Bill, Tom, Miro... a Majka je happýýý :D

17. června 2014 v 23:22 | Majka |  Moje já
:-) ♥♥♥ :-)


No jo, asi jsem měla tenhle článek nazvat obráceně - tedy "Miro, Bill, Tom..." atd. :-)
Protože abych pravdu řekla, mnohem raději sem jako první fotku dávám právě Mira, než nějakou tu současnou dvojčecí... I když na těch posledních vypadají twins fakt celkem šťastně, stejně ten Tomův plnovous a vzhled bezdomovce nějak špatně rozdejchávám :-) Stejně tak jako Billovo chlubení se na Instagramu svýma tlustýma zlatýma řetězama... :-)


Ale to nemyslím nějak špatně, prostě mi jsou teď jen Bill a Tom trochu moc vzdálení, ta jejich pauza už je trošku moc dlouhá a já jen doufám, že je nové album na spadnutí. A určitě se mi nikdo (a zvlášť oni ne) nemůže divit, že už potřebuju nějaké jiné, trochu bližší, rozptýlení - které mi právě teď "poskytuje" právě Miro Šmajda :-)

Takže kdo tenhle článek čte (tedy jestli ho někdo čte :D) kvůli twins, může přestat číst, nic nového se tu ode mě v tuhle chvíli o nich nedoví... dál už to bude jen o tom mém "novém rozptýlení" :-)


Začala jsem vlastně už minulým článkem (před třemi měsíci :D), kde jsem psala, jak je mi fajn jako už dlouho ne... a to vlastně i díky tomu "vlasatýmu frajerovi" :D A je pravda, že to funguje dál, já se prostě potřebuju na něco těšit, na něco konkrétního, něco opravdu "soon" a ne to "soon" v tokiácké řeči :-) Pak jsem v pohodě a zvládám vše s úsměvem a najednou mi nevadí stůl zavalený prací, nebo že mi dítko přinese ze školy dvojku (no jo, zatím jsou u nás dvojky ty nejhorší známky :D) :-)
A u Mira je tohle vše mnohem jednodušší, než to bylo s dvojčaty. Vše je mnohem reálnější, bližší, hmatatelnější... A já si to prostě užívám. Už od té doby před třemi měsíci jsem si začala plánovat, jak ho konečně musím taky vidět "live" - předtím jsem nikdy nějak neměla tu... potřebu? :-)
No a koncerty konečně začaly a já se cítím úplně nepředstavitelně nadšená, jak je vše "na dosah", není to o tom, že bych čekala, jestli náhodou bude mít jeden koncert v Čechách, nebo alespoň někde poblíž - v Německu, ve Vídni, jak je to u TH... Najednou si můžu vybírat z desítek míst, kam se na něj jet podívat, rozhodnout se, jestli bude lepší větší akce nebo menší... už vím, jaké to je cítit se jako "v euforii" :D

Ok, sama vidím, že to asi zní až příliš nadšeně a bláznivě, že? :-)
A samozřejmě je pravda, že nic není až tak úplně jednoduché - kdyby ano, měla bych už jen za poslední měsíc za sebou hned několik Mirových koncertů a kdovíco ještě :D Protože už jsem chtěla jen do Plzně - což se nakonec nehodilo časově, pak do Prahy - do toho mi vlezla nemoc, atd. atd :-)
ALE - nakonec se mi přece jen už povedlo Mira vidět! (Jásáte spolu se mnou?) :-)
Sice to bylo tak tak - pořád jsem nevěděla, jestli konečně budu moc nebo ne - ale nakonec se nějak sešly všechny ty pozitivní podměty - hlídání dětí, výplata, opravené auto, volno manžílka (a jeho dobrá nálada, což bylo dost důležité :D) a já jsem - skoro nevěřícně - najednou jela směr Ústí nad Labem, kde měl Miro vystupovat na pivovarských slavnostech :-)

No, co bych měla dál psát... prostě jsem ho viděla, zažila ho, užila si to na 100 %, nemohla z něj spustit oči a přestat se připitoměle usmívat :D A to ještě nebylo ten den to nej :-)
Já mám totiž tak hodnýho manžílka, že sotva Miro skončil v Ústí, nasedli jsme do auta a jeli jsme krásným večerem dalších 140 km do Nové Paky, kde měl Miro večer (v noci) další vystoupení :D A to bylo ještě o dalších 1000 % lepší, protože tam bylo mnohem míň lidí a milá Majka se k pódiu nachomýtla v okamžiku, kdy končila předchozí kapela, střídali se diváci a já si na férovku zabrala místo úplně vpředu těstě před místem, kde se pak Miro většinu koncertu pohyboval :-) A to pódium bylo krásně nízké a asi 1,5 m od zábrany, takže kdybych měla asi dvakrát tak dlouhou ruku, než mám, mohla jsem... co já vím, třeba ho štípat do zadku, kdyby ho na mě vyšpulil :D
No prostě to byl naprosto úžasný zážitek, viděla jsem z Mira asi vše, co se vidět dalo a upřímně řečeno si myslím, že tohle se mi zase hned tak nepoštěstí :-) Ale... kdo ví :-)

Takže se omlouvám za tenhleten "výlev", ale snad pochopíte, že to prostě muselo ven, jsem toho plná a ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech, když si na to vzpomenu :-)
A víte co? Něco se během těch tří měsíců, kdy jsem napsala ten předchozí článek, přece jen změnilo :-) Předtím jsem psala o Mirovi jako o krásné, holčičí, roztomilé tvářičce a ťuťu ňuňu... no, dnes už spíš než roztomilá holčička je to pro mě SAKRA sexy kluk! :-) Zvlášť když vidím tu fotku úplně nahoře, nebo tyhle další...
Ne, nebojte, nejsem naivní a vím, že si to tu píšu vlastně jen sama pro sebe... ale nevadí, já si to sem přijdu zítra hezky přečíst a třeba si i napíšu nějaký ten komentář :D
A kdyby sem náhodou přece jen někdo zabloudil - tak přeju příjemnou dobrou noc :-)

♥♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mizuki Mizuki | Web | 18. června 2014 v 11:05 | Reagovat

Ha, vím jak to myslíš, že jsou vzdálení...je to takové o ničem, když se Bill pořád fotí jak nějaká teenka na facebooku :) ještě nám chybí našpulený rty a nakrucování se. Kruci kde jsou ty časy šinek a černých vlásků ♥. O Tomově vousu už se raději vyjadřovat nebudu, vždycky to od někoho schytá...ale nemůžu za to že náš Muhammad Kaulitz vypadá jak starej kozel v ohradě:) Ještě by si na tom mohl udělat copánek.
Je ale pravda že ikdyž z nich momentálně tak hotová nejsem, vždycky má trochu radost když vidí novou fotku (Většinou ti sonduju třikrát denně profil na Facebooku jestli jsi něco nepřidala :D)

A iro, to je jiná liga. Já zbožňuju tenhle typ kluků, sama jsem randila s pár hudebníkama, takže..♥ vlásky, pár svalíků aklwe žádný Rambo. Nejradši pomačkat.
Reálnější, hmatatelnější. Nojoo, když on je tady pořád, a ten pocit když stojíš pod podiem a opravdu ho máš na dosah ruky...To miluju.(Prej štípat do zadku..,chudák!:D) Je to tak živé, tak skutečné.
Cha, a koncert v ten den hned po předchozím koncertu, to znám. Taky jsem to s pár kapelkama zažila...
A ještě k tomu že u vás sou dvojky nejhorší známky, v které třídě máš dítko? Druhá, třetí..?
Já si pamatuju že hned v první třídě na první vysvědčení jsem měla jako jediná ze třídy dvojku. Zkrátka psaní mi nikdy nešlo...já si do Písánky jen kreslila :)

2 Mizuki Mizuki | Web | 18. června 2014 v 20:03 | Reagovat

Teď to po sobě čtu kolik sem tam naflágala chyb :D
Tak znovu:
Ha, vím jak to myslíš, že jsou vzdálení...je to takové o ničem, když se Bill pořád fotí jak nějaká teenka na facebooku :) ještě nám chybí našpulený rty a nakrucování se. Kruci kde jsou ty časy šminek a černých vlásků ♥. O Tomově vousu už se raději vyjadřovat nebudu, vždycky to od někoho schytám...ale nemůžu za to že náš Muhammad Kaulitz vypadá jak starej kozel v ohradě:) Ještě by si na tom mohl udělat copánek.
Je ale pravda že ikdyž z nich momentálně tak hotová nejsem, vždycky mám trochu radost když vidím novou fotku (Většinou ti sonduju třikrát denně profil na Facebooku jestli jsi něco nepřidala )
A Miro, to je jiná liga. Já zbožňuju tenhle typ kluků, sama jsem randila s pár hudebníkama, takže..♥ vlásky, pár svalíků ale žádný Rambo. Nejradši pomačkat.
Reálnější, hmatatelnější. Nojoo, když on je tady pořád, a ten pocit když stojíš pod podiem a opravdu ho máš na dosah ruky...To miluju.(Prej štípat do zadku..,chudák!) Je to tak živé, tak skutečné.
Cha, a koncert v ten den hned po předchozím koncertu, to znám. Taky jsem to s pár kapelkama zažila...
A ještě k tomu že u vás sou dvojky nejhorší známky, v které třídě máš dítko? Druhá, třetí..?
Já si pamatuju že hned v první třídě na první vysvědčení jsem měla jako jediná ze třídy dvojku. Zkrátka psaní mi nikdy nešlo...já si do Písánky jen kreslila :)

3 Majka Majka | E-mail | Web | 18. června 2014 v 23:05 | Reagovat

[1]:[2]: Jé, já myslím, že bych i z tvého prvního komentu pochopila, co vlastně "chtěl básník říci" :D
No a k věci :-) Víš co... já se vlastně ani nedivím Billovi, že tomu tak nějak propad, když občas čtu komentáře, které ke všem těm svým fotkám dostává :-) To obrovské nadšení a neustálé vyznávávní lásky, "psané kolapsy" když vystaví jakoukoliv fotku... to člověku musí trochu stoupnout do hlavy, i kdyby nechtěl :-) A co si budeme povídat, Bill se sám sebou a věcmi, které si kupuje, chlubí rád :-) (není to myšleno ve zlém) :-)
A Tom? U něj si teď vždycky jen povzdechni, když vidím, že "to cosi" na bradě si pořád ne a ne oholit... Nechápu, co na tom vidí, vždyť tohle se snad nemůže líbit vůbec nikomu :-) Ale už vidím to všeobecné nadšení, až to jednou sundá... prostě nás teď napíná, no :D
No a Miro... (ještě že mě teď nevidíš, úplně automaticky se mi na ksicht vrátil ten připitomělý zasněný úsměv :D) - hele, já nikdy nebyla na blonďáky a najednou šup - z tohodle blonďáčka jsem fakt naprosto hotová :-) Ale se svalama to nemusí přehánět, to co má teď je tak úplně akorát :-) Doufám, že se nechce vrátit ke svému "Max Jason Mai" období, protože to už na mě bylo moc... to ani nebyl Miro :-)
Každopádně jsem si tyhle akce s ním opravdu užila a už se strašně těším na další ♥ Zatím nevím, kde (a jestli) bude v létě, ale v té Nové Pace se zmínil, že by měl na podzim vyjet na turné, tak si jsem jistá, že se tam s ním (a třeba i s tebou nebo dalšíma lidma) zase uvidíme :-)
No a k mým dítkám - mám dvě, mladší teď končí 2. třídu a starší 5. třídu :-) A oba se učí asi tak stejně dobře - jak jsem psala, sem tam nějaká ta dvojka, takže si určitě nestěžuju... Jen mě to prostě někdy zamrzí, když vím, že mají na jedničky a prostě byli třeba jen nepozorní :-) Ale zrovna dnes vyprávěl miláček o synovi jeho kolegy - šesťákovi - který teď prý dostal z nějakého předmětu čtyřku z milosti a říkám si "zaplať pánbůh za ty dary" :-)
Jo - a moc děkuju za koment :-)

4 Kattys Kattys | Web | 19. června 2014 v 20:39 | Reagovat

Tolik nadšení, to se tak krásně čte. :) Vážně že jo, úsměv mám od ucha k uchu a to se mnou Miro nic nedělá. :) Prostě mám radost, že máš radost. Hmmm... to zní tak nějak... no, nevím, poslední dobou mi to nijak zvlášť nepíše, i na blogu jsem si musela dát nucenou přestávku, protože ze mě padaly samé perly. :) Ale zpět k tématu. Vážně mě těší, že jsi tak nadšená, je to nakažlivé. A manžela ti zcela nepokrytě závidím, teď mě sice napadlo, že by mě možná ten můj taky vozil, ale mě prostě nikdy nenapadlo požádat. ;-)
Tak držím palce, ať vyjdou další hudební zážitky a doufám, že se o ně podělíš.
Mimochodem, zrovna nedávno jsem si na tebe vzpomněla, viděla jsem na jakémsi televizním kanálu zpívat Mira, přiznávám bez uzardění, že jsem po chvilce přepnula jinam, ale stačila jsem si všimnout, že šlo o jakousi soutěž a říkala si, jestli jsi též přispěla hlasem k oblíbencovu vítězství. :-)

5 Majka Majka | E-mail | Web | 22. června 2014 v 0:09 | Reagovat

[4]: :D :D :D
No jo, já vím... :-) Zněla jsem jak nějaká puberťačka, že? :-)
Ale co, alespoň jsem tě pobavila :D
Co se týká manžílka, tak ten je fakt zlatej :-) A hlavně ho takové akce i docela baví (když má teda dobrou náladu) - no a vzhledem k tomu, že já sice mám řidičák (a asi by se našlo i nějaké auto k dispozici), ale vůbec neřídím, tak jsem ráda, že vždycky převezme tu roli řidiče a někam spolu vyrazíme :-) Na TH ve Vídni jsme byli nakonec taky spolu - a jaký to byl parádní výlet :-)
Mira jsi asi viděla na Óčku - mají teď nový klip (k písničce z loňského CD) a soutěží tam s ním v nějakém tom jejich žeřbíčku :-) Já to samotřejmě mám v merku a pravidelně hlasuju - byli teď na 2. místě :D Pobavilo mě to tvé "přiznávám bez uzardění, že jsem po chvilce přepnula jinam" :D Já musím za sebe říct, že jsem si k těmhle jeho tvrdším písničkám taky nejdřív musela najít cestu, ale teď je mám stejně ráda, jako ty pomalejší :-) Naopak některé se staly mými nejoblíbenější :-)
No jo blogy - jednou za čas je taky všechny obejdu a teď jsem koukala, že pauzují skoro všichni, někdo kratší dobu, někdo už dýl... Mě teď někdy taky už zase přišel mail od Blogu.cz, že už jsem se 3 měsíce nepřihlásila, je to hold bída :-)
Ale třeba se to už brzy zlepší, ti naši TH kluci s něčím vylezou a budou nás inspirovat k nějakým těm výplodům na blog... :-) A nebo taky ne :-) Kdo ví :D
Každopádně moc díky za koment! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama