Fotky

Twins-time ♥

9. prosince 2010 v 6:03 | Majka
"Ak som nikdy nebol, tak ma musíš vymysleť,
načmáraj ma kriedou, vlož mi do úst zopár viet,
vdýchni život dotykom, potom k srdcu namier šíp,
možno vstanem z mŕtvych, keď strelíš...
Ak som nikdy nebol, aspoň dúfaj, že tu som,
skús poprosiť nebo, tam sa darí zázrakom,
ak ma túžiš uvidieť, zavri oči, zažen strach,
aj keď nikdy neprídem, máš ma aspoň v predstavách..."

To si na vás hned poránu vymýšlím, co? Poezie a ještě ve slovenštině :D (ehh - za případné chyby se všem slovenkách a slovákům omlouvám, ale ono to v češtině prostě nezní tak dobře, tak jsem to chtěla napsat v "původním znění") :-)
Kdo by to neznal nebo nepoznal - to je písnička od Paľa Habery :-) Od rána mi zní v hlavě:-)
A taky mám od rána "chuť" na twincest.... Tedy ne, že bych snad něco zkoušela na chudáka mýho bráchu nebo ségru :D Ale vy jste to určitě pochopili, jak to myslím :D
Tak pro začátek tu máte zase pár krásných fotek... Možná tu už jsou, nevím - a vlastně to je jedno, ne? :-) Protože jsou dokonalé a žádná sebelepší montáž na ně prostě nikdy nebude mít... ♥

Majka

Majka

Majka

A budu lakomá a dám sem prozatím jen tyhle tři :D
Za to vám pod perex dám ještě další dva obrázky - ten první mě fakt rozesmál :D a z toho druhýho mi až šel trochu mráz po zádech, jaká je to dokonalá fotomontáž (alespoň tedy doufám, že je to montáž a lidi už nevymysleli takovýhle křížence!) :-)
Jo a upozorňuju, že se to netýká našich twinsátek, ani TH - tak aby jste nebyli zklamaní) :-)

A ještě poslední věc - včera jsem večer úplně odpadla, ani nevím jak a v kolik jsem usnula - ale dneska hned jak budu mít čas, písnu slíbený mailík a splním si i pár dalších restů... přijde mi, že posledních pár dní nějak nic nestíhám :-(

Bill with dog

22. srpna 2010 v 10:33 | Majka
Tak a pro změnu i něco jiného než montáže. Oni ty opravdové fotky jsou totiž tak nějak lepší... zvlášť některé :-) A tyhle k nim rozhodně patří :-) Možná už je tu někde i mám, ale to snad nevadí...
Jen jsem je trošku upravila, dala obě fotky k sobě a vymazala nějaký text (původně z Brava), který mi tam přišel tak nějak zbytečný... no a za ty hvězdičky vyplňující holá místa se omlouvám, ale nenapadlo mě nic lepšího. Jak říkám - prostě jsem teď úplně bez inspirace :-)

Tak a přiznejte se - kdo by si to teď s tím pesanem chtěl vyměnit? :-)


muj-tajny-bill.blog.cz

Maledivy 2010

29. ledna 2010 v 16:21 | Majka
Tak tyhle fotečky tu chci mít taky...
Bože, jsou tak krásné! Já se tu musím usmívat jak... no vy víte, jak co :)))

MILUJU!!! :-)Dokonalost!

20. ledna 2010 v 1:43 | Majka
Dneska jsem tak nějak nic nestíhala, protože mě úplně drze zdržovala jakási dvojčátka, z nichž jedno se - jako by se nechumelilo - navléklo do pro něj naprosto dokonalého outfitu, nestydatě se producírovalo před stovkami lidí a ještě navíc ze sebe ukázalo snad víc než za posledních 5 let (ehm...sakra, ty kalhoty byly tam v těch... místech... fakt sexy!)... a druhé si tam klidně sedělo a hrdě mu tleskalo s tím svým *jsem ten nejsladší a nejvíce milující bráška na světě*-úsměvem na rtech! Jako... chápete to? :-)

Ale já jim to tedy odpustím, protože dneska byli oba opravdu nádherní, dokonalí, perfektní, dechberoucí, sexy... a kdybych měla ten správný slovník, který používají někteří... mladiství :-)..., tak napíšu ještě pár sprostých slov, která by možná vystihla mnohem líp, co jsem při pohledu na ně na oba cítila :)))

Takže tady je pár fotek a kdybyste náhodou nerozuměli, co jsem chtěla říct těma předešlýma zkomolenýma větama - tak je tu oba naprosto, ale naprosto MILUJU!!!

Tohle je pro mě prostě zosobněná dokonalost:A i když jiným způsobem, tak přesto stejně dokonalým, je pro mě i Tom:A když jsou oni dva spolu... tak z toho člověk klidně může dostat zástavu srdce :-)

No... a sice jsem myslela, že dneska fakt jako žádná montážka nebude... ale tak takovému nenápadnému přistrčení dvojčátek k sobě se snad ani nedá říkat montáž... ne? :-)


A nakonec ještě animka... snad bude fungovat :-)


GQ - twins shoot

13. ledna 2010 v 5:24 | Majka
Už jsem tu dlouho neměla žádné skutečné fotky... a takovéhle miláčky tady prostě musím mít!!! :))) Jako já z nich fakt umírám... na jednu stranu mi ty fotky přijdou neuvěřitelně krásný a na druhou stranu se musím smát...
Ale je vážně super, že je to konečně něco jiného, originálního!

Takže začneme hezky dvojčátkama spolu... tady se mi oba strašně líběj, jsou nádherní a ta černá se mi na nich líbí!


Tyhle obleky jsme na nich už viděli, v modré jim to taky sekne... ale řekla bych, že to zrovna tady na tý fotce Billí maličko přehnal s výrazem :-))) Ale zase si to u mě hned vyžehlil tou ručkou na bráškově rameni :-) On prostě ten dotek na něj měl hold velký vliv :)))


A takhle fotka je zase krásná!!! Líbí se mi skoro nejvíc... Tomi je tu nádherný a Bill vypadá tak... drsně... s tím kazeťákem! :-) A ano... nožičky hezky u sebe... tak to má být :-) I když trochu umírám z té Billovy obuvi :))) Já vím, že to patří k tomu obleku, ale... no nic :))) Krása :-)


A nějaké samostatné fotky...
Nejdřív Bill... no, i když tu nevypadá špatně, tak musím říct, že tahle fotka mě ze všech těch zatím zveřejněných zaujala asi nejmíň. Jak jindy obdivuju jeho hubený nožičky, tak tady až moc vyniklo, jak je má opravdu až nepřirozeně tenký... a to - sako nebo co to je - se mi moc nelíbí, dělá mu divný břicho... no, nevím, no. Ale když si ten obrázek posunu tak, že Billa vidím jen od pásku nahoru, tak super :)))


A konečně taky samostatný... a naprosto luxusní... Tomík! Jako... tady mu to podle mě neuvěřitělně sluší, z týhle fotky nemůžu!!! Uf... no, nevěřila bych, že to někdy řeknu, ale ano - tahle fotka, kde je jen samotný Tom, to u mě dneska vyhrála. Je to možný?

A poslední kousek... opět Bill... a musím říct, že z téhle fotky mám nejvíc smíšené pocity :-) Jak jsem psala na začátku - líbí se mi opravdu moc... ale zároveň se při pohledu na ní musím smát :-)
Ale tak... ok... je to prostě náš manekýnek a sluší mu to :)))
A doufám, že budou ještě další fotky, bavilo mě je tu rozebírat! :)))

Tomík... a Bill s cenou :-)

2. prosince 2009 v 14:35 | Majka
Tak tenhle výraz používám dost často... zvlášť při rozhovoru s některými lidmi :-)
Ale Tom i při tom přetáčení očí vypadá tak... roztomile :))) To by mě zajímalo, na co to byla rekce :)))
A tahle druhá animka mě taky dost pobavila :))) No neboj, Billí... on ti tu cenu nikdo nevezme! :))) Zlatíčko naše... :-)

Je mi jasný, že ty animačky jsou asi všude možně po netu, já jsem si je vypůjčila konkrétně z blogu Mischulky :-)
Tak... a dneska už nebudu, za chvíli jedu pryč a vracím se až zítra... tak se tu mějte pěkně :-)

Prostě jen dvojčátka :-)

13. října 2009 v 20:21 | MajkaTak to je přesně ta animka, o která jsem psala na Chrisulčině blogu, že se na ní těším :)))

Doufám, že bude ještě v lepší kvalitě... třeba od Mary nebo jiných šikovných holčin :-)
Bill je kluk! :)))

28. září 2009 v 12:07 | Majka
To je ohromné zjištění, že? :)))))
Ne, tak samozřejmě, že vím, že je kluk... a i když má tu svou holčičí vizáž tak ho ani jinak než jako kluka brát neumím... ale tahle fotka mě fakt dostala! :-)
Kdyby to nebylo focený u jejich studia, nebyl tam u svého auta a s Tomem a neměl v ruce tu svou kabelu, tak mě snad nikdo nepřesvědčí, že tohle je vážně Bill! :-) A tím nechci říct, že se mi tu nelíbí! Jen je to prostě jeho další podoba, na kterou nejsem až tak moc zvyklá... ale miluju ji úplně stejně jako tu holčičí :-)
I takhle klučičí je nádherný... prostě krásnej mladíček... sakryš... a já z něj opět blázním :)))A celá fotka i s Tomíkem + 2 další (mimochodem, abych nezapomněla právě na Toma - ten se mi tu taky moc líbí!) - fakt stojí za to rozkliknout si je:


Bill na včerejší MTV Coca-Cola Live

27. září 2009 v 13:03 | Majka
Teď už to vím, že Bill si prostě může udělat s vlasy naprosto cokoliv... obléct si cokoliv... a pořád je tak nehorázně sexy a nádhernej!!! Je tohle nějaká spravedlnost? :)))
Billí, omlouvám se za ten svůj ukvapenej výrok ohledně tvého účesu - oni ti i tyhle vlásky tááák moc sluší!!!
Ach bože... koukám tady na něj už asi půl hodiny jak na svatý obrázek :-)


A pod perexem ještě dvě fotky... z 21.9.09 od jejich studia..., ze kterých umírám!!! :-)

Oficiální fotečka dvojčátek! :-)

24. září 2009 v 7:16 | Majka
Tohle si sem prostě taky musím dát!!! Nová HQ fotka z Nokia shootu :-)Bill s novými vlásky :)))

22. září 2009 v 21:23 | Majka
Jak jsem tu celé dva dny (nebo kolik to bylo) plašila a měla strach... tak nevím proč, ale teď se musím smát :))) Ne proto, že by mi to, co má Billí na tý svý hlavičce přišlo směšný... ale tak... já nevím :))) Asi jednoduše proto, že konečně vím, na čem jsem :-)
Já ani pořádně nevím, jak to ohodnotit, chtělo by to kvalitní fotku a zepředu... no, kdybych nevěděla o tom, že si Bill změnil účes a nebylo to vyfocené před jejich studiem, asi bych hned tak neuvěřila, že je to náš Billí :-)
Ach jo, teď nemám vůbec čas to tu pořádně rozebrat, miláček chce ZROVNA TEĎ jít se mnou koukat na nějaký film... ale ještě se k tomu určitě vrátím (a snad ještě dneska)!!! :-)
Mária - děkuju za upozornění, akorát jsem tu fotečku taky objevila :-)
A zlatí!!! Ty a ta tvoje ironie, viď! :-) Počkej zítra! :)))


A zase ty vlásky... :-)

22. září 2009 v 8:04 | Majka
Musím si ty Billovy dredíky ještě užít :))) A tohle je krásná animačka :-)


Autogramiáda ve Švédsku (8.9.2009)

11. září 2009 v 9:01 | Majka
Nevím, jak tu po zbytek dneška a víkendu budu, protože bysme měli jet do Liberce a zítra máme takovou menší ostavu - čtvery narozky - tak se sem asi moc nedostanu...
Ale dám sem alespoň tyhle fotky, které se mi fakt líběj :-)


Tomíkův pohled na brášku s ručičkou na srdci :-)

Zbytek po perexem :-)

Bill s jeho pejskem :-)

9. září 2009 v 12:17 | Majka
Uff... jak jsem byla včera rozpačitá u Billových fotek z Vogue a připadal mi tam tak trošku směšně... tak teď cítím úplný opak při pohledu na tuhle fotečku!
Bože můj, to je nááádherný!!! Jak on na toho pejska kouká!!! A jak ho objímá! To je dokonalý!
Jsem asi nenormální, ale fakt mi skoro vyhrkly slzy do očí :-)
Miláčku? Mám pocit, že budeš muset kupovat další Bravo :-)

EDIT: Tak ještě jedna krásná fotka! :-) Mimochodem... zajímalo by mě, kdo to fotil :-)
Zdroj: Evelyn

OMG... Bille, co to je??? (fotky z magazínu Vogue)

8. září 2009 v 15:58 | Majka
Tak jako z tohohle já nějak nemůžu...
Billa mám fakt ráda a i když si teď všichni stěžují, že se obléká tak, jak se obléká, tak jsem si říkala, že je to jeho věc - a ve většině případů se mi v těch uplých kalhotách, tílečkách a bůhví v čem ještě dokonce i líbí...
Ale tohle je nějak moc i na mě...
Co si to proboha nechal dát na tu hlavu??? Musím se přiznat, že je to asi poprvý, co jsem se při pohledu na něj musela začít smát... tedy až po tom, co jsem se vzpamatovala z toho šoku...
Nechápu to... i ta póza na té "stojící" fotce je taková zvláštní... na ten výraz u "sedící" fotky už jsem si stačila zvyknout...

No... přiznávám, že něco takovéhleho by mě nenapadlo nasadit mu na hlavu ani v mých montážkách... a on si to nasadí ve skutečnosti...

Ve velkým to sem ani dávat nebudu - kdo chce, klikněte na miniatury.
EDIT: OK, Evelyn má na svém blogu vysvětlení pro tohle všechno:

"Za to, co má na sobě Bill nemůže on, nýbrž Lagerfeld, který má prý velice zvláštní vkus na módu a pro něj Bill stál jako model na focení do tohoto čísla Vogue."

No dobře... ale být tam já, tak kvůli tomu... něčemu péřatému... to focení snad i odmítnu. Třeba to ale nemohl udělat... Kdo ví, jak se cítil, když mu to posadili na hlavu


A teď raději něco na zpravení chuti... kluci při dnešním chatu ve Švédsku:


To, že se TH ve Švédsku setkali (a dělali rozhovor) i s Kenzou, raději opomenu... ach jo :-(

Billí na autogramiádě

30. srpna 2009 v 8:35 | Majka
Já jsem z těch fotek, kde je Bill zase jen v tom tílku, naprosto hotová... tak strašně se mi líbí!!! :-)
Bože... já bych se ani nedivila, kdyby ho někde někdo znásilnil! Jé, co to tu píšu? Nevšímejte si mě...
Prostě... nechápu, jak někdo může tak strašně moc sexy!!!


Miluju je... vážně... :-)

19. srpna 2009 v 8:08 | Majka
Tak trošku opožděně, ale přece... nové fotky, které se objevily už všude, ale protože jsou tak nádherné, chci je mít i já tady... A díky Dadě a její pomoci s pochopením Blogu.cz už kvůli tomu ani nemusím mazat žádné staré obrázky - DĚKUJU, DADO !!!

Tuhle fotečku miluju... oboum dvojčátkům tu na ní tááák sluší... Tomík se nádherně usmívá... no a Bill... z toho ani nemůžu dýchat, jak se mi tady strašně líbí! A miluju to jeho... ehm... tričko? Tílko? :-) Jen by se to mohlo objevit v lepší kvalitě...
No a druhá fotka... já ani nevím, co k ní napsat, protože to je prostě dokonalost!!!
Bože, jak já je miluju!!!!!!!!!!!!! :))))))) A miluju všechny jejich nový písničky a těším se na CD!!!!!

Billí při dabování Artura 2

13. srpna 2009 v 21:12 | Majka
Sice jsem tuhle nádheru jako zaskakující adminka už dala na Chrisulčin blog, ale já to tu prostě musím mít taky...
To je tááák nádherný!!! Já se zas a znovu zamilovávám :-)
Billí... tohle mi nedělej, nebo z tebe jednou vážně umřu!A ještě fotečky s oficiálním plakátem... bože, to jeho volný triko s výstřihem... mamííí!!! :)))
No a tohle jestli je pravda... tak jsem právě opravdu umřela!!!

Oliver Gast photoshoot 2009

11. srpna 2009 v 21:05 | Majka
Já tu prostě tuhle nádheru musím mít taky, i když je to všude... :-)
Nemám k tomu co říct kromě toho, že je to naprostá dokonalost a jestli jsem doteď dvojčátka milovala... tak teď už se z nich prostě asi vážně zblázním!!! Na každé z těch fotek se mi neuvěřitelně líbí!!! :-)

A k tomu ten nový song, ze kterého jsem měla díky názvu docela strach... ale je dokonalý a jsem zvědavá na melodii, už ho chci slyšet!!! :-)
Tom u studia...

9. srpna 2009 v 8:29 | Majka
Zase jsem tu pár dní nebyla, trošku jsem si užívala na svatbě a s rodinou...
Ale mezitím jsem skoro dopsala jeden díl povídky Zachraň mě! (promiň Emy, na ZB zapracuju :-) ), takže by se tu měl dneska nebo zítra objevit...

No a teď fotka Tomíka... je mi jasný, že bych tu měla napsat, jak mu tu cigeretu neschvaluju... ale... ježíš, stejně jako u Billa, mě s ní připadá tááák sexy! Strašně se mi tu líbí...
No nic, vynadat mu můžete vy :-)

 
 

Reklama