Říjen 2012

Just smile ♥

5. října 2012 v 22:23 | Majka |  Tokio Hotel
Protože je to prostě nádherná fotka... :-)


-----

Zwillinge in Deutschland

5. října 2012 v 22:05 | Majka |  Tokio Hotel
Asi už všichni postřehli, že se naše dvojčata vrátila (alespoň na čas) zpátky do Německa - jak si to všichni přáli :-) (Ok, všichni možná ne, někteří z vás si nejspíš říkají, že s touhle jejich vizáží si v té Americe mohli klidně zůstat... ale to teď řešit nebudu, protože mě to už nebaví - já osobně jsem ráda za ten pocit, že jsou twins zase tak nějak víc "na dosah") :-)A myslím, že některé "německé" fotky twins jsou opravdu vydařené (v tom dobrém slova smyslu, kdyby tomu někdo nechtěl rozumnět :D). Třeba tady se mi Bill vážně moc líbí, je to úžasná fotka:Stejně tak se mi líbí kluci tady:Nebo i tady:A tady:Že někomu přijdu moc "tolerantní"? Možná... ale mě se tu prostě oba kluci vážně líbí.
Ale abyste neřekli, že na nich neumím najít "chybičku" - jo, tak třeba tahle fotka tedy není zas tak úžasná :DRespektive se mi na ní nelíbí Billovy ulízlé vlasy... Ale nevidím v tom žádnou tragédii, protože třeba tady už se mi zase líbí:Celý tenhle článek možná vyznívá trochu jako bych se už předem bránila proti nějakým výtkám k tomu, že se mi tu Bill líbí... a možná to tak i je, nevím. Asi je to tím, že je mi... ani už ne smutno... spíš jsem zklamaná z některých lidí a taky udivená z toho, co jsou schopni vypustit z pusy, nebo "z klávesnice". Ale tak je to jejich věc, já jsem ráda, že jsem ráda a v jistém smyslu mě to i trochu poučilo :-)
Taky v tom, že víc už se tu na svém vlastním blogu "bránit" rozhodně nehodlám a komu se to nelíbí, ať... no a tak dále :D
A už raději končím a přeju vám hezký víkend :-)
(Mimochodem, počítal jste někdo, kolikrát jsem v článku použila slovo "líbí"/"nelíbí"? :D)
-----