Leden 2012

Postcrossing - NL, 2x DE, FI, ES, AU, UA, SG, FR, US

30. ledna 2012 v 14:37 | Majka |  Postcrossing
O tom, že "páteční" článek tu opět není v pátek už asi ani psát nebudu :D, raději se pustím hned do pohledů - minulý týdech mi jich přišlo přesně 10 a tentokrát byly všechny "oficiální", žádný mimo :-)
(O dalších věcech, které tu chci napsat, se zmíním v dalším článku, který mám dneska ještě v plánu napsat) :-)

Tak tedy - první pohled dorazil z Holandska od pisatelky Saskie. A je krásně barevný :-)Další pod perexem :-)


Bill

28. ledna 2012 v 18:44 | Majka |  Mé fotomontáže
Jak říká titulek... prostě Bill (aneb Majka zase nemá představu, jak jinak to nazvat) :-)


Original size:


Postcrossing - BY, NL, GR, 4x US, DE, AU, PL, FI

26. ledna 2012 v 11:03 | Majka |  Postcrossing
Sice je čtvrtek, ale protože jsem minulý týden nestihla postcrossingový článek, dneska to napravím - tedy představím vám pohledy, které mi přišly minulý týden (ty z tohodle týdne si nechám na zítra) :-)
Je jim o něco míň, než za minulé týdny - přece jen je znát, že jsem neměla tolik času na psaní a posílání a taky se mi teď dva pohledy někde toulají a vypadá, že asi ani nedojdou :-(
No ale ono 11 pohledů je taky hezké číslo :-)
Takže tady jsou:

První dorazil z Běloruska a je... no... dvacetiletá Sveta mi asi chtěla předem popřát k MDŽ :DDalší pod perexem :-)


What to say...

25. ledna 2012 v 12:04 | Majka |  Tokio Hotel
Tak předně samozřejmě všechny moc zdravím :-)
Asi jste pochopili, že jsem teď těch pár posledních dní měla s daněma víc práce, než jsem původně předpokládála - ale konečně mám hotovo :-) Asi bych měla napsat "Alelujá" nebo "Hurá", nebo tak něco... ale zatím jsem ze všeho nějaká unavená. Z práce i z toho, co se teď děje taky všude kolem na netu...
Nechci o tom moc psát - mám na mysli samozřejmě kluky a tu jejich slavnou aplikaci. Přečetla jsem si docela dost různých názoru, ať kladných (kterých bylo tedy rozhodně mnohem míň), tak i těch záporných (z nichž některé byly pojaty docela rozumně) a sama za sebe jsem zjistila... že je mi to celé tak nějak jedno.
Možná bych to před rokem, dvěma, celé prožívala víc, ale dneska mě to celé přijde spíš k smíchu. Kdo si to chce zaplatit, zaplatil si to, kdo ne, k fotkám a všemu dalšímu se stejně dostane (alespoň já tedy viděla zatím vše, co bylo na BTK zveřejněno, ať už před "zákazem" admina, nebo po) a je každého věc, jak na něj tohle celé působí.
Já to nechci rozebírat, pro mě je to prostě nepodstatné, žádný "admin" mě nemůže urazit a jestli to vzešlo nebo nevzešlo přímo od dvojčat... kdo ví. Takže tak. Končím na tohle téma :-)
Jdu si umýt vlasy, pak tu trochu poklidit, napsat pohledy, večer na cvíčo... a jsem prostě spokojená :D Nemusím se trápit nebo rozčilovat se nad něčím, co podle mě není vůbec důležité :-)
Tak se mějte taky moc pěkně a užívejte si těch pěkných věcí kolem vás :-)


♥♥♥

Boys in Mexico ♥

19. ledna 2012 v 0:14 | Majka |  Tokio Hotel
Jo, tak díky takovýmhle příspěvkům ta BTK aplikace rozhodně stojí za to :-)
Nádherná fotka! :-)
Mimochodem - já tu minule říkala něco o tom, jak už mám práci z většiny hotovou, že už mě nic velkého nečeká? Hmm... to jsem se trošku mýlila :D No nic, pro dnešek s účtem končím, zítra je taky den. A pozítří. A tak... :D
Dobrou noc :-)


Have a nice Wednesday... :-)

18. ledna 2012 v 9:20 | Majka |  Tokio Hotel
Tááákže - za prvé vás tu všechny samozřejmě moc zdravím :-)
Za druhé chci říct, že už finišuju s prací - i když tedy ještě nemám doklady od všech lidí, ale to už by neměly být žádné hromady, takže to snad bude ok a stihnu to i s rezervou (ťuk ťuk ťuk - abych to nezakřikla!) :-)
A za třetí - pročetla jsem si vaše komentáře k předchozímu článku a samozřejmě za ně moc děkuju! :-) Trošičku závidím těm, kteří onu BTK aplikaci mají... on to musí být hezký pocit, když vám všechny ty fotky a vše další chodí přímo do mobilu, že? Na druhou stranu... já se pořád bráním tomu mít internet v mobilu (což je na to předpokládám potřeba), takže se prostě zatím spokojím s tím, že se na to všechno vždycky podívám zprostředkovaně v počítači :-) Ono kdo ví, jak dlouho dvojčátkům tahle jejich aktivita vydrží :D
Co se týče těch různých otázek, o kterých jste psali - tak samozřejmě to jsou většinou takové, které by zajímaly spoustu fans, to ano. Ale nevím nevím, jestli by na ně kluci odpověděli :-) Otázky ohledně nového alba většinou odbývají tím, že jsou v "pracovním procesu"... ale naznačovali něco v tom smyslu, že snad rok 2012 bude pro TH fanoušky opravdu zajímavý, tak uvidíme :D Jejich pobyt v Americe a návrat do Německa by podle mě teď nekomentovali vůbec. Alespoň myslím :-) A vysvětlení ohledně Toma a "Rii"? No abych byla upřímná, tak o to ani nestojím :D Mě je jasný, že si kluci ve svých dvaadvaceti letech určitě užívají až až (oba!), ale nějak... nevím... nemusím o tom vědět žádné podrobnosti :D Já jsem celkem spokojená s tím, jak to je :D Znáte to... co oči nevidí... a tak dál :D
Co se té aplikace týče, tak jsem právě spokojená s tím, že je to samé Billovo "Tom a já" a Tomovo "Bill a já" :-) Miluju, když jsou twins pořád spolu, dělají vše společně a... a tak :D
No... ještě jsem vám tu chtěla dát odkaz na jednu povídku - jedinou TH hetero povídku, kterou prostě můžu číst pořád dokolečka a ke které se chci hned po daních zase vrátit a znovu si ji přečíst... ale to kdyžtak příště :-) Stejně jsem tu chtěla takový jeden článek o FFkách udělat :-)
Tak já zase pádím pracovat a vy si hezky užijte tu dnešní středu :-)
A když jsem psala o tom, jak mám ráda dvojčata spolu - tak ještě několik hezkých twins momentů, které nikdy neomrzí! (tedy alespoň mě ne :D) :-)
♥♥♥

And your question is...?

16. ledna 2012 v 22:37 | Majka |  Tokio Hotel
Nevím, jestli sem ke mě chodí někdo, kdo má ve svém mobilu tu "slavnou" BTK aplikaci (chodí?), jen by mě zajímalo - kdyby jste všichni měli možnost dát klukům jednu jedinou otázku - jaká by to byla? :-)
Snažili byste se být co nejoriginálnější? Nebo byste se opravdu zeptali na to, co vás nejvíc zajímá? Předpokládám, že nikdo z vás by tam nenapsal jen ohrané "miluje tě, Bille/Tome" :-) Takže? :-)

Mimochodem - tuhle fotku miluju! :-)


♥♥♥

New "BTK App" photo

15. ledna 2012 v 22:37 | Majka |  Mé fotomontáže
foto 1 - "Tom: Bil waiting for his real love..." :-)Original size:


Že vám to nepřišlo do mobilu? No... tak asi máte nějakou špatnou aplikaci :D

Byla jednou jedna princezna...

15. ledna 2012 v 10:04 | Majka |  Tokio Hotel
... která žila za sedmero horami a sedmero řekami v zemi zvané Německo :DA pak se princezna přestěhovala za sedmero moří do země zvané Amerika - a stala se princem :D

A zazvonil zvonec a pohádky je konec :D
Anebo třeba milou princeznu jen zaklela zlá čarodějnice a ta chudinka teď čeká na vysvobození...? :DNo... anebo taky ne :DDDNo a mě neřešte... mě už hrabe ze všech těch čísel :D

In grey...

14. ledna 2012 v 19:37 | Majka |  Tokio Hotel
♥♥♥Tady to klukům sluší, co...? :-)
Hezky v šedivém... stejně jako na těch nových fotkách :D Které tu hezky schovám pod perex - ony ne každému se líbí, tak kdo ví, že mu stačí jen tahle animka, nemusí rozklikávat :D (Ti, co sem přijdou z FB, mají hold smůlu, že se jim otevře rovnou celý článek :D)


Postcrossing - GB, FI, 5x NL, 2x CA, RU, 4x MY, 2x CN, DE, US

13. ledna 2012 v 19:52 | Majka |  Postcrossing
Všímáte si? Tentokrát jsem se s Postcrossingem trefila vážně do pátku :D
A raději hned začnu, je toho zase požehnaně - a tentokrát mi přišlo docela dost takových těch pohledů "mimo" :-) Jo - a taky hned několik překvapení :-)

Tááákže první pohled tohoto týdne mi přišel z Anglie od Piotra...
Možná si na něm pamatujete, už mi jich pár poslal - a tenhle je opět naprosto úžasný! :-)Zbytek pod perexem :-)


Our sweet baby ♥ :-)

11. ledna 2012 v 18:44 | Majka |  Tokio Hotel
Já už říkala několikrát, že co se týče Billa v "manga" účesu, nebylo to nic moc pro mě, moc se mi nelíbil :-)
Nevím, jestli je to proto, že jsem tu dobu nezažila na "vlastní kůži"... i když tím to asi nebude, protože rok 2006 jsem taky ještě nezažila a tam už je podle mě Bill k sežrání :-) Ale je pravda, že některé momentky i z roku 2005 byly vážně sladké:

A musím přiznat, že i tahle nová fotka, která se dneska objevila, se mi vážně moc líbí! :-)
Jen doufám, že se nakonec zase neukáže, že je to jen montáž... to by mi bylo líto :D
I když mi tam Bill rozhodně nepřijde na 15... spíš taková pěkná pětadvacetiletá slečna :D


♥♥♥

Příjemné maličkosti :-)

11. ledna 2012 v 10:36 | Majka |  Tokio Hotel
To už je zase středa! Ježíš, to to letí!
Tedy - vlastně jsem chtěla začít větou "moc vás všechny zdravím!" :D A hned na úvod taky napíšu, že už nebudu slibovat, kdy sem zase přijdu a podobné nesmysly - ono to stejně nakonec skoro nikdy nevyjde tak, jak si plánuju - ale to jste si určitě už všimli :-) Tak jen teď doufám, že to se mnou nějak vydržíte, ono se to snad časem zlepší :-)
Ale řekla jsem si, že se kvůli blogu nebudu stresovat - ten by měl být pro každýho zábavou a pokud na články není tolik času, tak asi nemá cenu se stresovat... no ne? :-) Hlavní je, že ostatní věci jsou relativně v pohodě (musím to zaklepat!) :-)
Včera jsem například byla Miškovi na rodičáku (chodí do třetí třídy) a učitelka mi říká: "On je ten Míša tááák chytrej! On to všechno ví... jen kdyby nebyl línej zvednout ruku, když se na něco ptám!" Mě to tak rozesmálo :D Tak Miška dostal doma kázání, že nemá být línej a já byla ráda, že jsem nebyla mezi těmi maminkami, se kterými si učitelka potřebovala promluvit v soukromí, protože jejich dítka měli průšvihy :-) Ona i taková "maličkost" zlepší náladu :-)
Nebo třeba tenhle nový komentář z neděle k tomuhle článku (povídce), který mě překvapil... až se mi skoro nechce věřit, že to není "fake" :-) Ale snad.. No, pokud je opravdu skutečný, udělal mi vážně velkou radost :-) Ok ok... už končím, jen vám ještě popřeju hezkou středu a aby vám taky alespoň nějaká maličkost vylepšila den :-)
A samozřejmě tu nesmí chybět Kaulitzátka - dneska tedy opět zastoupena jen Billem :-)
♥♥♥

Cute moment :-)

8. ledna 2012 v 1:12 | Majka
Vážně jsem ještě alespoň jeden nějaký zajímavější článek chtěla vytvořit - tak jak se o tom zmiňuju u toho předešlého... ale když ono je už tak pozdě a mě se skoro míhají písmenka před očima :D
Ale za to se musím pochválit, že jsem se sebou spokojená, kolik jsem toho za včerejšeka a dnešek stihla z mé práce! :D Mám z toho dobrý pocit a snad se díky tomu zítra opravdu dostanu k tomu, abych konečně navštívila i nějaké jiné blogy a dala o sobě vědět, že ještě žiju! :-)
Tak pro teď zase jen něco na dobrou noc... nebo třeba dobré ráno! :-)♥♥♥

Postcrossing - RU, 5x PT, FI, DE, BY, PL, BE, US, 2x NL + 2x SK

8. ledna 2012 v 0:54 | Majka |  Postcrossing
Tak mám pocit, že už se u mě stává skoro tradicí, že pravidelný "páteční" článek dávám v jiný den, než právě v pátek :D Ale já myslím, že vám to tu nikomu nevadí, mě to taky nevadí, tak o co jde, že :-)
A protože bych teď večer (v noci :D) chtěla "zplodit" ještě alespoň jeden článek, pustím se raději hned do Postcrossingu, mám toho tu na ukázku zase docela hodně :-)

Tááákže - ještě i tenhle týden mi došly nějaké vánoční pohledy - tedy spíš přáníčka, jako hned v tomhle prvním případě :-) Krásný, barevný, zimní pozdrav mi poslala Alexandra z Ruska :-)Zbytek opět pod perexem :-)


Na dobrou noc...

6. ledna 2012 v 23:56 | Majka |  Tokio Hotel
... In die Nacht ♥
Není to sice celá písnička, ale je to jedno z nejkrásnějších videí s live verzí...
A slibuju, že zítra se tu už konečně stavím na trochu dýl! :-)

Ich will da nicht allein sein
Lass uns gemeinsam
In die Nacht
Irgendwann wird es Zeit sein
Lass uns gemeinsam
In die NachtSad feeling...

5. ledna 2012 v 9:42 | Majka |  Tokio Hotel
Hmmm... no bezva, právě jsem si nechtíc smazala rozepsaný článek, který jsem tu dávala asi půl hodiny dohromady :-(
Byl o tom, jak je mi smutno z toho, kolik lidí z těch, se kterými se znám, je až znechuceno novou Billovou vizáží... a jak je mi to líto. Kvůli nim samotným, i kvůli Billovi, klukům. I když samozřejmě chápu, že to někdo takhle hold cítí - co si budeme povídat, Tokio Hotel prostě není skupina, kterou by lidi milovali jen a jen kvůli hudbě, velkou zásluhu na tom má i jejich image (a kdo tvrdí opak, lže sám sobě).
A je jasný, že i mě se někdy zasteskne po Billovi bez všeho toho železářství na obličeji, s dlouhými vlásky, veverčími zoubky a dětsky nevinným úsměvem...Ale na druhou stranu mi přijde strašně hezký a zajímavý, že jsme se v podstatě mohli zúčastnit jeho dospívání, toho, jak se z dítěte mění v muže, mohli jsme si s ním projít těmi všemi jeho různými etapami, vzhledy, nápady, a výstřelky... A právě proto je mi to líto, že teď najednou už to pro někoho není ten "jeho" Bill.

Ne. Když o tom tak přemýšlím, vlastně je dobře, že se ty mé původní "duchaplné žvásty" smazaly.
Ono úplně stačí to, co jsem napsala teď.
Prostě a jednoduše je mi opravdu líto těch, kteří tuhle poslední změnu berou tak těžce (a je to míněno upřímně - byla bych kvůli nim moc ráda, kdyby ta Billova změna nebyla třeba až tak obrovská, aby se s tím mohli nějak líp vyrovnat a smířit) a na druhou stranu jsem ráda za to, že já to beru tak, jak to je a nevidím v tom tragédii. Pořád v nich nějak vidím to, čím byli a to nezmění ani zarostlá tvář, barva nebo délka vlasů, ani to, kde bydlí nebo jak se oblékají...
A omlouvám se za tenhle v podstatě bezpředmětný článek (ono je asi dobře, že teď nemám tolik času a nevzniká takových článků víc :D), prostě mě občas popadne nějaký ten mateřský instinkt, kdy potřebuju ty své Kaulitzovi koťata trochu chránit a bránit před "celým světem" ♥ :DA přeju hezký čtvrtek... a pádím pracovat, ať to do toho pětadvacátýho vůbec stihnu :-)
♥♥♥

Winter Bill

3. ledna 2012 v 23:00 | Majka |  Mé fotomontáže
Jak vidíte, s Novým rokem se vůbec nic nezměnilo - s časem jsem pořád nějak na štíru a minimálně do 25. to asi lepší nebude (jo jo, už tu zase sedím obklopená papíry plnými čísel a snažím se z nich vykouzlit cosi smysluplného :D). A když si pak chci udělat pauzu, prchám od počítače, protože už mě z toho celodenního čučení na monitor bolí hlava a oči :-(
Ale protože jsem chtěla dát zase alespoň něco na blog a protože jsem nechtěla, aby to bylo něco, co je naprosto všude (samozřejmě mám na mysli dvojčecí příspěvky do té jejich slavné App - i když ta silvestrovská twins fotka se mi náhodou vážně moc líbila! :D), udělala jsem jednu rychlou montáž... :-)
Snad se vám bude alespoň trochu líbit... :-)


Original size: