Videa

Soldier homecoming surprise

30. června 2011 v 9:00 | Majka
Tak protože dneska odjíždím směr Brno a přijedu až v pátek v noci, je tenhle článek (a případné další) opět přednastavený :-) A snad nevadí, že konkrétně tenhle první se ani nebude týkat TH... Tohle video (a další podobné) už před časem kolovalo na FB - a já musím říct, že i když jsem to viděla už několikrát, pokaždé u toho brečím... :-)
Takže - jestli je tu někdo, kdo to ještě neviděl - tak pozor na make-up :-)
A jinak - všem školákům a studentům přeju samozřejmě krásný začátek prázdnin! :-)

Dvojčecí debata! :D

13. dubna 2011 v 9:02 | Majka
Protože mi dnes blbne blog a nejdou mi vkládat obrázky, mám tu pro vás něco trošku jinýho :-)
Já když tohle video viděla poprvé, tak jsem si jen řekla - no ještě že nemám dvojčátka :D
Když si představím, že bych jejich vášnivé debaty měla poslouchat už od takhle útlého věku... no potěš koště :D
A taky v tom vidíte naše twins? :-) Mě je úplně jasné, o čem tak debatují! Řeší tam "Tomovu" neexistující ponožku, protože takovýhle nedoladěný outfit "Billa" vyloženě irituje! A navíc to "Tom" evidentně vůbec nebere vážně, což "Billa" štve ještě víc! :D

La la la

20. března 2011 v 0:36 | Majka
Na tuhle písničku jsem si dneska z ničeho nic vzpomněla... mívala jsem ji vážně hodně ráda a pořád mám. Tu její atmosféru. A Petr Kolář tu vypadá úžasně...
Říkala jsem vám, že jsem s ním jednou hrála kulečník? :-) Někdy je to zajímavý zjištění, že i tyhle lidi jsou prostě "jen lidi" :-) Ten večer několik lidí prožilo docela velké zklamání... právě proto, že se Petr projevil jen jako obyčejný člověk. Pak je zvláštní číst nějaké články v časopisech, když člověk viděl na vlastní oči něco jiného, než je tam napsané... Ale tak to asi prostě v tom "jejich" světě funguje...


When the dream comes true...

12. února 2011 v 14:15 | Majka
Ha - že jste si nikdy nepomysleli, že dám na svůj blog někoho, jako je Justin Bieber!? :D
Musím se přiznat, že opravdu nejsem jeho fanynka... ale taky nemůžu říct, že bych ho nějak obzvlášť neměla ráda. Tenhle kluk je mi takříkajíc naprosto volný :-) Líbí se mi jeho úsměv a iritují mě jeho vlasy, ty se mi opravdu nelíbí. A jeho zpěv? Já ho slyšela snad jen jednou, když jsem kvůli TH koukala myslím vloni na Comet a nenadchnul mě. Jeho písnička mi nic neříkala, naživo se mi to moc nelíbilo.
Ale...
Přiznávám, že se mi líbí tohle video :-) A vlastně je jedno, kdo na něm je, která hvězda.
Není to tak dlouho, co jsem tu měla video, na kterém se fanynka Harryho Pottera setkala s D. Radcliffem (teď nevím, jestli se píše přesně takhle, kdyžtak se omlouvám :-) ). To mi přišlo hrozně zábavný, fakt jsem se u toho musela smát :-)
Tohle video mi přijde pro změnu neuvěřitelně sladký :-) I když ta holka (mimochodem opravdu hezká holka :D) má podobné reakce, jak ta z HP, tak tady se spíš tak trochu dojatě a trochu závistivě usmívám :-) Ne, že bych jí záviděla toho Justina, ale... myslím, že chápete :-)
Tohle video mělo pár holek na FB (už nevím, kdo všechno) a byly u toho i komentáře "Tohle by TH neudělali" se smutným smajlíkem.
Upřímně řečeno... já jsem ráda, že by TOHLE kluci z TH neudělali. Ne, nemyslím si o sobě, že jsem ta bláznivě zamilovaná fanynka - samozřejmě i kvůli tomu, že mi je tolik, kolik mi je :D - ale i tak bych nechtěla vidět, jak TOHLE předvádějí Bill nebo Tom. Pokud bych ovšem na tom klíně neseděla já :D Ale to by ten dotyčný pode mnou byl sakra chudák! :DDD (nebo by mi to musel říct tak minimálně rok dopředu, abych se na to stačila - hlavně fyzicky - připravit :DDD)
Ok, a už tedy to video :-)

Ich will mit keiner ausser Dir!

3. prosince 2010 v 8:32 | Majka
Na tohle video jsem si díky Ondince včera vzpomněla a protože mám pocit, že ho tu ještě nemám, což je škoda, chci to teď napravit :-) Takže Brusel 3.3.2008 a Reden :-) A Bill klečící přes Tomem :-)
Nejvíc se mi líbí, jak se tam u toho Billova pokleku ozve to "Oh my God!" zřejmě od slečny, která to natáčela :D
A jinak  musím říct, že se mi strašně líbí ta energie a dobrá nálada, která tam z Billa čiší :-)


Úplně down...

23. října 2010 v 2:30 | Majka
A ještě se mě dneska v noci nezbavíte... i když tentokrát to nebude o našich zlatíčkách... ale pro jednou snad nevadí. Dneska jsem narazila na tenhle klip (sakra, u koho jsem ho na tom FB našla? No to je asi jedno...). Lucku Vondráčkovou mám vážně ráda, obdivuju jí, co dokázala a jak se neustále učí něco novýho... a navíc je to podle mě prostě krásná ženská.
A teď k tomuhle videu: Tu písničku samozřejmě znám dlouho a strašně se mi líbí... ale nějak jsem nikdy neviděla klip k ní. A když jsem ho dnes konečně viděla, musím říct, že mi z něj naskočila husí kůže. Přijde mi naprosto úžasnej. Já vím... nejspíš je to nahrané... nebo nevím... ale mě to prostě přijde hrozně emotivní, že jsem se málem rozbrečela taky. No jo, jsem prostě citlivka :-)
Tak tady je... a pokud si ho vážně někdo chcete pustit, tak si ho pusťtě až do konce...
Ale aby to tu nebylo tak smutné a když už jsem u té Lucky, vzpoměla jsem si ještě na tenhle klip, kterej jsem kdysi vážně milovala :-) Písnička samozřejmě super (no jo... ale mě se prostě líbí! :-) ), ale taky se mi tu líbilo, jak tu Lucka vypadala :-) Bylo to asi poprvé, co si nechala trochu ostříhat ty svý pod zadek dlouhý vlasy a já tenhle její účes milovala :-)
Takže - kouzelný Džíny, Let´s go! :D


Köln 2009

24. února 2010 v 13:01 | Majka
Já si musím po všech těch "humanoidních" fotkách a videích udělat radost alespoň těmahle dvěma krátkými videjky... Ach jo... Kde jsou Billovy dredíky? Kde je jeho krásnej úsměv? :-(
Ne... já vím, že si na ty jeho mimozemské skafandry časem zvyknu... ale hold mi to bude asi chvilku trvat...

1. video - konec In die Nacht a dvojčátka spolu...
2. video - kousek Ich brech aus a Billův nádherný úsměv :-)


Já z nich jednou umřu!!! :)))

20. listopadu 2009 v 1:03 | Majka
Tohle tu prostě musím mít... :))) Ach bože... kolik že jim je let? :))) Já je tak miluju!!! :-)
To mohl někdo dát do videa klidně x-krát za sebou jako hodinový záznam a já bych na to tu hodinu vydržela koukat a usmívat se :)))


Geh...

14. listopadu 2009 v 20:56 | Majka
Právě jsem se koukala tak různě po blogách a proklikala jsem se až k Petulce a narazila tam na tohle video...
Ach jo... já fakt už skoro zapomněla, že kluci mají i jiné songy než ty nové na Humanoidu, co mi tady teď pořád zní. A zrovna Geh jsem tak moc milovala... a miluju! :-)
Video je z Paříže... a jak tam Bill přijde k Tomovi... a dá mu krásně ruku na rameno a pak ho skoro až pohladí... a Tomík se tam tak usměje... ježíš, to je tak HEZKÝ!!! :)))

Jinak jsem dneska pořád tak různě lítala a neměla jsem moc času, ale teď už ho snad mít budu... tak se tu - možná - ještě něco objeví :-) Uvidíme... :)))


TH in Marseille 14.3.2008

12. července 2009 v 2:00 | Majka
Ahojky zlatíčka! :-)
Já teď trošku nestíhám, protože jsem celé dny ponořená do čísel a to potrvá ještě nějakých 14 dní, než bude daňová uzávěrka, takže po tu dobu to bude asi trochu váznout i tady...
Ale jakmile mám volnou chvilku, stejně utíkám k TH, tak snad i tak se tu občas něco objeví :-)
Dneska tu měl být další - pravděpodobně předposlední - díl Zatracených blondýnek, ale bude snad zítra, ještě ho dopisuju (ach jo... já chci, aby měl den alespoň 48 hodin...) :-)

Ale dneska to bude zas něco jiného...
Včera jsem koukala u Dady na překrásné animky Billa a Toma z nějakého koncertu. A myslím, že to byla Miriel, kdo napsal, že to je z koncertu v Marseille, který byl 14.3.2008 a byl to poslední koncert před Billovou operací hlasivek.
Já jsem na nějaké záznamy z tohodle koncertu už kdysi koukala, ale včera jsem si je znovu našla na YouTube... a musím se přiznat, že mě rozbrečely.
Jak se tam Billí snaží zpívat a ono to pořádně nejde... a pak už nechává zpívat fans celé pasáže samotné... kousky písniček, které jindy vždy zpívá on... třeba u In die Nacht nebo Reden... a celou dobu se tak nádherně usmívá a přitom ho to musí bolet :-(
Tady jde vidět, že je opravdu naprostý profesionál, ať o něm říká kdo chce co chce.
A na konci se ještě přišel omluvit...
Ach bože... já jsem tak moc ráda, že jsem tuhle dobu ještě "nezažila", TH jsem v tý době ještě neznala a tak jsem se tím nemusela trápit... protože si vůbec neumím představit, že bych jednoho dne vstala a dozvěděla se - Bill nemůže zpívat, musí na operaci!
Já jsem hotová už jen z těch videí a to už dávno vím, že Bill vše zvládnul a je v pořádku. Stejně se mi u toho chce pořád brečet...

No ale dost mých zbytečných řečí, pod perexem je pár videí z tohoto koncertu...

TH na začátku...

20. května 2009 v 14:35 | Majka
Tak dneska tu skoro od rána přebírám tu moji XXL složku s TH, protože nám nějak blbne počítač a já si to chci konečně všechno zazálohovat, než nám zase odejde hard-disk a o všechno přijdu... :-)
A mezi jiným jsem tu našla jedno video, které jsem si "kdysi" stáhla a strašně se mi líbí, i když kvalita je hrozná. Ale jsou to kluci, když teprve začínali a já se musím smát tomu, jak se, chudinky, tak strašně snažej a nikoho to tam moc nezajímá :-)
No, dneska už by takový koncert asi vypadal "trošku" jinak :-)

17.04.2007 - France3 - Private minutes

17. května 2009 v 8:00 | Majka
Protože v tuhle dobu budu nejspíš někde v Liberci, dávám vám sem jedno nádherný video...
Miluju to... záběry na kluky v soukromí... já tam chci být s nimi!!!
Je tu několik momentů, které bych si mohla pouštět pořád dokolečka a taky pár zajímavých záběrů...
Mě třeba stačí už jen ten pohled, jak Bill pije... :-) A jak kouká na Toma, když si tam vedle něj taky nalévá vodu... A taky jeho "Nééé..." :-)
A okolo 30. vteřiny, jak tam Georg zírá na Billa...
A to jejich podepisování... a jak na ten plakát Bill nejdřív tak kouká :-)
A spoustu dalšího... no, ještě jim tak rozumnět :-)
Jen doufám, že to do neděle zase nebude smazané, to by mě vážně naštvalo!

Spring nicht - ECHO 2007

3. května 2009 v 8:00 | Majka
Tak na tuhle písničku já nedám dopustit, protože pro mě bude navždy ta, kterou jsem od TH slyšela úplně jako první (i když přesněji řečeno to byla její anglická verze Don´t jump).
A tohle provedení je dokonalé... Billovi to tady neskutečně slušelo, měl kabát, který má i v klipu a ten konec vystoupení je naprosto úžasnej. Já být mezi těmi lidmi, kteří ho drží, tak ho snad už nikdy nepustím :-)
Kvalita - hlavně zvuková - není nic moc, ale já myslím, že to až tak nevadí...


Původně jsem sem chtěla dát i celý oficiální klip, ale nějak ho nemůžu na YouTube najít... je to možný? Vždyť vím, že jsem se tam na něj koukala...?

Oceán...

19. dubna 2009 v 13:54 | Majka
Tak dneska tu budu zase otravovat s někým jiným, než s twinsátkama...
Chci vám se dát písničku, díky které vlastně vznikla ta má poslední povídka Odpuštění.
Protože úplně základní myšlenka na to celé mě napadla, když jsem zase jednou po docela dlouhé době poslouchala Oceán a jejich Naději. Původně měla povídka obsahovat i nějaké fráze z téhle písničky, ale nakonec tam toho z ní moc není, nějak jsem pro ně nemohla najít to správně místo a násilím jsem je tam dávat nechtěla... nevadí, to nic nemění na tom, že kdyby nebylo jí, nevznikla by ani povídka :-)

Vím, že je to stará písnička, tisíckrát ohraná, ale miluju ji. A tahle verze, kterou sem dám, se mi líbí ještě mnohem víc, než ta původní...

No a aby to zas pro některé nebyla taková nuda, přidala jsem k ní pár krásných foteček :-)


A kdo přežil tohle, může si pustit ještě jednu písničku Oceánu, kterou jsem našla na YouTube a kterou strašně moc miluju. Je opravdu nádherná, text, melodie... pokaždé z ní mám husí kůži.No... a příště už zase dvojčátka :-)

Negative

1. dubna 2009 v 0:11 | Majka
Tak... abyste neřekli, že jsem zas takový ignorant... tak jsem se na YouTube
konečně koukla i na něco od Negative - když už mám za sebou ten jejich koncert :-)
A tohle video se mi líbilo... Jonne mě tu zaskočil těmi krátkými vlasy... slušely mu :-)
Ale teď je hezčí... a po koncertě se mi líbil ještě víc než na podiu, tam byl na mě
občas až moc divokej :-)

Jo... a Chrisulko... na začátku toho videa tam máš přímo od něj jak se vyslovuje jeho jméno :-)

TH a francouzština

18. února 2009 v 22:45 | Majka
Tak vůbec nevím, jestli se smí jen tak na blog dávat jakékoliv video z YouTube... ale tohle se mi tak líbí...
Vím, že byla doba, kdy každý na TH fanoušek (samozřejmě kromě těch francouzkých) na Francii nadával (s kým jsem se to o tom dneska jenom bavila... nevíš, Chrisulko? :-) ), ale to už je dneska pryč (a Francii nahradila Amerika), takže to sem snad klidně můžu dát...
Kluci jsou tak strašně sexy, když mluví francouzsky... ale nejvíc jsem hotová z toho Billovýho "JA!" zhruba uprostřed videa :-) Jak už si prostě nevzpomene na nic, co by ještě uměl francouzsky, tak musí říct alespoň něco :-)
No a v neposlední řadě jim to tam opět nehorázně sluší!!! :-)

Animka na About-th.blog.cz

17. února 2009 v 23:23 | Majka
Protože nemám blog moc dlouho a nějak s tím ješte neumím moc pracovat, tak sem zatím ani neumím vložit animku :-) (ale já se to časem naučím :-) )
Tak jen odkaz, protože to je něco úžasného... jako já fakt nejsem na holky, ale s touhle bych se asi taky hned klidně políbila... :-)
Snad Lenchen nevadí, že jsem si to od ní takhle "vypujčila" :-)
 
 

Reklama