Červen 2011

Na dobrou noc...

30. června 2011 v 19:00 | Majka |  Tokio Hotel


Tom in Tokyo...

30. června 2011 v 14:00 | Majka |  Tokio Hotel
Tohle myslím nepotřebuje komentář... :-)

Soldier homecoming surprise

30. června 2011 v 9:00 | Majka |  Videa
Tak protože dneska odjíždím směr Brno a přijedu až v pátek v noci, je tenhle článek (a případné další) opět přednastavený :-) A snad nevadí, že konkrétně tenhle první se ani nebude týkat TH... Tohle video (a další podobné) už před časem kolovalo na FB - a já musím říct, že i když jsem to viděla už několikrát, pokaždé u toho brečím... :-)
Takže - jestli je tu někdo, kdo to ještě neviděl - tak pozor na make-up :-)
A jinak - všem školákům a studentům přeju samozřejmě krásný začátek prázdnin! :-)


Welcome holidays

29. června 2011 v 16:59 | Majka |  Mé fotomontáže


Original size (thanks for every comment):


Co byste udělali pro svůj sen?

29. června 2011 v 9:47 | Majka |  Moje já
...nebo bych se možná měla spíš zeptat - co byste nebyli schopní udělat? :-)
Abych to objasnila: včera jsem se zase jednou dívala na Faktor strachu. Znáte to? Myslím, že o tom kdysi měla článek i Ilonka u sebe na blogu... Pár lidí tam plní různé (a někdy dost hnusné) úkoly, aby mohli vyhrát nějaké peníze.
Mezi ty "nejlehčí" úkoly (alespoň mě to tak připadá) patří provést nějaký sportovní výkon - ať už ve vzduchu, na zemi nebo pod vodou :-) Přijde mi to nejlehčí, protože tam jde spíš jen o to, jestli na to fyzicky máte, než o nějaký ten strach nebo fóbii (ale samozřejmě pro někoho to může být i o strachu - třeba z vody) :-)
Mezi další úkoly patří pak například sníst ty nejodpornější věci, jaké si dovedete představit (od různých švábů, přes červami prolezlé "cosi", až po různé části těl zvířat, o kterých byste nikdy dřív ani neuvažovali, že byste to mohli dát do pusy)...
A patří tam taky úkoly, kdy vás - buď celé, nebo třeba jen hlavu - zavřou do nějakého uzavřeného prostostu s různou havětí a musíte tam vydržet určitou dobu. Může jít o hady, štíry, červi, pavouky... :-)


No a teď si představte, že byste neměli vyhrát peníze, ale třeba - předpokládám, že sem chodí opravdu jen fanoušci TH - tak třeba víkend s twins :-) A aby to bylo ještě lákavější - tak víkend s dvojčatama v té době a v té podobě, kdy pro vás byli uplně nej :-) Co byste proto byli schopní udělat? A o čem víte, že byste nedokázali, ani kdyby vám někdo nabídl takovouhle cenu? Nechali byste se třeba na 5 minut zavřít do akvária plného tarantulí? Snědli byste syrové vajíčko s živým zárodkem kuřete, aniž byste se pozvraceli? :D
Pro hezký den... :-)

28. června 2011 v 16:29 | Majka |  Tokio Hotel
Víte co? Já jsem dneska tááák líná! :D Do ničeho se mi nechce a celý den se musím přemlouvat, že musím něco dělat a né jít spát... :-) To je asi to počasí, je prostě moc teplo :-)
Tak abyste se tu nenudili, kdybyste případně přišli sem ke mě - tady je alespoň opět pár dokonalých fotek (ještěže tohle u Billa není problém, on jich nafotil dost a dost a jednu lepší než druhou :D)


Let´s go, baby... :-)

27. června 2011 v 13:31 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak Billa na motorce už jsme tu měli (TADY) - tak myslím, že by bylo spravedlivé svěřit nějakou i Tomovi... nehledě na to, že kdyby na ní přede mnou seděl právě on, cítila bych se asi přece jen o něco bezpěčněji, než s Billem :D
A taky myslím, že k té jeho současně image se právě motorka skvěle hodí :-)


Original size:


It's hard... (+info o nové povídce) :-)

27. června 2011 v 0:14 | Majka |  Tokio Hotel
Tohle jsem sem ani nechtěla dávat, bylo to jen takové momentální "pohnutí mysli"... ale tak co už... :-)


A když už dělám tenhle dá se říct zbytečný článek, chtěla jsem ještě jednu věc - a to se týká té mé slibované povídky :-)
Už je to zase nějaký ten... týden? Dva?... co jsem tu slibovala svou novou jednodílku, dokonce tu byla i ukázka - a povídka nikde :D Má se to tak, že už jsem ji měla i dopsanou, ale když jsem si ten závěr druhý den znovu přečetla, prostě se mi to nelíbilo. Takže jsem se to rozhodla znovu přepsat... a snad to nebude trvat dlouho, protože jde opravdu už jen o samotný závěr :-) Říkám si, že s mou frekvencí publikování povídek je to už skoro jedno, jestli se nějaká další objeví o měsíc dřív nebo později, nejsem z těch "autorek", na jejíž díla by lidi netrpělivě čekali a počítali dny, kdy se objeví něco nového :D
A navíc... s povídkama to mám trochu jinak, než třeba s montážema :-) U obrázků sama sobě tak nějak "dovolím" sem tam publikovat i něco, s čím nejsem moc spokojená - protože vím, že další den to můžu třeba napravit a na tu nepodařenou se rychle zapomene... Ale povídek jsem zatím uveřejnila jen pár, z nichž každá pro mě něco znamená, něco jsem do ní opravdu dala a vím, že bych je asi nezvládla napsat líp (alespoň ne v té době, ve které každá z nich vznikla). Takže ne, že bych si o nich snad myslela, že jsou bůhvíjak dobré - ale já jsem s nimi prostě spokojená :-) A to chci být i s touhle další, takže raději její uveřejnění třeba o další týden posunu, než abych něco splácala jen proto, aby to bylo co nejdřív...
Myslím, že snad chápete, co tím vším chci říct :-)
Tak a už jsem se vypovídala a můžu jít v klidu spát... přeju všem dobrou noc a zítra dobré ráno :-)

A ty už to, Bille, taky vypni! :D


Something really beautiful :-)

26. června 2011 v 19:32 | Majka |  Tokio Hotel
Jsem si jistá, že alespoň některé z těhle fotek už tu jsou... ale protože tohle je pro mě jedna z nej Billových vizáží, myslím že nebude vadit vidět to znovu... a znovu... a znovu... :D
A na "zaplácnutí" té divné montáže je to přímo ideální :DTwins games...

26. června 2011 v 12:36 | Majka |  Mé fotomontáže
Upřímně řečeno jsem trochu váhala, jesti tuhle montáž uveřejňovat - aby mě někdo nepodezíral, že mám nějaké zvláštní sexuální fantazie :-)
Ale je to tak, že se mi prostě líbil ten původní obrázek a tak nějak jsem si "v tom" hned představila dvojčata :D Takže prostě tak... :-) A perex asi není nutný, že? Kdyby to někoho pohoršovalo, tak dejte vědět, dodatečně to pod něj šoupnu :-)


Original size:


Phantomrider - acoustic version :-)

26. června 2011 v 10:29 | Majka |  Tokio Hotel
Včera jsem sem dala část vystoupení, které kluci hráli pro Audi - akustickou verzi songu Automatic - tak teď ještě druhou písničku, tedy Phantomrider :-) Za sebe musím říct, že mám o něco raději německou verzi (Geisterfahrer)... ale nevadí, chápu, že v Japonsku zpívají spíš anglicky :-) A ten moment, který začíná někdy ve 2:40 - ten prostě miluju ♥ :-) Když se na to dívám, úplně si je umím představit u nich doma, jak Tom sedí pohodlně v obýváku, hraje na kytaru a Bill sedí naproti němu, kouká mu do očí a tiše zpívá... (a neříkejte mi, že takovéhle chvilky nemají - prostě MAJÍ! :D)


Pozdrav od Kessy :-)

26. června 2011 v 9:34 | Majka |  Moje já
Tak abyste si trochu odpočinuli od těch našich zlobidel německo-amerických, dám vám tu pozdrav od zlobidla českolipského :D Vlastně hned od tří :-)


Další pod perexem :-)

MTV Video Music Aid Japan 2011 + video z vystoupení pro Audi

25. června 2011 v 22:04 | Majka |  Tokio Hotel
Tááákže - hned na začátku chci říct, že mám dneska nějakou divnou náladu... opět :-) Vím, že to sem nepatří, ale ono to asi trochu poznamená i tenhle článek, tak jen abyste věděli :D
Taky chci říct, že sem samozřejmě nebudu dávat všechny fotky, ani videa - je jich spousta, ale od toho je třeba blog Evule, kam chodí snad každý fanoušek TH, takže nemá cenu to sem vše kopírovat :D
Co sem ale dám - a hned jako první věc - je video ze včerejšího vystoupení, kde se mi kluci tak líbili. Upřímně řečeno, se mi tam líbíli mnohem víc, než na tom dnešním "předávání cen" (které nakonec ani předáváním nebylo). Tedy ne, že by se mi dnes nelíbili... to ano... ale na ten včerejšek to nemá a já když před chvilkou koukala právě tady na to video, vyvovalo to ve mě takový pocity... no, ani je nebudu moc popisovat, prostě mi bylo při pohledu na ně krásně a zároveň strašně smutno... (vidíte? Já říkala, že se tu ta má dnešní nálada podepíše!) :-)
Ok, takže to video:


Zbytek článku pod perexem :-)


TH in Tokyo 24.6.2011 podruhé :-)

25. června 2011 v 5:33 | Majka |  Tokio Hotel
Protože mi včerejší fotky přijdou opravdu skvělý, ještě jich tu teď pár dám, ale nejdřív odkazy na live-streamy na dnešní předávání cen MTV Video Music Aid Japan 2011, kde jsou TH nominováni v kategorii Nejlepší rockové video a taky vystoupí s dvěma songy. A pro upřesnění (protože jsem to tu včera někomu napsala špatně do komentů): Červený koberec by měl začít v půl osmé ráno našeho času a show v 11 hodin...
Další pod perexem :-)
(A mimochodem, kdo se diví, že v sobotu vstávám takhle brzy - to mě takhle budí to naše nový "mímo" :D Ale nebojte, ještě si zkusím jít znovu lehnout :D)


24.6.2011 Tokio :-)

24. června 2011 v 17:36 | Majka |  Tokio Hotel
Tak kluci měli dneska v Tokiu akustické vystoupení... a já za sebe může s klidným svědomím říct, že vypadali úžasně :-)
Billův ohoz byl... řekněme netradiční :D - ale náhodou v něm vypadal dobře (něco mezi ninjou a panenkou Marií :-) ). Tomovi to v tom jeho svetříku taky slušelo - akorát snad ty kalhoty bych vyměnila :-)
A Géčka... no, řekla bych "klasika" :D
No a taky je pár kvalitnějších fotek:Dirty photoshoot :-)

24. června 2011 v 11:44 | Majka |  Tokio Hotel
Jde samozřejmě o slavný promoshoot k Zimmer 483... a ty fotky jsou... vážně "dirty" :-)


No... chtěla bych je vidět pak ve sprše :D

Postcrossing - NL, GR, GB, 2xUS, BE, RU

24. června 2011 v 10:34 | Majka |  Postcrossing
Dneska jsem ten nadpis musela udělat jen zkratkama, protože by jinak byl moc dlouhý :D
Protože jsem tenhle týden dostala 7 pohledů - z toho 5 najednou hned v pondělí :-)
Tak jdeme na to (tedy jdu se chlubit :D):

První pohled došel z Holandska od Jeanne... a mě se strašně líbí, jak je barevný :-) Je úžasný! :-)


Další pondělní pohled došel z Řecka - a je to můj první pohled z téhle země, tak jsem měla radost :-)
No a obrázky z Atén... ♥ Krásné :-)


A pozdrav z Anglie od Mii (nebo Miy? :-))


No a další dva pohledy přišly opět od Jeffa z Los Angeles :-)
Pamatujete si na něj z jednoho z předchozích článků? Už mi dva pohledy poslal a když jsem mu napsala, že se mi LA vážně moc líbí, poslal mi teď další dva :-)Tak to byla pondělní nadílka :-)
No a během týdne mi pak přišly ještě další dva pohled - první z nich z Belgie a je to zase první pohled z téhle země :-) A co se týče samotného pohledu, tak se mi opět strašně líbí. Přišel v obálce, která byla taky nádherná :-)


A obálka (protože jsem šikovná, hezky jsem z ní ve PF odstranila adresu, která tam byla napsaná :D)


No a poslední pohled dorazil z Ruska a pisatelka Lyudmila napsala, že tahle loď s červenými plachtami je symbolem oslav nazvaných White Night Festival :-)


Tom - new style :-)

23. června 2011 v 16:18 | Majka |  Mé fotomontáže
Nevím, jestli se vám to bude líbit nebo ne... mě se to celkem líbí :-)
Jo a doufám, že tentokrát je to bez chyb (Dianko, máš na starosti to zkontrolovat - děkuju! :D)


Original size:


EDIT: Tááákže... byly tu návrhy, že by se tu Tomovi hodila ještě čelenka - takže tady je ještě doupravená verze :-)


Tom on stage :-)

23. června 2011 v 11:29 | Majka |  Tokio Hotel
Potřebuje tohle nějaký komentář? :-)

A mimochodem - Géčka s Natálií už dorazili dnes ráno do Tokia a twins by snad měli dorazil v 7 večer... těšíte se na nové fotky, nebo se spíš obáváte, co si na nás Bill s Tomem připravili? :-) O Géčka se bát nemusíme, ti na fotkách z tokijského letiště vypadají normálně :D

EDIT: Tak Bill s Tomem už jsou taky v Tokiu - Bill je oholený a Tom pořád trošku zarostlý :-) Fotky z letiště jste už určitě viděli u Evule, na FB nebo někde jinde... :-) Těším se na nějaké kvalitnější :)

Butterfly...

22. června 2011 v 10:52 | Majka |  Mé fotomontáže
Dávám to sice do rubriky "Mé fotomontáže", i když v tomhle případě je slovo montáž asi trochu silné :D Majka si prostě zase jen tak hrála... a teď jde pracovat :-)
Přeju hezkou středu :-)