostě obrázky, které se líbily mě, které pro mě něco znamenaly a nekoukala jsem u nich na kvalitu... takže některé z vás samozřejmě moc neoslovily :-) Ale i tam se nějaké ty komentáře přece jen objevily - a já řeknu rovnou, že ten poslední obrázek nebudu do celkového pořadí počítat :-) Já vím, že když někdo psal, že se mu líbí, bylo to kvůli mě (tedy ne, že já bych tam byla "ta hezká", ale... určitě chápete, co tím chci říct :D)
No a protože jinak tam na tom byly čtyři obrázky velmi podobně, dám je sem všechny čtyři :-)


Chápu, že tenhle článek je pro vás celý tak nějak o ničem, je to spíš takové shrnutí pro mě - tak se nezlobte, chtěla jsem k tomu jen udělat závěr, ukončit to. A ještě jednou vám všem moc děkuju!!! :-)
A ještě jedna věc: když jsem připravovala článek o twins - montážkách, zjistila jsem, že je poslední dobou opravdu docela dost zanedbávám. Je to samozřejmě má lenost - ono je přece jen jednodušší dělat jen montáž Billa nebo Toma samostatně, než oba najednou, kde by to mělo všechno tak nějak sedět k sobě... ale pokusím se to v nejbližší době napravit a udělat zase nějaké ty dvojčecí (nebo rovnou twincestní) montážky :-)

Ve vaně...

26. dubna 2011 v 17:57 | Majka |  Mé fotomontáže
Omlouvám se, ale tuhle montážku vám sem dám jen jako zmenšeninu na rozkliknutí. Ona je totiž dost široká a kdybych ji zmenšovala, musela bych ji zmenšit fakt hodně a prostě se mi už pak nelíbí :D
A mimochodem - kdo pozná původní obrázek? Myslím, že hodně z vás :-)

Click on miniature :-)


Good morning...

26. dubna 2011 v 9:20 | Majka |  Tokio Hotel
Čtvrt na deset není ještě tak pozdě na popřání dobrého rána, ne? :-)
Tááákže - práce je za mnou (hurá! :D), Velikonoce za námi všemi (možná ještě větší hurá :D), a já se teď budu muset alepoň na chvíli změnit z Majky - účetní na Majku - uklízečku a pradlenku :-) Protože ty domácí práce tu těch posledních pár dní tak trochu vázly a vypadá to tu... no... teď bych vás k nám na návštěvu tedy nepozvala :D
Ale to neznamená, že si nenajdu čas na jiné - příjemnější - věci :-) Protože například Photofiltre mi už opravdu chybí :-) A taky už tu mám připravené povídání k těm několika předchozím článkům :-)
Ale proteď "jen" dvě reálné fotečky... a ještě jednou DOBRÉ RÁNO ♥Veselé Velikonoce ♥

24. dubna 2011 v 11:41 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak co, už máte pomlázku a namalovaná vajíčka? :-)
Já teda Velikonoce moc ráda nemám a dokonce jsem byla rozhodnutá, že letos ani žádná vajíčka barvit nebudu... ale protože nakonec už dnes odpoledne jedeme k našim, kde budeme až do zítra, tak mě to večer asi nemine, mamka prostě na ty tradice dá :-) A protože ještě předtím - za asi půl hodiny - jedeme směr Liberec, chtěla jsem vám tu všem popřát veselé Velikonoce, kdo chodí koledovat, tak tomu bohatou pomlázku, no a holkám málo "namláceno" :-)
A aby to tu bylo taky trochu veselé, tak alespoň jednoduchou montážku (no co taky může být jednoduššího, než nasadit Billovi králičí ouška a Tomovi dát do ruky pomlázku, že? :D) :-)
A už se těším na příští týden, kdy si opravdu udělám od všeho volno a konečně se zas budu trochu věnovat blogu a dvojčátkům ♥ :-) Moc děkuju, že jste se mnou opět přečkali to mé další pracovní období :-)


Which manip is your favourite? (part 4)

23. dubna 2011 v 17:42 | Majka |  Mé fotomontáže
Tááákže - slíbila jsem tu 4 kategorie těch mých montážek - a konečně se dneska dostávám k té poslední :-)
Je mi jasný, že některé z nich vás nepřekvapí, že je tady najdete... a naopak že u některých budete možná nechápavě koukat, co je na té nebo oné montáži zvláštního, když není ani nějak kvalitní, ani zajímavá. Ale tohle jsou prostě obrázky, které jsou mi nějakým způsobem bližší nebo je mám spojené s něčím konkrétním - ať už nějakou skutečností, nebo pocitem...
Nevím, jak budou působit na vás, jestli se mi povedlo dát třeba do některé z nich právě ten konkrétní pocit nebo náladu... no, tady budu obzvášť ráda, když mi napíšete, která se vám líbí a proč :-)
Jinak už jsem si tak sama pro sebe shrnula vaše komentáře pod těmi třemi předchozími kategoriemi, takže pak k tomu celkově něco napíšu... ale už teď můžu říct, že jsou věci, ze kterých jsem docela překvapená :-)
Mimochodem, kdo by k těm předcházejících chtěl třeba ještě něco připsat, jsou tady:


A tady už je těch mých posledních deset montážek (když tak na ně koukám, jsou si celkem dost podobné a většina působí docela depresivně... tak se za to omlouvám). A opět předem moc děkuju za každou reakci! :-)

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.
(Tady za ten poslední obrázek se taky omlouvám... ale tohle je kategorie, do které tohle pro mě prostě patří... A nebojte, vážně nečekám, že pro to někdo bude hlasovat - za ten obrázek si "zahlasuju" jen já sama :D)


Which manip is your favourite? (part 3)

22. dubna 2011 v 20:51 | Majka |  Mé fotomontáže
Dneska jsem opravdu celý den pilně pracovala, skončila jsem až teď - ale konečně mám většinu práce hotové, takže jsem ráda :-) A než vypnu počítač (už mě docela pálí oči, fakt jsem tu do toho monitoru dnes čučela nějakých 13 hodin v kuse), dám tu předposlední část těch mých montážek... tentokrát montáže dvojčat :-) Schválně nepíšu "twincestní", protože oni to většinou ani vysloveně twincestní nejsou.. :-) Prostě jak jsem napsala - montáže dvojčat :-)
Nevím, jestli vás to ještě baví, ale opět bych byla vážně moc ráda, za váš názor :-) Já vám za to slibuju, že se hned příští týden (nebo možná už o víkendu, uvidím, jak bude čas), pustím konečně do něčeho nového... :-)
Takže zase už předem moooc děkuju za každý komentář (a klidně můžete napsat, jestli vám tam třeba některá montát chybí)! :-)

Please, write me which manip of twins is YOUR favourite. Thank you! :-)

1.2.


3.


4.


5.


6.


7.8.


9.


10.


Which manip is your favourite? (part 2)

21. dubna 2011 v 19:39 | Majka |  Mé fotomontáže
A jsem tu s Tomíkem... myslíte, že byste mi, prosím, mohli dát zase vědět, která z montážek se vám líbí nejvíc?
Předem opravdu moc děkuju! :-)

Please, write me which manip of Tom is YOUR favourite. Thank you! :-)

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


Čištění Kaulitz-oušek :-)

21. dubna 2011 v 17:01 | Majka |  Tokio Hotel
Tak ze všeho nejdřív chci vám všem moc moc moc poděkovat za komentáře a názory u předchozího článku! :-) Večer se je chystám pečlivě prozkoumat, ale co jsem zatím tak koukala, většinou vedou ty novější montáže - což mě potěšilo, protože to by znamenalo, že se snad přece jen postupem času trochu zlepšuju :-)
Večer tu taky chystám něco podobného s Tomovýma montážema (kdybych s tím začala být otravná, tak dejte vědět, jinak vás ještě budu dál otravovat s twins-montážema a pak takovým mým výběrem ne moc kvalitních, ale pro mě něčím zvláštních montáží - tak mě kdyžtak včas zastavte! :D) :-)

No ale abyste si trochu odpočinuli, tak zase nějaké fotky... nebo v tomhle případě spíš screeny :-)
A ctěná Kaulitz-ouška ♥ :-) Jak se chudáček Billí tváří ublíženě... :-)Which manip is your favourite?

20. dubna 2011 v 20:50 | Majka |  Mé fotomontáže
Protože nové montážky se dneska ode mě ještě nedočkáte, tak já si na vás něco vymyslela :-) Jste rádi? :D
Mě by totiž zajímalo, jaké montáže se vám líbí. Kolikrát jsem totiž překvapená, když vytvořím nějakou, která mi třeba nepřijde až tak dobrá - a má větší ohlas než ty, které mi připadají mnohem lepší...
Takže vám tu "představím" 10 mých prací, které se třeba mě celkem líbí... a byla bych opravdu moc ráda, kdybyste si z nich vybrali jednu, která se vám líbí nejvíc :-) Budou očíslované, tak klidně stačí, když napíšete jen číslo... a kdo bude chtít, tak i proč vybral zrovna tu, kterou vybral :-)
Ale protože to mám já sama za sebe ještě tak trochu rozdělené na montáže, které jsou tak nějak řekla bych technicky lepší - a pak ty, které po technické stránce nejsou nic moc, ale mám je třeba raději pro nějakou jejich náladu, tak to tak rozdělím i vám :-) Takže tohle by měly být práce z té první kategorie :-)
Že si na vás moc vymýšlím? Já vím... ale tohle by mě opravdu docela zajímalo :-) Tak předem moc děkuju za jakýkoliv ohlas! :-)

Please, write me which manip is YOUR favourite. Thank you! :-)

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


Konečně jaro...

20. dubna 2011 v 9:58 | Majka |  Moje já
No jo, já vím, že to je trošku opožděný článek a to jaro tu už těch pár dní je... ale to nevadí, ne? :-)
Stejně je to neuvěřitelný, co příroda dokáže vykouzlit za barvy...Všechny tyhle azalky, rododendrony, narcisky a jiný kytičky jsou nádherný, ale já musím říct, že úplně nejvíc mám ráda úplně obyčejný šeřík :-) A hrozně mě mrzí, že si ho můžu užívat vždy jen těch nějakých 14 dní v květnu...
A že vám tu dnes chybějí twins? Ok... mě trošku taky, tak tady alespoň jedna fotka (a protože tyhle naše kluky bych asi těžko přemluvila k procházce do přírody, tak alespoň ta zelená barva snad trochu souvisí s dnešním tématem :D)
Přeju vám hezkou středu (děti... a mládež samozřejmě :D... mají od zítřka prázdiny, tak těm přeju hezký na chvíli zase poslední den školy) a já se jdu vrátit k těm naprosto nepoetickým číslům :-)


Ach ta láska... ♥ :D

19. dubna 2011 v 16:11 | Majka |  Tokio Hotel
Že už by byl čas na "přeplácnutí" toho minulého článku? Asi jo, že... :D
A vám je určitě jasné, že nejlépe se "přeplácává" opět dvojčaty :-)
Jako... oni si myslí, že když jsou schovaní v těch kuklách, že je nikdo nepozná a nemusej si dávat pozor...? Nebo jinak nevím - mě tady prostě přijdou jako zamilovaný pár (hlavně Bill jak Tomíka pořád ošmatává) :-)A jinak - abyste věděli - včera večer jsem si stáhla několik krááásných obrázků na dvojčecí montáže - takové přesně ty, co se mi líbí, žádný sex a tak... a teď mě štve, že si k tomu nemůžu sednout a hrát si s tím! :-( Ale já si to užiju příští týden! :D

Twins... a moje dávná láska :-)... a nestíhám :-)

19. dubna 2011 v 0:11 | Majka |  Tokio Hotel
To je nadpis, co? :D
Já to vysvětlím hezky napřeskáčku - a začnu tou poslední částí, i když myslím, že tu snad ani moc vysvětlovat nemusím :-)
Jednoduše je příští týden opět uzávěrka čtvrtletních DPH, tak jsem opět zavalena papírama... To jaro je prostě pokaždý děs a běs, sotva se uzavřou DPH v lednu, musí se udělat březnové daně z příjmu a hned v dubnu zase další DPH, takže 25.4. už člověk skoro neví, kolik je dvě a dvě, jak je z těch čísel zblblý :D Ok, tak samozřejmě přeháním, ale je pravda, že toho teď mám zase docela hodně, přibyly mi dvě nové firmy - tak mi na tu zábavu nezbývá tolik času... Ale vy to se mnou určitě vydržíte, že?

Tak a přeskočím na první část nadpisu - twins. To je další "věc", kterou asi nemusím vysvětlovat :D Snad jen kdyby sem čirou náhodou zabloudil někdo úplně omylem a třeba ani neuměl anglicky - tak "twins" jsou "dvojčata" :D A v tomhle případě jedny úplně konkrétní dvojčata, tedy dvojčata Kaulitzovi :DDD To je krásná přednáška, že?
Takže tady jsou opět dvě krásné fotečky - prostě jen tak, na zpříjemnění dnešní noci, zítřejšího rána, dopoledne... prostě než se sem zase dostanu a "přeplácnu" to něčím jiným... :-)
Víc řečí ode mě tyhle fotky asi nepotřebujou... ♥
Jeden hezčí než druhý, že? (A teď právě se asi ten někdo neznámý, náhodou sem zabloudilý člověk podivil, o čem to mluvím, když je tam kluk a holka... promiň, zlatíčko Billí :D)
Ok, ok... víte co, kluci (jo, fakt to jsou kluci! :D) Kaulitzovi, raději už hajdy do postýlky, Majka tu chce ukázat ještě někoho, tak aby vám to nebylo líto... :-) Tak udělejte hezky všichni tady holkám pá pá...


... a ať už vás tu nevidím! :D

A Majka jde pokračovat pod perex "věcma", které tu nebudou nikoho zajímat (proto ten dlouhý "úvod", abyste z toho článku alespoň něco měli... :D)


One of my first manips :D

18. dubna 2011 v 16:11 | Majka |  Mé fotomontáže
Už minule jsem vám tu dala jednu starší montáž a jak jsem se tak "hrabala" v těch starých složkách, našla jsem tam ještě tuhle, která byla vůbec jedna z mých prvních (dosud nezveřejněných) výtvorů :D Dělala jsem ji ještě v Malování, takže teď jsem ji musela trošku "rozmazat", aby to bylo alespoň trošku ke koukání :D
No, jak vidíte - je velmi "originální", velmi "pracná" a velmi "kvalitní" :DDD Ale když teď nestíhám díky účetnictví dělat nové (jen do příštího týdne, pak budu mít zase volněji), tak se můžete alespoň zasmát :-)

Bill: "Ty, Tome... nezačly mi růst prsa?"
Tomovu odpověď nechám vaší fantazii :D