Červen 2014

Do třetice... opět Miro :-)

22. června 2014 v 0:56 | Majka |  Moje já
Přemýšlím, že už by možná stálo za to, udělat si tu na Mira samostatnou rubriku, abych ho pořád necpala to toho svýho "Moje já" :D
No nic - asi jsem měla zažít pozdravem - takže přeju dobrý večer... noc... půlnoc... tedy "popůlnoc" :-)
A co že vám to zase chci s tím Mirem? Jen se podělit o pár super videí, které vás možná pobaví stejně jako mě :-)
A nebojte, už se pro změnu chystám i na článek o TH - fotek je teď k dispozici docela dost, takže je z čeho vybírat :-) Tak to se mnou projednou ještě vydržte :D

No a k těm videím - jednoduše se mi hrozně líbí a třeba hned tohle první si můžu pouštět pořád dokola a pokaždé mi hrozně zvedne náladu :-) Je super už od začátku (miluju tuhle písničku, kterou tu Miro zpívá), ale někdy od 1:40 je to prostě tááák CUTE :DTohle druhé je taky absulutně roztomilé, je ze stejné akce... kde byl Miro asi už i trochu připitý :D... a fakt stojí za to si ho pustit až do konce :-)


No a kdo by chtěl vidět, jak Miro dostal kopačky v přímém přenosu, může na to mrknout v tohle dalším videu :-)
Tedy... ten smajlík bych u toho asi neměla psát... ale když on i toho je tak roztomilý :D
Mít ale doma takovouhle "stíhačku", která mu nedá pokoj ani při akci a nejspíš se cítí uražená, že se s ní nemůže vybavovat... to nakonec mohl být za ty kopačky i rád :-)
Video je dlouhý, tak komu se to nechce vzhlédnout celý, může si pustit až nějakou 17. a půltou minutu :-)
Mimochodem, je to z té samé akce, jako videa předtím, jen o rok dříve :-)


A poslendí video - je nekvalitní, ale to vůbec nevadí :-)
Miro tu zpívá nádhernou smutnou písničku Vraždy (doporuřuju poslechnout celou, vážně je krásná!) a já prostě miluju ten moment, kdy ho kolega z kapely rozesměje :-)
Je to kolem 2. minuty :-)No a na závěr vám tu dám ještě jednu zajímavost o Mirovi - věděli jste, že je vitarián?
Kdyby někdo nevěděl, o co jde - je to někdo, kdo baští jen rostlinnou stravu a to navíc jen v NEtepelné úpravě, tedy tzv. RAW stravu :-)
Musím se přiznat, že jsem musela zapátrat, jak vůbec vypadá takový jídelníček vitariána a byla jsme překvapená, kolik jsem našla různých receptů :-) I když... některé z nich mi až tak moc lákavé nepřipadaly, nevím, jestli bych se v tom našla :D
A takhle vypadají Mirovy večeře, jak nedávno prezentoval na svém FB :-)A to už je ode mě opravdu vše... pro teď :-)
A vůbec nepopírám to, že sem ty videa dávám hlavně proto, abych si sem mohla kdykokov zajít a najít je tu hezky všechny pohromadě a pouštět si je znovu a znovu :-)
Tak - dobrou noc! :-)

♥♥♥

Bill, Tom, Miro... a Majka je happýýý :D

17. června 2014 v 23:22 | Majka |  Moje já
:-) ♥♥♥ :-)


No jo, asi jsem měla tenhle článek nazvat obráceně - tedy "Miro, Bill, Tom..." atd. :-)
Protože abych pravdu řekla, mnohem raději sem jako první fotku dávám právě Mira, než nějakou tu současnou dvojčecí... I když na těch posledních vypadají twins fakt celkem šťastně, stejně ten Tomův plnovous a vzhled bezdomovce nějak špatně rozdejchávám :-) Stejně tak jako Billovo chlubení se na Instagramu svýma tlustýma zlatýma řetězama... :-)


Ale to nemyslím nějak špatně, prostě mi jsou teď jen Bill a Tom trochu moc vzdálení, ta jejich pauza už je trošku moc dlouhá a já jen doufám, že je nové album na spadnutí. A určitě se mi nikdo (a zvlášť oni ne) nemůže divit, že už potřebuju nějaké jiné, trochu bližší, rozptýlení - které mi právě teď "poskytuje" právě Miro Šmajda :-)

Takže kdo tenhle článek čte (tedy jestli ho někdo čte :D) kvůli twins, může přestat číst, nic nového se tu ode mě v tuhle chvíli o nich nedoví... dál už to bude jen o tom mém "novém rozptýlení" :-)


Začala jsem vlastně už minulým článkem (před třemi měsíci :D), kde jsem psala, jak je mi fajn jako už dlouho ne... a to vlastně i díky tomu "vlasatýmu frajerovi" :D A je pravda, že to funguje dál, já se prostě potřebuju na něco těšit, na něco konkrétního, něco opravdu "soon" a ne to "soon" v tokiácké řeči :-) Pak jsem v pohodě a zvládám vše s úsměvem a najednou mi nevadí stůl zavalený prací, nebo že mi dítko přinese ze školy dvojku (no jo, zatím jsou u nás dvojky ty nejhorší známky :D) :-)
A u Mira je tohle vše mnohem jednodušší, než to bylo s dvojčaty. Vše je mnohem reálnější, bližší, hmatatelnější... A já si to prostě užívám. Už od té doby před třemi měsíci jsem si začala plánovat, jak ho konečně musím taky vidět "live" - předtím jsem nikdy nějak neměla tu... potřebu? :-)
No a koncerty konečně začaly a já se cítím úplně nepředstavitelně nadšená, jak je vše "na dosah", není to o tom, že bych čekala, jestli náhodou bude mít jeden koncert v Čechách, nebo alespoň někde poblíž - v Německu, ve Vídni, jak je to u TH... Najednou si můžu vybírat z desítek míst, kam se na něj jet podívat, rozhodnout se, jestli bude lepší větší akce nebo menší... už vím, jaké to je cítit se jako "v euforii" :D

Ok, sama vidím, že to asi zní až příliš nadšeně a bláznivě, že? :-)
A samozřejmě je pravda, že nic není až tak úplně jednoduché - kdyby ano, měla bych už jen za poslední měsíc za sebou hned několik Mirových koncertů a kdovíco ještě :D Protože už jsem chtěla jen do Plzně - což se nakonec nehodilo časově, pak do Prahy - do toho mi vlezla nemoc, atd. atd :-)
ALE - nakonec se mi přece jen už povedlo Mira vidět! (Jásáte spolu se mnou?) :-)
Sice to bylo tak tak - pořád jsem nevěděla, jestli konečně budu moc nebo ne - ale nakonec se nějak sešly všechny ty pozitivní podměty - hlídání dětí, výplata, opravené auto, volno manžílka (a jeho dobrá nálada, což bylo dost důležité :D) a já jsem - skoro nevěřícně - najednou jela směr Ústí nad Labem, kde měl Miro vystupovat na pivovarských slavnostech :-)

No, co bych měla dál psát... prostě jsem ho viděla, zažila ho, užila si to na 100 %, nemohla z něj spustit oči a přestat se připitoměle usmívat :D A to ještě nebylo ten den to nej :-)
Já mám totiž tak hodnýho manžílka, že sotva Miro skončil v Ústí, nasedli jsme do auta a jeli jsme krásným večerem dalších 140 km do Nové Paky, kde měl Miro večer (v noci) další vystoupení :D A to bylo ještě o dalších 1000 % lepší, protože tam bylo mnohem míň lidí a milá Majka se k pódiu nachomýtla v okamžiku, kdy končila předchozí kapela, střídali se diváci a já si na férovku zabrala místo úplně vpředu těstě před místem, kde se pak Miro většinu koncertu pohyboval :-) A to pódium bylo krásně nízké a asi 1,5 m od zábrany, takže kdybych měla asi dvakrát tak dlouhou ruku, než mám, mohla jsem... co já vím, třeba ho štípat do zadku, kdyby ho na mě vyšpulil :D
No prostě to byl naprosto úžasný zážitek, viděla jsem z Mira asi vše, co se vidět dalo a upřímně řečeno si myslím, že tohle se mi zase hned tak nepoštěstí :-) Ale... kdo ví :-)

Takže se omlouvám za tenhleten "výlev", ale snad pochopíte, že to prostě muselo ven, jsem toho plná a ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech, když si na to vzpomenu :-)
A víte co? Něco se během těch tří měsíců, kdy jsem napsala ten předchozí článek, přece jen změnilo :-) Předtím jsem psala o Mirovi jako o krásné, holčičí, roztomilé tvářičce a ťuťu ňuňu... no, dnes už spíš než roztomilá holčička je to pro mě SAKRA sexy kluk! :-) Zvlášť když vidím tu fotku úplně nahoře, nebo tyhle další...
Ne, nebojte, nejsem naivní a vím, že si to tu píšu vlastně jen sama pro sebe... ale nevadí, já si to sem přijdu zítra hezky přečíst a třeba si i napíšu nějaký ten komentář :D
A kdyby sem náhodou přece jen někdo zabloudil - tak přeju příjemnou dobrou noc :-)

♥♥♥