Prosinec 2014

Koncert TH?

8. prosince 2014 v 21:06 | Majka |  Tokio Hotel
Áleluja! :D Majka píše na blog!
A dvojité alelujá - je to konečně článek o Tokio Hotel! :D
Vím, je to skoro taková vzácnost, jako... jako... jako vidět živého jednorožce? :D


Ok ok... Majka sice píše na blog, ale ještě neví, jestli je vůbec pro koho :-)
Už je to zase doba, co jsem TH článek slibovala a i když jsem se k tomu během té doby i několikrát odhodlávala, nějak mi to psaní nešlo "přes prsty", jestli mi rozumíte :-)
Nové album je venku, nějaké ty klipy jakbysmet - a já jsem naprosto rozhozená z toho, jak mě nic z toho neoslovilo :-( Je mi to samotné fakt líto. Některé z klipů mi prostě přijdou nemastné-neslané, jak se tak říká - neurazí, ale ani nenadchnou - a některé (asi víte, na který narážím) mi přijde dokonce naprosto děsný, byla jsem docela zklamaná, že se snížili k tomu, aby natočili něco takového.
Ale o klipech se vlastně ani bavit nechci, protože mi bylo řečeno už na FB, že to prostě nemám brát tak vážně. Ok, neberu to vážně... jen si to prostě nemám vůbec žádnou potřebu pouštět.


(Ježíš, ta maska je tak hnusně úchylná! Blééé!)

Co se týká samotného CD, přiznávám, že ho doma nemám. Poslechla jsem si ho jednou kdesi na netu a tak nějak mi to zatím stačilo. Až mě to trochu děsí, když si vzpomenu na to nadšení, které jsem cítila při vydání minulého CD, a teď... prostě nic. Něco ve mě se tomu brání, říkám si - přece jsi na to čekala, celou to dobu jsi je sledovala, zastávala jsi se jich, když někteří ostatní fans "odpadávali"...
No, kdo ví, třeba se ve mně ještě něco zlomí, odhodlám se si to CD poslechnout znovu a třeba se mi nějaký ten song zalíbi... navyknu na jejich nový zvuk a celé to nadšení se ještě dostaví...? Fakt nevím.


A říkám si, jestli by tomu napomohlo navštívit jejich koncert?
Váhám a říkám si, jestli by to naopak nebylo ještě větší zklamání.
Nejde mi o ty peníze, které by to případně stálo, to fakt ne. Spíš jen o ty pocity. Na druhou stranu - co když právě ta menší klubové vystoupení možná budou právě to ono?
Jak to máte vy?
Jak se vám CD Kings of Suburbia líbí? Chystáte se na koncert? A pokud ano - kam?
Díky předem za vaše odpovědi/názory/připomínky :-)