Mé FF vícedílné - Zatracené blondýnky

FF Zatracené blondýnky 5 (konec)

17. května 2010 v 18:00 | Majka
Zároveň s uveřejněním tohodle posledního dílku dlužím všem, kteří četli předchozí díly, velikánsku omluvu, že mi to trvalo tak strašlivě dlouho tuhle povídku dopsat...
Snad se ještě najde někdo, kdo si na předchozí děj pamatuje a rád si přečte, jak to vše dopadlo... :-)
Jo - a opět - jako už u předešlého dílu - se omlouvám za některé použité výrazy :-)


"Ty zasranej buzerante! Radši bys šukal svýho sladkýho brášku, co? Jenže na to jsou zákony a to tě sere! Seš fakt ubohej!"

Tom stál nerozhodně na chodbě před zavřenými dveřmi bratrova pokoje a zrovna přemýšlel o tom, jestli to byl opravdu tak dobrý nápad, jít za Billem, když k němu dolehl Natáliin pronikavý hlas. Nenávistná slova plná záště ho na okamžik přimrazila na místě. A ještě než se stačil vzpamatovat, rozletěly se dveře a on se ocitl jejich rozzuřené vizážistce tváří v tvář.
Natálie se při pohledu na Toma zarazila, vzápětí se jí však na obličeji usadil jízlivý úšklebek.
"A hele, kohopak to tu máme… náš Rómeo! Kdepak jsi nechal tu svou sladkou kurvičku, co?
Taky ti vadilo, že toho má málo mezi nohama a nemá ksicht tvýho podělanýho bráchy?"
Tom Natálii za její ironická slova věnoval jen jediný pohrdavý pohled. Za víc mu nestála.
Bez špetky zájmu prošel kolem ní, vešel do Billova pokoje a zabouchl za sebou dveře.
Už si nevšiml, že špička černé lakované lodičky jim nedovolila dovřít se úplně...

FF Zatracené blondýnky 4

12. července 2009 v 23:06 | Majka
Včera jsem slíbila nový díl Zatracených blondýnek, tak tady je :-)
Dopsala jsem ho před chvilkou, což znamená, že ještě neprošel beta-readem, takže se předem omlouvám za případné chyby... A hned ještě jedna omluva a to za některá... řekněme trošku ostřejší... slova, která v tomhle díle zazní. Já tak teda normálně nemluvím a ani by mi moc nešly přes pusu... ale tady mi přišly vhodný :-)
Takže si užijte předposlední díl ZB :-)


Jak Billa do této chvíle sžírala neskutečná žárlivost a cítil se zraněný a zklamaný, tak díky jedinému Tomovu pohledu najednou věděl, proč to jeho dvojče všechno dělá. Proč dovolí té cizí dívce to, co jemu zakázal.
Nešlo tu o Chantelle… a nešlo tu ani o Natálii. Jednalo se jen o ně dva.
To jejich vztah se Tom svým jednáním snažil vyřešit. Aniž by mu dal sebemenší šanci. A aniž by ho zajímalo, co chce Bill. To bolelo, zatraceně hodně to bolelo.
Samozřejmě… kdyby v Billových žilách nekolovalo takové množství alkoholu, možná by se snažil Toma pochopit. A pravděpodobně by nepodlehl tomu zničujícímu pocitu trpkosti a touze ublížit stejně, jako je ubližováno jemu…

FF Zatracené blondýnky 3

8. července 2009 v 8:00 | Majka
Takže už všichni víte, kdo je Natálie... a tady je 3. díl povídky :-)


…ale Natálie se nehodlala vzdát, vždyť už byla tak blízko! Byl čas na její plán.
Uvolněně se usadila naproti dvojčatům, pečlivým pohybem si uhladila tmavé kalhoty a naprosto lhostejně prohodila:
"Mimochodem, už jsem vám představila… ehm…," tázavým pohledem zabloudila k otevřeným dveřím limuzíny.
"Chantelle," ozval se odtamtud neznámý dívčí hlas.
Oba bratři za ním překvapeně vzhlédli a pak se oba naprosto stejně nechápavě obrátili zpět na Natálii.
"Ano, Chantelle," pokračovala Naty dál, jako by se nic nedělo. "Pojď, zlato, sedni si tady vedle Toma."
Do vozidla nastoupila hezká štíhlá blondýnka a s nejistým úsměvem se posadila na určené místo mezi dvojčata. Dlouhé vlasy zašimraly Toma na tváři, dívčí bok se těsně přimknul k jeho tělu.
Tom sjel zamračeným pohledem její dokonalou postavu v kraťoučkých minišatech a téměř nenávistně se zadíval Natálii do očí. Věděl přesně, čeho tím chtěla dosáhnout.

FF Zatracené blondýnky 2

5. července 2009 v 8:00 | Majka
Dnes bez mých zbytečných řečí... 2. díl :-)


Bill ztěžka dosedl na měkké sedadlo v autě a okamžitě si opřel hlavu o Tomovo rameno. Ještě se trochu zavrtěl, aby našel pohodlnější polohu a pak spokojeně zamručel.
"Tomi… taky ti je takhle tak dobře?"
Tom mlčel. Nejraději ze všeho by se vykašlal na Natálii a dal řidiči pokyn k odjezdu do hotelu, kde by Billa uložil do postele a sám se vytratil do bezpečí svého pokoje. Potřeboval se dostat z dosahu Billova horkého přitažlivého těla… a zároveň chtěl dostat svého brášku z dosahu jejich vypočítavé vizážistky. Jenže nemohl. Neměli ve zvyku zasahovat si navzájem do svých rozhodnutí a pokud se Bill rozhodl vyspat s Natálií, musel to respektovat. Přesto, že Bill sám si nejspíš ani neuvědomoval, co se chystá udělat. A přesto, že jen pomyšlení na ty dva spolu Toma přivádělo k šílenství. Ale tohle bylo něco, co nemohl ovlivnit, vlastně se ho to netýkalo.

FF Zatracené blondýnky 1

2. července 2009 v 19:00 | Majka
OK... takže jsem tu dnes opravdu s 1. dílem téhle mé nové povídky :-)
Reklamu na ni jsem si udělala už dost velkou, teď jen doufám, že se z ní nebudete cítit zklamaní...
Dílů bude celkově pravděpodobně 5 a budou se tu objevovat každý... řekněme 3. den :-)
Musím se přiznat, že původně jsem k ní chtěla přidat nějaké obrázky - fotky a možná i montáž... ale nemůžu. Prostě nemůžu. Mě běhá mráz po zádech už jen z reálných fotek, tuhle "blondýnu", která se objeví v téhle části povídky, prostě nemám ráda a nechci ji tu... stačí, že mi "vlezla" do povídky :-)
No... tak dobrou zábavu při čtení :-)ZATRACENÉ BLONDÝNKY 1

"Sakra!"
Pohledná štíhlá blondýnka zírala na svůj obraz v zrcadle. Celá se třásla vzteky, oči jí divoce plály. Na obličeji, který byl jindy bez chybičky, se nyní usadil až děsivě temný výraz a pěstěné ruce pevně svíraly okraj umyvadla.
"Ten hajzl!"
Hlasité výkřiky se hluše ztrácely v malé místnosti a zanechávaly za sebou pachuť zoufalství a bezmoci. Nepřinášely žádnou úlevu. Ani nemohly.
Tohle měla být její noc. Její a jeho. Vše si pečlivě připravila… a vypadala dokonale. Chovala se dokonale. Měla ho pod kontrolou. Pár vyzývavých úsměvů, letmé doteky… Skvěle se bavili. Smáli se a pili. Flirtovali. Cítila se jistá svým vítězstvím a nechávala se tím pocitem unášet.
Než opět jeho zrak sklouzl k němu. Jasně viděla změnu v tom pohledu. Tu touhu, tu lačnost, s jakou hltal jeho tělo. Každý jeho pohyb. Dokonce nevědomky sám pootevřel ústa, když se on dotkl svými rty sklenky, aby se napil.
Aniž by stačila cokoliv říct, opustil ji s nepřítomným úsměvem na tváři a mumlavým "Promiň na chvíli." Šel za ním…
Ještě teď při té vzpomínce cítila vlnu vzteku, která jí projela celým tělem.
Popadla skleněnou dózu s mýdlem a ta se o vteřinu později rozletěla na stovky drobných střepů. Několik kapek mazlavé tekutiny dopadlo na její tmavé kalhoty, zbytek utvořil u jejích nohou narůžovělou kaluž. Strnule se dívala na tu spoušť a ztěžka oddechovala…

Ochutnávka z povídky "Zatracené blondýnky" :-)

30. června 2009 v 23:08 | Majka
Tak... protože teď mám trošku míň času než bych chtěla, nestíhám montážky (i když už mám nějaké určité v plánu :-) ) a jsem trochu pozadu i s povídkou Zachraň mě!, rozhodla jsem se vám sem dát takovou úplně maličkatou ochutnávku z mý nový povídky, která mě teď hodně baví, trávím nad ní každou volnou chvilku a kterou snad brzy dokončím a dám ji sem celou :-)
V konečné verzi bude mít nejspíš 4 díly, z nichž 3 už mám napsané (a to jsem na vás hodná, původně jsem chtěla ještě každý díleček rozdělit napůl, aby jich bylo 8, ale to by pak byly docela krátké :-) )
Tak jen doufám, že vás tím nalákám, aby jste si pak povídku přečetli... :-)


Takže... ZATRACENÉ BLONDÝNKY :-)


"...Všechno to bylo špatně a Tom viděl jen jediné řešení.
S pohledem upřeným na Billa pomalu překryl dívčiny prsty svou dlaní, zatímco druhou paží jí jemně obejmul kolem ramen. Jen on sám věděl, kolik úsilí a přemáhání ho stálo těch několik jednoduchých pohybů. Srdce mu sevřela mrazivá úzkost, když spatřil zorničky svého bratra náhle se rozšiřující nevěřícím úžasem.

Bill konečně odpoutal zrak od spojených rukou na Tomově stehně a jeho bolestný pohled se zapíchl do naprosto stejně tmavých očí svého dvojčete. Tu tichou zoufalost, která se v nich zračila, Tom neunesl..."


No... vím, že toho není moc, ale pro začátek to snad stačí :-) Povídka se tu... doufám... objeví během několika dní :-)

A přeju všem hezký večer a příjemný začátek prázdnin!!! :-)
 
 

Reklama