Květen 2012

Čtvrteční pozdrav...

31. května 2012 v 20:02 | Majka |  Tokio Hotel
Tak tentokrát se hlásím "už" po pár dnech, snad se to celkově trochu zlepší :-)
Právě jsem odepisovala v komentáři pod jedním z minulých článku, že sem tedy občas "šoupnu" nějakou tu fotečku z App - tak tady je právě jedna z nich, no... udělejte si na to názor sami :-) Je trochu škoda, že ty fotky kluků jsou všechny tak nějak na jedno brdo, asi by se měli nad sebou zamyslet a začít s tím něco dělat :-)No a komu se tu Bill nelíbí, tak pro ty z vás mám tuhle animku :-)
Můžete si říct, že ať tam v té horní oblasti vypadá "chlupatě" a "okovaně" jak chce, tak tady níž se toho asi zas tolik nezměnilo :-)No a jinak... když pominu twins a celé TH, tak se osobně musím přiznat, že mám pořád ještě takovou nějakou pochmurnou náladu - takovou tu "zalést pod peřinu, pustit si do uší svoje zamilované písničky a vybrečet se"... možná to znáte.
A celé to vygradovalo dneska dopoledne, kdy jsem zjistila, že ještě před odjezdem na dovolenou pojedu buď už o víkendu nebo začátkem příštího týdne na jeden krátký smutný "výlet" do Košic na pohřeb...
Ale tím vás tu nechci zatěžovat, vy se mějte naopak moc fajn a užívejte si přicházejícího června!
A všem, co se ještě cítí být dětmi, přeju už dopředu krásný Den dětí... ♥

Some sweet moments ♥

27. května 2012 v 8:23 | Majka |  Tokio Hotel
To koukáte, že už jsem ZASE tu, co? :D
Musím totiž něčím "přebít" ten minulý článek, který vlastně skončil úplně jinak, než jsem původně zamýšlela :-)
Tak vám chci spolu s twins popřát hezkou neděli... :-)


♥♥♥

Víc než jen obyčejný smutek...

26. května 2012 v 23:16 | Majka |  Moje já
Hned v úvodu tohodle článku musím napsat, abyste se nelekli toho titulku - jde totiž o název knihy, o které se tu chci za chvíli zmínit (i když ten název je nepopsatelně trefný i co se týče některých mých pocitů).
A taky upozorňuju, že článek bude nejspíš jedním velkým "mišmašem" - ale začít musím samozřejmě pozdravem: takže vás všechny, kteří sem i přes tu mou blogovou nečinnost občas zavítáte (chápu, že moc vás už asi nebude :D), zdravím a přeju krásný květnový sobotní večer :-)


Omlouvat se za tu dlouhou nečinnost, nebo vám slibovat, že se to zlepší - to už by byla asi ohraná písnička, a já vlastně ani nevím, jestli se to opravdu zlepší. Jednou snad ano, ale nevím, kdy to bude :-) Každopádně blog rozhodně rušit nehodlám a sem tam se tu s nějakým tím článkem určitě setkáte (s menšíma či většíma prodlevama) :-)
Není to o tom, že by mě to tu už nebavilo, to vůbec! :-) Jen... nevím, mám takový pocit, že lidi, kteří sem chodí (nebo chodili), ode mě očekávají články určitého druhu, věci týkající se TH a twins a hlavně montáže... A přiznám se, že hlavně na ty montáže už nějak skoro nemám čas :-( Což je mi líto. Protože čím delší mám prodlevy v jejich vytváření, tím hůř se mi pak k nim vrací, přijde mi, že mi to nejde... a celkově mi nějak chybí nápady, inspirace.
Když si vzpomenu na doby, kdy jsem dělala denně novou montáž... a někdy i dvě... přijde mi to už skoro neuvěřitelné :-) Takové období už asi nepřijde, ale věřím, že čas od času se tu snad přece jen něco nového objeví :-)

A co se týče samotných TH a dvojčat, tak ne že by nebylo vůbec nic nového - ale tak stejně je snad každý zvyklý chodit k Evuli, kde se veškeré novinky objevují :-) Snad až na některé fotky z App... ale i k nim se asi každý dostane :-)
Byla jsem zvyklá psát sem své vlastní komentáře a pocity z nových fotek - ale když to nadšení, které z nich třeba mám, není s kým sdílet, když kolem sebe vidím to zklamání z jejich nového vzhledu... tak mě to moc nebaví o tom psát.
Ale ok, pro dnešek tu přece jen pár těch fotek dám, protože prostě ano - líbí se mi! (některé víc, některé míň) :-)Samozřejmě to zdaleka nejsou všechny fotky, které kluci uveřejnili.... tak se chci jen tak pro zajímavost zeptat - je tu někdo, kdo třeba jinam nechodí a byl by rád, kdybych tu ty fotky z App pravidelně dávala?
Jo a ještě jsem chtěla napsat, že opravdu MILUJU Tovomy nové dredy! :D To je tak pro úplnost :-)

Pod perexem bude ještě pár věcí, které mi leží na srdci - ale ty se už nebudou týkat TH... tak záleží na vám, jestli budete chtít číst dál :-)


Dreadlocks again

11. května 2012 v 19:46 | Majka |  Mé fotomontáže
Tom mě tím svým návratem k dredům tak inspiroval, že jsem zase jednou asi po... ani nevím jaké době... udělala jednu rychlou montáž :D Ale berte ji s rezervou, mám pocit, jako bych se to celé znovu teprve učila, takže má k dokonalosti hooodně daleko :DOriginal size:
No a jinak... vím, že to tu zanedbávám - opět - ale už se vááážně chystám to napravit! :-)
Tak snad o víkendu, to bych měla mít trochu času :-)
Zatím přeju hezký zbytek pátku :-)


Společný šatník? :-)

3. května 2012 v 22:39 | Majka |  Tokio Hotel
Myslím, že nadpis a fotky mluví za vše (a mě se to moooc líbí) :D

A já vám přeju dobrou noc... nebo dobré ráno :-)

Loňský Bill a šeříky :D

2. května 2012 v 19:55 | Majka |  Tokio Hotel
Moc vás zase zdravím a doufám, že jste si všichni užili ten první máj a všichni jste byli políbení - já jsem dostala pusu od těch mých tří chlapů tedy jen pod jabloní, protože žádná třešeň zrovna nebyla po ruce :-)
No a prý už nám mají končit vedra, co tu těch posledních pár dní byly - a myslím, že někteří z vás si i oddychnou... že? Ale je pravda, že na to, že byl teprve konec dubna, bylo už opravdu hodně horko, taky mám raději, když se to počasí vývíjí tak nějak postupně :-) A nejvíc se mi na tomhle období líbí to, že konečně jsou zase po roce šeříky, který miluju ♥ :-)
Tady v okolí Lípy ještě nevykvetly (nebo jsem ještě žádné neviděla), ale už jsem si přivezla pár rozkvetlých větviček z Prahy, kde jsem byla minulý týden :-)
Na konec článku dám i fotku, teď ale trochu jiná kytička :D
Ehm... ok, to je asi až moc poetické i na Billa... ale je pravda, že na téhle "staronové" fotce se mi strašně líbí! :-)
A víte co? Jak jsem se snažila tu fotku trochu zvětšit a dávala jsem jí i nějakou tu barvičku, tak jsem rovnou i trochu "zneviditělnila" ten Billův septum :-) Nechci ani psát, že je to nějaká montáž nebo něco takového, protože jsem to prostě jen trošku umázla... čistě jen proto, že vím, že se většině z vás nelíbí :D A píšu to jen proto, abyste se nedivili (případně neradovali), že už ho nemá :DTady je celá fotka (tedy i se septumem) :-)A ty šeříky si prostě neodpustím, i když vím, že se to do "Tokio Hotel" článku nehodí :-)


---

Prvomájový polibek...

1. května 2012 v 9:44 | Majka |  Tokio Hotel
... od kluků :-) Tedy vlastně jen od Billa, ale zato dvojitý :-)

Ale i Tom na nás myslí - a tenhle jeho pohled má podle mě stejné účinky, jako ten polibek :DKdyž se ale vrátím zpět k Billovi - tak ještě jedna animka pro lepší představivost, jak by takový prvomájový Billův polibek mohl vypadat :D


Vypadá to dobře, co? :D
Kdysi jsem viděla celé video s tímhle "dvojníkem" Billa a on mu vlastně až tak strašně moc podobný není... ale tahle animka se vážně povedla, vypadá opravdu věrohodně :-)

Ale úplně nejlepší je stejně tehnle polibek do Allis :-)Tak přeju hezký První máj a aby jste tady nějaký ten polibek dneska dostali, ať už od kohokoliv :-)
Já vám jeden taky posílám! ♥♥♥ :D