Srpen 2011

Miluju Japonsko :-)

30. srpna 2011 v 14:55 | Majka |  Tokio Hotel
Takže jak jsem teď psala na FB - úplně neplnánovaně jedu zase pryč, jen ale do zítřka, prostě si s dětma užít poslední dny prázdnin, takže se opět loučím... :-)
Ale tohle jsem si nemohla odpusit sem ještě nepřidat... jak už jsem říkala - tenhle shoot byl prostě dokonalej! ♥ :-)


---

Na dobré ráno ♥ :-)

30. srpna 2011 v 8:42 | Majka |  Tokio Hotel
Prostě jen tak... aby vám ten den hezky začal :-)


---

Peace! ♥ :-)

29. srpna 2011 v 22:57 | Majka |  Tokio Hotel
No... tak protože byl dneska miláček nakonec doma (ač být původně neměl), opět se sem na blog dostávám až teď večer :-) Ale stihla jsem teď alespoň trošku obhlídnout, co je kde nového a docela mě zaujala ta kniha, kterou má vydávat Dunja. Jde o román s názvem "Noch nicht mal alleinerziehend" a mezi postavami se tam také objeví děti Bill a Tom :-)
Milé je i její poděkování: "B.T.G.G. - Děkuju za neuvěřitelnou zkušenost! Stále jste v mém srdci!" :-)
Někde jsem viděla i přebal knihy... ale už nevím kde. Kdyžtak ho tu pak dám :-)

No a co si ukážeme teď? Třeba... Billa? Pro "změnu"... :DDD
Hned tady na té první fotce tak trochu umírám z Gea... :D Ale Billovi to tu neskutečně sluší!

7.9.2008, MTV VMA Afterparty, Los Angeles (USA)


27.8.2009, Nokia unplogged concert + signing session, Köln (Německo)


06/2011, backstage of Audi Forum, Tokyo (Japonsko)


---

Tom: Bill má taky opravdu skvělé spodky. Taky s otvíráním vepředu... :D

28. srpna 2011 v 23:22 | Majka |  Tokio Hotel
Pamatujeme na tyhle videa? Ono jich bylo víc a bylo fakt zajímavý slyšet "panice" Billa mluvit o tom, jak si on myslí... teda jak si on a jeho bratr Tom myslejí (to se opravil sám Bill :D), že sex je opravdu dobrá věc :D


No a to, že Tom přesně ví, jak vypadají Billovy spodky a kde mají "otvírání"... to snad raději nechám bez komentáře :DJinak jsem chtěla říct, že jsem konečně dnes odpoledne dorazila domů, teď jsem si dodělala nějaký pracovní věci, co jsem potřebovala, takže zítra se konečně zase budu moc věnovat těm našim klukům Kaulitzovým a blogům! :-)

Happy and sad

26. srpna 2011 v 18:02 | Majka |  Tokio Hotel
Tááákže - nejsem teď doma, přijedu buď zítra večer, nebo až v neděli (podle okolností :D) a právě jsem zjistila, že asi neumím počítat... nebo nevím co... ale když chci dát komentář na blog, píše mi to "Vyplněný součet je nesprávný" :-( A protože mi to nejde už poněkolikáté, zkusím to hold znovu večer...
Tak zatím vám tu nechám tyhle dva Billy - jednoho veselého a jednoho smutného :-)
Postcrossing - ES, FI, NL, HR, CN, UA, US, SI, BE, DE

26. srpna 2011 v 10:45 | Majka |  Postcrossing
Takže tenhle týden už podruhé postcrossingový článek - a tentokrát v ten správný čas :-)
Jak jsem si minule tak trochu stěžovala, že mi přišlo míň pohledů, než obvykle, tak musím říct, že tenhle týden mi to plně vynahradil. No, podívejte se sami:

Ono se o to zasloužilo hlavně pondělí, kdy mi ve schránce přistálo hned 6 pohledů a jedna větší obálka :-)
První z pohledů byl ze Španělska :-) Javier, který mi ho poslal, na zadní stranu napsat cosi španělsky, ale má takový škrabopis, že si to ani do překladače dát nemůžu, protože to prostě nepřečtu :D Ale pohled je hezký... :-)Další pohled došel z Finska a pisatelka Tarja mi napsala, že má stejně jako já moc ráda hvězdy a hvězdičky a taky má hvězdičkové tetování :D A kdybyste to nevěděli, tak finsky se hvězda řekne "TAHTI" (s přehlasovaným A, které tu neumím napsat :D) - to mě taky Tarja poučila :-)
Poslala mi pohled s Medvídkem Pú :-)Třetí pohled dorazil z Holandska a jestli jsem to dobře pochopila, měl by to být hotel v holandském zábavném parku Efteling :-)Další pondělní pohledy už byly takové ty "mimo" :-)
Z chorvatské Puly mi o "direct swap" napsal pisatel Nenad a poslat mi tenhle hezký pohled:Pak mě o přímou výměnu pohledů požádala taky Yue z Číny, která mě poprosila, jestli bych jí nemohla poslat pohlednici s Krtečkem :-) A napsala, ať se podívám k ní do galerie odeslaných pohledů, jestli se mi tam nějaký určitý nelíbí, že mi ho pošle. A protože tam měla krásný pohled Velké čínské zdi, odepsala jsem jí, že by se mi kdyžtak líbil nějaký takový:-)
Yue mi nakonec poslala hned dvě Velké čínské zdi - a oba pohledy jsou vážně úžasný :-)

A nakonec jsem si nechala tu podnělní obálku :-)
To mi pro změnu napsala Marina z Ukrajiny a taky mě poprosila, jestli bych jí nemohla poslat Krtečka (ten je ve světě vážně hodně populární :-) ). Samozřejmě jsem souhlasila, poslala jí jeden pohled - a pak ve schránce našla tohle všechno:
Tohle není ani tak pohled, jako spíš naprosto náhherné, velké, barevné, třpytivé přáníčko (škoda, že to tady na tom obrázku není vidět):


Pak v obálce byla ještě jedna opravdu typicky ukrajinská pohlednice:


A nakonec ještě i kalendářík, který mi taky udělal radost (miluju takovéhle drobnosti!)
Samozřejmě jsem Marině poslala ještě něco dalšího na oplátku :-)Během dalších dnů mi přišlo ještě dalších 5 pohledů, takže tady jsou:
Pisatelka Jo z města Spokane v americkém státě Washington si přečetla, že mám dvě děti a poslala mi klouzačku, která je v jejich městě - a která by se prý mým klukům určitě líbila. Měla pravdu, když jsem jim ji ukázala, hned se ptali, kdy se tam zajedeme podívat :DDalší pohled mi poslala slovinská studentka farmacie Sara.
Přiznám se, že jsem ještě nestihla moc prozkoumat, co to na něm vlasntě je... ale připadá mi, že by mohlo jít o nějakou výstavu? Nebo něco takového :-)Při pohledu na další pohlednici, kterou jsem našla ve schránce, jsem si hned vzpoměla na Ilonku, že by se jí určitě líbila :-) A mě se taky líbí, i když je taková... trochu pesimistická :-)
Je na ní německý vojenský hřbitov, kde je pochováno 40.000 vojáků. Hřbitov se nachází v belgickém městě Lommel, odkuď je taky Theo, který mi pohled poslal.Další pohled došel z německého Halle :-)
A i když je vážně sladká, asi bych byla o maličko raději, kdyby mi zrovna z tohodle místa přišla normální "místopisná" pohlednice :-) Tak třeba někdy příště :-)
Pejsek je to ale vážně "sooo sweet" :-)A konečně poslední pohled :-) Ten dorazil opět z Finska a jak jsem tak pochopila, byl vydán se 100. výročí finského komiksu (nebo alespoň tak jsem to pochopila) :D


LA twins with fan

25. srpna 2011 v 23:31 | Majka |  Tokio Hotel
Tak aby toho dneska nebylo málo, máme tu ještě tuhle jednu fotku, na které fanynka včera odchytla dvojčátka někde... v restauraci? Oba vypadají oholení a mě se tu líbí Billův styl - zase takový víc ženský :-) A ta kabelka :D
Mimochodem, v LA bylo v té době prý kolem 20 stupňů (díky Joan za info :D) - no a to je rozhodně ten pravý čas vytáhnout ze skříně kabáty! Že? :D

EDIT: Tak i když na většině blogů je napsáno, že je fotka z 24.8., nakonec to asi nebude pravda a byla vyfocená už někdy v dubnu. Ok, kluci (a slečno... nebo možná paní), omluvám se za ty kabáty :D


Immer zusammen

25. srpna 2011 v 15:34 | Majka |  Mé fotomontáže
Vidíte to? Stačí pár nových fotek a hned mám chuť něco tvořit :D
Prostě jsem přidala jednu fotku do toho jejich japonského shootu, no... :D


Magazín WWD (JP) - podzim 2011

25. srpna 2011 v 9:23 | Majka |  Tokio Hotel
Já ani nevím, co k tomu říct... snad jen, že ty fotky jsou vážně úžasný a kupodivu mi tu nevadí ani ty Japonky :-) Beru je tak nějak jako "hezké rekvizity" :-)
A ty společné fotky dvojčat jsou... ♥♥♥ :-)


Zbytek pod perexem :-)


Bill a jeho "dredy" (a Gucci kabela) :D

23. srpna 2011 v 17:18 | Majka
Já myslím, že není moc fotek, kde by byly takhle vidět ty Billovy "dredy" :-)
Tyhle konkrétně jsou z 2.9.2009 z Paříže :-)


Jsou to jen výřezy z větších fotek - ale tu Gucci kabelu jsem tam Billovi musela nechat :D
Jinak bych to od něj mohla taky pěkně schytat, že jsem ho o ní připravila :-)


MOJE pohledy :-)

23. srpna 2011 v 11:33 | Majka |  Postcrossing
Jo, já vím, že je teprve úterý, takže postcrossingový článek bych ještě dělat neměla... ale tohle není o došlých pohledech :-) I když... no, začnu od začátku:
Na stránkách Postcrossingu jsem narazila na jednu slečnu z Čech, která posílá vážně úžasný pohledy. Strašně se mi líbily - a to až tak, že jsem se odhodlala zeptat se jí, kde že je kupuje. A ona mi odepsala, že je nekupuje, ale že si je nechává tisknout. Já měla takovou zkušenost, že když jsem se dívala na některé stránky, které eventuelně pohledy dle vlastního přání tisknou, vyšlo to docela draho. Ale tahle slečna mi poradila tyhle stránky:

A je pravda, že když jsem na to koukala, tak u nich ty pohledy zase tak draze nevyjdou...
Ale pořád jsem si nebyla jistá, jestli do toho jít, pohledů na poslání mám nakoupených celkem dost a kamkoliv přijdu, kupuju pořád nové, tak jestli není zbytečný si je ještě nechávat tisknout. Ale pak jsem byla u Ilonky na blogu a Edene tam dala takové nádherné obrázky - a mě hned napadlo, jaký by z toho byly krásný pohledy :-) Tak jsem si ty obrázky ukradla (promiň, Edene, já neodolala) :-) a stáhla jsem si ještě pár dalších, že to tedy zkusím nechat si z nich vytisknout pohledy. Trochu jsem se obávala, že mi jen napíšou něco o autorských právech a žádné pohledy mít nebudu... zvlášť když jsem si k tomu "přihodila" ještě i nějaké TH fotky :D
Ale ne - pohledy dnes došly a jsou naprosto úžasné!!!
A pro info - 25 pohledů mi i s poštovným vyšlo na 172,-. Což je podle mě úplně super cena :-)
Tom a jeho "úžasný" blog...

22. srpna 2011 v 21:44 | Majka |  Tokio Hotel
Musím se přiznat, že na mě začala tak trochu doléhat pauza, kterou už zase ti naši kluci mají :-( Cítím se tak nějak... utlumená? I když to není tak hrozný, jak třeba ta odmlka, kterou měli, než vydali Humanoid - přece jen to ještě není tak dlouho, co byli Rusku a Japonsku... ale i tak jsem z toho zase nesvá :-)
Určitě jste si toho taky všimly, že tu teď mám i mnohem míň článků, než obvykle... mám pocit, že koukání pořád dokola na už notoricky známé fotky, videa a animky musí každého nudit, a i když třeba mám opravdu chuť něco na blog dát, tak mě prostě nic nenapadá :-( Moc dobře vím, že to je jen takové moje přechodné období, ale mrzí mě to :-(
A víte, co mě štve? Že třeba ani Tom není schopnej na ten svůj (jestli je tedy vážně jeho) blog dát něco smysluplného. Kdyby tam, SAKRA, dal alespoň jednou za čas jednu blbou soukromou fotku - jak by byli všichni hned šťastní a spokojení!
A jsem si jistá, že těch fotek musejí mít habakuk (jak říká můj miláček) - a alespoň některé z nich jsou určitě i zveřejnitelné :-) Vždyť ze začátku tam občas něco šoupnul - a jak jsme byli nadšení! Pamatujete?
Tak mi někdo vysvětlete, proč se třeba ta fotka z ELLE girl nemohla u něj na blogu objevit!
Nebo nějaká podobná, nepochybuju o tom, že takových mají spousty a spousty :-)Nebo třeba nějaké přímo z natáčení alba... já bych třeba zrovna takovouhle vážně brala:
(a omlouvám se, že si zase vypomáhám vlastníma starýma montážema)


Zpěvák Tom (skoro) :D

21. srpna 2011 v 19:40 | Majka |  Tokio Hotel
Přiznávám, že vůbec nevím, o koho tady jde, kdo je tenhle zpěvák (předpokládám, že jde o nějakou japonskou skupinu... možná mě někdo poučíte?), ale už před časem se na FB objevil screen z tohohle vystoupení, kde byl tenhle mladík zezadu a pár lidí psalo, že je to Tom :-) A ty jeho černé copánky a šátek fakt vypadají skoro jako Tomovy :-) Ok, Tom by se asi oblékl úplně jinak (i když...když je pak už jen v tom tílku, není to až tak nereálné :D)... ale jako představa, jak by mu to coby zpěvákovi slušelo, je to docela hezké, ne? :D
Až teda na tu slečnu, kterou tam ošmatává... ale tak když už by tam chtěl někoho ošmatávat, není přece potřeba hned brát na pódium někoho extra dalšího... já myslím, že by stačili určití lidi, kteří už by tam byli... :DNebo by si mohl Tom střihnout s Billem rovnou nějaký ten zaláskovaný duet (stejně mu Bill chodí na koncertech zpívat do ouška části písniček, o kterých si nejsem až tak jistá, že by je měl bratr bratrovi zpívat - viz Reden a mnohé další :D)
Tahle montáž je sice starší a někde tady určitě už je... ale myslím, že se k tomuhle článku docela hodí :-)


Tom´s Sweet Smile :-)

21. srpna 2011 v 9:39 | Majka |  Mé fotomontáže
Nevím, jestli vám tu Tomík přijde taky tak sladký, jako mě... ale já tenhle jeho úsměv vážně miluju (zvlášť, když vím, že na původní fotce byl určen Billovi) ♥ :-)
A takovej šáteček by se mi na něm nádohou taky docela líbil :-)Jinak jsem chtěla říct, že včera tu sice nic nepřibylo, ale tentokrát jsem se neflákala, prožila jsem naopak vážně úžasný den s Janiie a Sandrou, které se za mnou přijely podívat - takže ještě jednou, holky - děkuju za návštěvu, jste obě skvělé a já si ten den opravdu užila! :-)

A pod perexem ještě "vzkaz" hlavně pro Kattys a Janču (a samozřejmě i ostatní), aby se už v tomhle teplu nemuseli mučit při pohledu na to nabalené mimi, na které se tak poctivě každý den chodí dívat (a já se pak dmu pýchou nad tou chválou! :D).


"Tom a jeho teplý bratr" :D

19. srpna 2011 v 23:51 | Majka |  Tokio Hotel
To jsem neřekla já... to řekl Bill :D
Jo jo, tak tohle video mi vždycky zvedne náladu :-)


Tom: Viděl jsem fotku těchto …týpků. A byl tam zpěvák. Ten zpěvák….
Bill: Ten zpěvák je naprosto děsný…
Tom: Takový teplouš!
Bill: Jako holka!
Tom: Poslouchej, s tím jeho posledním účesem měl ofinu do tváře. A make-up a všechno …
Bill: A potom měl účes jako palma.
Tom: Jo, vypadal jako holka, úplně jako ženská. A teď, myslím, že na to potřebujeme nové slovo…je to prostě…
Bill: Teplouš…
Tom: Teplouš, trapné..žena…něco mezi tím. Jedním slovem se to nedá definovat. Myslím, že je to tak patetické…
Bill: A ten divný nápad s jeho dredy. On je opravdu proti společnosti. Nikdy ve svém životě nešu***.
Tom: To je to nejlepší, nikdy ve svém životě nešu***.
Bill: Celý den mluví jenom sračky..
Tom: A když by šu**l, potom jednou nebo dvakrát, když mu bylo 16, maximálně. Celé dlouhé dny mluví o ženách a o tom být lamač dívčích srdcí…
Bill: A tihle dva další kluci, kteří nic neříkají…
Tom: Gregor a Günther …nějak tak
Bill se směje
Tom: Na té fotce vypadají naprosto mimo…
Bill: Když bych měl flašku, ještě jednou bych mu dal…
Tom: Jo, vrazit mu v reálu…Jsou do idioti…
Bill: Hrozní…
Tom: Hrozní… Jsou tak přeceňování… zpívat neumí a dostávají miliony…
Bill: Jenom si plní peněženky a nic pro to nedělají! Jenom si vozí své velké zadky ve svých autech. Ve dvou hustých červených Ferrari.
Bill: A ten druhý idiot…jak se jmenuje? Tom a jeho teplý bratr. Jsou tak proti společnosti.
Tom: A teď mají cool nový vzhled.
Bill: Cool. Vypadají ještě víc cool než předtím. On prostě vypadá jako teplouš.
Tom: Úplný teplouš. Opravdu potřebuje…
Bill: Předtím býval ještě v pohodě. Teď je prostě sračka…
Tom: A v jiných zemích ..
Bill: Jo, v jiných, jsi taaak super, všichni mezinárodní… už držte hubu. Hlupáci.
Tom: A je to tady znova. Peníze mění lidi. V okamžiku, kdy máte nějaké peníze, změníte se.
Bill: A způsobem, jakým to dělají oni..
Tom: A co jsou to za hvězdy, které nemají stylistu. Měli by mít aspoň jednoho. Způsob, jakým se to točí kolem je prostě…
Bill: Trapný.
Tom: Jen si představ takové lidi na ulici…
Bill: Bill. Teď bych rád vymazal z povrchu planety, skutečně!
Tom: Já bych na něj plivl. Na jeho hnusnou zabedněnou tvář!
Bill: Jo!
Tom: A s tím make-upem jako kluk?! Kompletně bych ho přemaloval! Směšné!

Postcrossing - Německo, Japonsko, Belgie

19. srpna 2011 v 10:22 | Majka |  Postcrossing
No, tentokrát musím říct, že měla naše pošťačka docela usnadněnou práci, protože mi tenhle týden v rámci Postcrossingu přišly jen 3 pohledy :-)
Ok, já vím, ono i tři pohledy jsou docela dost, co bych za to dřív dala (nehledě na to, že celkem těch pohledů dorazilo 5 - ale o tom až za chvíli)... já už jsem asi začínala být zhýčkaná, tak jsem se zase potřebovala trochu vrátit na zem :D
Takže k pohledům:

První dorazil z Německa, z Mnichova - další sladký Medvídek Pů do sbírky :-)Druhá pohlednice přišla od Takako z japonské Niigaty a ta se mi tedy opravdu líbí, je krásná!Na třetí pohled toho Jean Marie, která ho poslala, moc nenapsala, jen "Greeting from Belgium", ale Park van Waux-Hall je docela hezký :-)


Jak už jsem psala, v rámci Postcrossingu mi sice tenhle týden přišly jen tři pohledy, ale Mizuki a Doris se postaraly o to, aby moje schránka ani tak nezahálela prázdná!
Takže se tu musím pochlubit i jejich pohlednicema :-)
Mizuki si na mě vzpomněla v Německu:


A Doris dokonce až v Egyptě :-)


A já vám oběma ještě jednou opravdu moc děkuju, vážně jste mi udělaly velkou radost! :-)

Young & gentle

18. srpna 2011 v 0:22 | Majka |  Mé fotomontáže
Ok, takže z mých plánů na dnešní večer toho zase moc nezůstalo... :D Ale zítra už mi tu procházku po blogách a další "životně důležité věci" nic nezkazí (vždyť už jsem kolik dní pořádně nebyla ani na twincest-blogu!) :-)
No ale alespoň jednu montážku jsem stihla... a řeknu k ní asi jen to, že jsem prostě měla chuť na nějakého hezky něžného, mladého (až skoro holčičího) Billa. Tak snad se mi alespoň trochu povedl (já osobně jsem s výsledkem tentokrát celkem spokojená)...


TH live ♥

17. srpna 2011 v 10:28 | Majka |  Tokio Hotel
Už to tu zase tak trochu zanedbávám, že?
Ale večer se to chystám alespoň trochu napravit, protože tu budu (já chudinka :D) úplně sama - dneska večer totiž rozdáme tetám všechny naše (dvě) děti a uvidíme je asi až za týden :D A miláček bude v práci, takže Majka bude mít čas (a hlavně klid) si zase projít blogy a snad i něco stvořit (buď montáž, nebo bych konečně mohla dotáhnout do konce tu už (opět) dlouho slibovanou povídku) :-)

No a pro teď... zase nějaké hezké fotky? Tyhle konkrétně jsou z Mexika, z 2.12.2010 :-)
Další pod perexem :-)


6. výročí (+ 9. narozeniny) :-)

15. srpna 2011 v 15:59 | Majka |  Tokio Hotel
Sice už jsou toho plné blogy a plný Facebook, ale samozřejmě se taky připojuji, abych těm našich klukům popřála k 6. výročí od vydání jejich prvního singlu :-) Byl to takový ten oficiální začátek slávy Tokio Hotel a i když na tom samozřejmě nemám žádnou zásluhu a v té době jsem o nich ještě absolutně nic nevěděla, jsem na ně pyšná, jak daleko to od té doby dotáhli :-)

Fakt jste se mi dostali pod kůži, kluci ♥ :-)Tohle datum - 15. srpen - se ale pro mě významným dnem stalo už dávno předtím, než jsem Tokio Hotel vůbec poznala... dokonce ještě 3 roky před vydáním Durch den Monsun, tedy v roce 2002, kdy se narodilo tohle sladké miminko, tedy náš Míša :-)
Takže se pro dnešek zatím loučím, protože tu připravujeme malou oslavu :-)


"Family portrait" by Allegator

15. srpna 2011 v 7:59 | Majka |  FAN tvorba
Tak tohle je přesně to, kvůli čemu Alleg vážně obdivuju :-)
I když se mi třeba některé její obrázky až tak nelíbí (protože mám trošku averzi k tomu, když mají její twins takové trochu moc ruské rysy), tak ona pak vždycky přijde s něčím, co mi přijde neskutečně úžasný :-) Jako je tohle.
Je to nejnovější práce a jak jsem napsala v nadpisu, pojmenovala to "Family portrait" :-)