Moje já

TH

12. března 2017 v 17:09 | Majka
Ne, nepřehlédli jste se, opravdu se tu po víc jak roce a půl objevil nový článek :-)


Prostě mám tak nějak potřebu napsat, jak to vlastně teď mám s těma "našima klukama", protože za pár hodin začne první koncert nové tour v Londýně. Dokonce se mě už několik lidí ptalo, jestli na některý koncert jdu.
No... nejdu.
Abych řekla pravdu, vlastně jsem předchozí album Kings of Suburbia slyšela jen jednou. A z Dream Machine jsem si dneska pustila Boy don´t cry (přišlo mi to první "pod prsty" na YT) a... nic. Nepoznávám tam ani Billův hlas, ani celkově TH.
Je to takový zvláštní pocit.
Jako když si "vychováte" svá dítka, ochraňujete je a hrdě pozorujete, jak rostou a začínají se osamostatňovat... a když pak náhle vyletí z hnízda, jen bezmocně sledujete, jak letí úplně nějak jinam, než chcete.
To samozřejmě přeháním :-)
Celý ten jejich "přerod" byl dlouhodobá záležitost a začal už odchodem do LA. A já tak trochu závidím fanynkám, které si za tu dobu na jejich novou hudbu a podobu zvykly a jdou dál s nimi, užívají si to.
Já se dlouho snažila si to nepřipouštět, že už to není ono. Ani tak nešlo o ten vzhled - každý se měníme, já už taky nevypadám tak, jako když jsem v roce 2008 zakládala tenhle blog :-) Jenže pak přišlo to jejich KOS a já věděla, že je to v háji. Protože když už se vám nelíbí ani hudba, kterou vaše oblíbená skupina hraje - tedy to, o co tu jde především - co ještě zbývá?
Neříkám, že už nikdy nechci o TH slyšet.
Byla to pro mě srdeční záležitost a těch já se prostě neumím jen tak vzdát.
Jsem ráda, že mám na FB tolik TH-přátel, takže pořád vím, co se právě děje - jako že právě teď Londýně už kluci přijeli do klubu a čeká je M&G s fans (holky, jak já vám to přeju!) :-)
Budu i dál sledovat nové fotky a videa z koncertů, co je teď čekají.
Jen už prostě necítím takové to chvění, když se na to dívám... asi víte, o čem mluvím.
Pro mě bude mít Bill asi pořád už tuhle podobu, do které jsem se před lety zamilovala :-)Jen chci ještě napsat, že než jsem začala psát tenhle článek, nedalo mi to, a pročítala jsem si některé starší články a komentáře pod nimi - a musela jsem se usmívat :-) Byla to tak fajn doba, jak jsme to celé prožívali a jásali a rozčilovali se a vzdychali a... a tak dál. Po tom se mi občas zasteskne :-)
Myslím, že TH-fans jsou v tomhle vyjímeční a s nikým se už takhle "na dálku" nesblížím tolik, jako předtím s těma pár "holkama", které byly na stejné vlně a stejně praštěné jako já :-)
Takže - velké díky! :-)
Ne, to není loučení, i když to tak možná vypadá :-)
Blog neruším - už jen kvůli těm hezkých vzpomínkám. Ale myslím, že už tu moc dalších článků o TH nebude.
Možná se tu objeví někdo nový - pořád mám někoho, na koho se mi zkrátka hezky kouká nebo mě "okouzlil" nějak jinak - tak jak před časem Miro, později třeba Jackson Rathbone, nebo v současné době Avan Jogia (avantudorjogia.blog.cz) :-)
Ale myslím, že kvůli nim sem moc lidí chodit nebude, takže... takže tak :-)
Ještě jednou díky :-)


*****

Že prý mi můžou zrušit blog... :-)

13. srpna 2015 v 11:00 | Majka
"... pokud se ani v průběhu následujícího měsíce nepřihlásíte do blogu a zároveň Váš blog nezaznamená v posledním týdnu žádnou návštěvnost, pak bude blog definitivně zrušen..."

Tak to vidíte, kam až jsem to s tímhle mým blogem dopracovala :-)
Ok, já vím, že už se tu opravdu DLOUHO nic nedělo. Takže by si to tu nějaký ten článek opravdu zasloužilo :-) Neslibuju, že tu bude něco denně, to vím, že bych nebyla schopná dodržet, ale pokusím se sem alespoň občas něco dát. Jo, vážně se teď cítím odhodlaně :D


Hezký Bill, že? :D Ale o klucích třeba někdy příště... ještě přesně nevím, co k nim napsat, mám to teď ohledně nich tak trochu zmatené :-) Takže pro dnešek prostě jen pár mých fotek... (teda ne přímo MÝCH, ale mnou dělaných :D) - focení mě začalo bavit, tak se tu pár mých amatérských obrázků asi ještě do budoucna objeví :D

A začnu naší zahradou, kde teď trávíme dost času :-)


Taky mě baví fotit Bezděz - máme ho tu kousek, tak už mám mám vyfocený z různých míst v okolí :-)A pár zvířátek... :D

A ještě mě baví fotit nebe :-)

No... a to by pro dnešek, myslím, stačilo :-)
Mám v plánu se zase vrátit k rubrice o pohledech - Postcrossingu, pak taky samozřejmě kluci - TH a Miro... no, tak uvidím :-) Jak ty mé "plány" tentokrát vyjdou :-)
A budu doufat, že sem třeba občas někdo zabloudí :-)
Přeju hezký... čtvrtek? Nějak během těch prázdnin ztrácím pojem o dnech :-)
Prostě mějte hezký den :-)

Do třetice... opět Miro :-)

22. června 2014 v 0:56 | Majka
Přemýšlím, že už by možná stálo za to, udělat si tu na Mira samostatnou rubriku, abych ho pořád necpala to toho svýho "Moje já" :D
No nic - asi jsem měla zažít pozdravem - takže přeju dobrý večer... noc... půlnoc... tedy "popůlnoc" :-)
A co že vám to zase chci s tím Mirem? Jen se podělit o pár super videí, které vás možná pobaví stejně jako mě :-)
A nebojte, už se pro změnu chystám i na článek o TH - fotek je teď k dispozici docela dost, takže je z čeho vybírat :-) Tak to se mnou projednou ještě vydržte :D

No a k těm videím - jednoduše se mi hrozně líbí a třeba hned tohle první si můžu pouštět pořád dokola a pokaždé mi hrozně zvedne náladu :-) Je super už od začátku (miluju tuhle písničku, kterou tu Miro zpívá), ale někdy od 1:40 je to prostě tááák CUTE :DTohle druhé je taky absulutně roztomilé, je ze stejné akce... kde byl Miro asi už i trochu připitý :D... a fakt stojí za to si ho pustit až do konce :-)


No a kdo by chtěl vidět, jak Miro dostal kopačky v přímém přenosu, může na to mrknout v tohle dalším videu :-)
Tedy... ten smajlík bych u toho asi neměla psát... ale když on i toho je tak roztomilý :D
Mít ale doma takovouhle "stíhačku", která mu nedá pokoj ani při akci a nejspíš se cítí uražená, že se s ní nemůže vybavovat... to nakonec mohl být za ty kopačky i rád :-)
Video je dlouhý, tak komu se to nechce vzhlédnout celý, může si pustit až nějakou 17. a půltou minutu :-)
Mimochodem, je to z té samé akce, jako videa předtím, jen o rok dříve :-)


A poslendí video - je nekvalitní, ale to vůbec nevadí :-)
Miro tu zpívá nádhernou smutnou písničku Vraždy (doporuřuju poslechnout celou, vážně je krásná!) a já prostě miluju ten moment, kdy ho kolega z kapely rozesměje :-)
Je to kolem 2. minuty :-)No a na závěr vám tu dám ještě jednu zajímavost o Mirovi - věděli jste, že je vitarián?
Kdyby někdo nevěděl, o co jde - je to někdo, kdo baští jen rostlinnou stravu a to navíc jen v NEtepelné úpravě, tedy tzv. RAW stravu :-)
Musím se přiznat, že jsem musela zapátrat, jak vůbec vypadá takový jídelníček vitariána a byla jsme překvapená, kolik jsem našla různých receptů :-) I když... některé z nich mi až tak moc lákavé nepřipadaly, nevím, jestli bych se v tom našla :D
A takhle vypadají Mirovy večeře, jak nedávno prezentoval na svém FB :-)A to už je ode mě opravdu vše... pro teď :-)
A vůbec nepopírám to, že sem ty videa dávám hlavně proto, abych si sem mohla kdykokov zajít a najít je tu hezky všechny pohromadě a pouštět si je znovu a znovu :-)
Tak - dobrou noc! :-)

♥♥♥

Bill, Tom, Miro... a Majka je happýýý :D

17. června 2014 v 23:22 | Majka
:-) ♥♥♥ :-)


No jo, asi jsem měla tenhle článek nazvat obráceně - tedy "Miro, Bill, Tom..." atd. :-)
Protože abych pravdu řekla, mnohem raději sem jako první fotku dávám právě Mira, než nějakou tu současnou dvojčecí... I když na těch posledních vypadají twins fakt celkem šťastně, stejně ten Tomův plnovous a vzhled bezdomovce nějak špatně rozdejchávám :-) Stejně tak jako Billovo chlubení se na Instagramu svýma tlustýma zlatýma řetězama... :-)


Ale to nemyslím nějak špatně, prostě mi jsou teď jen Bill a Tom trochu moc vzdálení, ta jejich pauza už je trošku moc dlouhá a já jen doufám, že je nové album na spadnutí. A určitě se mi nikdo (a zvlášť oni ne) nemůže divit, že už potřebuju nějaké jiné, trochu bližší, rozptýlení - které mi právě teď "poskytuje" právě Miro Šmajda :-)

Takže kdo tenhle článek čte (tedy jestli ho někdo čte :D) kvůli twins, může přestat číst, nic nového se tu ode mě v tuhle chvíli o nich nedoví... dál už to bude jen o tom mém "novém rozptýlení" :-)


Začala jsem vlastně už minulým článkem (před třemi měsíci :D), kde jsem psala, jak je mi fajn jako už dlouho ne... a to vlastně i díky tomu "vlasatýmu frajerovi" :D A je pravda, že to funguje dál, já se prostě potřebuju na něco těšit, na něco konkrétního, něco opravdu "soon" a ne to "soon" v tokiácké řeči :-) Pak jsem v pohodě a zvládám vše s úsměvem a najednou mi nevadí stůl zavalený prací, nebo že mi dítko přinese ze školy dvojku (no jo, zatím jsou u nás dvojky ty nejhorší známky :D) :-)
A u Mira je tohle vše mnohem jednodušší, než to bylo s dvojčaty. Vše je mnohem reálnější, bližší, hmatatelnější... A já si to prostě užívám. Už od té doby před třemi měsíci jsem si začala plánovat, jak ho konečně musím taky vidět "live" - předtím jsem nikdy nějak neměla tu... potřebu? :-)
No a koncerty konečně začaly a já se cítím úplně nepředstavitelně nadšená, jak je vše "na dosah", není to o tom, že bych čekala, jestli náhodou bude mít jeden koncert v Čechách, nebo alespoň někde poblíž - v Německu, ve Vídni, jak je to u TH... Najednou si můžu vybírat z desítek míst, kam se na něj jet podívat, rozhodnout se, jestli bude lepší větší akce nebo menší... už vím, jaké to je cítit se jako "v euforii" :D

Ok, sama vidím, že to asi zní až příliš nadšeně a bláznivě, že? :-)
A samozřejmě je pravda, že nic není až tak úplně jednoduché - kdyby ano, měla bych už jen za poslední měsíc za sebou hned několik Mirových koncertů a kdovíco ještě :D Protože už jsem chtěla jen do Plzně - což se nakonec nehodilo časově, pak do Prahy - do toho mi vlezla nemoc, atd. atd :-)
ALE - nakonec se mi přece jen už povedlo Mira vidět! (Jásáte spolu se mnou?) :-)
Sice to bylo tak tak - pořád jsem nevěděla, jestli konečně budu moc nebo ne - ale nakonec se nějak sešly všechny ty pozitivní podměty - hlídání dětí, výplata, opravené auto, volno manžílka (a jeho dobrá nálada, což bylo dost důležité :D) a já jsem - skoro nevěřícně - najednou jela směr Ústí nad Labem, kde měl Miro vystupovat na pivovarských slavnostech :-)

No, co bych měla dál psát... prostě jsem ho viděla, zažila ho, užila si to na 100 %, nemohla z něj spustit oči a přestat se připitoměle usmívat :D A to ještě nebylo ten den to nej :-)
Já mám totiž tak hodnýho manžílka, že sotva Miro skončil v Ústí, nasedli jsme do auta a jeli jsme krásným večerem dalších 140 km do Nové Paky, kde měl Miro večer (v noci) další vystoupení :D A to bylo ještě o dalších 1000 % lepší, protože tam bylo mnohem míň lidí a milá Majka se k pódiu nachomýtla v okamžiku, kdy končila předchozí kapela, střídali se diváci a já si na férovku zabrala místo úplně vpředu těstě před místem, kde se pak Miro většinu koncertu pohyboval :-) A to pódium bylo krásně nízké a asi 1,5 m od zábrany, takže kdybych měla asi dvakrát tak dlouhou ruku, než mám, mohla jsem... co já vím, třeba ho štípat do zadku, kdyby ho na mě vyšpulil :D
No prostě to byl naprosto úžasný zážitek, viděla jsem z Mira asi vše, co se vidět dalo a upřímně řečeno si myslím, že tohle se mi zase hned tak nepoštěstí :-) Ale... kdo ví :-)

Takže se omlouvám za tenhleten "výlev", ale snad pochopíte, že to prostě muselo ven, jsem toho plná a ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech, když si na to vzpomenu :-)
A víte co? Něco se během těch tří měsíců, kdy jsem napsala ten předchozí článek, přece jen změnilo :-) Předtím jsem psala o Mirovi jako o krásné, holčičí, roztomilé tvářičce a ťuťu ňuňu... no, dnes už spíš než roztomilá holčička je to pro mě SAKRA sexy kluk! :-) Zvlášť když vidím tu fotku úplně nahoře, nebo tyhle další...
Ne, nebojte, nejsem naivní a vím, že si to tu píšu vlastně jen sama pro sebe... ale nevadí, já si to sem přijdu zítra hezky přečíst a třeba si i napíšu nějaký ten komentář :D
A kdyby sem náhodou přece jen někdo zabloudil - tak přeju příjemnou dobrou noc :-)

♥♥♥

V dobré náladě :D

7. března 2014 v 15:47 | Majka
Tak co, jak se máte takhle na začátku března? :-) Věřím, že fajn, když je takové krásné počasí (mimochodem, naše zahrada je rozkvetlá, jako kdyby byla přinejmenším půlka dubna) :-)
No - vypadá to... nebo mi to tak alespoň připadá... že ti naši kluci tokiáčtí už se na nás pomalu chystají - novou společnou fotku jste už určitě všichni viděli - tak snad se ještě letos vážně něčeho dočkáme :-)
O tom ale teď mluvit (psát) nechci. Kupodivu :D
Asi to zavinila právě ta nová TH fotka, kde Tom vypadá jak... no tak, jak vypadá :D... že se mi najednou zastesklo po nějaké krásné, mladé, klidně skoro holčičí tvářičce s dlouhými vlásky :D No a vzpomněla jsem si na Mira Šmááájdu (alelůůůja)! :D
Musím říct, že jsem tu na něm včera "ujížděla" celý den a pořád mě to nějak nepřechází :-)
Ok, já vím, že jsem vždycky tak trochu opožděná, tohle už je pro většinu tak trochu "staré téma"... ale mě to neva :D Já si ho tu teď hezky užívám, rozplývám se nad jeho krásným úsměvem a tvářičkou... ach, božínku, ten je krásný :D


No není tohle naprosto nádherná, pohodová fotečka? :-)
Musím říct, že už jsem se opravdu potřebovala takhle trochu pohodově "vyladit", poslední dny a týdny jsem samá práce, navíc se blíží konec března a "daňový termín" a já se začínala stresovat, jestli pracovně stihnu vše, co musím stihout... A teď jsem se - alespoň na chvíli - zase hezky uklidnila a i když mám pořád před sebou to samé množství práce, jsem tak nějak... nad věcí? :-) Pouštím si k účtování Mirovy písničky a připitomněle se u toho usmívám a včera jsem si asi... no nevím kolikrát pouštěla tohle video, kde Miro zpívá "milostný" duet s Martinem Chodúrem (který se mi jako kluk/chlap vůbec nelíbí, ale tady společně s Mirem je prostě sladkej) :D
Vím, že je to staré video, mám takové podezření, jestli už ho nemám dokonce i někde tady na mém blogu - ale zase - je mi úplně jedno, chci ho tu mít zase :D
Třeba si ho někdo taky rád připomene (a jako já se bude chvíli rozplývat nad Mirovým "stydlivým" úsměvem a roztomilými "ksichtíčky") :-)A abych vás "navnadila", tak tady je ještě jeden gif (můj výtvor, heč! :D)


A ještě poslední věc... tenhle klip jsem si taky včera (a dnes) už pouštěla x-krát :-)Úplně na závěr bych jen chtěla říct, že jsem u psaní tohoto článku opravdu nic nepopíjela (kdyby ti tak někomu připadalo) :D A že vlastně ani nečekám žádné reakce... teda když nějaké budou, budu samozřejmě ráda, ale tak nějak s nimi nepočítám :D Mě stačí, že jsem zvedla náladu sama sobě :-)
♥♥♥
Veselé Vánoce :-)

24. prosince 2012 v 0:01 | Majka
Jen vám tu všem chci popřát krásné Vánoce, hezky si ten dnešní den a večer užijte a ať se vám třeba splní i nějaké to přáníčko :-)A protože vás chtěla pozdravit i naše Kessy, máte tu ještě jedno přáníčko od ní :-)Po svátcích se pochlubím i pár fotkama třeba z naší zahrady, kde jsme si dneska hezky, tak přírodně. ozdobily stromek :-) A slibuju, že taky odpovím na mailíky, které tu někomu dlužím :-)
No a jinak... zítra hned dopoledne jedeme pryč, budeme trávit Vánoce s mými rodiči, bráškou, sestřičkou a její rodinkou, takže se nás u stromku sejde opravdu požehnaně. A už se na to moc těším :-)
Tak doufám, že i vy všichni prožijete svátky přesně tak, jak si přejete :-)

♥ ♥ ♥ VESELÉ VÁNOCE ♥ ♥ ♥

Cap d´Agde 2012 (aneb moje dovča ve Francii) :-)

22. června 2012 v 11:27 | Majka
Moc vás opět všechny zdravím skoro po 3 týdnech! (je to vůbec možný?) :-)
Jak jste se tu zatím měli? :-)
Já se měla... no - řekla bych "rozmanitě": když jsme začátkem června jeli do Košic na pohřeb, veselo mi rozhodně nebylo... ale to už je za námi, naštěstí. No a pak už jsem se měla opravdu jen hezky :-)
V pátek 8. června dopoledne jsem odjížděla na dovolenou, o které jsem se vám tu už zmiňovala, že se na ní chystám :-) A protože se mi tam opravdu hodně líbilo, trošku vám to tu přiblížím (ale nebojte, opravdu jen trošku - protože nemám moc fotek, udělala jsem jen pár snímků mobilem :-) Moje mamka, která tam se mnou byla, fotila víc, tak pak mrknu, jestli má nějaké povedené obrázky a kdyžtak sem pak ještě dodatečně něco hodím) :-)

Tááákže - abych to hned na začátek upřesnila (nevím, jestli jsem to tu psala) - byla to dovolená s aerobikem :-) Byla s námi Andrea (cvičitelka a moje "trenérka" - jak asi víte vy, co sem občas chodíte :D) a pak ještě jedna cvičitelka zumby z Nového Boru. Cvičili jsme vždy hodinu ráno a hodinu večer, hezky venku u bazénu, a tak nějak jsme střídali právě zumbu, aerobik a různé posilovací cvičení :-) A vážně mě to docela bavilo, zvlášť takové víc taneční sestavy :-)
A můžu říct, že ta pravidelnost a četnost cvičení byla v konečném efektu i celkem znát - když jsem přijela domů, zjistila jsem, že jsem dokonce i něco shodila, zvlášť přes boky a zadek, kde mi jinak nejde vůbec hubnout! :D Kéž by ta dovolená trvala ještě tak půl roku v kuse, to by pak ze mě byla možná i štíhlá kočka! :DDD
A asi tomu přidaly i všechny ty každodenní dlouhé procházky, které jsme s mamkou absolvovaly (a ke kterým se doma pořád nemůžu dokopat) :-)
I když na druhou stranu jsem i trochu hřešila - třeba když jsem hned první den neodolala místní zmrlině :DAle ty dva "kopečky" (nebo lépe řečeno kopce), které jsem si dala, mi pak bohatě vystačily na celou dovču, na další zmrzku jsem už ani nějak chuť neměla (čímž nechci říct, že by ta zmrzlina nebyla dobrá, právě naopak!) :-)
A zhřešila jsem ještě i touhle dobrotou:


Myslím tedy tím koktejlkem - ten byl můj (a pohárek mamky) :-)

Co se týče počasí, tak ty první dny po příjezdu to zase tak slavné nebylo... Dokonce jednou nebo dvakrát i krátce sprchlo - ale na druhou stranu se zase líp cvičilo, než kdyby bylo úmorné vedro :-)
A alespoň jsme tam mohli vidět tuhle nádhernou duhu (foceno z balkonu našeho pokoje):A poslední 2-3 dny už začalo být i opravdu teplo, takže jsme i užili i nějaké to opalování (ne, nebojte, opravdu vás tu nemíním mučit fotkami Majky v plavkách! :D)
Ale ono to ze začátku chladnější počasí bylo dobré i na to, že jsme podnikali několik zajímavýh výletů po okolí - třeba do městečka s nádherným hradem Carcassonne:Nebo jsme se jeli podívat na nejvyšší most světa v Millau - přes který jsme pak nakonec i jeli, i když to původně vůbec nebylo v plánu :D Ale naši spolucestující přemluvili pana řidiče (já ho tedy zas tak moc nepřemlouvala :D) a všichni jsme se složili na poplatek za přejezd (který byl něco přes 30 euro).
Ale nakonec to zase tak strašné nebylo (jak nám to nejdřív zezdola připadalo) - protože když jste na mostě, jsou tam kolem takové zábrany, že vlastně dolů ani moc nevidíte :-)
Ale už i cesta k němu nahoru byla zajímavá :-)Mimo to jsme se byli podívat třeba i do maličkého městečka Roquefort, kde se vyrábí slavný sýr (i s prohlídkou jeskyní, kde zraje), nebo do parfumerie v Eze (to bylo už na zpáteční cestě domů - ale o tom se ještě zmíním) :-)
Samotné město Cap d´Agde (čte se "kapdag" - pro ty, kteří jsou na tom s francouzštinou asi jako já :D) bylo vážně docela hezké - ale nějaké fotky sem kdyžtak přihodím až podle toho, co "ulovím" z mamky foťáku :-) Snad zatím jen tuhle jednu večerní - kolem takových lodiček a jachet jsme denně chodily a bylo jich tam spouuusta, protože jsme byli ubytovaní hned u přístavu :-)No a pomalu se dostávám ke konci :-)
Odjížději jsme v sobotu dopoledne a vzali jsme to hezky podél Azurového pobřeží - kde jsme právě navštívili parfumerii v Eze, z výšky jsme viděli Monako a měli jsme ještě asi hodinovou zastávku v Cannes (kde jsme toho sice moc nestihly, ale podívali jsme se alespoň na místní pláže) :-)No a pak už jsme šupajdily přes Itálii hezky domů! :-)
A já teď doháním, co jsem za ten týden zameškala - proto jste se mě tu taky dočkali až dneska :-)
A to zase odpoledne odjíždím na víkend pryč... ale i tak se pokusím brzy ozvat - už s něčím snad méně nudným :D
No - děkuji za pozornost... a přeju krásný víkend :D

Majka 6 - 19 years :-)

1. června 2012 v 23:48 | Majka
Dneska tu do rubriky "Moje já" nedám nic smutného, nebojte... spíš naopak - bude to něco, u čeho se můžete i zasmát :-) Nedávno jsem totiž byla na třídním srazu ze základky a při té příležitosti jsem si prohlížela své staré školní fotky :-)
A já vám je tu ukážu :D Nejdřív jsem je tu chtěla dát hezky celé, jestli mě na nich poznáte... ale ono je to asi blbý dávat sem své spolužáky bez jejich souhlasu... tak se hold budete muset spokojit jen se mnou :-)
No, řeknu vám... třeba taková Majka v 7. třídě byla fakt "kočka" :DDD
Máte to tu seřazené hezky už od posledního roku ve školce (to je ta první fotečka se šátečkem :D), pak od 1. do 8. třídy, jeden rok na gymplu (opět fotka v šátku - to je akorát rok, co jsem začala poslouchat Oceán - jak právě podle toho šátku máte možnost vidět :D), no a pak čtyři roky na zemědělce :-)
Tak prosím - můžete se pobavit :-)A ještě maturitní foto :-)
Kdyby se vám ta fotka zdála divná, tak to je proto, že to je oskenovaný negativ, kde jsem převrátila barvy, protože původní fotku nějak nemůžu najít :-)Fotky z VOŠky už nemám... ani nevím, jestli jsme dělali nějaká společná fota :-)
Ale já myslím, že tohle na ukázku bohatě stačí :D

"Jsi ztracená"

1. června 2012 v 0:59 | Majka
Jen chci říct, že na tenhle článek nečekám vůbec žádnou odezvu, je to prostě jen pro mě...protože to tu jednoduše potřebuju mít...


Víc než jen obyčejný smutek...

26. května 2012 v 23:16 | Majka
Hned v úvodu tohodle článku musím napsat, abyste se nelekli toho titulku - jde totiž o název knihy, o které se tu chci za chvíli zmínit (i když ten název je nepopsatelně trefný i co se týče některých mých pocitů).
A taky upozorňuju, že článek bude nejspíš jedním velkým "mišmašem" - ale začít musím samozřejmě pozdravem: takže vás všechny, kteří sem i přes tu mou blogovou nečinnost občas zavítáte (chápu, že moc vás už asi nebude :D), zdravím a přeju krásný květnový sobotní večer :-)


Omlouvat se za tu dlouhou nečinnost, nebo vám slibovat, že se to zlepší - to už by byla asi ohraná písnička, a já vlastně ani nevím, jestli se to opravdu zlepší. Jednou snad ano, ale nevím, kdy to bude :-) Každopádně blog rozhodně rušit nehodlám a sem tam se tu s nějakým tím článkem určitě setkáte (s menšíma či většíma prodlevama) :-)
Není to o tom, že by mě to tu už nebavilo, to vůbec! :-) Jen... nevím, mám takový pocit, že lidi, kteří sem chodí (nebo chodili), ode mě očekávají články určitého druhu, věci týkající se TH a twins a hlavně montáže... A přiznám se, že hlavně na ty montáže už nějak skoro nemám čas :-( Což je mi líto. Protože čím delší mám prodlevy v jejich vytváření, tím hůř se mi pak k nim vrací, přijde mi, že mi to nejde... a celkově mi nějak chybí nápady, inspirace.
Když si vzpomenu na doby, kdy jsem dělala denně novou montáž... a někdy i dvě... přijde mi to už skoro neuvěřitelné :-) Takové období už asi nepřijde, ale věřím, že čas od času se tu snad přece jen něco nového objeví :-)

A co se týče samotných TH a dvojčat, tak ne že by nebylo vůbec nic nového - ale tak stejně je snad každý zvyklý chodit k Evuli, kde se veškeré novinky objevují :-) Snad až na některé fotky z App... ale i k nim se asi každý dostane :-)
Byla jsem zvyklá psát sem své vlastní komentáře a pocity z nových fotek - ale když to nadšení, které z nich třeba mám, není s kým sdílet, když kolem sebe vidím to zklamání z jejich nového vzhledu... tak mě to moc nebaví o tom psát.
Ale ok, pro dnešek tu přece jen pár těch fotek dám, protože prostě ano - líbí se mi! (některé víc, některé míň) :-)Samozřejmě to zdaleka nejsou všechny fotky, které kluci uveřejnili.... tak se chci jen tak pro zajímavost zeptat - je tu někdo, kdo třeba jinam nechodí a byl by rád, kdybych tu ty fotky z App pravidelně dávala?
Jo a ještě jsem chtěla napsat, že opravdu MILUJU Tovomy nové dredy! :D To je tak pro úplnost :-)

Pod perexem bude ještě pár věcí, které mi leží na srdci - ale ty se už nebudou týkat TH... tak záleží na vám, jestli budete chtít číst dál :-)

Víkend ♥

26. března 2012 v 11:03 | Majka
Zdravím vás po víkednu - který jste si doufám hezky užili :-)
Já tedy ano, konečně jsem si po těch pár týdnech práce zašla s rodinkou přírody :-)
Byli jsme u miláčkových rodičů a kousek odtamtuď je kopec Ronov, na který jsme v sobotu vyrazili i s dětmi a jejich kamarády :-) No, tady je pár fotek:Další pod perexem :-)

"Máme" třetí narozeniny... :-)

7. prosince 2011 v 11:41 | Majka
Víte co? Já nějak úplně zapomněla, že můj blog měl předevčírem už své 3. narozeniny :-)
Ach jo, to to letí...

No jo, já vím, ono to je pro vás tak strááášne důležité sdělení, že? :D
Ok... tentokrát se asi nebudu rozepisovat, jen jsem chtěla moc poděkovat všem, kdo sem chodí - ať třeba jen pár měsíců, nebo i celý ty tři roky (i když takových lidiček už moc není) :-)
DĚKUJU!!! Mám vás ráda ♥ :-)
Kdo chcete, můžete se podívat na mé narozeninové články z minulých let - TADY a TADY - ono vlastně vše, co jsem tam psala, platí i dneska :-)

No a protože právě dneska dopoledne tady v Lípě poprvé krásně chumelilo, máte tu pozdrav od (alespoň trošičku) zasněženýho Billa :-)


---

Můj elfíček :D

1. listopadu 2011 v 22:58 | Majka
Víte co? Koupila jsem si dáreček :D
Takovýhodle úúúžasnýho elfíčka! :D Já tyhle nadpřirozené bytosti prostě miluju - elfy, víly, skřítky... A v tom obchodě měli ještě tak nádherné víly! Takže už vím, o co si napíšu Ježíškovi :D
No... prostě jsem neodolala a musela jsem vám ho ukázat :D Není roztomilej? :D (Jo a aby vás ta fotka nemátla - je vysokej jen asi 7 cm :-))
Ok, ok... už jdu raději spát! :-DEDIT: Tak ne, ještě vám pod perex hodím pár mých pohledů, které jsem si zase objednala na 24print.eu.
Já si ani další zatím nechtěla objednávat, ale ozvala se mi jedna slečna, jestli bych ji neposlala právě jeden z těch pohledů, které jsem si nechávala dělat už minule - a protože jsem další už neměla, řekla jsem si, že ho tedy znovu objednám... a k tomu samozřejmě pár dalších :D

Nová rozhledna a skalní divadlo

31. října 2011 v 18:01 | Majka
Jak už jsem včera psala, jeli jsme odpoledne na takový minivýlet jen tady po okolí, celkově to trvalo asi dvě hodinky... ale protože bylo docela hezký počasí, bylo to příjemný :-)
Už asi před 14 dny jsme jeli kousek od Svojkova a po cestě jsme míjeli ceduli, že tam je nová rozhledna. Tak na tu jsme se teď jeli podívat :-) No... je z ní pěkný výhled, to jo... ale nahoře jsme strávili všehovšudy tak 3 minutky :D Ono se to celé tak nějak trochu houpalo, jak foukal vítr, a navíc tam vedlo takové to "děrované" kovové schodiště, takže jste zezhora mohli vidět tu hloubku pod vašima nohama... prostě jsem jen udělala tyhle dva snímky a hezky rychle jsme odtamtuď utekli utekli :D
Jo a omlouvám se za tu "kvalitu" fotek... prostě je to focené jen mobilem :-)

Tohle by měl být Sloup... alespoň myslím :DNo a tohle je... prostě výhled na druhou stranu :D Možná... ten Svojkov? Kdo ví :DNo a pak jsme to k autu vzali cestou přes Skalní divadlo, kde jsem byla naposledy asi ještě ze základní školou :-)
Je to kousíček od té rozhledny :-)


---

Au au au... :-(

28. října 2011 v 2:13 | Majka
Jen jsem chtěla napsat - pro ty, kdo mě tu včera odpoledne zbytečně čekali (ok, to "čekali" je asi přehaný slovo... ale tak... kdyby přece jen někdo :D) - tak mě tak "krááásně" chytnul zub, že jsem na internet rozhodně neměla pomyšlení :-)
Ještě přes den v Liberci to bylo fajn, ale už při cestě zpátky to "fajn" být přestávalo... a samozřejmě největší bolest přišla někdy po 5. hodině, kdy veškerý zubaři zavřeli své ordinace (jak taky jinak)...
No a nevím, jak u vás, ale tady je to s pohotovostí fakt bledý, takže hold musím počkat do rána, protože odpoledne a přes noc tady jednoduše nikdo "nefunguje" :(
Díky několika práškům se mi večer podařilo na pár hodin usnout... ale jak vidíte - už jsem zase vzhůru a čekám, jestli zabere další Ibalgin, který jsem si před chvílí vzala. Já na tohle nejsem zvyklá, ještě nikdy mě takhle hodně nebolel zub... tak si to "užívám" :D No, držte mi palce (i když si to nejspíš přečtete až ráno, kdy už snad budu mít brzo po bolesti) :-)

Bill tu sice "skučí" u prohlížení uší... ale takhle podobně tu teď "auuju" i já :-)
Ale na druhou stranu - asi by to mohlo být i horší, když jsem vám ještě schopná to sem takhle psát... že? :D
Ale stejně.. au au au! :(

Řešení "případu ztracené kočky" :-)

12. října 2011 v 8:41 | Majka
Sice skoro všichni tu "ztracenou" potvůrku na obrázku našli... ale pro ty, kdo ne - tady je :D


---

Colors of Autumn

10. října 2011 v 9:37 | Majka
No jo, no... máme ho tu :D Samozřejmě myslím PODZIM :-)
Tedy ne, že bych zrovna skákala radostí. Není to o tom, že bych neměla tohle roční období ráda - mám ho ráda - ale takový ten krásný prosluněný barevný pozdim... určitě víte, o čem mluvím :-) Mám na mysli něco takového:Jo, přesně takový podzim miluju :-)
Ale tohle, co právě teď vidím za oknem? Šedivo, déšť, zima venku i tady doma... ach jo :-(
To snad ani nelituju, že mám právě tolik práce a ven se dostanu jen minimálně...
Ale v pátek, když ještě nebylo tak ošklivo, jsem přece jen na chvíli ven vyrazila - na houby :-) A dokonce jsme (konečně) i něco našli :-) Bohužel jsem je zapoměla vyfotit, takže tu dám jen "ilustrační foto" - protože houby k tomu podzimu taky patří :-)

No není to nádhera? :-)
Ok... já jdu teda zase pracovat... a abyste se nenudili, dám vám pod perex ještě jeden obrázek :-)
Schválně - za jak dlouho na něm najdete kočku :-)

Moji synovečci ♥ :-)

19. září 2011 v 17:00 | Majka
Tak jak už jsem psala, včera jsme se byli podívat v Liberci na mého nového synovečka, který se narodil miláčkově sestře v pátek dopoledne :-) A tady jsou slíbené fotky malého Kryštůfka :-)

A protože tu dnes byla moje sestřička se svým Danečkem, dám tu i tohodle mého druhého synovečka, abyste viděli, o kolik už za těch necelých 7 měsíců vyrostl! :-) (TADY je článek, který jsem psala, když se narodil :D) Ten čas prostě úpně neuvěřitelně letí! :-)
---

Kessy a kluci na člunu (6.9.2011)

7. září 2011 v 9:29 | Majka
Už docela dlouho jsem vám neukázala, jak nám roste naše Kessy :-)
A protože jsme včera byli na takové projížďce/procházce tady kousek od Lípy a fotila jsem - tak tady jí máte :-)
Abych vám ten výlet popsala celý - bylo to tak, že tam jsme jeli autem (naštěstí jen fakt kousek za Lípu), zastavili jsme u rybníka a kluci se tam povozili na člunu. A cestou zpět si chtěl miláček trochu zablbnout, tak vjel tím jeepem do lesa, jenže zapomněl, že pršelo a všechno bude rozbahněný, takže jsme zapadli :D No a zpátky domů už jsme hold museli pěšky :D
Miláček si to odnesl nejvíc, protože ještě musel první třetinu cesty nést ten člun (jen gumový, tak naštěstí nebyl moc těžký), aby jsme ho dali na zahradu :-) Nakonec to byla docela příjemná hoďku a půl trvající procházka :-)
Jo a motýlci na fotkách mají svůj účel, jak jistě chápete :D


---

Můj první narozeninový dárek! ♥♥♥

29. července 2011 v 11:14 | Majka
Tak si představte, že jsem dnes poštou dostala už svůj první narozeninový dáreček, i když narozeniny mám až za měsíc a půl! :-) I když tedy přiznávám, že to byl takový objednaný dárek a šikulka Doris, kterou jsem i něj poprosila, ho zvládla takhle brzy :-) Když jsme u toho - nevím, jestli to tu všichni víte, ale Doris umí opravdu nádherně kreslit. Dám vám tu nějaké odkazy, ale nejdív s musím pochlubit tím svým dárkem - tohle pro mě nakreslila:


Neni to krásný? Já vám to řeknu - je!
Takže Doris - opravdu moc ti za to děkuju!!! :-)

Tady se můžete podívat i na video, kde to maluje:


Tam se můžete podívat i na jiná kreslící videa (a stojí vážně za to).
A tady je i její blog, kde má svá dílečka (obrázky i povídky) :-)
 
 

Reklama