FAN tvorba

Some new fans stuffs...

24. července 2012 v 14:48 | Majka
Snažím se trošku napravit tu mou dlouhou nečinnost a napadlo mě, že bych tu zase mohla dát nějaké kresbičky dvojčat, které se mi vážně moc líbí. Asi nemusím psát, jak moc obdivuju obě autorky, o kterých tu teď budu mluvit...
Tou první je (nejspíš) slečna, která si říká Rashatokita a alespoň podle profilu na DA by měla být z Jordánu.
Tohodle jejího Billa naprosto miluju!A nádherný je i Tom v jejím provedení:Druhá autorka je pro změnu ze Španělka a na DA je jako LykanBTK. TADY je její profil.
Teď si nejsem jistá, jestli jsem tu o ní už nemluvila... ale i kdyby ano, myslím, že to nevadí :-)
Protože její kresby jsou prostě úžasné!

No... a další dílka zase někdy příště :-)

"Family portrait" by Allegator

15. srpna 2011 v 7:59 | Majka
Tak tohle je přesně to, kvůli čemu Alleg vážně obdivuju :-)
I když se mi třeba některé její obrázky až tak nelíbí (protože mám trošku averzi k tomu, když mají její twins takové trochu moc ruské rysy), tak ona pak vždycky přijde s něčím, co mi přijde neskutečně úžasný :-) Jako je tohle.
Je to nejnovější práce a jak jsem napsala v nadpisu, pojmenovala to "Family portrait" :-)

FAN tvorba z DA

2. června 2011 v 11:13 | Majka
Už jsem tu dlouho nedala výtvory někoho jiného, tak teď to napravím - bude to pár montáží a jedna kresba, které se mi v poslední době dost líbily a mám je ve svých oblíbených na DA (a ke každému dílku dám odkaz na autorův profil právě na DA) :-)

A ještě jedna aktuální zpráva - Géčka už jsou na cestě do Moskvy... :-)

(já vím, že tahle autorka má technicky i mnohem lepší práce... ale já prostě miluju takovéhle obrázky!)


(absolutně obdivuju lidi, kteří umí takhle malovat!)

Christmas Confessions (by Darkanngeltarja)

19. března 2011 v 10:32 | Majka
Já vím, že tenhe obrázek je už docela starý a ani tématově se teď moc nehodí, když pozítří má být první jarní den... ale mě se strašně líbí, před časem jsem ho měla docela dlouho na ploše... a prostě je nádherný :-)
Takže tu dnes budu mít Vánoce :-)
No a odpoledne čekejte montáž... ale nevím nevím, jestli se bude líbit :-) Bude totiž tentokrát dost odhalená, perex bude opravdu nutný :-) Tak snad se na mě pro to - pro jednou - nebudou zlobit ani ti, kdo tu nahotu zrovna moc nemusí :-)
No a my teď jedeme pryč, ale odpoledne budu zpátky, takže čekejte nejenom montáž, ale i mě :D

Ale teď už ten krásně zimní skvost, jejímž autorem je skvělá Darkanngeltarja :-)
Mimochodem, kdo by se chtěl podívat na její galerii na DA, tady její profil :-)


Original size:

Piráti z... LA? :D

9. března 2011 v 7:46 | Majka
Tak tu montážku Toma - piráta už znám dýl a tu Billovu jsem objevila teprve nedávno... ale je úžasný, že těm našim dvojčátkům sluší prostě jakýkoliv styl :-) Že? :-) No nebyl by to úžasný film, kdyby se v něm objevili tihle dva?
A jak si jsou podobní s těma vlajícíma vláskama... :-)
Jo, myslím, že tohle by byl rozhodně můj oblíbený film! :D

(Tom - by Electro Ghetto, Bill - bohužel nevím)


A ještě žárovky :-)

26. února 2011 v 10:29 | Majka
Tak Majka už se přes noc uklidnila, nebojte! :-)
Teď právě doháním nějaké pracovní věci, které jsem v týdnu nestihla, díky tomu, že jsem se jen "válela" v posteli :-) - ale mám pro vás přichystaných pár článků, aby jste se tu konečně nenudili... jste rádi? :-)
A tohle mě upřímně rozesmálo :-) Objevila jsem to na "Bill Kaulitz Worship Center" (alelujá, už vím, jak se v "novém" blogu zadávají odkazy! :D)

Tomík...

20. února 2011 v 8:12 | Majka
No není tu nádherný? :-) Vím, že jsem někdy dřív viděla takových krásně upravených fotek víc, ale teď tu bude prostě jen Tom ♥ :-)
A Majka už bude večer doma... těšíte se? :D Já tedy ano :-) Tak zatím přeju hezkou neděli... :-)

Majka

Tome...? :-)

4. února 2011 v 20:37 | Majka
Tak jo... já sem dám alespoň tu jednu animku od Allegator :-)
Ale pak mi neříkejte, že kazím mládež, ano? Bude hezky pod perexem a s důrazným varováním :-)
No a co bych k tomu ještě napsala?
Třeba - Bille? Víš, co dělá tvůj bráška po nocích? Co? :D

Majka

No jo, je mi jasný, že víš! :DDD

Click on "Celý článek"
WARNING: Twincest, sexual theme, nudity

Autor: Allegator

Tommy in short hair :-)

28. ledna 2011 v 8:21 | Majka
Tak jsem koukala, že se tu včera vedla debata o Tomíkovi a jak by vypadal v krátkých vláskách :-) (omlouvám se, že jsem odtuď včera tak zmizla, ale oni mi v TV dávali Hříšný tanec a ten film já prostě úplně miluju ♥)
Tady je tedy alespoň pár montáží, co jsem našla... tak si můžete vybrat :D
Mě se nejvíc líbí asi hned ta první, tak mu to vážně moc sluší! (není to ta, o které jsi psala ty, Emy?) A pak třetí... jemu prostě ty blond vlasy jdou (tedy podle mě) :-) Dávám sem i tu, na kterou v komentech odkazovala Ondinka :-)

EDIT 9:00 : Tak na konec článku přidávám ještě jednu montážku, je to úplně nejnovější od FuckerBerrouz - tam se mi Tomík taky moc líbí, ale opravdu mi tam chybí ten jeho pierc... A připomíná mi J.Deppa :-)
Majka

Majka

Majka

Majka

Majka

Majka


 No a T A D Y je i ta má montážka Toma v kratších vlasech - ale černých... No jo, já vím - je to styl spíš pro Billa :D

Tak co, líbí se vám některý obrázek? Nebo by si měl raději nechat copánky? :-)

Allegator

26. ledna 2011 v 0:01 | Majka
Opravdu jsem si myslela, že v tomhle představování různých autorek obrázků a montáží Alleg vynechám, protože její dílka zná snad skoro každý...
Jenže zrovna včera měla u sebe na blogu odkaz, kde se dali stáhnout veškeré její práce - a já si znovu uvědomila, jak je prostě neskutečně talentovaná! Co se týče grafiky, tak tvoří jak "ručně", tak i počítačově, samozřejmě nádherně kreslí a maluje, ale dělá i opravdu nádherné montáže... prostě jí v tomhle směru bylo dáno do vínku jako nikomu z nás, takže si myslím, že sem do téhle rubriky patří a nejde ji jen tak ignorovat :-)
Své práce má sama rozdělené do pěti kategorií - tak vám je tady i tak představím.
A kdo by si chtěl taky stáhnou její galerii, dám vám tu pár odkazů :-)

Allegator blog: www.allegator.org/blog/
Odkaz na stažení její galerie: http://www.sendspace.com/file/j25f1l

A tady výběr z jejích výtvorů:

1) DRAWS

Když jsem vybírala, které obrázky z téhle kategorie dát sem na blog - tedy které se mě osobně nejvíc líbí - musela jsem se na konci smát :-) Jako první jsem vybrala tenhle, co je i tady jako první - a pak jsem tak dlouho hledala, který další mě nejvíc oslovil, až jsem vybrala jeden z jejích úplně posledních děl. A až pak jsem si všimla, jak moc si jsou ty dva obrázky podobné :-)
No, alespoň vidíte, pro co mám slabost :-)
Jinak je v těhle jejích kresbách spousta a spusta jiných obrázků - a některé opravdu hodně žhavé, odhalující skoro (a někdy úplně) vše. A jak jinak takhle odhalené obrázky nemám moc ráda, tak Alleg je u mě v tomhle fakt vyjímkou. Miluju je :-) Asi proto, že ona má pokaždé ty postavy tak dokonale reálné, souměrné... ona snad musela studovat anatomii, protože přesně ví, kde má být jaký sval... ale to se asi učí i na uměleckých - grafických školách. Prostě jsou to nádherná díla ♥

Majka

Zbytek opět pod perexem :-)

Rivyinrivendell (DA)

22. ledna 2011 v 10:00 | Majka
A jsem tu zase s jednou úžasnou malířkou, na kterou jsem na DeviantArtu narazila docela nedávno :-)
Její obrázky jsou nádherně barevné a i když nejsou někdy až tak "realistické", je to styl, který se mi strašně líbí. Většina jich je dělaná (pravděpodobně - víte, že já se v tom zas tak moc nevyznám) počítačově v nějaké úžasném programu, ale slečna (tedy překpokládám, že je to slečna, na fotce tam vypadá) má ve své galerii i několik ručně malovaných obrázků a ty jsou taky krásný.
Mě prostě přijde neuvěřitelný, že někdo něco namaluje, já se kouknu a hned můžu říct - Jé, to je Bill (případně Tom)! Já když už něco maluju, tak ne, že by to nevypadalo jako člověk... ale těžko z toho poznáte, kdo to je :DDD
Jo a ještě jedna věc - já to opravdu nedělám schválně, že tu jsou hlavně obrázky Billa... snažím se tu ukázat i Toma, pokud ho autorky ve své galerii mají... ale když zrovna u těhle je toho Tomíka opravdu pomálu (konkrétně Rivyinrivendell maluje jen Bill (tedy z TH - jinak u sebe má i obrázky jiných osobností)... :-( Slibuju ale, že u přístí autorky-malířky to bude lepší :-)


Majka

Další pod perexem :-)

Sylviesysy (DA)

21. ledna 2011 v 6:00 | Majka
Tak a máme tady další z úžasných lidiček, který opravdu obdivuju :-)
Tentokrát je to Sylviesysy, která tvoří opravdu nádhený montáže (budu tu střídal autorky, co malují a co dělají montážky) :-) A já jsem opradu ráda, že jsem mohla vidět, jak začínala, a jak jsou její práce pořád lepší a lepší (tedy ne, že by ti prvotní byly nějak špatné!) :-)
A snad nebude vadit, když tu na ní "prásknu", že Sylviesysy už není žádná slečna v pubertě, ale skvělá ženská, která vloni ženila syna a mám pocit, že má už i nějaké vnoučky :-) Není to úžasný? :-)
Takže zase pár jejích díleček (musím říct, že ty první dvě mám obzvášť ráda a ten Tom - to je vůbec jedna z nejlepších montáží Toma, co jsem viděla!) - a na zbytek opět opravdu doporučuju podívat se na jejím profilu na DeviantArtu :-)


A ještě maličká osobní poznámka mimo: článek je přednastavený, nevím, jak se sem zítra dostanu, ale alespoň na chvíli snad ano... a o víkendu budu pravděpodobně úplně pryč - ale nebojte, něco vám tu připravím :-) A příští týden vám to všem vynahradím! Mám vás moc ráda a těším se na vás :-)

Majka

Majka

Další pod perexem :-)

Jilly-anne (DA)

19. ledna 2011 v 16:34 | Majka
Protože teď ty poslední dny se musím opravdu věnovat práci a na vlastntí montážky nebo podobné věci mi teď moc času nezbývá (ale vy to se mnou ještě do toho pondělka vydržíte, že?), tak jsem si řekla, že bych tu  mohla zatím ukázat práce několika úžasných lidiček, které jsem poznala většinou přes DeviantArt :-)

První z nich je Jilly-anne, jejíž kreslené obrázky jsou opravdu nádherné. Pořád se mluví jen o Allegator - a je pravda, že ona je pravděpodobně tou nejlepší v tomhle oboru, která maluje TH-tematiku... ale myslím, že i někteří další si zaslouží, aby se o nich mluvilo :-) A právě Jilly-anne je jednou z nich. Možná její obrázky nejsou až tak technicky dokolané jeho ty od Alleg, a někdy jsou tak trochu... řekněme romanticky podbarvené... ale to se mi právě líbí, přijdou mi úžasné! :-)
No - posuďte sami :-) Samozřejmě tu dávám jen některé obrázky, a musela jsem je trochu zmenšit, takže opravdu doporučuju podívat se na její DA profil a prohlédnout si je všechny a v originální velikosti :-)


Majka

Ještě několik pod porexem :-)

Anděl smrti

9. ledna 2011 v 13:30 | Majka
Tak dneska se mě tu dočkáte opravdu až večer, ale napadlo mě... Kdo jste četl můj Rozhovor pro TWC-blog, možná si vzpomínáte, že jsem se tam zmiňovala o dvou povídkách, díky kterým jsem si tak trochu poprvé uvědomila twincest...
První z nich byla "Paranoia". Ta vlastně vůbec twincestní nebyla, ale hrozně se mi líbila - a jak jsem právě psala na TWC-blogu - nejvíc se mi líbíl ten moment, kdy Tom našel Billa v koupelně... Tuhle povídku se mi už před časem povedlo na netu znovu dohledat, takže kdo má zájem, může si ji přečíst tady:


Ale druhou povídku - "Anděl smrti" - se mi už bohužel zpětně najít nepovedlo. A přitom je opravdu nádherná, líbí se mi ještě mnohem víc než už zmíněná Paranoia, musím říct, že když jsem ji poprvé četla, tekly mi slzy.
Takže udělám něco, co se asi nedělá... bez svolení autora ji tu zveřejním (já si ji totiž kdysi uložila, za což jsem opravdu moc ráda!) . Ale pokud se tu náhodou objeví někdo, kdo autora zná - nebo třeba i autorka osobně - budu moc ráda, když mi dáte vědět.

Takže ještě raději znovu upozorním - já tuhle povídku nenapsala, autora bohužel neznám, ale je nádherná! (samozřejmě dle mého názoru - vy můžete mít jiný) :-)
A můžete si ji přečíst pod perexem...

Několik nádherných montážek

16. července 2009 v 14:35 | Majka
Protože nemám čas na vlastní montážky, dám sem alespoň nějaké "cizí", které jsou prostě naprosto dokonalé a ty moje jim nesahají ani po kotníky...

Začnu třeba těma od někoho, kdo si říká Piratka... jsou nádherné! Většinu, nebo možná všechny, jste už asi viděli, ale to nevadí :-)
Ani k nim nebudu psát nějaké komentáře, protože to snad ani není potřeba:Zbytek pod perexem...
A budou tam nejspíš i nějaké ty... méně slušné... takže kdo se na to necítí - nerozklikávat :-)

In hospital...

13. července 2009 v 22:28 | Majka
Všímáte si, jak jsem aktivní? Dneska už třetí článek! Se překonávám! :-) A to vlastně nemám vůbec čas :-)

Ale nevím, jestli se vám zrovna tohle bude líbit...
Před chvílí jsem se tak chvíli toulala po DeviantArtu, hledala nějaký obrázky, až jsem narazila na tenhle...
Je... šílený! Šíleně smutný, já se na něj podívala a sevřel se mi žaludek, nevím, jak to někdo mohl namalovat, nebo si to vůbec jen představovat... Ale na druhou stranu právě namalovaný je to tak nádherně... Já na to zírala takovou dobu a přitom jsem měla slzy v očích...
Asi už bych měla zase začít vyhledávat nějaké veselejší věci o dvojčátkách :-(

No... dávám to raději pod perex, ať se na to nemusí dívat, kdo nechce... třeba zrovna pro Chrisulku to určitě není, jak ji znám.

"Hospi" by ChocoPols

 
 

Reklama