Prosinec 2011

Happy New Year! :-)

31. prosince 2011 v 9:55 | Majka |  Tokio Hotel
No, zlatíčka moje... a zase tu máme konec roku :-)
My měli původně naplánovaný úplně pohodový den doma, ale nakonec z toho bude opět den plný cestování, protože za chvíli jedeme do Liberce navštívil miláčkovu sestru s malým Kryštůfkem a cestou zpátky i mé rodiče a sestru... takže vám všem, co sem chodíte a které mám opravdu ráda, přeju už teď příjemný Silvestr a ten Nový rok 2012 ať je přesně podle vašich představ! ♥ Ať v něm potkáte jen samé štěstí, zdraví a lásku. Ať vše, co třeba letos nebylo až tak úplně perfektní, je jen a jen lepší. Ať máte víc času na své blízké a na vše, co děláte rádi. A ať nás třeba i ti naši kluci konečně překvapí nějakým opravdu příjemným způsobem :D
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
HAPPY NEW YEAR
♥♥♥


♥♥♥

Postcrossing - FI, US, 3x BE, 2x FR, 3x TW, NL, 2x UA, BY, DE, CN

31. prosince 2011 v 1:04 | Majka |  Postcrossing
Tak už sice asi hodinu není pátek, ale to nevadí - jsem tu opět s "pravidelným pátečním" Postcrossingem :-) A zase jdu raději hned na to, abych to vůbec dokončila a neusnula :-)

Tááákže - ještě i tenhle týden dorazilo pár vánočních přání - a jedním z nich byl i tenhle pohled od Jormy z Finska. A víte, co mi Jorma svěřil za tajemství? Že Santa Klaus žije u nich na finské hoře Korvatunturi! :-) Tak pššš! Neprozraďte to! :-)Tak Vánoce jsou za námi... :-)

28. prosince 2011 v 11:10 | Majka |  Tokio Hotel
Tak co? Jaké jste je měli? Myslím samozřejmě ty Vánoce :-)
Doufám, že klidné a pohodové, jako byly ty u Kaulitzů:


Obrázek je samozřejmě starší od Allegator a je vážně krásný :-)
Co už není tam moc krásné (tedy alespoň pro mě, je mi jasné, že někteří z vás se mnou nebudou souhlasit) je to nové "twins" tetování. Bohužel jsem z toho docela zklamaná. Samozřejmě jsem si nemyslela, že by si Bill nechal vytetovat "Miluju Toma" a podobné nesmysly... ale čas narození? A každý svůj? Nevím... prostě v tom nevidím nic smysluplného.
A co se mi na téhle kérce líbí úplně nejmíň, je místo, kam si to nechali vytetovat. Tetování na prstech mám prostě spojené s vězni, nebo možná ještě řidiči náklaďáků... A upřímně řečeno je mi trochu líto Toma, že se k tomu nechal od Billa přemluvit. U Billa to až tak neřeším, mám takový pocit, že on bude mít za chvíli potetované celé tělo, takže proč ne prsty, že... :-(
Takže fotku sem nedám, snad až udělají nějakou společnou, kde budou ty svoje počmárané ručičky hezky u sebe - to na tom bude alespoň něco pozitivního :-)

No, to jsem nezačala moc pozitivně, co? :-)
Ale ne... vždyť nám to může celkem jedno, kde a jaké mají dvojčata tetování, hlavně, že si oni i my užili krásné vánoční svátky. No ne? :-) Takže se zeptám ještě jednou - jaké jste měli Vánoce? :-) Stromeček vám neshořel? Cukroví stačilo změknout? Nezasekla se vám v krku rybí kůstka? A dostali jste to, co jste chtěli? :-)


U nás proběhli Vánoce v klidu, byli jsme u mých rodičů (a vrátili se teprve včera), přejedli jsme se (kdo má odolat všem těch domácích dobrotám, které moje mamka vaří? :D) a dostali jsme krásné dárečky :-)
Snad akorát ten sníh chyběl... ale co se dá dělat :-)
No a už se nám blíží Silvestr - ten budeme trávit doma, nikam se nechystáme, takže to bude prostě jen klidný večer, kdy budeme hezky spolu, koukat na pohádky a dlabat nějaké dobroty :-) Protože od Nového roku se chci opět vrátit k režimu, který jsem teď přes Vánoce přestala úplně dodržovat :D
A co vy? Chystáte se na nějaké novoroční předsevzetí, nebo si myslíte, že to ani nemá cenu? :D
Každopádně vám zatím přeju... například hodně trpělivost - ať už s čímkoliv (třeba s těma předsevzetíma, nebo s našimi twins a jejich nápady :D)
Tolik trpělivosti, kolik má třeba číča pod perexem :D


MERRY CHRISTMAS...

24. prosince 2011 v 9:42 | Majka |  Mé fotomontáže
... to all of you! ♥
Krásně si ten dnešní den užijte, přeju vám všem krásné dárečky, ale hlavně klid, pohodu a dobrou náladu :-)
Doufám, že se pak pochlubíte, jak u vás ten Štědrý den proběhl a co jste dostali hezkého :-)


---

Postcrossing - 2x FI, 2x RU, 2x BY, 2x US, IT, 3x DE, 2x NL, CZ, ES, PT, CN, RO

23. prosince 2011 v 21:51 | Majka |  Postcrossing
Nooo... jestli byl ke mě minulý týden - co se týče pohledů - štědrý, tak tenhle byl dokonce ještě štědřejší :-) Takže já mám vlastně Vánoce už od pondělí :-) Nebudu to zdržovat, jdu se rovnou pochlubit :D (mimochodem - takhle dlouhý název jsem tu snad ještě neměla :D)

Přišlo mi zase pár opravdu hezkých vánočních pohlednic - a první z nich byla od Heidi z Finska :-)


Zbytek zase pod perexem :-)


"Ale tak, Tome...

22. prosince 2011 v 16:46 | Majka |  Tokio Hotel
...nemusíš jim přeci vyprávět úplně VŠECHNO..." :D
(Aneb Bill alá "stydlivá slečna po prvním rande" :D)"Oh bože... už ale vážně raději mlč!" :D


A já zase jdu, musím ještě douklidit! :D
Ale už mám zabalené veškeré dárky, heč! :D

Greeting for you :-)

22. prosince 2011 v 8:52 | Majka |  Tokio Hotel
...jen vám chci popřát hezký předvánoční čtvrtek ♥A i když mě dneska čeká úklid, žehlení a podobné "příjemné" věci, přece jen už cítím alespoň trochu tu předvánoční náladu - asi je to stromkem, co už nám stojí v obýváku, a světýlkama, co svítí na balkoně, nebo cukrovím, které jsem ráno dávala Miškovi do krabičky, protože mají dnes poslední den školy v tomhle roce, který si zpříjemní besídkou... :-)
Tak doufám, že se už taky těšíte na Štědrý den... :-)
A pod perexem "naši kluci" a pár vzpomínek :-)


Dvojčecí smršť! :D

20. prosince 2011 v 18:06 | Majka |  Tokio Hotel
Než si rozmyslím, co vlastně říct k tomu, co se teď děje okolo kluků, začnu tím, co se děje okolo mě (ok, já vím, že to rozhodně není tak zajímavé, ale nebojte, zkrátím to :D):
Asi jste si všimli, že s článkama je to tu pořád docela slabý - tentokrát je to tím, že posledních pár dní pořád někam cestujeme, v sobotu jsme byli opět v Liberci, v neděli na oslavě u mé sestry a včera v Praze - a teda né, že by mi to cestování nějak vadilo, to rozhdodně ne - jen pak trochu nestíhám nic jinýho :-)
To jen na vysvětlenou, že to tu zase tak trochu vázne... :-)
No a teď k těm našim klukům :-)
Ehm... pořád nějak nevím, čím začít :D
Ne, dobře. Samozřejmě že jsem si mezi tím vším cestováním našla chvilku a občas mrkla, co se děje ve světě TH nového. A že se toho teď děje! :-) Až jsem z toho po té pauze, kdy byl relativní klid, trochu nesvá :-)
Jasně, mluvím o tom, že (a jak) se rozjela nová BTK App. Je toho najednou nějak strašně moc. A nějak mě napadá, jak dlouho tímhle tempem vydrží dvojčata dodávat všechen ten "materiál". Nechápejte to tak, že si na to stěžuju! To rozhodně ne! :D Je fajn je znovu vidět a slyšet a to dokonce věci, o kterých bych nikdy neřekla, že nám je twins takhle ochotně ukážou! :-)
Mám na mysli třeba tohle:

No schválně - řekli byste do Billa, že nám on sám někdy pošle nějakou takovouhle fotku? :D
I když teda sama za sebe musím říct, že ta druhá mi přijde až trochu... já nevím... úchylně? :D
Ale na druhou stranu, když si představím, že tím, kdo to fotil, byl Tom (alespoň to předpokládám), tak má twincestní dušička zase po dlouhé době opravdu zaplesala (ač na samotné fotce samozřejmě nic twincestního není... že? :D)
K Billovu "tělíčku": vím, že spousta fans z něho "kolabuje"... já se přiznám, že o něco víc se mi líbil jeho plochý, skoro dětský hrudníček... ale ok, chápu ho, že teda chce vypadat jako chlap :D Neberu mu to a není to tak, že by se mi to nelíbilo... jen říkám, že hubeňoučká verze Billa se mi líbila víc :-)

Další fotka je přesně podle mého gusta - Tomík s cigaretou :D
Ok, ok... já vím, kouření škodí zdraví, atd. atd. - ale vy už o mě určitě víte, jak moc sexy mi twins s cigaretou připadají! :D Zvlášť, když tam Tom vypadá tak, jak vypadá :D
Pro mě je to naprosto luxusní fotka :DNebudu sem dávat všechny fotky, které se v rámci BTK App objevily (už jste je všichni určitě viděli jinde), ale tuhle Billovu si ještě neodpustím. Protože je prostě taky super! :DOk a ještě pesana! :D Ten je totiž tááák sladký, že to nejde sem nedat! :DA teď videa :-)
Zase je sem nebudu dávat všechna, myslím, že stejně všichni chodíme na blog Evule, která má veškeré novinky... ale opět - tohle si prostě neodpustím :-)
I když... někdo by těm klukům měl říct, že všeho moc vážně škodí! :-)Jak už jsem psala - neumím si představit, jak dlouho dvojčatům vydrží zásobovat nás fotkama a videama touhle intenzitou - ale musím říct, že to neuvěřitlé počáteční tempo má svůj účinek. Už jsem z toho sama tak "zblbá", že jsem začala zkoumat telefon našeho mladého, jestli tam ten Android přece jen nemá, zvlášť, když ani ta cena není tak závratná, jak jsem si zpočátku myslela :D No... bohužel :D
Ale nevadí, vše se objevuje i na netu, takže ochuzené snad nebudeme :-)
No a co vy - jaký z toho všeho máte pocity? :-)

Fotky z "Best of" shootu a dokonalý Tom ♥

16. prosince 2011 v 23:35 | Majka |  Tokio Hotel
Konečně tu jsou HQ fotky z "Best of" shootu z roku 2010 (které byly použity i k "reklamě" na VIP Call) - a já teda za sebe musím říct, že tentokrát ten, kdo všechny ostatní naprosto strčil do kapsy, je tu pro mě trošku překvapivě Tom! :-) Vypadá vážně naprosto dokonale! :-)


News, news, news :-)

16. prosince 2011 v 21:21 | Majka |  Tokio Hotel
No? Tak co na všechny ty novinky ohledně TH a twins říkáte?
Myslím, že pro nikoho tu teď nenapíšu nic novýho, ale stejně bych to tak nějak shrnula :-)

EDIT: K bodu "za třetí" jsem přidala ještě třetí video ze včerejška, kde je vidět klukům do auta a sedí tam ona údajná "Ria" (či jak se jmenuje), pak manželka toho chlapa, co s nimi pořád chodí (Shiro) a ještě jedna blondýna (mimochodem, všechny tři ženský seděj na zadních sedadlech s Billem) :-)

Tak za prvé - TH VIP Call :-)


Přišlo mi, že to celé přišlo tak nějak ráz naráz, pořád se mluvilo o té nové BTK aplikaci, kolem toho bylo milion řečí, posouvalo se to... a pak se tu najednou objevilo nějaké "VIP Call", najednou tu byla nová "zvací" a "vysvětlovací" audia a šup - od 15.12. už to běží.
Nevím tedy úplně přesně, jak to bude probíhat, ale mám takovou představu a pochopila jsem to tak, že fans mohou zavolat na určité telefonní číslo (různé podle zemí) a zanechat na "záznamníku" zprávu, otázku, nebo co uznají za vhodné :-) No a kluci (případně management) si to pak poslechnou, vyberou nějaké vhodné, Bill, Tom a Géčka každý pátek nahrají každý jednu odpověd a "pošlou" to zpět na to číslo, ze kterého bylo voláno. Nějak si totiž neumím představit, že by třeba Bill fakt naživo volal nějakým fans... Ale kdo ví. :-)
A další věc je, jestli tohle vše budeme slyšet i my ostatní "nevyvolení" :-)
Když půjdete tady na ten odkaz, který vám tu za chvíli napíšu, měli byste mít možnost slyšet ony vzkazy od fans:


A ještě "zvací" a "vysvětlovací" audia:


Překlad (vypůjčený od Evule):

Tom: Ahoj, tady Tom. Víte co? Myslel jsem si, že by možná byl cool nápad, udělat novou soutěž. Takže Bille, řekni jim náš plán.
Bill: Protože teď neděláme rozhovory, není moc novinek a my máme bombu, který se týká mailů od fanoušků. Každý týden odpovíme na čtyři otázky od fanoušků. Zeptejte se nás, co byste rádi věděli a my vám zavoláme zpátky a odpovíme na otázky. Tady je, jak to funguje:
Gustav: Jděte na tokiohotel.com. Tam najdete správné telefonní číslo pro vaši zemi. Potom můžete zavolat na náš mailbox a zanechat vaši zprávu.
Georg: Ze všech zpráv, které během týdne obdržíme, náhodně vybereme čtyři otázky od fanoušků. Potom vám v pátek zavoláme a odpovíme na ně. Platí? Čau.
Bill, Tom, Gustav: Čau, brzo se uslyšíme.Bill: Ahoj všichni. Jsme rádi, že oznamujeme náš zbrusu nový Tokio Hotel Call.
Tom: Jestli chcete být jeho součástí a dostávat od nás hovory přímo na váš vlastní telefon, tady je, jak to funguje:
Georg: Jediná věc, kterou musíte udělat, je zaregistrovat se na vipcall.com/tokiohotel
Bill: Potom od nás obdržíte hovor. Nejnovější zprávy, osobní příběhy a cool tombola.
Gustav: A máte šanci zanechat zprávy, všechny otázky na našem mailboxu.
Bill: Čau lidi.
Tom, Gustav, Georg: ČauBill: Tady Bill. Právě teď jsme ve studiu a pracujeme na našem novém nadcházejícím albu. Jak víte, nějakou dobu to může trvat, tak pojďme být v kontaktu po telefonu. Místo volání naší mámě, právníkovi - zavoláme tobě. Jak to zní?
Gustav: Stává se nám hodně cool věcí a rádi bychom je chtěli s vámi sdílet...
Tom: ... novinky, soutěže, tajemství Georgova deníku, můj nejnovější příběh.
Georg: Pokud chcete dostat všechny tyto zajímavé věci na váš vlastní telefon, jediné, co musíte udělat je..
Bill: ... připojit se k nám na vipcall.com/tokiohotel a my vám rovnou zavoláme. Čau všichni.
Tom, Gustav, Georg: Čau.

Mimochodem - ještě jedna poznámka k tomuhle ode mě - taky vám teď přijdou obrázky v záhlaví mého blogu tak nějak aktuální? :D

Tak a dostáváme se k "za druhé": BTK AppTahle "akce" měla být původně spuštěná už 24. listopadu, nakonec se to posunulo a celé by to mělo vypuknout už teď v pondělí 19. prosince. Opět musím přiznat, že až tak úplně přesně nevím, jak to bude probíhat... ale pokud se budou objevovat alespoň nějaké nové fotky a třeba i videa, říkám si - proč ne :-)
K těmhle oboum "vymoženostem" chci ještě říct jednu věc.
Je jasný, že z toho kluci budou mít nějaké peníze - a proč by neměli mít? Předně si myslím, že to celé není jejich nápad - ani ta aplikace, ani to telefonování. Nějak si neumím představit, jak si tak doma přemýšlejí, že jim dochází peníze a jak sakra vytřískat další z jejich fanynek. Mám spíš pocit, že tak, jak to doteď měli - tedy relativní klid na cokoliv chtěli, jim to docela vyhovovalo. Ale to je samozřejmě jen můj názor - a ok, s tímhle vším museli oni sami souhlasit, to je pravda.
Ale na druhou stranu - vždyť nikdo těm fans nenařizuje, aby tam volali, aby si kupovali tu aplikaci. Stejně jako jim nikdo nenařizuje, aby si kupovali CD nebo chodili na koncerty. Je to jen a jen na samotných lidech, jestli chtějí utratit své peníze zrovna za tohle, jestli jim to stojí za to.
Takže mě trochu mrzí, jak všude kolem jen čtu, jak jsou kluci vyčůraní, jak z nás chtějí vytřískat peníze a kdoví co ještě. Nevím, jak to berou v jiných zemích, ale kde jsem koukala já, tak tam to berou pozitivněji a jsou nadšení, že se něco děje, že budou nějaké novinky a že mají možnost opravdu dostat osobní vzkaz třeba od Billa nebo Toma, nebo samozřejmě Géček. To mi tu trochu chybí...
Ale fajn, je to jen a jen můj (možná příliš naivní) názor, nikomu neberu ten jiný, který případně má.
No uvidíme, jak to bude od toho pondělí probíhat... necháme se překvapit :-)


No a dostávám se k "za třetí": Twins 15.12.2011

To už jste určitě taky postřehli, že se objevila dvě nová videa ze včerejška, kdy dvojčata navštívila jeden klub v LA:


Asi k tomu napíšu jen to, že podle mě jim to tu sluší, líbí se mi Billovy vlasy, líbí se mi Tom... :-)
A pro dnešek končím, už jsem toho napsala, myslím si, dost :D

Postcrossing - RU, CA, 2x FI, 3x UA, 4x DE, KR, GB, 2x NL, asi SP + JP

16. prosince 2011 v 19:00 | Majka |  Postcrossing
Jak už podle titulku vidíte, tento týden byl pro mě na pohledy opravdu štědrý (vlastně to byl zatím ten nejštědřejší týden), takže se raději pustím hned do toho, protože pak se chystám ještě na článeček o těch našich klucích :-)

Jako už skoro tradičně - nejvíce pošty došlo v pondělí a můžu vám říct, že takhle plnou schránku jsem ještě neměla. Našla jsem v ní hned 12 pohledů najednou! :D
První z nich byl od Olgy z Moskvy, která napsala, že je to její "první krok" v Postcrossingu :-)
A myslím, že se jí povedl - tedy alespoň mě se její pohled líbí :-)Zbytek pod perexem :-)


"Slušní hoši" :D

15. prosince 2011 v 9:03 | Majka |  Tokio Hotel
Věřte, že těmahle fotkama nemyslím nic proti vám, kdo sem chodí! :D
Prostě se mi jen líbí :-) Třeba ten Billův výraz hned tady na té první :DAch, Tome Tome... :DNo a abyste si snad nemysleli, že je Bill nějaký andílek! :D
Myslím, že s ním to bude právě naopak... :D

Tohle samozřejmě nejsou zdaleka všechny fotky, kde kluci "vyjadřují svůj názor" :-)
Existuje spousta dalších - akorát si teď uvědomuju, že jsem snad ještě neviděla podobnou Gustavovu.... že by on byl ten slušňák mezi nimi?) :D
No nic... musím pádit - trochu poklidit, než mi přijde návštěva, pak na chvilku zaběhnout do města s mou sestřičkou, no a pak mě čeká balení dárků :-) Ale odpoledne (večer) mě tu snad zase čekejte, chtěla bych konečně zase jednou projít blogy, komentáře... a tak vůbec :-)
Přeju hezký čtvrtek! ♥

The best friend of human

13. prosince 2011 v 12:38 | Majka |  Tokio Hotel
Moc vás zdravím opět po několikadenní pauze :-)
Nějak mi ten čas na blog v poslední době pořád nevychází - o víkendu jsem byla (tak trochu neplánovaně) pryč a i když jsem si myslela, že tam budu moc "normálně" na net, tak nakonec bylo tak pomalé připojení, že jsem jen občas koukla, jestli není nějaká "žhavá novinka" a jinak jsem na to neměla nervy :D
No a včera jsme KONEČNĚ byli v Liberci koupit nějaké vánoční dárky :-) Něco jsme sehnali, ale zítra nás čeká ještě druhé kolo tady v Lípě - a snad už budeme mít většinu pokupě :-) Ono je to fakt rok od roku horší a horší, přibývá lidí, kterým chcete (nebo "musíte") udělat radost alespoň nějakou tou maličkostí, ale vymyslet, co by to mělo být - to je děs :-)
Ale některé nákupy jsem si i užila - třeba když jsem zase po čase mohla nakupovat něco na miminka, když tenhle rok máme v rodině hned dvě nové - teď už skoro desetiměsíčního Danečka od mé sestry a tříměsíčního Kryštůfka od švagrové (o obou jsem se tu samozřejmě zmiňovala, to si možná pamatujete) :-)

No ale zpátky k názvu článku :-)
"The best friend of human"... neboli "Nejlepší přítel člověka".
V tomhle případě "Nejlepší přítel (přátelé) Billa" :D
Vždyť co může být sladší, než Bill přitulený k pesanovi jako tady je těch dvou fotkách? ♥♥♥ :-)Snad jen možná když je u toho jejich tulení ještě i Tom, že? :DA Bill vedoucí si svého miláčka ("oblečeného" v růžovém šátečku) taky nemá chybu :DVidíte? I mě tahle Billova láska k pesanům před časem inspirovala :D
(Aneb když není čas na nové montáže, je příležitost "připomenout" ty staré :D)

No a já vám přeju hezké úterý, do Vánoc nám zbývá 11 dní - tak šup šup, hezky nakupovat a uklízet a péct a... a... a... anebo si prostě jen pusťte nějakou hezkou pohádku. To je můj plán na dnešní odpoledne, až přijdou dítka domů :DDD

Zima jako od Lady... :D

9. prosince 2011 v 16:30 | Majka |  Mé fotomontáže
No vážně, nepřijde vám to jako obrázek od Lady? Zrovna jsem kupovala takové podobné pohledy, akorát tedy bez těch dvojčátek :-)


---

Postcrossing - FI, DE, LT, BE, UA, GB, 2x NL, FR, US + JP

9. prosince 2011 v 11:54 | Majka |  Postcrossing
Protože je opět pátek (letí vám ten čas taky tak rychle jako mě?), jsem tu zase s Postcrossingem :-)
K tomuhle týdnu chci říct, že prostě miluju tenhle předvánoční čas - už třeba právě jen kvůli těm krásným vánočním pohledům, které mi chodí :-) A tentokrát mi přišel i jeden pohled navíc... no, počkejte si na konec článku :-)
Ještě jedno P.S. pro Kattys - já nějak nestihla odpovědět pod ten správný článek, ale tu pohlednicovou stránku, na kterou jsem dávála odkaz, jsem objevila tak, že byla uvedena na zadní straně jednoho pohledu, co jsem někde koupila :D Tak jsem tam mrkla a taky jsem byla nadšená! :-)
Ok, a už k samotným pohledům, které mi přišly :-)

Hned ten první byl jedním z těch vánočních a dorazil z finského města Vaasa od pisatelky Pauly :-)


A přidávám opět i známku, která je na pohledu a která se mi strašně líbí :-)


No a ode dneška začínám u těhle článků používat perex - takže zbytek najdete po rozkliknutí článku :-)


"Máme" třetí narozeniny... :-)

7. prosince 2011 v 11:41 | Majka |  Moje já
Víte co? Já nějak úplně zapomněla, že můj blog měl předevčírem už své 3. narozeniny :-)
Ach jo, to to letí...

No jo, já vím, ono to je pro vás tak strááášne důležité sdělení, že? :D
Ok... tentokrát se asi nebudu rozepisovat, jen jsem chtěla moc poděkovat všem, kdo sem chodí - ať třeba jen pár měsíců, nebo i celý ty tři roky (i když takových lidiček už moc není) :-)
DĚKUJU!!! Mám vás ráda ♥ :-)
Kdo chcete, můžete se podívat na mé narozeninové články z minulých let - TADY a TADY - ono vlastně vše, co jsem tam psala, platí i dneska :-)

No a protože právě dneska dopoledne tady v Lípě poprvé krásně chumelilo, máte tu pozdrav od (alespoň trošičku) zasněženýho Billa :-)


---

Tender moment

4. prosince 2011 v 17:36 | Majka |  Mé fotomontáže
Dopoledne jsem vám slíbila novou montáž - tak tady je :-)
Je tedy dodělaná už od toho dopoledne... ale tak nějak jsem chtěla mít trochu časový odstup, abych se na ní znovu podívala, než jí sem dám. Často se mi totiž stává, že se mi v momentě dodělání montáž docela líbí, ale později vidím, že vlastně tak skvělá není. A stává se mi to teď čím dál častěji, takže si připadám tak nějak čím dál tím nejistější... No, snad chápete, co tím chci říct. No to je jedno...
Prostě montáž sem dávám, není dokonalá, ale v rámci možností jsem s ní jakž takž spokojená :-)
A budu ráda za jakýkoliv komentář...


---

A tentokrát opravdové panenky... :-)

4. prosince 2011 v 11:27 | Majka |  Tokio Hotel
Včera jsem tu psala o Billovi a že by v něm mohli výrobci panenek hledat inspiraci...
Ale oni se už o to samozřejmě postarali sami fans - a musím říct, že naprosto dokonale :-) Nevím, jestli se ty tělíčka dají někde objednat, aby je vytvořili podle návrhu, nebo jestli je to celé dílem fanynek - ale ty panenky jsou někdy opravdu nádherné a ty zmenšeniny oblečení a doplňků, které twins opravdu nosí, jsou prostě "sooo cute"! :D


Další pod perexem :-)


Billy-doll ♥

3. prosince 2011 v 17:52 | Majka |  Tokio Hotel
Já vím, že tu tyhle fotky už byly (a možná i několikrát)... ale když jsem sem včera dávala ty fotečky z Cometu a psala jsem, jak mi tam Bill připadá takový "nevinný", vzpomněla jsem si opět na tuhle "akci" - tedy koncert v Kolíně nad Rýnem v srpnu 2009. Hlavně na fotkách z autogramiády tu Bill vypadá tak neskutečně krásně... prostě vážně jako panenka! :-) Výrobci panenek by se mohli inspirovat :-)


---

Postcrossing - FR, 3x NL, AU, GB, CN, 2x FI, DE, BY

3. prosince 2011 v 17:17 | Majka |  Postcrossing
Protože mám s pravidelným "pátečním" postcrossingovým článkem trochu skluz, nebudu to zdržovat a půjdu hned na věc :-)

První pohled tohoto týdne mi poslal Thaddée, který je sice z Francie, ale zrovna trávil dovolenou ve Španělsku. O své pohlednici píše, že jsou na ní dlaždice, kterými jsou vyzdobeny spousty domů v Lisabonu :-)Druhý pohled dorazil z Holandska od Diany, která vysvětluje, že je na ní "svatý", který u nich 5. prosince rozdává dětem dárečky :-) Napsala jsem jí, že tady u nás máme Mikuláše taky :-)
Obrázek je od holandského malíře Fiepa Westendorpa.A zase jednou úplně nová země :-) Tentokrát je to Austrálie - pohled dorazil od Helen z Melbourne a přesně takovéhle pohlednice se mi moc líbí :-)


A líbí se mi i roztomilá australská známka :-)Vzpomínáte si na Piotra, od kterého mám už dva pohledy Londýna?
Tak tentokrát mi poslal tuhle "Hadrianovu zeď", která leží v Northumberlandu (hrabství na severu Anglie). Piotr píše, že by se do těchto míst jednou rád podíval :-)Další pohled je od čínské studentky architektury - a ukazuje část designu čínské opery v Beijingu :-)A tulipány jsou z...? No? No z Holandska :-) Poslala je pisatelka Elly :-)
(Já se prostě toho větrnýho mlýnu nedočkám! :D)A teď přichází na řadu několik vánočních pohledů (na ty jsem se těšila už od léta! :D)
První je z Finska, z Nokie, od pisatelky Tarity :-) Obrázek maloval finský malíř Heikki Laaksonen.Vánoční pozdrav z Německa se mi strašně moc líbí! :-)
Poslala mi ho Christine, které se líbil jeden můj pohled a poprosila mě, jestli bych jí taky takový neposlala. Za to mi od ní přišla tenhle nádherná medvídková pohlednice :-)Třetí vánoční pohled došel z Běloruska a řekla bych, že je typicky ruský :-)
A taky nádherný, moc se mi líbí - Olga z Minsku ho vybrala z mých Oblíbených :-)A znovu Finsko a znovu Vánoce :-)
Tenhle roztomilý pohled pro mě vybral Juha z města Loviisa :-)


A kromě pohledu samotného se mi opět líbí i krásná známka ve tvaru kapky :-)A tenhle "pohlednicový" týden zakončím další slunečnicí, která mi taky udělala radost :-)
Je od Sari z holandského města Deventer :-)


---