Září 2011

Postcrossing - 2x NL, US, 2x DE, FI, CN, TW

30. září 2011 v 10:58 | Majka |  Postcrossing
Ták - protože je pátek, tak už určitě víte, co vás dnes čeká :-) Ano, mé "chlubení se" novými pohledami :-)
Ale ještě předtím chci jen říct, jak jsem ráda, že je dnes Péťovi už líp :-) Včera měl opravdu docela vysoké teploty (skoro 40), ale od večera je to už lepší a dneska je zatím bez teplot. Vypadá to, že to mělo stejně rychlý průběh jako u Míši (musím to zaťukat - ťuk ťuk!) :-) Tak snad už to bude za námi :-)
A teď k pohledům - tenhle týden mi jich přišlo celkem 8 a tentokrát se jich sešlo dost roztomilých :-)

Prvním z nich byla hned pondělní pohlednice od Gieke z Holandska, která mi poslala tyhle berušky :-)A taky v pondělí jsem dostala ještě tuhle oživlou Sněhurku :D
Poslala ji Lonie z Montany v USA :-)Daniela z malé německé vesničky Bensdorf mi poslala pohled, kde je berlínská část Prenzlauer Berg :-)
Když jsem na Bensdorf koukla pro zajímavost na mapu, zaujalo mě, že je skoro přesně na polovině cesty z Magdeburgu do Berlína :-) To je "důležitá" informace, že? :DA další "really cute" pohled... a "pro změnu" z Německa :D
Tentokrát od pisatele Svena, který se svěřil, že má rád rockovou hudbu, kolo, auta, černý čaj a dlouhé procházky s jeho bíglem Rockym :-)Irja z Finska poslala krásně letní pohled - a radost mi udělala hlavně známkou s Jack Russlem :-)

První a jediný "mimo" pohled tohoto týdne je z Číny a je naprosto úžasný! :-)
Poslala mi ho Yue, která mi už před nějakým časem poslala dva nádherné pohledy Velké čínské zdi (možná si na ně vzpomínáte). Tenhle nový pohled jsem v jejích odeslaných pohlednicích viděla o něco později, dala si ho do oblíbených - a Yue mi ho hned taky poslala :-) Samozřejmě za to putoval do Číny další Krteček, kterého má Yue ráda :-)A dostala jsem se k dnešní poště - dneska na mě čekaly ve schránce dva pohledy :-)
První z nich je z Holandska od Kirsten, která mi poslala tohodle krásného motýla :-)A druhý pohled je taky "hmyzí" :D
Přišel z Taiwanu a Selena, která ho poslala, mě trochu pobavila :-) Napsala mi, jak se v čínských znacích napíše Taiwan, že to prý můžu použít, až budu příště posílat pohled do Taiwanu :-) No... myslím, že přece jen zůstanu u latinky :D


---

Čtvrteční pozdrav :-)

29. září 2011 v 11:45 | Majka |  Tokio Hotel
Dneska vám tu zanechám zase jen rychlý pozdrav - už se mi tu opět začíná hromadit práce na čtvrtletní DPH a i když toho zatím není až tolik, chci honem zaúčtovat to, co tu mám, abych toho neměla tolik na poslední chvíli.
A taky mi pro změnu omarodil Péťa - Mišku to celkem rychle přešlo, dneska už šel zase do školy, ale Péťa to chytil, v noci měl teplotu přes 39 a nechtěla mu klesnout :-( Tak jen doufám, že to u něj bude mít taky tak rychlý průběh, jako u Míši...
No, nepíšu vám tu moc pozitivní věci, tak snad alespoň tyhle animky vám i mě spraví náladu :-)

Jo - a ještě moc moc moc děkuju za všechny vaše komentáře k předešlým článkům - já se k nim vrátím hned, jak budu mít chvilku! Děkuju! :-)

Paparazzi photo from LA

27. září 2011 v 21:21 | Majka |  Mé fotomontáže
No jo... někdy nemají kluci náladu ani když je fotí Majka :D


Original size:


"Baculka" :D

27. září 2011 v 10:15 | Majka |  Tokio Hotel
Ok, název článku je samozřejmě dost nadnesený... ale Bill v téhle době rozhodně byl - alespoň v obličeji - baculatější než kdy jindy :-) A taky byl tááák roztomilý :D Myslím, že je to někdy po té jeho operaci, kdy vypadal takhle a že to snad "udělaly" léky, které musel brát. No, jsem ráda, že to tenkrát všechno dobře dopadlo a jak vždy píšu, že lituju, že jsem kluky nepoznala už dřív - tak v tomhle případě jsem docela ráda, že jsem tuhle dobu nezažila, protože když si představím ty nervy, co bych z toho měla... No, všechno má své pro a proti :-)
Jinak co se týče mě osobně, tak se nic moc nezměnilo - pořád to tu nějak nestíhám :D
O víkendu jsem byla s mýma klukama u našich, byli jsme na houbách a dokonce jsme (letos poprvé) i něco našli! :D
A včera jsme jeli opět do Liberce - za prvé podívat se, jak roste malý Kryštůfek, a za druhé jsme jeli do kina na Šmouly :-) Akorát cestou zpátky už jsem viděla na Míšovi, že není úplně ok, večer měl pak teplotu a dneska je doma... Tak uvidíme, jak moc vážné to bude :-(
No, doufám, že vy jste zdraví a užíváte si poslední zářijové dny :-)
Mimochodem, ještě jedna věc - poslední dva dny se mi tu na blogu rozmohli spameři, pořád píšou ke starším článkům nějaké ty své nesmysly, já se je tu snažím blokovat jak divá... nevíte někdo, co s tím?

Ok a už ty zmiňované fotky :-)Tenhle poslední obrázek je jen výřez z originální fotky - a ona celá ta fotka je krásná, Bill s růží, je to krásná momentka, takže tady ji máte i celou jako zmenšeninu na rozkliknutí:


Just twins

25. září 2011 v 8:37 | Majka |  Tokio Hotel
Teď právě nejsem zase doma, trávíme víkend u mých rodičů... ale protože jsem si před chvílí přečetla na twincest-blogu jednu úžasnou povídku, úplně mě to tak "dvojčátkově" naladilo :-)
Povídka se jmenuje Miles from where you are, napsala jí zahraniční autorka Amdee a modrozelená ji skvěle přeložila. Takže kdo ji ještě nečetl a má chuť na trošku smutnou a emocemi nabitou ffku, vřele ji doporučuji.
Přečíst si ji můžete tady:

A ještě vám tu přidám tyhle scany, které myslím nepotřebují jakýkoliv komentář...
Blonďatý Bill podruhé :-)

23. září 2011 v 22:33 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak jak vidíte, "nový" Bill mi prostě nedá spát :-)
Mám takový pocit, že tahle verze "mého" blonďatého pana Kaulitze mladšího se vám asi nebude až tak zamlouvat... ale myslím, že je o něco málo bližší skutečnosti, než ta první, která byla asi už trošku moc jemná :-)
Co se týče účesu, tak ten se mě osobně náhodou líbí :D Ale chápu, že budu možná jediná :D Takže klidně do mě :D


Postcrossing - 2x DE, CN, NL, 2x IT, US, UA, FI, NZ, BY, RU

23. září 2011 v 12:43 | Majka |  Postcrossing
Ještě než se dostanu k pohledům, které mi přišly tenhle týden, chtěla jsem jen říct, jak mi chybíte...
Nějak ty poslední dny hrozně rychle běží - a i když jsem spokojená s tím, jak běží (ne s tím, jak rychle, ale jakým způsobem :D), tak mě vážně mrzí, že se teď dostanu tak málo na blog :-( A samozřejmě mi chybí i nějaké to hraní si ve PhotoFiltru. Ale k tomu všemu se snad dostanu zase dnes večer, miláček bude mít noční, takže já budu mít večer jen pro sebe... a pro vás :D
Ok a teď už k pohledům :-) Nebudu to nějak zdržovat a začnu hezky od začátku:

V pondělí jsem našla ve schránce zase hned čtyři pohledy :-)
První z nich byl od Regine z Německa, která psala, že je u nich právě krásný slunečný zářijový den a Regine se chystá na svou zahradu "try to catch every piece of sunshine" :-)
Její pohlednice je taky "zahradní" a líbí se mi :-)Další pohled došel z čínského města Beijing a poslala ho pisatelka Fran.
Řekla bych o něm, že je typicky čínský :-)Marnita z Holandska psala o tom, že má doma hned tři kočky - na jejím pohledu bylo ale štěně :-) A opice :-) Nevím, jestli je to na fotce vidět, ale není to takový ten klasický obdélníkový pohled, má tvar té opice... a mě se takovéhle netradiční tvary pohlednic líbí... :-)Další pohled je do Sandra z Říma a s ním jsme se na výměne pohlednic domluvily přes zprávy :-)
Sandro napsal, že je tenhle pohled "hrozný", že zrovna jiný nemá, ale že v nejbližších dnech koupí jiný a pošle mi další :-) Mě se teda nijak hrozný nezdá, právě naopak - přijde mi úžasný, i proto, že i tady na Andělském hradu jsem osobně byla, když jsem vloni Řím navštívila :-)A další pohled "mimo" mi přišel od Diny z amerického Pittsburgu... a je jednoduše nádherný! :-)Olga z Ukrajiny, studentka "počítačových věd", mi poslala pohled "typického ukrajinského kozáka" :-)Z Finska od Minny mám dalšího Medvídka Pů do mé sbírky! :-)Další pohlednice je první, která mi přišla z Nového Zélandu :-) A město Tuaranga je zatím nejvzdálenější místo, odkuď mi kdy něco přišlo - je vzdálené skoro 18 tisíc km :-) Sice by mě trochu víc potěšil obrázek města... ale tak není všem dnům konec. A ovečky jsou to roztomilé :DHelen z Ukrajiny - další studentka počítačových věd (a matematiky) - mi poslala tenhle krásný les :-)Mezi dnešní poštou jsem opět našla pozdrav od Sandra z Říma - jak slíbil, poslal ještě jeden pohled, tentokrát s Koloseem - které jsem taky navštívila :-)A našla jsem tam i ještě jedno, trochu opožděné, přání k narozeninám :-)
Je od Anyi z ruského Kirova a na pohledu je prý napsáno, že "snít není špatný" :-)
A napsala mi: " Wish you to dream, because dreams are things, that may came true."Posledním pohledem tohoto týdne není vlastně pohled, ale přání v obálce...
Poslal ho Kai-Eric z Německa a vybral ho prý pro mě proto, že se mu tam líbí ty budovy a barvy.
A já s ním rozhodně souhlasím, tenhle pohled na berlínskou Quartier Schützenstrasse je úžasný! :-)


---

Pohoda, klídek a tabáček... :D

21. září 2011 v 11:03 | Majka |  Tokio Hotel
Za sebe musím říct, že právě takovéhle fotky, jako je tahle, jsou ty úplně nej... :-)
Žádné nucené pózy, žádná snaha o to být na fotce ten nej sexy kluk na světě, protože tak to fanoušci chtějí... ne - prostě obyčejná momentka, kterých máme i my "obyčejní" lidi hafo :D No řekněte - kdo z vás má v šuplíků přesně takovouhle svou fotku z nějaké oslavy nebo vyfocenou někde při posezení s kamarády? :-)
I když... jak tu píšu o té "ne"snaze o to být sexy - on se o to tady Bill ani snažit nemusí, že? On je sexy i tak :D


Tak vám chci popřát taky - třeba zrovna takovouhle - pohodu při té dnešní středě :-)

Rok 2006 ♥

20. září 2011 v 0:32 | Majka |  Tokio Hotel
Je pravda, že nikdy nepřestanu litovat, že jsem TOHLE období nezažila, že jsem v té době neměla o TH ani tucha. Aneb prostě mladý Billí na... už asi krásné úterní ráno ♥ :-)

No a jinak jedu ráno do Litoměřic, takže se "uvidíme" až odpoledne nebo k večeru :-)
Tak si ten zítřejší (nebo vlastně už dnešní) den hezky užijte :-)

Moji synovečci ♥ :-)

19. září 2011 v 17:00 | Majka |  Moje já
Tak jak už jsem psala, včera jsme se byli podívat v Liberci na mého nového synovečka, který se narodil miláčkově sestře v pátek dopoledne :-) A tady jsou slíbené fotky malého Kryštůfka :-)

A protože tu dnes byla moje sestřička se svým Danečkem, dám tu i tohodle mého druhého synovečka, abyste viděli, o kolik už za těch necelých 7 měsíců vyrostl! :-) (TADY je článek, který jsem psala, když se narodil :D) Ten čas prostě úpně neuvěřitelně letí! :-)
---

Bill: "Já vypadám před kamerou vždycky dobře!" :D

18. září 2011 v 12:43 | Majka |  Tokio Hotel
Za chviličku vyjíždíme do Liberce podívat se na ten náš nový přírůstek do rodiny, tak vám pak ukážu fotečky malého Kryštůfka (který má mimochodem dneska svátek :D).
No a prozatím vám bude muset "stačit" zase jen Bill :D Ale já myslím, že to nevadí... že? :-)
A protože jsem si právě barvila vlasy, tak tu dám tyhle animky, kde mě zaujaly právě Billovy vlásky :-)A přidávám ještě tuhle animku, která mě vždycky pobaví :D


"Ty se vůbec nepotíš."
Bill: "Já? Jako vodopád!"
"Ale na tvé tváři to není vidět."
Bill: "To je proto, že já vypadám před kamerou vždycky dobře." :D

Just Tom

17. září 2011 v 20:52 | Majka |  Mé fotomontáže
Tomík v nějakém tom mém podání už tu docela dlouho nebyl, poslední dobou jsem se soustředila spíš na Billa - tak jsme to musela napravit :-) I když bych neřekla, že je to zrovna extra povedená náprava... Tak snad to bude příště lepší :-)


---

I feel good... :D

16. září 2011 v 12:37 | Majka |  Tokio Hotel
Tak abych tu celý den nezacláněla s Postcrossingem, dám tu zase ty naše kluky :-)
Ale ještě předtím jsem chtěla napsat, že se poslední dobou cítím vážně dobře (snad tím někoho nenaštvu, ono někomu třeba nedělá dobře číst o cizím "štěstí"... nebo jen dobré náladě :D).
A proč se cítím dobře? No, částečně asi proto, že pozoruju, že začíná fungovat to hubnutí pod dohledem trenéra :-) Samozřejmě to není o tom, že bych hned vážila o 10 kilo míň, to ani omylem... ale něco už jsem shodila a hlavně jsem začala něco dělat, znovu chodím na aerobik, teď nově i na zumbu... a upřímně řečeno - když mám psát přesně vše, co sním, tak si třeba i některé věci odpustím a nevezmu si je, než aby to tam Andy pak musela číst :D
Tak jen doufám, že to takhle optimisticky bude i pokračovat :-)
Pak mám taky radost, že začaly fungovat i některé věci okolo mé práce, ono se to hned líp pracuje, když člověk ví, že to bude mít i nějaký výsledek... Tady ještě potřebuju doladit jednu poslední věc, abych byla úplně spokojená a pak už bude vše ok :-)
Za další - naše Kessy se konečně naučila, že nemá čůrat ani kakat doma! :D No není i tohle důvod k radosti? :D
Pak se mi třeba i líbí počasí posledních dní... a v neposlední řadě jsem sama za sebe spokojená i s tím, jak beru tu Billovu novou image. Jsou to všechno maličkosti, ale dokáží mi udělat hezký den :-)

Ok a dost už toho mého vykecávání - já mám na vás totiž jednu otázku: Nemáte někdo odkaz na video, ze kterého je tahle fotka? Já jsem ten rozhovor už viděla, ale asi sestříhaný, nikde tam nebyl tenhle moment, kde Bill takhle "sedí" (mimochodem, to z něj museli mít v tom pořadu "radost":D) :-)


No a ještě pro radost dvě animky, které už tu jistojistě jsou, ale myslím, že nikdy neomrzí :-)
Postcrossing - BY, 3x FI, EE, CA, 2x DE, RU, GB, NL, UA

16. září 2011 v 11:09 | Majka |  Postcrossing
Tak sice je to článek o Postcrossingu, ale začnu něčím jiným - můžete mi gratulovat, protože jsem se právě před chviličkou stala (letos už podruhé) tetou! :D Miláčkově sestřičce se dnes narodil malý Kryštůfek a zatím vím jen to, že má 3,10 kg a jsou oba v pořádku :-) Už se těším, až toho drobečka snad o víkednu uvidím :-)

Ok a teď k pohledům, které mi došly tenhle týden. Bylo jich opět docela dost a čekalo mě zase i jedno opravdu velké překvapení :-)

V pondělí dorazily čtyři pohledy a první z nich byl z Běloruska. Jedenáctiletá Mikhail mi v něm přála vše nej k narozeninám a poslala tyhle krásné barevné květiny :-)Druhý pohled sice dorazil z Finska, ale zakoupený byl v Paříži - pisatelka Lama tak prý byla před několika lety a teď začátkem října se tam stěhuje :-)Z Finska byl i další pohled od účetního Jussi, který prý pracuje každý den od 8 do 2 :D
Zajímavá informace :DPouhým "Greetings from Estonia! Happy postcrossing!" mě pozdravil Piret z města Tallinn.
Ale pohled poslal opravdu krásný :-)Od Deanny - asistentky v malém muzeu v Torontu - došla moje další pohlednice :-)A nejmladší pisatelka, která mi tenhle týden poslala pohled, byla osmiletá Mina z Hamburku :-)
Dokonce mi na něj nakreslila sluníčko a nalepila srdíčko a kytičku a hezky k tomu připsala, jak se to všechno řekne německy. No není milá? :-) A i pohled samotný je moc hezký :-)Další pohled byl taky z Německa, tentokrát od pisatelky Biggy.
A přesně takové se mi moc líbí!A stejně tak se do mého vkusu trefila i Nina z Ruska, která mi i napsala rozsáhlou historii vzniku stavby na pohledu (zajímavé čtení "about Peter The Great" :-) )Od Soffitty z Anglie mi došlo tohle krásné srdce, ale mám takové podezření, že pisatelka je původem španělka nebo portugalka (a to nejen podle poslané pohlednice). Zeptat jsem se ovšem zapomněla... :-)Pozdrav "ze země tulipánů, mlýnů a dřeváků" mi poslala Ans - samozřejmě z Holandska :-)
A vybrala mé oblíbené slunečnice :-)A dále tu mám další pohled Medvídka Pú do mé sbírky :-)
Ari z Finska mě poučil, že u nich se Medvídek Pú jmenuje Nalle Puh :-)A ještě zbývá to překvapení, které mi přišlo :-)
Pamatujete si, že jsem tu už jednou psala o Marině z Ukrajiny? Někdy koncem srpna mi poslala takové nádherné přáníčko, spolu s dalším pohledem a kalendáříkem...
Tak tenhle týden mi od ní přišel dokonce balíček :-) A co v něm bylo? Jedno naprosto nádherné obrovské přání k narozeninám (s tímhle textem: "Ať je tvůj svět jasnou a magickou zemí, kde ožívá sama fantazie. Všichni ti, kteří chtějí být šťastní, ať jsou s tebou a splní každé tvé přání!" Tedy ne, že bych tak uměla rusky, ale Marina mi to přeložila do angličtiny :-))


Dále byly v balíčku dárečky pro mé kluky, tyhle samolepky, ze kterých byli Míša s Péťou nadšení :-)


Ale našla jsem tam i dárek pro mě, který Marina sama dělala! :-)
Tuhle úžasnou krabičku, kterou obšívala stuhama. Dokonce vybrala motiv mých oblíbených slunečnic :-)
A uvnitř mi anglicky a rusky popřála k narozeninám :-)A jako tečka byl uvnitř krabičky ještě magnet jako suvenýr z města, kde Marina bydlí - tedy z Krymu :-)Opravdu mě tím vším hrozně překvapila a samozřejmě jsem jí taky něco poslala jako poděkování :-)

---

Alien sucht Liebe...

14. září 2011 v 20:53 | Majka
Tak by jsme si mohli od těch nových fotek trochu odpočinout, že? :-)
Dneska jsem si k práci pouštěla opět CD Humanoid - mám to z cédéček natažené v PC, obě verze, a pouštím si je najednou - a i když některé songy mám ráda jak v němčině, tak v angličtině - tak například Alien miluju o hodně víc v německé verzi. A může za to DVD Caught on Camera, kde Bill právě kousek téhle písničky zpívá... bylo to asi to první z Humanoida, co se dostalo "ven" :-) A pamatuju si, jak jsem z toho kousíčku byla tehdy hovotá :D


No a tohle už je celý song z pražského koncertu...
Když si představím, že jsem tohle viděla a slyšela na vlastní oči a uši... to už snad ani není pravda :-(


Shaved

14. září 2011 v 14:23 | Majka |  Mé fotomontáže
Ok, je to jen taková rychlá montáž, takže není nijak dokonalá... jen jsem chtěla udělat radost těm, komu na Billovi vadily ty vousy :-)


---

Without make-up ♥ :-)

14. září 2011 v 7:51 | Majka |  Tokio Hotel
Včera se objevilo ještě pár fotek blonďatého Billa, tentokrát bez brýlí, takže je vidět, že nejenže nemá nalakované nehty, ale je i nenamalovaný :-) Na jednu stranu se mi to moc líbí vidět ho zase jednou takhle "přírodně"... ale na druhou stranu doufám (a věřím tomu - stejně jako u těch nehtů), že až ho uvidíme příště na nějaké oficiální TH akci, že se zase trochu namaluje :-)


Další opět pod perexem :-)

Twins at Katsuya restaurant (LA, 12.9.2011)

13. září 2011 v 20:58 | Majka |  Tokio Hotel
No vidíte, ani jsme na ty nové fotky nemuseli čekat moc dlouho, že? :D
Když pominu některé reakce fanynek, které zas a znovu nejsou s ničím spokojené (a nemyslím tím to, jestli se jim líbí nebo nelíbí Billova změna image) a budu hodnotit opravdu jen tyhle nové fotky - tak za sebe musím říct, že jsem spokojená :-) Dokonce mi tu nevadí ani to, že je Bill opět neoholený - nějak se to k tomuhle jeho vzhledu i hodí :-) Trochu mě mrzí ty nenalakované nehty, ty jsem na něm milovala, tak jsem zvědavá, jestli s tím skončil nadobro, nebo má teď jen "bezlakovou pauzu" :-)
K oblečení - kalhoty už známe, měl je už párkrát na sobě, bundu taky... no a ta (saténová?) košile mi nevadí. Předpokládám, že věděl, že bude ten večer focen (vzhledem k tomu, že šli do restaurace Katsuya, kde se to paparazzi jen hemží), takže se na to náležitě připravil a oblékl přesně podle svých představ :-)
Tomovi to samozřejmě taky sluší :-) Před nějakými dvěma roky by bylo takhle krátké triko na Tomovi jen nesplnitelný sen - takže pro mě OK :D
No a co na nové fotky říkáte vy? :-)


Další pod perexem :-)

Bill a Tom a čekání na nové fotky :D

13. září 2011 v 6:00 | Majka |  Tokio Hotel
Tak jak jste se tu beze mě měli? Já toho včera měla nějak moc, ale už jsem zase tady :D
No a přiznejte se - už jste nějak "vstřebali" blonďatého Billa? Tedy vy, kteří jste s tím měli trošku problém... :-)
Myslím, že už se brzy objeví nové fotky - protože (jak jsem už psala u Kattys) na těch minulých fotkách si podle mě pan fotograf asi ani nebyl vědom, že vlastně vyfotil takovou "senzaci", viděl jen Toma a toho fotil :-) A už jsem viděla, jak někdo psal na ty stránky, kde už dřív byly nějaké fotky z LA, že fanynky "potřebují" fotky blond Billa a byla u toho i odpověď, že pan fotograf udělá to nejlepší:


Tak nevím, jestli mi má být kluků už předem líto... ale zase na druhou stranu - já už jsem na ty fotky taky vážně zvědavá! :-) Připomíná mi to dobu, kdy se začalo proslýchat, že už Tom nemá dredy - to se taky tak netrpělivě čekalo na nové fotky...

No a to čekání si můžeme zpříjemnit třeba těmahle fotkama, který se mi strašně líbí, obě dvě! :-)
A pod perexem ještě jedna roztomilost - tentokrát přímo od nás z ložnice :D
(Jo a "spešl" pro Kattys jsem tady vlevo do Menu přidala na konec jednu fotečku :D)


My version :D

10. září 2011 v 22:58 | Majka |  Mé fotomontáže
Asi vám bylo jasný, že tohle jsem si nemohla nechat ujít :-)
Těch blonďatých montáží se teď samozřejmě vyrojilo až až - tak tohle je prostě moje verze :D


---