Listopad 2011

Red rose...

30. listopadu 2011 v 17:13 | Majka |  Mé fotomontáže
Sice to má takový slušný název... a na samotné montážce toho taky vlastně není moc vidět... ale pro jistotu - perex :-)Sweet live moment :-)

29. listopadu 2011 v 16:55 | Majka |  Tokio Hotel
Prostě jen tak... protože takových fotek není nikdy dost :-)
Hezký úterní večer :-)


---

Marodíme... :-(

28. listopadu 2011 v 21:37 | Majka |  Tokio Hotel
Prostě tak, jak píšu v nadpisu - marodíme celá rodina, mám doma oba kluky, všude se povalují sirupy na kašel, teploměr, sirupy na teplotu... Dneska jsem byla s dětmi zase u doktorky, ale bylo tam tak narváno, že jsme to vzdali a zítra tam jdeme znovu, snad to bude lepší :-(
Asi jste pochopili, že se tím snažím omluvit tu nečinnost tady... prostě na blog nemám moc náladu :-(
Ale dneska už jsem si řekla, že bych měla dát o sobě alespoň vědět - a u toho mi padla do oka zrovna tahle fotka :-) Už tu docela dlouho nebyli všichni TH-kluci spolu - samozřejmě je to tím, že poslední dobou není o Géčkách ani vidu, ani slechu... a abych pravdu řekla, nejsem z těch, kdo by se u každé další nové fotky twins rozčiloval, že mi Georg a Gustav chybí (jsem ráda, že je alespoň minimálně slyšet o Billovi a Tomovi) a tak nějak si myslím, že jsou Géčka za tenhle čas klidu i docela vděční - ale asi nezaškodí si je připomenou... že? :-)
A navíc se mi ta fotka vážně líbí :-)A ještě jedna fotka samotného Gea, která mi přijde taky úžasná :-)
Moc mu to tu sluší :-)Doufám, že vy jste všichni zdraví a užíváte si advent! ♥

Postcrossing - 2x FI, IT, 3x NL, DE, RU, PL, SE

25. listopadu 2011 v 14:39 | Majka |  Postcrossing
Tak jsem tu opět s pohlednicema, které mi přišly tento týden :-)
Nejdřív bych vám ale chtěla doporučit zase jednu stránku, kde se dají pohledy objednat (pro ty z vás, kteří se Postcrossingem taky zabýváte a nemůžete sehnat hezké pohledy) :-) Jde o tyhle stránky:


Je to oficiální vydavatelství pohledů a mají tam hlavně nádherné pohledy českých hradů a zámků. Jeden pohled (klasický rozměr) vyjde na 4 koruny (pokud si objednáváte malý počet jako já - jinak od 20 ks za jeden druh je cena ještě nižší) + poštovné :-) Tady je ukázka:A teď už k mým pohledům, které mi přišly :-)
První došel z Finska, od Juha z města Porvoo - krásná polární záře :-)Druhý došel od Maria z italského městečka Calitri, které je i na pohledu :-)
Musím ještě říct, že Mario má nádherný rukopis :-)Wendy z holandského města Groningen taky poslala pohlednici s jejím městem :-)Marc z Kolína nad Rýnem už mi jeden úžasný pohled poslal - a tenhle týden jsem obdržela další, který je taky nádherný. Udělal mi vážně radost! :-)Tenhle roztomilý pohled mi poslala Ksana přímo z Moskvy :D
A nalepila na něj krásné známky! :-)
Další pohled je tentokrát z Polska - Kate poslala taky obrázek města, ve kterém žije :-)A další nová země - Švédsko! :-)
Hanna poslala pohled z její dovolené na Francouzské riviéře. Líbí se mi , to jo... ale vzhledem k tomu, že je to můj první švédský pohled, asi bych dala přednost něčemu "švédštějšímu" :-)Stig z finského města Sibbo poslal pohled, který se skládá z jeho vlastních fotografií.
Je trošku škoda, že každá ta fotka není jeden samostatný pohled - mě by se moc líbil ten západ slunce! :-) Ale i takhle je to hezké :-)


A moc se mi líbila i jedna ze známek, kterou Stig použil - je krásně vánoční :-)A teď následují další dva pohledy z Holandska:
První poslal pisatel Ben z města Eindhoven, které leží v provincii Brabant. Podle této pohlednice tam musí být krásně (a opět mám alespoň maličký větrný mlýn :D)Marijke poslala druhý holandský pohled - velmi roztomilý :-)A poslední pohled tohoto týdne došel z USA a je taky jedným z těch "mimo" :-)
Paul z Atlanty, který ho poslal, k tomu napsal, že tenhle chrám pro něj dost znamená, protože se v něm ženil :-) To musela být krásná svatba, trošku závidím :-)


---


A opět Photofunia.com :-)

24. listopadu 2011 v 18:49 | Majka |  Tokio Hotel
Článek o téhle stránce (photofunia.com) už tu byl několikrát (myslím, že dvakrát) - a je to takové "vyčůrané řešení", když to tu, co se týče montáží, trochu vázne, a já nemám čas/náladu/chuť dělat něco nového :-) A takové období zrovna teď je - protože za prvé mě pořád ještě zlobí ten kašel, za druhé už to chytil i Péťa, takže nechodí do školky, a za třetí jsem teď musela nahonem připravit účto jedné firmy na daňovou kontrolu :-)
Takže kdo by si chtěl taky vyrobit nějakou tu jednoduchou montáž, klidně jděte na ty stránky, je to strašně jednoduché :-) Já jsem si vybrala tuhle hezkou zimní - v "normální" i "živé" verzi :-) Použila jsem na to jednu z mých starších montáží (ale samozřejmě se dá použít jakákoliv fotka).
No řekněte - nebylo by super mít někde v okolí takhle "vyzdobený" novinový stánek? :-)

A pod perexem ještě jedna montážka, která se tam dá taky vytvořit...
Promiň, Bille! :D


Jedna zimní...

22. listopadu 2011 v 19:15 | Majka |  Mé fotomontáže
Klidně bych takovouhle nějakou fotečku brala v rámci té jejich slavné App, co snad má být už od zítřka v provozu :-) I když... jaké je teď vlastně v LA počasí?---

Before... and now ♥ :-)

21. listopadu 2011 v 21:33 | Majka |  Tokio Hotel
Ehh... co říct? :D Mužní nám chlapec, co? :DBill in 2006

21. listopadu 2011 v 9:53 | Majka |  Tokio Hotel
Myslím, že ani nemusím vymýšlet nějaký zvláštní důvod, proč sem dneska dávám tyhle fotky...
Je to prostě jen proto, že jsou jednoduše nádherné :-)


Další pod perexem :-)


Postcrossing - MY, 3x NL, IT, FR, 3x CN, BE, DE, FI, RU, GB

18. listopadu 2011 v 22:26 | Majka |  Postcrossing
Tááákže - je pátek (a vážně je, dvakrát jsem si to ověřovala, protože v těch dnech mám teď nějaký zmatek :D) a já jsem tu opět s pravidelných postcrossingovým článkem :-)
Ale než začnu, mám ještě jednu věc, o kterou se chci podělit, protože z toho mám vážně radost :-)
Asi si pamatujete, jak jsem vám tu v září s velkou slávou psala, že jsem se dala na hubnutí. S celým tím svým hubnoucím procesem jsem vlastně začala už někdy od začátku června, protože v tu dobu jsem byla vážně zhrozená, když jsem si stoupla na váhu (nebo se jen stačilo podívat do zrcadla). Snažila jsme se s tím nějak poprat sama, ale šlo mi to dost pomalu - do září (tedy za 3 měsíce) jsem měla dole jen 3 kila. Pak jsem tedy domluvila s Andy, jak jsem vám tu o tom psala :-)
No a sice to ani teď není kdovíjaká rychlost, ale - tamtadam - od toho června (tedy za necelých půl roku snažení) mám dole 10 kilo :DNo jo, ok, já vím, zas taková sláva to není (tak to, Tome, tak nepřeháněj!) :DDD Když jsem byla mladší, šlo mi to hubnutí vždycky nějak rychleji, ale já jsem vděčná i za tohle. A jsem ráda, že vidím, že to jde a že to snad půjde i dál (a možná i líp, protože jsem poslední měsíc a půl flákala veškeré cvičení - nejdřív byla 3 týdny nemocná Andy a teď já) :-) Tak mi, prosím, držte pěsti :-)

Tak jo - a už přejdu k pohledům, protože toho mám tenhle týden zase docela hodně :-)

První pohled mi hned v pondělí došel z exotické Malaysie.
A vypadá přesně tak, jak si pohledy z takových zemí představuji, takže se mi moc líbí :-)Druhý pohled poslala Kitty z Holandska - a jsou to jedny z nejhezčích slunečnic, co mi zatím přišly :-)Další pohlednice je taky z Holandska - poslala jí pisatelka Karin a je na ní pro změnu tulipán :-)Lamberto z Itálie (který o sobě na profilu kromě jiného píše, že je vegetarián a gay) mi poslal vánoční přáníčko :-) A ptal se mě na něm, jestli je to můj první vánoční pohled tenhle rok - tak jsem ho musela trochu zklamat, že už jsem minulý týden jeden s vánoční tématikou dostala :D Ale že ten jeho je rozhodně krásný a udělal mi radost :-)Z Francie ještě moc pohledů nemám, tak mě potěšil tenhle od pisatelky Louise žijící ve městě Frontignan :-)A další tři pohledy jsou všechny od Yue z Číny. Yue "sbírá" české Krtečky a už předtím jsme si pár pohledů vyměnily. Teď jsme se dohodli hned na třech najednou (protože jsem prostě zrovna měla 3 nové Krtky, které ona ještě nemá :D)
Yue zabrousila do mé složky "Favorites" a vybrala pohlednice, které mezi nimi našla :-)
Takže je jasné, že se mi všechny tři moc líbí :-)Stejně jako z Francie - ani z Belgie ještě nemám moc pohledů - takže jsem byla ráda za tenhle od pisatele Alberta pocházejícího z města Riemst :-)A další pozdrav z Holandska - tentokrát vážně typicky holandský - od pisatelky Louise, která je prý vášnivou fotografkou :-)Angelika z Německého Aue mi napsala svůj pohled celý v němčině - ale kupodivu jsem si i jakž takž bez slovníku přeložila, že pracuje jako vychovatelka v mateřské školce a že se u nich všichni těší na Vánoce :-)Tenhle nádherně romantický pohled dorazil z finského Oulu :-)Poslední dva pohledy byly opět "mimo" :-)
První poslala Daria z Ruska, se kterou jsme si taky už pár pohlednic vyměnily... a mimochodem - Daria je velká fanynka TH, takže jsem mohla "uplatnit" jeden z TH pohledů, které jsem si nechala vytisknout - Daria z něj byla nadšená :-)
Teď mi na oplátku poslala pohled s její oblíbenou herečkou - všichni asi poznali Audrey Hepburn :-)A poslední pohled pro tento týden je z Anglie :-)
Poslal ho Piotr a je to už taky druhý pohled od něj... a tentokrát opravdu netroškařil - pohled má rozměry 16,5 x 22 cm a je naprosto úžasný! :-)


---

New App dvojčat příští týden...?

16. listopadu 2011 v 17:01 | Majka |  Tokio Hotel
V souvislosti s tím, že 24.11. by snad měla být spuštěna ta App dvojčat (upřímně řečeno, zas až tak úplně nevím, co to "App" znamená, ale pochopila jsem, že prostě budou "postkytovat" jakési "statusy" v podobě fotek, videí a podobně a ten, kdo má ten správný mobil a bude mít zakoupenou tuhle "App", může to "sdílet" - pardon, musela jsem si to sama pro sebe převést do trošku srozumitelného jazyka :D), vzpomněla jsem si na dobu, kdy každý týden vycházela nová TH TV epizoda... a jak první, co jsem dělala každý čtvrtek ráno, bylo, že jsem zapla YouTube, abych ji viděla :D
Ale bylo to hezký, ta pravidelnost, to, že bylo pořád něco nového...
Tak jsem moc zvědavá, jak dopadne tohle, co vše nám twins budou ochotní ukázat z jejich soukromí :-) Sice nemám iPhone ani Android, které jsou k tomu potřeba - ale předpokládám, že se vše vždycky objeví hned i na netu (pokud k tomu tedy nakonec opravdu dojde - před pár dny jsem četla na Novinkách, že iPhone má snad problémy s nějakými chybami, či co... tak aby z toho nebyl problém).

No a tady pro připomenutí jedna z TH TV epizod... tuhle mám vážně ráda :-)A víte co? Já vám tu taky "poskytnu" něco ze soukromí... tedy toho mého :D
Našla jsem tuhle fotečku z doby, kdy jsem začala chodit s miláčkem :D (chodili jsme spolu do tanečního klubu klasických a latinskoamerických tanců) :-)
A právě dneska je to 16 let!, kdy jsme spolu začali chodit :D
Takže pod perexem... :-)


Prostě s pivem :-)

15. listopadu 2011 v 16:37 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak pro dnešek zase jen něco jednoduchýho, čistě pro zábavu :-)Mimochodem, stejně je to divný, jak mi ti twinsátka Kaulitzovi připadají strašně sexy, když kouří cigarety nebo pijí alkohol :D A to já sama nekouřím... a - dobře, tu skleničku si občas dám, no :-) Ale na nikom jiném mi to prostě sexy nepřijde, jen na nich :-)
No uznejte sami - není s tou flaškou úplně "sweet"? :D
(To už není montáž - ale to jste jistě všichni pochopili :-) Já jen aby nedošlo k mýlce :D)


---

Waiting for you... :-)

14. listopadu 2011 v 18:09 | Majka |  Mé fotomontáže
Tak šup šup, jak dlouho má na vás chudinka Bill čekat?
Ehm... prostě jsem konečně dodělala montáž, o které jsem vám v sobotu psala, že ji mám rozdělanou :-)
A já nevím... perex snad není nutný, ne? :-)Original size:


Zezadu... :-)

12. listopadu 2011 v 23:21 | Majka |  Tokio Hotel
Tak už jsem myslela, že pro vás budu mít novou montáž, ale nějak jsem ji ještě nedodělala, protože tu jsem vždycky jen na skok (ještě mi není dobře, ty protivný teploty nějak nechtějí zmizet).
Tak alespoň pár obrázků, ať tu alespoň něco je :-)
A dnes jsem vybrala tyhle fotky "zezadu". Kdo někdy dělal montáže, tak ví, jaký to je občas problém, když potřebujete nějakou kontkrétní fotku, kde je někdo z kluků třeba z profilu nebo právě zezadu (já tyhle fotky tedy najdu zákonitě vždy, když je zrovna nepotřebuju - naopak, když je potřebuju, tak s tím mám problém a když už nějakou najdu, tak mi tam něco nesedí... prostě není to sranda :D).
No a co si budeme povídat - ono se na ty naše kluky zezadu i hezky kouká...ne? :-)
Další pod perexem :-)


Postcrossing - TW, BY, AT, RU, US, 2x FI, NL, BE, 2x DE, GB, LV

11. listopadu 2011 v 19:23 | Majka |  Postcrossing
Tak pro dnešek se ozývám ještě jednou - samozřejmě s Postcrossingem :-)
A musím říct, že tenhle týden přišlo opravdu hodně pohledů - a některé úplně úžasné, na některých byly úžasné známky (o které se s vámi taky podělím) a dokonce tu mám hned dvě nové země, ze kterých mi přišel pohled úplně poprvé :-)
Tak do toho:

První pohled dorazil z Taiwanu :-)
Je od Awi z města Tali a ukazuje hvězdné dráhy viděné z Taiwanského pohoří Alishan... není to krása? :-)A mě se moc líbí i roztomilá známka, kterou Awi na svůj pohled dala :-)Další pohled je z Běloruska... a já nevím, co to v těch lidech vyvolávám, že mi posílají obrázky hřbitovů :D
Tohle už je můj druhý... ale je hezký, to zase ano :-)
Přišel od ornitologa Yaugena z Minsku :-)Babsy z Vídně mi poslala můj první rakouský pohled - a je úžasný! :-)
I když je "dvouobrázkový", oba pohledy na zasněženou Vídeň jsou krásné :-)S Dariou z Ruska už jsem si jeden pohled vyměnila, tohle je druhý "mimo" - a je na něm místo, kde se budou konat zimní Olympijské hry v roce 2014, tedy Sochi (česky asi Soči) v Rusku :-)Další pohled je taky "mimo" a na výměně jsem se domluvila s učitelkou Barbarou z Usa :-)
A její pohlednice je nádherná' :-)Tenhle květinový pohled poslala Marjut z Finska, která o sobě napsala, že má 3 děti - dva syny a dvanáctiletou dceru Susannu, o které prozradila, že taky poslouchá Tokio Hotel :D Tak jsem jí ve svém poděkování za pohled pozdravovala :DA opět se mi moc líbí i známka, která je na pohledu:Pisatel Gratia z Holandska má rád různé reklamní pohledy a taky takové posílá.
Mě se ten, který vybral pro mě, moc líbí - a zároveň je to má první letošní vánoční pohlednice! :DNo a do třetice přidávám i jednu ze známek, která na pohledu je a která mi přijde úžasná :-)A teď budou následovat další 3 pohledy "mimo":
Na prvním z nich jsem se domluvila s Janneke z Belgie, která mě poprosila, jeslli bych neposlala narozeninové přání její kamarádce :-) Poslala mi za to tuhle roztomilou kreslenou pohlednici :-)Dalším, s kým jsem se na výměně domluvila, byl Marc z německého Kolína nad Rýnem.
Jeho pohled je jeden z nejhezčích, jaký jsem zatím dostala :-)A třetím človíčkem byl Piotr, který je původně z Polska, ale teď žije nedaleko Londýna a poslal mi tenhle typický londýnský pohled. Taky krásný! :-)Při pohledu na pohled od Katariny z Finska, mi byla tak trochu... dost... zima :D
Katarina ale psala, že právě teď u nich bohužel sníh nemají a mají tam 7 stupňů nad nulou, což je pro tamní listopad dost netypické :-)A druhý pohled z úplně nové země - tentokrát z Lotyšska (musím říct, že mi ty anglické názvy dělají trochu problémy a musela jsem se v překladači ujistit, že "Latvia" je skutečně Lotyšsko, a ne Litva :D).
I když město Riga, které je na pohledu, mi mělo asi dooost napovědět :DA pro dnešek konečně poslední pohlednice :-)
Došla z německého Erlangenu a poslala ji vysokoškolská studentka Carmen (která se právě připravuje na závěrečné zkoušky, což jí vůbec nezávidím) :-)


---

Wir schlissen uns ein...

11. listopadu 2011 v 17:31 | Majka |  Tokio Hotel
Tak co - že jste doufali, že jsem nepřežila včera zubaře a už tu konečně nebudu zaclánět, co ? :D
Ne ne, já mám odolný kořínek :D A u toho zubaře to ani nebylo tak hrozné, vlastně mi nedělal vůbec nic bolestivýho, takže jsem byla ráda. Ale ještě tam budu muset jednou za 14 dní :-)
No a jak jsem byla šťastná, že zubař dopadl dobře, a jak bylo včera docela hezky, tak jsem si pak udělala domů procházku přes celé město - což jsem asi neměla dělat, protože mi pak odpoledne zase vylezly teploty :-( No jo, já vím, byl to blbej nápad... Tak snad to přes víkend vyležím a příští týden to bude zase ok :-)

No a dneska jsem si řekla, že už tu nebylo dlouho nějaké video.
A tak sem dám rovnou jeden oficiální klip - a to klip, který mi přijde hooodně opomíjenej. Vždycky mě trochu naštve, když je třeba na Óčku klipový speciál, vždycky tam dají Der Letzte Tag, pak je tam začátek Wir schlissen uns ein, který na to navazuje... a pak to utnou. Je to spravedlivé?A přidám sem ještě tuhle novou fotku Billa z Halloweena :-)
Tak tu nesmí chybět :D


---

Chřipka a tak.... :-)

9. listopadu 2011 v 16:43 | Majka |  Tokio Hotel
Když jsem se dnes šla mrknout na svůj blog, až jsem se sama skoro "lekla", že jsem tu už 4 dny nedala žádný článek :-) No... ptát se, jestli jsem vám chyběla, by bylo už trochu ohraný, že? :D
Takže abych to vysvětlila... (koukám, že Bill na to už naštvaně čeká, protože zrovna jemu už jsem tu tutově strááášně chyběla :D):Takže - Bille, sorry :D - ale nejdřív jsem nebyla o víkendu doma, takže jsem se k počítači skoro nedostala, a teď se o mě pokouší nějaká chřipka - a né teda, že bych měla kdovíjaké horečky nebo něco takového, ale prostě jsem celkově unavená, pobolívá mě celý tělo a tak od všeho trochu... a nejlíp je mi pod dekou! :-) Jo a pořád lítám čůrat :D
A to jsem včera ještě v podstatě "musela" do Liberce, ale proběhlo to docela dobře... :-)
Jooo a taky jdu ještě zítra ráno znovu k zubaři, jsem tam objednaná kvůli tomu zubu, co mě bolel a podle toho, co jsem slyšela od mé ségry a švagrové, tak mi budou tahat nervy zpod zubu, protože mi ten chudinka zoubek umřel (tak prosím o minutu ticha za mou šestku vpravo dole :D).


Díky, Bille :D

Takže pro teď se loučím, ale zítra se zase ozvu, nebojte - když to tedy přežiju u toho zubaře :-)
Pak si třeba budu moc dávat "do nosu" jako náš Billí, aniž bych se bála, že mě zase něco rozbolí :D
Some old, some new... :-)

5. listopadu 2011 v 20:32 | Majka |  Tokio Hotel
Nově se objevilo pár starých fotek a protože stojí za to, chci je tu mít taky :-)
Líbí se mi hlavně hned tahle první z roku 2008, ta je krásná :-)Tahle druhá je z té samé akce, jen mi tu Bill přijde už nějak víc společensky unaven :D
Ale třeba to je jen "blbá" momentka :-)Další "nová" fotka je taky z roku 2008, z Modeny :-)A máme tu rok 2010 a backstage návštěvy twins v Catanii :-)No a tohle je z 21.8.2010 - Bill s Natálií a modelkou Verinou Marcel.
Ta první fotka už je známá, druhá je nová (a Billova "poloha" při focení je pro něj skoro až nedůstojná... jak kdyby ho, chudinku, na té fotce ani nechtěli :D)

No a o 3 dny později Bill znovu s Verinou Marcel :-)
Sama za sebe musím říct, že Bill se mi tady na těch fotkách vážně moc líbí :-)

No a protože je tu ještě nemám, přidávám i ty nové halloweenské fotky Billa, aby to bylo kompletní :-)
Our darling ♥ :-)

5. listopadu 2011 v 14:58 | Majka |  Tokio Hotel
Tady je Bill opravdu neskutečné zlatíčko, miláček, brouček... :D
A já ho vážně obdivuju, protože mě někdo v šestnácti postavit před tenhle dav lidí, tak... tak raději nic :D
Přeju hezkou sobotu - nejsem teď o víkendu doma, ale večer si snad budu moc udělat trochu času :-)


Jo a ještě jeden pozdrav - od někoho, s kým bych si to klidně občas na chvíli vyměnila a šla se místo něj pomazlit s dvojčaty do postýlky :DDD


Postcrossing - 2x FI, 3x NL, BY, JP, UA

4. listopadu 2011 v 17:06 | Majka |  Postcrossing
KONEČNĚ je tu "pravidelný páteční" článek opravdu v pátek :D
Takže to nebudu zdržovat a jdu na pohledy, které mi přišly tento týden :-)

První pohled, který jsem dostala hned v pondělí od pisatele Kaija z Finska, přišel v ten úplně správný den - na Halloween :DDalší pohlednici poslal Mattias, který je sice holanďan, ale právě byl na dovolené v Severokyperské turecké republice (prostě sever ostrova Kypr) a odtuď je i jeho pohled :-)Hanneke, která je taky holanďanka, už poslala svůj pohled přímo z Holandska. Přesněji - na razítku se "skví" jméno Rotterdam :-) A na druhé straně je krásná beruška :-)Pohled od běloruské studentky geografie Dashy mě opravdu potěšil.
Je na něm národní park Narochansky a moc se mi líbí :-)Další pohled mi přišel opět z Holandska jako poděkování za můj, který jsem poslala "regulérně" pisatelce Mardi do města Weesp :-)A dalšího Medvídka Pů do mé sbírky mi poslala Sinikka z finského Oulu :-)Předposlední pohled došel z Japonska, z Tokya - ale je na něm "staré hlavní město" Japonska Kyoto - jak mi napsala Makiko :-)A úplně na závěr jsem si nechala opět Marinu z Ukrajiny :-)
Asi už ji nemusím představovat, přišlo mi od ní už několik naprosto úžasných přáníček a dárečků, začaly jsme si dokonce už i vyměňovat dopisy (nechtějte vidět ten "porod", než vždycky nějaký v té angličtině "vypotím" :D) :-)
V Marinině poslední poště, která přišla tenhle týden, bylo mimo jiné další nádherné přání:A to by nebyla ona, aby neposlala i pár dalších drobností, které mi vždycky udělají velikou radost :-)
Třeba z těhle "vílích" samolepek mám skoro druhé Vánoce! :D Jsou krásné :-)A v obálce jsem taky našla tyhle další věci: roztomilé pravítko s obrázkama ukrajisnké krajiny :-)
A taky tenhle sešit se slunečnicí... protože Marina ví, že mám slunečnice ráda :-)


Jsou to třeba "hlouposti", ale mě takovéhle maličkosti dělají opravdu velkou radost :-)
Taky už mám pro ni pár "blbůstek", jako třeba magnetek s Krtkem pro její děti - takže o víkednu se opět pokusím sesmolit nějaký ten dopis :-)

Step by step of one of the best photos of twins :D

3. listopadu 2011 v 21:26 | Majka |  Tokio Hotel
To je titulek, že? :DDD Takže - myslím tím toto:A tohle je ta "jedna z nejlepších dvojčecích fotek" v celku :-)
Miluju tu velikost a kvalitu!


A tuhle animku mám v telefonu a ukáže se mi vždy, když ho zamykám :D
Taky proto jsem si na tuhle fotku dnes vzpomněla, že bych ji sem zase jednou mohla dát :-)


Jo a mimochodem... jak jsem včera psala o tom uhlí... kde jsem vlastně vzala těch 20 metráků?
Ono toho bylo přesně 73 metráků! :D
Takže se tu mějte, já jdu odpočííívat! :-)