Únor 2012

Postcrossing - NL, BY, TW, FI, 5x GB, 6x CN, 2x DE, JP, MY

25. února 2012 v 15:14 | Majka |  Postcrossing
Zjišťuju, že se právě nacházím v nějaké totálně otupělé náladě, kdy jde všechno tak nějak mimo mě... a vůbec nechápu, kde se u mě vzala :-)
No, nevadí - "páteční" postcrossingový článek je tady a ještě než začnu, chtěla bych:
Za prvé moc poděkovat za vaši návštěvnost taky u mě na blogu, která už přesáhla 200.000 :-) Děkuju! Moc si toho vážím, zvlášť teď, když tu nejsem tak často a nějakou novou montáž jsem nepřidala ani nepamatuju (je mi jasný, že většina lidí sem chodila kvůli nim). Takže ještě jednou moc děkuju všem, kdo sem i přesto alespoň občas nakouknou a třeba nechají nějaký komentář... :-)
A za druhé oznámit, že budu opět pár dní mimo, protože kluci mají příští týden jarní prázdniny a já s nimi už zítra odjíždím k mým rodičům. Neznamená to ale, že tu nebudu vůbec, internet tam je, takže... no, ono možná vlastně ani nepoznáte rozdíl, s tím, jak to teď tady vedu :D Takže tenhle druhý bod byl možná i trochu zbytečný :D
Tak se raději vrhnu na ty pohledy, je jich požehnaně :D

První pohled dorazil z Holandska od pisatele Gerrita... ale to byste možná poznali :-)
Tedy to Holandsko :-)Další pod perexem :-)


Leb´ die Sekunde...

24. února 2012 v 19:11 | Majka |  Tokio Hotel
Jen jsem vás chtěla takhle při pátku pozdravit :-)
A možná vám i připomenout to, co se píše v nadpisu. Tedy to, že je vážně potřeba si užívat života, každého dne, každé vteřiny. Že jsem moc vážná? To ne... jen některé věci vás prostě přinutí se na chvíli zamyslet.
Abych to vysvětlila: V pondělí totiž zemřel jeden můj klient, kterému jsem dělala účto. Ono se to vlastně čekalo už docela dlouho, byl dost nemocný... ale stejně. Nebyl to starý člověk, mohl toho ještě hodně zažít. A muselo pro něj být těžký žít poslední měsíce ve vědomí, že už tu opravdu dlouho nebude....
Na druhou stranu - zrovna dneska slaví můj synoveček Daneček (syn mé sestřičky) své první narozeniny a já si uvědomuju, jak ten čas strašně letí. Vážně mi to nepřijde jako už celý rok, co jsem tu dávala článek o tom, že se narodil - možná si na to vzpomínáte.
Takže - Danečkovi chci tímto popřát vše nejlepší k narozeninám a vám všem jen ještě jednou připomenout - Leb´ die Sekunde! :-)
A ano - vím, že tyhle animky tu už jsou... několikrát... ale mě to nevadí, dneska je tu dávám prostě jen pro mé osobní potěšení, protože je miluju! :-)

♥♥♥

2 roky od Humaniod City Tour ♥

22. února 2012 v 21:12 | Majka |  Tokio Hotel
Ano - tak to je opět důvod pro článek... že? :-)
Přesně před dvěma roky TH odehráli svůj první koncert v rámci Humaniod City Tour. Taky vám ten čas tak strašně letí a vůbec vám nepřijde, že už je to taková doba? Když si znovu představím to napětí, kdy člověk věděl, že za necelý měsíc už je uvidí naživo... už mi to připadá jako úplně neuvěřitelný pocit :-)
No nic, asi nemá cenu to okecávat, myslím, že každý z vás má na to své vlastní, nezapomenutelné vzpomínky :-)
Postcrossing - mé 1. "narozeniny" :-)

19. února 2012 v 23:29 | Majka |  PostcrossingS tímhle "oslavným" článkem přicházím opět trochu později, než jsem původně chtěla... ale myslím, že to nevadí :-)
Takže, jak už jsem zmínila v pravidelném pátečním článku - ve čtvrtek to byl přesně rok, co jsem si u Kattys přečetla článek o Postcrossingu, hned se tam šla zaregistrovat a vylosovala jsem si první adresu :-)
A i teď, po celém tom roce, jsem z tohodle projektu pořád stejně nadšená (jak jste si asi všimli, když vám tu ty své pohledy pořád "cpu pod nos" :D)
Protože se mě zrovna nedávno zase jedna slečna ptala na mailu, jak to celé vlastně funguje, tady je odkaz na můj úplně první článek o Postcrossingu, kde jsem se to celé snažila trochu vysvětlit (kdyby měl ještě někdo nový chuť se do toho zapojit). Neznamená to ale, že mi snad vadí, když se mě ptáte přímo na konkrétní otázky - pokud není něco jasný, klidně zase napiště :-)


Tak - a teď trošku té statistiky, jak ten můj první rok na Postcrossingu vlastně vypadal :-)
Číslo, které vás zajímá asi nejvíc - kolik mi za tu dobu přišlo celkem pohledů?
Bylo jich úplně přesně 430 - a takhle to vypadá ve skutečnosti (já vím, že efektnější obrázek by byl, kdybych ty pohledy všechny krásně rozprostřela... ale když já je mám hezky srovnaný podle data, jak přišly a nechtělo se mi je rovnat znovu :D):Počítám do toho jak "oficiální" pohledy, tak i pohledy, které mi přišly "mimo" (na kterých jsem se s postcrossaři domluvila) :-) Kdybych to měla rozdělit, tak těch oficiálních bylo 313 - no a zbytek si snadno dopočítáte :D (Kdybyste se divili, jak to vím tak přesně - tak jsem prostě takový tabulkový a seznamový blázen, který si dělá přesnou evidenci každého došlého a poslaného pohledu :D)
Další statistické údaje už vám ukážu hezky na obrázkách (jsou to scany přímo z mého profilu na Postcrossingu, takže se to týká jen "oficiálních" pohledů) :-)To už by té statistiky pomalu stačilo, že? :-) Ok, už budu pomalu končit, jen ještě jeden odkaz :-)
Založila jsem si "profil" (či jak se tomu říká) na Picasaweb, kde mám veškeré své pohledy rozdělené podle zemí, odkuď mi přišly (mám na to hlavně odkaz v profilu na Postcrossingu, aby byly vidět i pohledy "mimo" a nedostala jsem je dvakrát :-) ).
Takže kdo chce, může se podívat tady:


A už vážně končím :D Děkuji za pozornost! :D
A přeju hezký nový týden :-)

Gentle beauty...

17. února 2012 v 18:23 | Majka |  Tokio Hotel
Přiznávám, že fotku jsem "ukradla" komusi z FB, ale... není nádherná? ♥


♥♥♥

Postcrossing - US, 3x NL, 3x DE, GB, FI

17. února 2012 v 17:34 | Majka |  Postcrossing
Je tu pátek a je tu Postcrossing :D
Možná si vzpomínáte, že někdy před 14 dny jsem vám slíbila jeden takový větší článek o Postcrossingu, protože se blížilo mé 1. výročí coby "postcrossaře"... no - a na to taky dnes dojde řada. Ale ne v tomhle článku :D To tu bude asi až večer, prozatím se jen - jako vždy - pochlubím pohledy, které mi tenhle týden přišly :D
Bylo jich o něco míň, než třeba minulý týden - ale jsou mezi nimi opět některé, které se mi vážně moc líbí!
Tak jdeme na ně:

První pohled došel od Cheryl z USA, no a... přiznávám, že to není jeden z těch, "které se mi vážně moc líbí". Ale zase jsem se dověděla něco o "Oháju" :DDalší pohledy pod perexem :-)


Your eyes... ♥

16. února 2012 v 15:32 | Majka |  Tokio Hotel
Není to tak dlouho, co jsme tu pěli ódy na Billovy (donedávna) nádherné ruce... tak co tahle jiná část jako těla? :-)
Myslím tím oči - jak jste samozřejmě z názvu článku poznali :-) Ty nám teď ukazuje tak, jak jsme si to dlouhá léta přáli - tedy nenamalované... ale upřímně řečeno by mi nevadilo vidět je zase jednou hezky zvýrazněné stínama ♥ :-)
♥♥♥

Monsun O Koete

15. února 2012 v 13:52 | Majka |  Tokio Hotel
Jo - tak tohle už jsem vážně dlouho neslyšela :-) Bill a jeho japonština :D
Mám pocit, že při jednom rozhovoru v Tokiu se o tom bavil s moderátorkou a ptal se jí, jestli je té jeho japonštině rozumnět a ona snad řekla, že moc ne :D


Twins ♥

15. února 2012 v 8:05 | Majka |  Tokio Hotel
Jednoduše twins na dobré ráno :-)

A Bill vám ještě něco posílá za včerejšek :DPřeju příjemnou středu :-)

Úžasná Jannette a její dárky :-)

14. února 2012 v 18:32 | Majka |  Postcrossing
Tenhle článek jsem tu slíbila už v pátek, nakonec se k tomu dostávám až dneska :-)
Řeč je o Janny z Německa, která mi opět udělala ohromnou radost svou obálkou plnou TH "věcí" :-) Já myslím, že je to od ní strašně hezký - a jak jste tu psali, nabídla se i některým z vás (mám pocit, že oslovila ty, kteří si dali do svých Favourites ten TH obrázek, který mám v přijatých "pohledech"... je to tak? :-) Vážně si myslím, že je úžasná - vždyť všechny ty věci mohla v klidu vyhodit, když ona sama TH nefandí - ale ne, ona si dala tu práci najít pro ně někoho, komu udělají radost :-)
No a abych se tedy pochlubila, co jsem našla ve své obálce:
Bylo tam několik (celkem dost) plakátů, z nichž některé jsou úplné poklady - třeba Bill ve své nejkrásnější podobě z roku 2006 :-) Kdyby jste se chtěli zeptat, na co zrovna mě jsou plakáty - tak už mám "dovoleno" vytapetovat si jima naši chatku na zahradě :-) A ten největší půjde domů na záchod :DDD (Náhodou - máme krásný záchod, kde už mám dva ohromé TH plakáty :D)
Pak mi Janny poslala dva časopisy - TH speciály, které jsou taky úžasné. No a spoustu výstřižků s fotkama, nějaké přívěšky... a z čeho mám vážně velkou radost - tak to jsou dvě nažehlovačky :-) Hlavně ta s Billem, ta bude na černém triku vypadat dokonale! :-) No, zkusila jsem většinu těch věcí vyfotit, takže tady jsou:


---

Blind Touch by Vesper1593

14. února 2012 v 14:46 | Majka |  Tokio Hotel
Tak vás opět po několika dnech zdravím :-)
Já myslím, že už si asi zvykáte, že tu teď bývám tak nějak míň... že? :-) A že vám to až tak nevadí... :D
Ale když už je ten Valentýn, myslím, že by si tenhle můj blog zasloužil zase jednou nový článek - aby věděl, že ho mám ráda! :D Tedy ne, že bych tenhle svátek nějak moc prožívala - ale na druhou stranu - ona každá příležitost, jak druhému projevit svou lásku, je dobrá :-) Tak proč ne na Valentýna? :-)
Možná vás trochu zklamu, ale žádnou novou, speciálně valentýnskou, dvojčecí montáž bohužel nemám... Ale zato jsem objevila tenhle naprosto nádherný obrázek! Není krásný? Autorem by měla být Vesper1593. Nevím, kdo to je, dílko jsem našla na FB :-)
Tak hezký svatý Valentýn ♥ :-)
Blind Touch by Vesper1593


♥♥♥

Postcrossing - 3x NL, 2x DE, TW, CZ, GR, 2x FI, GB, 2x RU, 4x PT + JP

10. února 2012 v 12:17 | Majka |  Postcrossing
Už podle nadpisu sami vidíte, že tenhle týden se opět opravdu mám čím chlubit :-) - ale předtím vás ještě poprosím, ať dneska držíte palečky našemu Péťovi, odpoledne jdeme k zápisu do školy :-) Ale snad to bude vše ok, už umí číst i psát tiskacíma písmenama, počítání mu taky jde a do školy se těší :D Ale i tak na nás myslete :-)
No a teď k pohledům - tentokrát vám jich ukážu hned 18! A to mi ještě dnes přišla jedna velká obálka z Německa od Jannette (možná si na ní vzpomínáte, její TH karty mají někteří z vás taky doma :D) - ale tu si nechám zvlášť a něco o ní napíšu asi zítra :-) Ok, tak let´s go:

První pohled dorazil z Holandska od Iliany, která píše, že jsou to teprve dva měsíce, co se tam přestěhovala z Řecka. Tenhle pohled pro mě našla v Amstrdamu a doufala, že se mi bude líbit :-) A jo - líbí se mi! :-)No a zbytek jako obvykle pod perexem :-)


Bez omalovánek :-)

9. února 2012 v 15:16 | Majka |  Tokio Hotel
Ne... já vůbec nejsem sentimentální :-)
Vážně ne :-) Nevím, jestli jsem ještě v šoku, nebo co... ale mě to celé (mám na mysli samozřejmě to Billovo tetování) zatím pořád ještě přijde nějak k smíchu :-) Jako když je člověk opilej a spadne z kola - ví, že by ho to mělo bolet, ale v tu chvíli mu to přijde hrozně směšný :-) Chápete mě? Asi ne, co... No jak říkám, asi jsem z toho prostě v šoku :D
Ale že se na tohle hezky kouká? :-)♥♥♥

Tak dlouho nás napínal...

8. února 2012 v 14:46 | Majka |  Tokio Hotel
... a taková hrůza to nakonec je :D
Jako fakt za sebe musím říct, že se mi to vůbec, ale vůbec nelíbí. Už ani z těch čísel samotných jsem nebyla nadšená, ale kdybych věděla, co s tou rukou plánuje dál, byla bych nadšením bez sebe, kdyby si tam nechal opravdu jen ta čísla :-)
Já tu píšu veselé smailíky, protože ten prvotní šok mě už přešel... ale tedy vážně to nebylo hezké překvapení :-)
Ok, budu přece jen chvíli vážná. Upřímně mi je líto té jeho původní nádherné ruky, kterou jsem naprosto milovala. Teď už z ní není vidět absolutně nic, tak jen doufám, že alespoň tu druhou si nechá neporušenou. A že do téhle své tetovací mánie nezatáhne i Toma (i když mám pocit, že ten už se někde zminoval o tom, že má v plánu taky další kérku :().
Co na to říkáte vy? :-)


---

Dancing with Bill :D

7. února 2012 v 19:54 | Majka |  Tokio Hotel
Má smysl k tomu psát něco víc? :-) Prostě jen tanec, tanec, tanec... :DRozhýbalo vás to? Tak nakonec možná trošku odpočinku, ne? :-)A já vám přeju hezkou dobrou noc ♥

Tommy in green ♥

5. února 2012 v 18:14 | Majka |  Tokio Hotel
Jak už jsem psala v předchozím článku, konečně mi jde zase normálně internet :-) A jsem ráda, že stačilo jen změnit prohlížeč, docela jsem si oddechla :-)
No - a jak jsem taky psala v tom předchozím článku o těch mých TH-megasložkách - tak jsem v nich "zašmátrala", co za "poklady" se tam skrývá... a vybrala jsem zase jednou pro změnu Tomíka :-) V krásné zelené barvičce :-)A ono ani nemusí jít o zelené oblečení :-) On Tomík vypadá dobře i třeba jen v zeleném světle...

... které bude pro mnoho z nás na pódiu asi už napořád spojena z Reden :DAle ono i tohle zelené prostředí mu moc sluší :D Zvlášť s bráškou po boku :-)A ani já jsem si před časem neodpustila obléknout Tomíka do zelené barvičky :-)No a pod perexem ještě jedna fotečka... kde je taky tak trochu zelené prostředí :-)
Ale nesmíte to na mě prozradit, že jí tu dávám, ano? :D


Postcrossing - UA, 2x NL, 3x RU, 5x CN, FI, GB, US

5. února 2012 v 16:51 | Majka |  Postcrossing
Než se začnu chlubit pohledama, které mi tento týden přišly, chtěla bych moc poděkovat "luki" za její koment u minulého článku! Díky její radě ohledně změny prohlížeče mi už zase jede net normálně! Hurá :D Ale děkuju samozřejmě moc i vám ostatním, asi budu do budoucnosti přemýšlet i o tom extrerním disku... My tedy doma jeden máme, ale ten je spíš takovej pracovní, takže jsem ho nechtěla zahltit mým TH "materiálem", já toho tady v počítači mám vážně strašně moc :-) Jsem v tomhle taková sběratelka, každou fotku, která se mi jen trochu líbí, si musím okamžitě uložit, stejně tak videa a další věci, mám tu asi už čtyři megasložky, každá má nejmíň milion podsložek... No děs a hrůza, jak prohlašuje můj miláček :DDD
No nic, už mi tu zase vše funguje, jak má, takže úklid a případná oprava počítače se opět posouvá na neurčito :D
A jdu na ty pohledy :-)

První z nich dorazil z Ukrajiny a Ksenia, která ho poslala, o něm napsala, že by podle ní byl den hned zábavnější s takovýma kočkama, které na něm jsou, všude kolem :-) Myslím, že má pravdu :D


Na pohledu jsou i úžasné známky:No a zbytek opět pod perexem :-)


Další krásná fotka...

2. února 2012 v 8:09 | Majka |  Tokio Hotel
...z tamtoho něčeho, z čeho se nesmí zveřejňovat fotky :-)
Ale tak když to vezmu kolem a kolem... jak já vlastně můžu vědět, že je to fotka právě z toho "něčeho", když jsem jí našla normálně na internetu? No nic, prostě se mi tahle fotka strašně líbí :-)Jinak jsem chtěla říct, že mám teď s internetem trochu problémy - ne s připojením, jen na některých stránkách mi net "zamrzá" - a to na veškerých blogách (včetně mýho) a třeba i na YouTube... další stránky vypozorovaný nemám, jen vím, že třeba FB, mail, Postcrossing a některé další stránky mi jsou normálně, tak nevím, čím to je, jestli v nějakém špatném nastavení zabezpečení...
Ale naštěstí máme doma ještě notebook, který jde normálně... takže když není obsazený, můžu jít na něj :-)
A tenhle můj počítač půjde asi na celkovou "rekonstrukci", přece jen na něj pracuju a potřebuju, aby byl v pořádku. Bohužel to pro mě znamená, že možná ztratím ty svý megasložky s fotkama, videama a dalšíma věcma s TH... :-( Protože převádět to teď narychlo někam jinam se mi moc nechce, ani nevím, kam bych takové množství převedla, akorát bych tím zasekala celý notebook :-(
No nic, to byl jen takový povzdech... užijte si tu krásnou fotku a celý čtvrtek :-)