Mé fotomontáže

"Good morning, LA"

10. února 2014 v 19:30 | Majka
Po dlouhé době jedna jednoduchá montáž :-)
Za případné komentáře samozřejmě předem moc děkuju... :-)


♥♥♥

Bill (...aneb po dlouhé době nová montáž) :-)

12. srpna 2013 v 20:41 | Majka
Už je to zase docela dlouhá doba, co jsem dělala nějakou montáž, takže jsem si během práce na téhle nové nebyla sama sebou moc jistá... No ale takhle s tím "rozmazaným efektem" jsem s tím nakonec i celkem spokojená :D
A psát, že budu ráda za jakýkoliv komentář asi ani nemusím... že? :-) Předem díky :-)


♥♥♥

Hvězdná porota (Tomova i Billova verze) :-)

25. dubna 2013 v 22:50 | Majka
Ne že bych si myslela, že mi to tu bude po té mé dlouhé nečinnosti ještě někdo komentovat... ale tak abych tu prostě měla všechny svý motnážky hezky pohromadě :-)
Bill je už ze včerejška, dneska jsem ještě udělala verzi s Tomem (i když je mi jasný, že "opakovaný vtip už není vtipem") :-)
♥♥♥

Just Tom

15. září 2012 v 22:02 | Majka
Tak co, jak jste si užili léto a prázdniny? A jaký byl začátek školního roku, případně nástup do práce do dovolené? :-)
Já se měla v létě opravdu fajn... a od září už máme doma dva školáčky, tak jsme měli trochu zařizování s kroužkama a podobnýma věcma, ale teď už se to celé trochu uklidnilo, takže jsem si řekla, že by bylo dobrý si zase připomenout, jak se vlastně pracuje s tím mým oblíbeným PhotoFiltrem :-)
Samozřejmě jsem zjistila, že si to budu muset asi připomínat častěji, aby vše dopadalo tak, jak si to představuju... :D
Ale pro "začátek" jsem s tímhle Tomíkem jakž takž spokojená (asi proto, že bych ho v tomhle nebo podobním účesu někdy opravdu ráda viděla) :-)


♥♥♥

New twins

14. července 2012 v 22:26 | Majka
Tak opět třítýdenní pauza, já to tu tedy vedu :D
Ale zato jsem se "zmohla" na novou montážku :-) Inspirovala mě nová fotečka dvojčat se slečnou "lovkyní celebrit" :-) A mimochodem - twins se mi na té fotce moc líbí, hlavně Bill tam má super vlasy :-)
No a jinak... chtěla jsem říct, že víc než tady se teď "vyskytuju" na FB, který mívám otevřený skoro denně během práce - takže kdyby se mnou někdo chtěl být víc v kontaktu, má FB a nemá mě ještě v "přátelích", můžete si mě přidat :-) Jsem tam jako Majka Liki :-)

No a tady je slibovaná montáž :-)Pod perexem ještě ona nová fotka (i když předpokládám, že ji už všichni viděli) :-)

Dreadlocks again

11. května 2012 v 19:46 | Majka
Tom mě tím svým návratem k dredům tak inspiroval, že jsem zase jednou asi po... ani nevím jaké době... udělala jednu rychlou montáž :D Ale berte ji s rezervou, mám pocit, jako bych se to celé znovu teprve učila, takže má k dokonalosti hooodně daleko :DOriginal size:
No a jinak... vím, že to tu zanedbávám - opět - ale už se vááážně chystám to napravit! :-)
Tak snad o víkendu, to bych měla mít trochu času :-)
Zatím přeju hezký zbytek pátku :-)

Original photo for Audi Magazine...

13. března 2012 v 21:58 | Majka
... prostě jak říká titulek :-)


♥♥♥

Bill

28. ledna 2012 v 18:44 | Majka
Jak říká titulek... prostě Bill (aneb Majka zase nemá představu, jak jinak to nazvat) :-)


Original size:

New "BTK App" photo

15. ledna 2012 v 22:37 | Majka
foto 1 - "Tom: Bil waiting for his real love..." :-)Original size:


Že vám to nepřišlo do mobilu? No... tak asi máte nějakou špatnou aplikaci :D

Winter Bill

3. ledna 2012 v 23:00 | Majka
Jak vidíte, s Novým rokem se vůbec nic nezměnilo - s časem jsem pořád nějak na štíru a minimálně do 25. to asi lepší nebude (jo jo, už tu zase sedím obklopená papíry plnými čísel a snažím se z nich vykouzlit cosi smysluplného :D). A když si pak chci udělat pauzu, prchám od počítače, protože už mě z toho celodenního čučení na monitor bolí hlava a oči :-(
Ale protože jsem chtěla dát zase alespoň něco na blog a protože jsem nechtěla, aby to bylo něco, co je naprosto všude (samozřejmě mám na mysli dvojčecí příspěvky do té jejich slavné App - i když ta silvestrovská twins fotka se mi náhodou vážně moc líbila! :D), udělala jsem jednu rychlou montáž... :-)
Snad se vám bude alespoň trochu líbit... :-)


Original size:

MERRY CHRISTMAS...

24. prosince 2011 v 9:42 | Majka
... to all of you! ♥
Krásně si ten dnešní den užijte, přeju vám všem krásné dárečky, ale hlavně klid, pohodu a dobrou náladu :-)
Doufám, že se pak pochlubíte, jak u vás ten Štědrý den proběhl a co jste dostali hezkého :-)


---

Zima jako od Lady... :D

9. prosince 2011 v 16:30 | Majka
No vážně, nepřijde vám to jako obrázek od Lady? Zrovna jsem kupovala takové podobné pohledy, akorát tedy bez těch dvojčátek :-)


---

Tender moment

4. prosince 2011 v 17:36 | Majka
Dopoledne jsem vám slíbila novou montáž - tak tady je :-)
Je tedy dodělaná už od toho dopoledne... ale tak nějak jsem chtěla mít trochu časový odstup, abych se na ní znovu podívala, než jí sem dám. Často se mi totiž stává, že se mi v momentě dodělání montáž docela líbí, ale později vidím, že vlastně tak skvělá není. A stává se mi to teď čím dál častěji, takže si připadám tak nějak čím dál tím nejistější... No, snad chápete, co tím chci říct. No to je jedno...
Prostě montáž sem dávám, není dokonalá, ale v rámci možností jsem s ní jakž takž spokojená :-)
A budu ráda za jakýkoliv komentář...


---

Red rose...

30. listopadu 2011 v 17:13 | Majka
Sice to má takový slušný název... a na samotné montážce toho taky vlastně není moc vidět... ale pro jistotu - perex :-)


Jedna zimní...

22. listopadu 2011 v 19:15 | Majka
Klidně bych takovouhle nějakou fotečku brala v rámci té jejich slavné App, co snad má být už od zítřka v provozu :-) I když... jaké je teď vlastně v LA počasí?---

Prostě s pivem :-)

15. listopadu 2011 v 16:37 | Majka
Tak pro dnešek zase jen něco jednoduchýho, čistě pro zábavu :-)Mimochodem, stejně je to divný, jak mi ti twinsátka Kaulitzovi připadají strašně sexy, když kouří cigarety nebo pijí alkohol :D A to já sama nekouřím... a - dobře, tu skleničku si občas dám, no :-) Ale na nikom jiném mi to prostě sexy nepřijde, jen na nich :-)
No uznejte sami - není s tou flaškou úplně "sweet"? :D
(To už není montáž - ale to jste jistě všichni pochopili :-) Já jen aby nedošlo k mýlce :D)


---

Waiting for you... :-)

14. listopadu 2011 v 18:09 | Majka
Tak šup šup, jak dlouho má na vás chudinka Bill čekat?
Ehm... prostě jsem konečně dodělala montáž, o které jsem vám v sobotu psala, že ji mám rozdělanou :-)
A já nevím... perex snad není nutný, ne? :-)Original size:

Sad moment...

31. října 2011 v 16:28 | Majka
...prostě zase jedna dvojčecí :-) A kupodivu nová :-)


Original size:

Lying (2 versions) :D

29. října 2011 v 17:33 | Majka
Takže jak jsem slíbila na konci minulého článku - koukla jsem do té mé složky s montážema, se kterými nejsem moc spokojená a které tam byly "na předělání"... no a vybrala jsem pro vás tohodle Billa :D
Nejdřív jsem sem chtěla dát jen tuhle "noční" verzi, kterou jsem teď udělala, protože mi ta montáž fakt nepřijde nějak povedená... ale nakonec máte pod perexem i tu původní. Vždyť o co jde - upozornění, že není nic moc, tu máte, takže pokud se vám zdá divná... tak se vám to nezdá :D


Star´s date 2 ♥ :-)

15. října 2011 v 0:47 | Majka
Samozřejmě že když už Bill konečně našel svého vysněného partnera, který je hoden jít s ním na schůzku (myslím tím ten obrázek o dva články níž :D), bylo by spravedlivé, abych stejné privilegium dopřála i Tomovi... no ne? :-)
A abych řekla sama za sebe, tak u té montáže s Billem (Billama) mám naprosto jasno, kdo by u mě zvítězil. Byl by to - možná trochu překvapivě - současný Bill. Já teda měla opravda ráda Billa v jeho "staré" image - ale poslední dobou už to začínalo být celé tak nějak... moc tmavé? Třeba právě v tom pořadu, ze kterého je fotka "starého" Billa, už se mi ani nelíbilo Billovo až moc tmavé líčení a celý působil tak ponuře... Naopak na té nejnovější fotce mi přijde strašně... svěží? Plný života? Pro mě je to rozhodně změna k lepšímu, krásné osvěžení :-)
Co se týče Toma, tak to je pro mě teda těžší, protože tady bych nevěděla, kterého si vybrat :-) Oba dva mi připadají neuvěřitelně sexy! :-)Jinak jsem myslela, že budu mít dneska večer trochu volněji - ale vidíte, kdy až jsem se sem zase dostala.
Doufám, že alespoň zítra mi vyjde to, co bych chtěla... a celkově už by mohlo být klidně po 25., abych už zase mohla na chvíli odsunout všechny ty papíry, co se tu kolem mě válí, nějak stranou :-)
A abych nezapomněla - přeju vám samozřejmě krásný víkend :-)
 
 

Reklama