Březen 2012

Z jejich pohledu...

28. března 2012 v 18:47 | Majka |  Tokio Hotel
Jo, přesně takové fotky/animky mám ráda!
Myslím ty z koncertu, které jsou jakoby z jejich pohledu, tak, jak to prožívají kluci :-)
A přijde mi to neuvěřitelný, že mají tu odvahu se postavit před tu masu lidí a... prostě cokoliv dělat. Obdivuju je za to. A obdivuju Billa, jak nenuceně komunikuje, vlastně si to užívá. Teď už to třeba je pochopitelné, má za sebou spoustu zkušeností, zažil už spoustu takových koncertů... ale on byl takový hned od začátku. Prostě přišel na jeviště, postavil se před ty tisíce lidí a okamžitě s nimi navázal takové to spojení :-)
No... asi si ani nechci představovat, jak bych se já cítila, kdyby mě někdo postavil před takový dav a řekl mi - zabav je! :D Zvlášť v Billově věku (ať už v 15, nebo třeba ve dvaadvaceti :D)

Ale na druhou stranu... on i ten pohled "od nás" občas stojí za to. No ne? :D


♥♥♥

Postcrossing - 2x FI, 3x DE, 2x SK, CA, 2x GB, UA, JP, BY, NL, 3x RU

28. března 2012 v 17:47 | Majka |  Postcrossing
Už se maličko zlepšuju, s postcrossingovým článkem mám zpoždění "jen" 5 dní a ne týden, jako minule :D
Takže to nebudu zdržovat a jdu hned na věc :-)

Musím říct, že hned tenhle první pohled, který mi přišel z Finska od Teiji, mi udělal ohromnou radost. Strašně se mi líbí - a moje mamka, kterou jsem do Postcrossingu taky "uvrtala", mi ho tak trošku závidí, protože přesně tenkhle typ pohledů miluje :-)Líbí se mi i neobvyklá známka, kterou Teija použila :-)Další pod perexem :-)


Rainy day... :D

26. března 2012 v 11:35 | Majka |  Tokio Hotel
Protože si Tom v BTK App stěžuje, že v LA právě prší a prší a prší, vzpomněla jsme si na tohle TH vystoupení - jedno z NEJ, jaké kdy měli :-) Je to samozřejmě to dešťové z MTV EMA 2007 :-)
No a tady je Kaulitz zapršená zahrada v LA :-)


♥♥♥

Víkend ♥

26. března 2012 v 11:03 | Majka |  Moje já
Zdravím vás po víkednu - který jste si doufám hezky užili :-)
Já tedy ano, konečně jsem si po těch pár týdnech práce zašla s rodinkou přírody :-)
Byli jsme u miláčkových rodičů a kousek odtamtuď je kopec Ronov, na který jsme v sobotu vyrazili i s dětmi a jejich kamarády :-) No, tady je pár fotek:Další pod perexem :-)


Pro hezký den ♥

24. března 2012 v 9:16 | Majka |  Tokio Hotel
Jednoduše pro příjemnější sobotu... ♥


:DDD


Postcrossing - TR, 2x US, 2x NL, TW, 3x DE, BE, 2x PL, UA, 3x RU

23. března 2012 v 10:40 | Majka |  Postcrossing
Nooo... tak s postcrossingovými článkami jsem to dotáhla už na týdenní zpoždění, takže dneska je sice ten správný den, ale budou tu zatím jen pohledy za minulý týden :D A já se zkusím polepšit a pohledy z tohoto týdne se tu snad objeví během víkendu :-)
Jinak musím říct, že dneska mám konečně trochu volněji, čekám už jen na doklady od posledních dvou lidí a budu mít hotové závěrky :-)

(Jo, díky kluci, taky z toho skáču radostí :D)

Ehm, no nic, jdu na ty pohledy :D

Můj teprve druhý pohled z Turecka mi poslala Leslie, která je původně z USA, do Turecka se provdala a prý se jí tam moc líbí. A mě se moc líbí její pohled Istanbulu :-)Další pod perexem :-)


Some great fanarts

18. března 2012 v 9:20 | Majka |  Tokio Hotel
Já když vidím některá dílka fanynek, musím nad nimi jen obdivně vzdychat :-) A taky si je hned ukládám... takže teď vám jich pár "představím" :-) Protože jsou prostě nádherné! :-)

Například mě v poslední době zaujala slečna, která se podepisuje jako Lykan... její kresby jsou vážně krásné! Třeba tady bych se snad smířila i s tou potetovanou rukou, jak tu Bill vypadá nádherně něžně a zasněně :-)


No a tohle jsem si zamilovala na první pohled! ♥Zrovna včera jsem taky narazila na (nevím jestli novou) práci úžasné známé autorky Nightingale.
Nemám k tomu slov. Je to prostě dokonalé!A třeba tenhle Tom se mi taky strašně líbí! (by interrose)A tahle montáž mě před časem skoro zmátla, fakt jsem přemýšlela, kde Bill vystupoval takhle oblečený :-)Zrovna nedávno jsem někde psala, že nemá ráda, když už to kluci přehánějí a oblékají si sukně a podprsenky (i třeba jen v rámci reklamy, jako třeba Andej)... ale musím uznat, že tahle "holčička Billa" je prostě neuvěřitelně sladká! :D
Ty vlasy mu tak sluší! :D Škoda, že tu není moc vidět, kdo je autorem...


♥♥♥

"Rette mich" moment ♥

16. března 2012 v 20:35 | Majka |  Tokio Hotel
Tak tahle animka je naprosto kouzelná... ♥♥♥
Vytvořila ji Ilonka a já musím říct, že jsem se do ní okamžitě zamilovala! Tedy... do té animky. I když Ilonku mám taky ráda :D♥♥♥

Fakta z app... :-) (+pár slov k povídce Wenn nichts mehr geht)

15. března 2012 v 0:15 | Majka |  Tokio Hotel
Sice jsem chtěla psát o něčem jiném, ale když už se zase před chviličkou objevila nová fotka, dám ji sem :-)
Tom: Peru. Bill on stage during the soundcheck in peru!
No a teď to, co jsem měla původně "na srdci" :D
Ehm... tedy ne, že by šlo o nějaký světový objev :-) Jen mě zaujalo, jak moc se asi Bill musí nudit v autě při jízdě s Tomem, když většina jeho video-zpráv vzniká právě tam :-) No vážně, koukejte:

Bill nás za jízdy autem hezky přivítal v nové app..... pak nám tam oznámil, že si jedou s Tomem nechat udělat nové piercingy...... nebo taky že jedou nakupovat nějaké vánoční dárky...... a naposledy nám dokonce zdělil tak důležitou věc, že potřebujou čůrat (samozřejmě oba dva, ono by to ani jinak nešlo :D)No jak říkám... Bill se prostě v autě nudí :-) Možná by pro jednou mohl řídit on a přenechat Tomovi své místo "moderátora" :D

A druhá věc? Ta je myslím ještě méně objevná, než ta první... a je to Billova záliba ve focení sebe samého :-) Měl by si založit účet na FB, tam je to moderní :DDDTak to je pro dnešek vše :D
No... vlastně ne. Mám ještě jednu věc, která se ani tak netýká app, jako spíš té mé ve slabé chvilce zveřejněné povídky (nebo spíše prologu k ní). Já vám všem samozřejmě moc děkuju za milé komentáře... a asi i za prosby, abych zveřejnila i zbytek povídky. Já o tom tak přemýšlela... a pořád nevím. Já bych ji teoreticky i zveřejnit mohla (kdybych tam upravila nějaké maličkosti), ale šlo by jen o těch 8 dopsaných dílů. A to mi nějak nepřijde fér. Protože vím, že na 99,9 % ji dopisovat nebudu a zůstane tak, jak je teď... Mám rozepsaných několik jiných povídek, jednodílek, které mi jsou teď mnohem blíž - jak obsahem, tak i formou (přece jen tahle "Wenn nichts mehr geth" byla tou mou úplně první povídkou a je to na ní bohužel znát, slohově s ní tedy nejsem moc spokojená) a pokud se v dohledné době pustím do psaní, rozhodně to spíš budou tyhle jednodílky. Tak kdyby tu byl nádohou někdo, kdo by o to zveřejnění i přesto stál, rozmystele si to a dejte mi vědět :-) Děkuju :-) A už vážně přeju dobrou noc... ♥ :-)

Original photo for Audi Magazine...

13. března 2012 v 21:58 | Majka |  Mé fotomontáže
... prostě jak říká titulek :-)


♥♥♥

Postcrossing - RU, NL, US, UA, FI, TW, ES, 2x DE, 4x CN, BY, PL

13. března 2012 v 17:34 | Majka |  Postcrossing
Můj PPPČ (neboli "pravidelný páteční postcrossingový článek") se pomalu mění jen na "PPČ", protože ten pátek mi vždycky nějak proklouzne mezi prsty :D
No nevadí, opět se zpožděním jsou tu pohledy, které mi přišly minulý týden :-)

O tomhle prvním bych asi ani nemusela psát, odkuď přišel - všichni jste samozřejmě poznali, že je typicky ruský :D Jo jo, taky jsme doma tyhle "matrjošky" nebo "bábušky" měli a jako dítě jsem ráda skládala jednu do druhé :D
Pohled mi poslala Lidia přímo z Moskvy :-)Další pod perexem :-)


I like... again :D

13. března 2012 v 14:55 | Majka |  Tokio Hotel
Zase se objevilo pár staro-nových fotek - a tuhle jednu z Audi magazínu si tu musím dát, protože tady se mi Bill jednoduše opravdu líbí... :-)A líbí se mi vlastně i tady na té z Halloweenu - alespoň je vidět, že i té Americe se přece jen umí občas oholit :D


Až teda na ty příšerné boty alá Lady Gaga... ty fakt nejsou můj šálek kávy :D
I když je mi jasný, že dost lidem se možná budou líbit :-)Wenn nichts mehr geht ♥

8. března 2012 v 22:17 | Majka |  Tokio Hotel
Řeknu to takhle: ten dlouhatánský článek, který jsem tu měla rozepsaný, jsem dala do rozepsaných... a asi ho později smažu. Protože byl prostě moc depresivní :-) Nebylo by fér vás tu unavovat svými řečmi - vy, kteří sem chodíte, nemůžete za to, že mám zrovna dneska večer nějakou smutnou náladu :-)
Ale tuhle "smutnou" písničku mi odpustíte, že? Protože je prostě krásná. Uvědomila jsem si, že už jsem si docela dlouho nepustila nějaké staré TH songy... a už jsem docela dlouho nekoukala na žádná stará TH videa. A sakra... Bill je tu takový andílek!


Jo. Takhle písnička mě dneska rozbrečela. Jsem prostě v takové náladě...
Ale vím, že zítra mi bude zase fajn. A už se na to "zítřejší fajn" těším :-)

A ještě jedna věc, která s touhle písničkou souvisí.
Dnes jsem procházela svou složku rozepsaných povídek. Jo, je jich tam docela dost :-) A u některých už teď vím, že je nikdy nedopíšu. U některých je mi to docela jedno, ale některé mi je trochu líto opustit. Třeba jako tu úplně první, kterou jsem s TH tematikou začala psát. A víte co? Je to má jediná TH hetero povídka :-) A má už dokonce nějakých skoro 8 dopsaných kapitol :-) 8 nádherně naivních kapitol :-)
A já vám tu dám přečíst kraťoučký Prolog :-) Další kapitoly už ale asi ne, to bych se musela stydět, jak moc naivní to je... takže vás ten prolog vůbec nenutím číst :-)
No... kdo chce, bude pod perexem :-) Včetně montážky s tím související :-)

No a jinak... mějte se krásně. Líp než já dneska večer :-)


Without make-up

8. března 2012 v 9:41 | Majka |  Tokio Hotel
Jo, to byly ještě doby, kdy jsme nad fotkami, kde Bill byl nenalíčený, obdivně vzdychaly, jak mu to sluší a že je pro něj to líčení úplně zbytečný, protože je stejně krásný i bez něho :D Dneska si naopak většina fans přeje, aby se zase jednou - pro změnu - ukázal oholený a nalíčení. Že? :D Ok... taky by mi nevadilo ho tak zase vidět :D


---

Postcrossing - BR, JP, US, 2x DE, 4x TW, CA, NL, FI

8. března 2012 v 9:19 | Majka |  Postcrossing
Protože je zítra už zase pátek a já jsem tu ještě nedala "pravidelný" článek o pohledech za minulý týden, musím to honem napravit :D Čistě jen pro svůj vlastní dobrý pocit :D
Psát tu, že se na mě už zase navaluje práce, protože se blíží roční uzávěrky, asi nemá smysl... tak to tu ani psát nebudu :D A půjdu hned na ty pohledy :-)

První z nich dorazil až z daleké Brazílie - a je to teprve můj druhý pohled z téhle země :-)
Poslal mi ho pisatel Natan, který žije v hlavním městě Brasília :-)Další pod perexem :-)


I like :-)

4. března 2012 v 8:54 | Majka |  Tokio Hotel
Jo, tak tyhle obě "nové" fotky, které jsou z "tamtoho něčeho", se mi líbí :-)
I když ta Billova není až tak nová, ale kluci (nevím, který z nich) ji zveřejnili až teď - a je nádherná ♥ :-)A tahle druhá už je vážně nová - a hlavně těší to, že Bill konečně nemá tu děsnou kšiltovku :D
Akorát se u těhle fotek vždycky musím ptát, kdože je vlastně fotil... No, asi to ani nechci vědět :-)A něco mi uniklo, nebo se pan "Lies Angeles" v ten pátek, jak sliboval, vůbec neozval?
No... ono se to tak asi lepší :-)

Twins in (on) a car :-)

3. března 2012 v 8:37 | Majka |  Tokio Hotel
Za chvíli jedu do Liberce, tak vám chci jen popřát hezkou sobotu a celý víkend (i když snad se tu během toho víkednu ještě ukážu :D) :-)


News... :-)

1. března 2012 v 12:38 | Majka |  Tokio Hotel
Tak se opět ozval pan "Lies Angeles" s novými fotkami :-) No? Co na ně říkáte? :-)
Mě se třeba kluci tady na té první docela líbí :-) Tedy nejvíc se mi na tom líbí ten fakt, že jsou opět vyfoceni hezky spolu :-) Ale i oni samotní se mi tam celkem líbí :D Třeba ty Billovi dlouhé nohy... :-)
Akorát mě trochu začíná štvát ta Billova kšiltovka, kterou snad nikdy nesundává z hlavy (a to jsem dřív měla "kšiltovkové" fotky Billa opravdu ráda... ale dřív mu taky na té hlavě nějak líp seděly, nebo nevim :D)
A takhle zdálky snad ani nevypadá tak hrozně ta jeho nová kérka...No ale při pohledu zblízka bych se bez ní tedy rozhodně obešla.
To mi asi nikdy nepřestane být líto, že si tak "zkazil" tu svou kdysi krásnou ruku...Tady se Bill tváří tak nějak... všelijak :D Tomík ještě ujde, ale celkově nic moc fotka :DA Tomík samotný. Proč mi přijde v obličeji tak... kulatý? Nebo prostě zvláštní...?A ještě hezky zblízka Tomovo "twins" tattoo :DNo a jsem zvědavá na zítřek, kdy pro nás má autor těhle fotek prý schované nějaké překvápko...
A prý se nám možná nebude líbit. Chci já ty fotky vůbec vidět?