Březen 2017

TH

12. března 2017 v 17:09 | Majka |  Moje já
Ne, nepřehlédli jste se, opravdu se tu po víc jak roce a půl objevil nový článek :-)


Prostě mám tak nějak potřebu napsat, jak to vlastně teď mám s těma "našima klukama", protože za pár hodin začne první koncert nové tour v Londýně. Dokonce se mě už několik lidí ptalo, jestli na některý koncert jdu.
No... nejdu.
Abych řekla pravdu, vlastně jsem předchozí album Kings of Suburbia slyšela jen jednou. A z Dream Machine jsem si dneska pustila Boy don´t cry (přišlo mi to první "pod prsty" na YT) a... nic. Nepoznávám tam ani Billův hlas, ani celkově TH.
Je to takový zvláštní pocit.
Jako když si "vychováte" svá dítka, ochraňujete je a hrdě pozorujete, jak rostou a začínají se osamostatňovat... a když pak náhle vyletí z hnízda, jen bezmocně sledujete, jak letí úplně nějak jinam, než chcete.
To samozřejmě přeháním :-)
Celý ten jejich "přerod" byl dlouhodobá záležitost a začal už odchodem do LA. A já tak trochu závidím fanynkám, které si za tu dobu na jejich novou hudbu a podobu zvykly a jdou dál s nimi, užívají si to.
Já se dlouho snažila si to nepřipouštět, že už to není ono. Ani tak nešlo o ten vzhled - každý se měníme, já už taky nevypadám tak, jako když jsem v roce 2008 zakládala tenhle blog :-) Jenže pak přišlo to jejich KOS a já věděla, že je to v háji. Protože když už se vám nelíbí ani hudba, kterou vaše oblíbená skupina hraje - tedy to, o co tu jde především - co ještě zbývá?
Neříkám, že už nikdy nechci o TH slyšet.
Byla to pro mě srdeční záležitost a těch já se prostě neumím jen tak vzdát.
Jsem ráda, že mám na FB tolik TH-přátel, takže pořád vím, co se právě děje - jako že právě teď Londýně už kluci přijeli do klubu a čeká je M&G s fans (holky, jak já vám to přeju!) :-)
Budu i dál sledovat nové fotky a videa z koncertů, co je teď čekají.
Jen už prostě necítím takové to chvění, když se na to dívám... asi víte, o čem mluvím.
Pro mě bude mít Bill asi pořád už tuhle podobu, do které jsem se před lety zamilovala :-)Jen chci ještě napsat, že než jsem začala psát tenhle článek, nedalo mi to, a pročítala jsem si některé starší články a komentáře pod nimi - a musela jsem se usmívat :-) Byla to tak fajn doba, jak jsme to celé prožívali a jásali a rozčilovali se a vzdychali a... a tak dál. Po tom se mi občas zasteskne :-)
Myslím, že TH-fans jsou v tomhle vyjímeční a s nikým se už takhle "na dálku" nesblížím tolik, jako předtím s těma pár "holkama", které byly na stejné vlně a stejně praštěné jako já :-)
Takže - velké díky! :-)
Ne, to není loučení, i když to tak možná vypadá :-)
Blog neruším - už jen kvůli těm hezkých vzpomínkám. Ale myslím, že už tu moc dalších článků o TH nebude.
Možná se tu objeví někdo nový - pořád mám někoho, na koho se mi zkrátka hezky kouká nebo mě "okouzlil" nějak jinak - tak jak před časem Miro, později třeba Jackson Rathbone, nebo v současné době Avan Jogia (avantudorjogia.blog.cz) :-)
Ale myslím, že kvůli nim sem moc lidí chodit nebude, takže... takže tak :-)
Ještě jednou díky :-)


*****