Prosinec 2012

Veselé Vánoce :-)

24. prosince 2012 v 0:01 | Majka |  Moje já
Jen vám tu všem chci popřát krásné Vánoce, hezky si ten dnešní den a večer užijte a ať se vám třeba splní i nějaké to přáníčko :-)A protože vás chtěla pozdravit i naše Kessy, máte tu ještě jedno přáníčko od ní :-)Po svátcích se pochlubím i pár fotkama třeba z naší zahrady, kde jsme si dneska hezky, tak přírodně. ozdobily stromek :-) A slibuju, že taky odpovím na mailíky, které tu někomu dlužím :-)
No a jinak... zítra hned dopoledne jedeme pryč, budeme trávit Vánoce s mými rodiči, bráškou, sestřičkou a její rodinkou, takže se nás u stromku sejde opravdu požehnaně. A už se na to moc těším :-)
Tak doufám, že i vy všichni prožijete svátky přesně tak, jak si přejete :-)

♥ ♥ ♥ VESELÉ VÁNOCE ♥ ♥ ♥

If I Die Tomorrow...

20. prosince 2012 v 20:46 | Majka |  Tokio Hotel
Tak trochu "aktuální" písnička pro dnešek, řekla bych... :-)


A teď trochu vážně.
Sice pořád čtu různé vtipy o tom konci světa, který má údajně zítra přijít, ale přiznejte si to, nehlodá vám taky tam někde v koutku mysli červíček, CO KDYBY přece jen něco....?
U mě vždycky začne "hlodat" v okamžiku, kdy si přečtu o nějaké katastrofě, nebo že ten či onen (v posledních dvou dnech to byla, myslím, nějaká kartářka a vulkanolog) potvrdí, že se jako vážně něco chystá...
Takže to tu možná píšu proto, že čekám, že mě někdo uklidní, že se teda jako nic nechystá :-) Co? :-)
V opačném případě by to mohl být článeček na rozloučenou a v tom případě vám přeju... no, tady už by asi nebylo moc co přát. Takže doufám, že se tu snad znovu sejdeme všichni ve zdraví :-)
Zítra, pozítří, o Vánocích, příští rok... a prostě kdykoliv budeme mít chuť :-)
Hezký večer a snad i hezký zítřek :-)
Snad si nebudeme muset nechat zahrát FINAL DAY... :-)


♥♥♥

Postcrossing - 3x DE, 2x CH, 2x NL, 2x FI, RU

2. prosince 2012 v 8:00 | Majka |  Postcrossing
A je tu další várka pohledů... hold toho mám v Postcrossingu hodně na dohánění :-)

Takže - první z nich je z Německa :-) Sice jsem se nikde nedočetla, jak se pisatelka jmenuje, ale její pohlednici jsem si zamilovala na první pohled, je úžasná! :-)Další pod perexem :-)


Tom ♥

1. prosince 2012 v 22:06 | Majka |  Tokio Hotel
Co se týká TH kluků, můj minulý článek (někdy před dvěma měsíci) byl o Billovi - takže je fér, že ten dnešní se bude týkat pro změnu jeho bratříčka :-) Musím říct, že Tom se mi poslední dobou vážně strašně líbí, miluju to změnu v jeho oblékání, kdy už se neschovává v ohromných tričkách a věčných kšiltovkách jako když byl "mladý". Nebo "malý"? :-)♥♥♥

Postcrossing - 2x BY, PT, NL, 4x TW, US, HK

1. prosince 2012 v 21:47 | Majka |  Postcrossing
Baf! Lekli jste se? :D
Tak jsem si říkala, že pokud nechci tenhle blog úplně pohřbít, asi by bylo vhodné se tu alespoň jednou za čas objevit, že? :-) A pohřbívat ho zatím opravdu nechci, i když už to dávno není to, co bývalo...
Chtěla bych tu teď pár věcí dohnat, uvidím, jestli se mi to nějakým způsobem povede :-)
První z nich je rubrika Postcrossing, i když ta asi není u většiny návštěvníků tohodle blogu (tedy u toho zbytečku, co sem ještě občas zavítá) až tak populární... Ale protože je to poslední dobou asi to jediné, na čem na internetu opravdu poctivě "pracuju" (protože mě tahle moje vášeň pro pohledy ne a ne opustit :D), tak bych tohle chtěla dát postupně "do pořádku" i tady na blogu :-) Takže pro dnešek začnu s tímhle a snad se mi časem povede sem ty mé pohledy dát nakonec všechny (mimochodem - zrovna tenhle týden už jejich počet přesáhl první tisícovku - když tedy počítám i ty "mimo") :-)
No a mám v plánu to samozřejmě tak nějak prokládat i jinými článkama včetně těch "našich" kluků tokiohotelových (tedy...už ani nevím, jestli mám psát "našich", mám pocit, že dost lidí už je za "své" až tak nepovažuje :-) Ale snad se kromě mě ještě někdo další najde).

Ok, to by na úvod asi stačilo... :-)
Takže hurá na pohledy, budu je přidávat tak po deseti, aby jsem se v tom úplně neztratila :-)

Poslední pohled, který jsem tu před časem ukázala, byl někdy z poloviny dubna, takže budu postupně pokračovat tak, kde jsem tehdy skončila :-) To znamená, že například tenhle dnešní první je konkrétně ze 16. dubna :-)
Je od Dariny z běloruského Minsku a prý to byl její úplně první, který v rámci Postcrossingu poslala :-)Zbytek pod perexem :-)