Duben 2012

Postcrossing - 2x DE, 3x NL, LT, 3x BE, 2x BY, JP, PT, FI

29. dubna 2012 v 17:10 | Majka |  Postcrossing
Že už jste si mysleli, že jsem na tenhle svůj blog zanevřela, co? :-)
To tedy rozhodně ne, jen jsem si po daních dala pár dní "volna" od počítače (což znamená, že jsem jen občas někam nakoukla, abych byla v obraze - hlavně tedy na FB - a jinak jsem si užívala zahradu) :-)
Ale protože poslední článek jsem tu dávala už opravdu před dost dlouhou dobou, mělo by se tu asi zase něco začít dít... že? :-) Takže začnu Postcrossingem - tedy ne, že bych si myslela, že zrovna na mé pohledy tu někdo netrpělivě čeká, ale mám s nimi už dost velké zpoždění, tak to chci dát do pořádku a postupně si je sem přidat... jen tak pro svůj vlastní dobrý pocit :-)
No a víc se "rozkecám" pak v dalším článku, teď tedy ty pohlednice :-)

První z nich dorazila z Německa od pisatele Olivera... a mám pocit, že je to můj první "chlap" kterého jsem ve své schránce našla :D Málem jsem ji musela schovávat před miláčkem :DDalší pod perexem :-)


What to say...?

18. dubna 2012 v 8:58 | Majka |  Tokio Hotel
Moc vás zdravím opět skoro po týdnu :-)
A začnu hned s tím, co mám na srdci, protože se pak musím zase honem rychle vrátit k účetnictví (stejně už tu půl hodiny přemýslím, co k tomu vlastně napsat) :-)
Samozřejmě mi to totiž nedá, abych se alespoň trochu nevyjádříla k té "kauze" okolo pravého otce dvojčat. I když popravdě řečeno z toho mám takové rozpačité pocity. Celé mi to přijde divné a moc nevím, co si o tom myslet.
Na jednu stranu - soukromé fotky, které byly v Bildu zveřejněné, jsou krásné, co si budeme povídat. Ale to, za jakých podmínek byly zveřejněné a co u nich bylo napsané - z toho nemám dobrý pocit. Vůbec se neodvažuju soudit, z jakého popudu to celé vzniklo, co si z toho kdo slibuje a jestli to, co je tam napsané, je opravdu pravda.
Přemýšlím teď v postatě nad dvěma možnostma: tou první je rčení "I negativní reklama je reklama" - ale pokud je to celé záměrem právě nějaké té reklamy, přijde mi dost nechutné, že je do toho zatažena rodina.
Druhá možnost je tedy ta, že tedy Jörg opravdu přišel do Bildu a nabídl mu nějaký článek (a je otázka, jak moc si to Bild přibarvil) - v tom případě je buď neuvěřitelně naivní, jestli si myslel, že by ho tohle s klukama nějak sblížilo (mám pocit, že tím docílil pravého opaku), nebo si prostě jen potřeboval někde po těch letech postěžovat (na Simone?), udělat se trochu populárním a co si budeme namlouvat - i vydělat nějaké ty peníze.
Neříkám, že to bylo tak nebo onak - nechci nikomu ze zúčastněných křivdit - ale v každém z těhle případů mi to přijde přehnaný probírat své rodinné vztahy takhle na veřejnosti.
No... a to je v podstatě asi vše, co jsem k tomu chtěla říct. Možná se nakonec ukáže, jak to celé bylo... ale moc tomu nevěřím, spíš to zase (jako vše ostatní) pomalu utichne. Opravdu nevěřím tomu, že by se k tomu vyjádřili sami dvojčata.

No a protože ony zmíněné fotky můžete vidět všude jinde okolo (samozřejmě například u Evule), dám sem opět "jen" tyhle tisíkrát viděné :-)Plus tuhle jednu novou z BTK App, protože se mi neuvěřitelně líbí :-)No a už vám jen popřeju hezkou středu... a brzy se zase ozvu (i na ten meilík, který mám už týden ve schránce - omlouvám se, že mi to tak trvá :-()...

Postcrossing - RU, TW, DE, AM, ES, BG, US, 3x FI, UA, NL

13. dubna 2012 v 20:58 | Majka |  Postcrossing
No tááákže... přát vám hezké Velikonoce je asi už pozdě, co? :D Tak jen doufám, že jste si je všichni hezky užili, ať už to bylo jakkoliv :-) My byli u mých rodičů a měli jsme se moooc hezky :-) Snad jen kdyby mamka tak dobře nevařila, to se pak špatně odolává všem těch dobrotám :D Ale víte co? Našla jsem řešení :D Podívejte na tohle úžasný tričko! V něm člověk hned vypadá štíhlejší :DNo dobře, tak jdu raději na ty pohledy, když už je to článek pod rubrikou "Postcrossing" :-) A protože mám opět dost zpoždění, budou to pohledy, které mi přišly minulý týden :-)
Najdete je pod perexem :-)


If I die tomorrow

8. dubna 2012 v 9:08 | Majka |  Tokio Hotel
Tak co? Co na to říkáte? :-)
Možná budu znít ohraně - ale mě se to líbí :-) Líbí se mi slyšet Billův hlas zase jiným způsobem, než jsem zvyklá - a myslím, že i pro něj to musela být zábava zkusit si zase něco jiného :-)
Jo, je mi jasný, že se to určitě nebude líbit každému. A už jsem nějaké negativní komentáře i četla. Že to prostě není "ten Bill", že ty "staré" songy už nic nepřekoná... Samozřejmě taky miluju Spring nicht a Geh a In die Nacht a spoustu dalších, ale na druhou stranu mám ráda i takovéhle zpestření, prostě v tom rozhodně nevidím problém :-)"If I die tomorrow-ou, at-at lea-least we had the night of our life.
If tomorrow-ou never comes, the-then tonight we lose control!"

Bill and twins and Tom :D

7. dubna 2012 v 7:20 | Majka |  Tokio Hotel
Asi k tomu nebudu psát nějaké sáhodlouhé úvody, snad jen to, že se mi tu Bill líbí, hlavně tady na těch prvnch fotkách. A doufám, že se objeví v HQ kvalitě :-)

Vlastně se mi líbilo celé to jeho účinkování v pořadu Germany´s Next Topmodel :-)
A líbilo se mi slyšet ho mluvit zase německy :-)A protože se mi nechce dělat další článek, dám sem i další nové fotky, které se objevily :-)
Třeba tahle z jejich návštěny Playboy-Mansion Party.
Billovy to tu sluší, strašně se mi tu líbí jeho výraz :-)
A Tom... no ten možná trochu přebral? Nebo se prostě zrovna zatvářil tak, jak se zatvářil, no :DMimochodem, na té předešlé fotce se Bill tváří rozhodně potěšeněji, než tady na té, kterou zveřejnil Tom v té jejich App :D Narozdíl od Toma, ten si to tady vyloženě užívá :DDDA aby to bylo kompletní, tak ještě Tomík na golfu :-)A přeju vám hezkou předvelikonoční sobotu :-)


Protože se mi tu prostě líbí ♥ :-)

3. dubna 2012 v 11:01 | Majka |  Tokio Hotel
♥♥♥


♥♥♥

Áááá - hop! :D

3. dubna 2012 v 7:59 | Majka |  Tokio Hotel
No nevím nevím... já být tam někde dole, tak se snad i trochu bojím - Bill vypadá, že se do toho svého skoku pouští fakt s plnou vervou :D Asi zapomíná, že už není takový tintítko, jako býval :D
Ale všechno snad dobře dopadlo - a my máme alespoň na co koukat :D

A víte co? Jsem strašně ráda, že jsem se nemýlila v tom, že až se někde Bill oficiálně objeví, bude zase hezky nalíčený :-) Jo, podle mě mu to sluší a ani mi tu nevadí ty jeho vousy :-)Jo a abych nezapomněla - přeju hezké úterý ♥ :-)

TH mišmaš :-)

1. dubna 2012 v 18:47 | Majka |  Tokio Hotel
Musím se přiznat, že mě poslední dobou nenapadá, co sem na blog ohledně TH vlastně dávat, aby to nebylo něco, co už všichni tisíckrát viděli... Takže se celkem těším na příští týden, kdy snad přece jen budeme mít nové video a snad i nějaké lepší fotky "nového" Billa pěkně v zeleném :DNo a zatím tedy zase něco z toho tisíckrát viděného :-)
Mě osobně to naštěstí nevadí, protože některé fotky můžu klidně vidět pořád dokola a dokola :-)
Jako třeba tuhle :-)Nebo některé situace a animky z nich :-)

A nebo i videa...
Třeba Billovo "Waaaas?!?", jak jsme vzpomínali zrovna nedávno v komentech pod jedním článkem :DNo a komu by přece jen pořád dokola ty samé věci už lezly krkem, tak pro ty tu mám třeba tohle :-)Že to je až moc sladký?
Tak co třeba tahle kérka (kterou bych do teda já nikdy nedala, ale je úžasně provedená)? :-)


Postcrossing - PL, CA, 5x US, NL, 2x FI, LT, HK, 2x RU, 4x LV, TW, ES

1. dubna 2012 v 10:19 | Majka |  Postcrossing
Tak už jsem myslela, že se s postcrossingovým článkem fakt trefím do toho správného dne - začala jsem ho totiž psát vážně už v pátek... ale nakonec to zase tak nějak nevyšlo, něco mi do toho přišlo :-)
No a jinak - marodili jsme, oba kluci i já, ale už je to lepší :-) Ono stejně nebylo o co stát, když se nám to počasí zase tak pokazilo. Já už jsem naladěná na jaro, sluníčko a zelenou trávu - a včera tu už zase padal sníh, no děs běs :-( Doufám, že to byl jen takový poslední záchvěv zimy a v dubnu už nás čeká fakt už jen jaro :-)


No... a dneska máme 1. dubna - apríl - už se vám někoho povedlo vyvést aprílem? Nebo si někdo udělal srandu z vás? :-) Mě to zatím minulo, ale jsem pořád ve střehu :D
Ok a teď už ty pohledy - mám jich tu hned rekordních 20! :-)

První pohlednice tohoto týdne přišla z polského Štětína. Poslala mi ho pisatelka Agáta :-)


Další pod perexem :-)