A Bill se fotí...fotí...fotí... A Majka padá z kola :D

14. srpna 2015 v 21:17 | Majka |  Tokio Hotel
Jo jo, jsem tu zase (sama zírám) :D
Kdo máte Instagram (mě už ho starší syn taky dal do mobilu, heč! :D), tak je poslední dobou téměř denně zásoben Billovými "selfíčky" :-) A kdo ho nemá, tak je zásoben taky - přes FB, twitter, případně blogy (musím říct, že upřímně obdivuji nezdolnou a věrnou Evuli!) :-)
Copak na ně říkáte? Pamatujete ty doby, kdy jsme na nějakou fotku čekali dlouhé týdny a byli jsme vděční každému náhodnému paparazzi, když pro nás jednu "ukořistil"? Dnes hned víme, když se chystá na nové tetování, cokoliv o jejich psech, jsme svědky každé jeho párty... a myslím, že nám ukázal snad každý záchodek, který kdy navštivil :D
Baví vás to ještě, nebo to už berete jako samozřejmost?Ok, samozřejmě jsou i zajímavější fotky, které nám servíruje... :-)Být to ale na mě, mohlo by místo jeho dalších fotek, kde nám ukazuje třeba kolena, boty nebo kytky v zákulisí, být více fotek, jako je tahle ♥ :-):-)
Myslím, že kdysi někdo Billovi psal (už nevím kam), aby vyfotil spícího Toma, a Tom na to řekl, že "Nikdy!" :-)
A šup, máme ho tu :-) A jak je sladký :-)

Tak jo, už budu pro dnešek končit :-)
Ale abych vysvětlila ten konec titulku... ehm... Majka včera sedla na kolo... a ehm... neobešlo se to bez pádu :D
Pod perexem je fotka, jak to dopadlo (dávám to pod perex, protože sama na takové fotky nerada koukám... tak kdo nechce vidět mega modřinu přes půlku stehna, nekoukejte tam) :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 15. srpna 2015 v 13:33 | Reagovat

Já příliš nemám ráda lidi, kteří se neustále fotí, ale pokud to dělá pro fanoušky, je to hezké.
A jinak, z kola padám běžně, ale ta modřina- au. Chudinko. Snad to bude lepší.

2 Kattys Kattys | Web | 21. srpna 2015 v 22:26 | Reagovat

Když jsem si přečetla nadpis, došla jsem k závěru, že Bill fotí tak úžasně, až z toho Majka padá z kola, ale jak to tak vypadá, tyhle dvě události spolu nemají nic společného. :) Modřina je teda fakt pěkná, ovšem já nedávno koukala na Tour de France a tam vyloženě praskaly kosti, takže jsi na tom vlastně docela dobře. Ale stejně teda, au!!! :)
Evuli též obdivuji, ale zcela záměrně ji nenavštěvuji, protože prostě na současná TéHáčka nemám nervy. Ovšem z pocitu jakési nostalgie, asi jako když nejsem schopná za sebou spálit mosty, sleduji Billa a spol na twitteru, tam mi to nepřipadá tak děsivé, protože si většinu fotek nerozkliknu. Takže jsem vlastně žádnou z těchto tady neviděla. Nevím, jestli se mám nějak pouštět do hodnocení, asi raději nebudu rozčilovat sebe ani tebe, a jen poznamenám, že ta spící s Tomem a Gustavem je úžasná! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama